Przyszłe gwiazdy

Wszystko o piłce w Anglii - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, piotrcies, maestro, Cris7, fieldy

Awatar użytkownika
KajoFC
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 31

Re: Przyszłe gwiazdy

Postautor: KajoFC » wt 23.03.2010 18:55

Jeśli chodzi o Chelsea na wyróżnienie zasługuję 3 zawodników a mianowicie :
- Gael Kakuta chyba największy talent z rezerw Chelsea , obdarzony niezłą szybkością i przyśpieszeniem do tego ma świetny drybling ma papiery na świetnego grajka. Mam nadzieję że Carlo włączy go do 1 składu na przyszły sezon. Kocham sposób w jakim przeszedł młodzież MU szkoda tylko że nie zakończył rajdu bramką - > http://www.youtube.com/watch?v=O2O9qRkXIyU

- Miroslav Stoch jako jedyny zaznał profesjonalnego football'u i przebywa od początku sezonu w FC Twente do którego ściągnął go Steve McClaren. Jak się okazuję Stoch bardzo dobrze sobie tam radzi i od razu stał się integralną częścią tego zespołu i praktycznie główną postacią w zespole a zasłużył sobie na to tym że strzelił kilka ważnych bramek między innymi w Pucharze UEFA. Gdy wróci z wypożyczenia chyba nie będzie innej opcji jak włączenie go do 1 składu bo do rezerw nie ma co już go pakować. Z tego co czytałem PSV i Ajax bacznie mu się przyglądają. http://www.youtube.com/watch?v=7edtqRv9Iyo

- Gokhan Tore to młody turecki skrzydłowy dołączył do młodzieżówki Chelsea stosunkowo niedawno z Leverkusen. Stał się mocnym punktem zespołu rezerw i chyba nigdy nie widziałem go jeszcze w słabej formie. Chłopak ciężko pracuję nad sobą ma bardzo dobre warunki fizyczne jak na skrzydłowego czyli nie wygląda jak patyk potrafi się nieźle przepchać w pole karne i co najważniejsze nie jest samolubny. Posiada dobry przegląda gry i technikę jeśli dalej tak będzie ciężko pracował powinien dostać swoją szansę.

red85
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 167
Kontaktowanie:

Postautor: red85 » śr 24.03.2010 11:23

A w CFC nie ma żadnego wartego uwagi "swojaka" ?

Awatar użytkownika
KajoFC
Gwiazda
Gwiazda

Postautor: KajoFC » śr 24.03.2010 13:12

Jest Josh McEachran kreatywny pomocnik posturą przypomina Fletchera taki chudzina trochę ale świetnie sobie radzi w rezerwach , ma dobry przegląd pola i świetnym podaniem tez umie się popisać. W tym roku skończył ledwo 17 lat więc wymieniałem inne talenty z Chelsea które są najbliżej dostania się do 1 składu. Josh jest w Chelsea odkąd skończył 8 lat.

Zastanawiam się kiedy z WH wyjdzie kolejny talent bo w ostatnich latach niezły materiał wypuścili. Z tego co mówią kibice WH ich były prezes sprzedawał po kolei każdego dobre piłkarza bo uważał że zespół nie ma ambicji a kasa zawsze się przyda ,szczególnie jemu. Gdyby tak zatrzymali tych zawodników to by dawno mistrza Anglii mieli a tak kasa przepadała i teraz o utrzymanie się trzeba bić.

red85
Gwiazda
Gwiazda
Kontaktowanie:

Postautor: red85 » wt 27.04.2010 12:28

Skysports.com understands West Ham have launched a £4million bid for highly-rated West Brom ace Graham Dorrans.

Hammers co-owners David Sullivan and David Gold are keen to reshape the Upton Park squad after admitting every player bar Scott Parker was up for sale and Baggies star Dorrans is at the top of their shopping list.

Dorrans has been a revelation for West Brom this season, scoring 18 goals from midfield and he has been the driving force behind the club's successful promotion to the Premier League.

The Scotland international was rewarded for his sparkling performances this season by being named in the PFA Championship team of the year.

West Brom are keen to keep hold of the former Livingston man as they prepare for life back in the top flight, but could struggle to reject a big offer for the playmaker with not just West Ham chasing his services.
Fantastic

Dorrans' agent, Willie McKay, admits it would not come as a shock if West Ham were chasing the 22-year-old.

"I would not be surprised if West Ham have made a bid for Graham as he has been the best player in the Championship," McKay told skysports.com.

"Graham has had a fantastic season for West Brom and I know a lot of clubs are interested in him.

"As far as I know Graham is very happy at West Brom, but every player wants to play at the highest level they can.

"It is up to the two clubs and if a deal is agreed Graham will have a decision to make."

Będzie świetnie zobaczyć go naprzeciwko najlepszym. Ciekaw jestem czy będzie w stanie podążyć szlakiem ot Younga, czy skończy podobnie jak Giles Barnes.

Awatar użytkownika
KajoFC
Gwiazda
Gwiazda

Postautor: KajoFC » wt 27.04.2010 13:22

Widziałeś go w akcji ??

Awatar użytkownika
guru
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 287

Postautor: guru » wt 27.04.2010 13:25

Przecież West Brom będzie grało w następnym sezonie w PL. Tam jest gwiazda, w WH będą nowi zawodnicy, inne otoczenie. Lepiej jakby został i przeszedł potem do lepszego klubu.
Obrazek

red85
Gwiazda
Gwiazda
Kontaktowanie:

Postautor: red85 » wt 27.04.2010 16:06

KajoFC pisze:Widziałeś go w akcji ??

Jak napisałem w pierwszym poście tego topicu - tylko w jednym meczu i dlatego jestem ciekaw czy taka genialną dyspozycję prezentuje faktycznie częściej. Ponoć tak.

red85
Gwiazda
Gwiazda
Kontaktowanie:

Postautor: red85 » wt 18.05.2010 20:16

Fieldy, za kilkanaście minut mecz Anglików u-17 na ME z Czechami. Chciałeś wiedzieć coś więćej o Keanie to włączaj - powinien zagrać. On nas być może zagrają jeszcze Johnstone i Thorpe (Morrisona niestety nie powołał Peacock), od Was chyba Afobe, czy jak mu tam...

PS

Anglicy przegrywali 0:1, ale jest już 3:1. Kajo chyba niezbyt uwaznie ogląda tych młodzików bo McEachran wygląda naprawdę zacnie. Afobe i keane pokazali oznaki nieprzeciętnego talentu, ale to właśnie zawodnik CFC jest w moim mniemaniu najlepszy na boisku.

PS 2 A jednak jak widzę Kajo o nim wspominał :lol:

Awatar użytkownika
fieldy
One Arsene Wenger
One Arsene Wenger
Reputacja: 1490

Postautor: fieldy » wt 18.05.2010 22:12

cholera, nie miałem możliwości oglądać :(
ten z Chelsea to ponoć perełka jakaś. Afobe ostatnio strzelił hat tricka i asystował w wygranej Arsenalu w finale Akademii z Nottingham (5:3 się skończyło :P) i wyrasta na nową gwiazdkę w drużynie, może niedługo gdzieś go wypożyczą, kto wie.

red85
Gwiazda
Gwiazda
Kontaktowanie:

Postautor: red85 » wt 18.05.2010 22:46

McEachran najczęsciej był po lewej stronie boiska i zaprezentował atuty, o których Kajo raczej nie wspomniał. Szybkość oraz świetne panowanie nad piłką. Tak nawiasem mówiąc młodzieżowe reprezentacje Anglii na różnym szczeblu śledzę od kilku lat i jeszcze nie widziałem tak dobrze wyszkolonej technicznie drużyny jak ta, która dzisiaj grała z Czechami. Ładnie utrzymywali się przy futbolówce, a długie piłki to była rzadkość. Naprawdę dobrze się to oglądało.

Hiszpanów z Francją oglądałem tylko 30 min i fajnie zaprezentował się Pogba - piękna asysta. W Hiszpanii tradycyjnie dobrze skrzydłowi, ale niestety nazwisk nie pamiętam.

red85
Gwiazda
Gwiazda
Kontaktowanie:

Postautor: red85 » pn 24.05.2010 10:55

Dzisiaj nie będę mógł oglądać Anglików w akcji, więc jesli ktoś nie zapomni to będę wdzięczny za relację (godz. 20 na europsport). Angole mają już pewny awans od 1/2 po zwycięstwach nad Czechami i Grecją, a dzisiaj zagrają z Turkami o pierwsze miejsce w grupie. A w półfinale zmierzą się najprawdopodobniej z Hiszpanią (podobnie jak Anglia 6 pkt.), albo Francją z Paulem Pogbą na czele 8)

Awatar użytkownika
fieldy
One Arsene Wenger
One Arsene Wenger
Reputacja: 1490

Postautor: fieldy » pn 24.05.2010 11:08

na Eurosporcie czy na 2 ? bo ja niestety 2 nie mam, a na Eurosporcie chyba nie pokazują :think:

red85
Gwiazda
Gwiazda
Kontaktowanie:

Postautor: red85 » pn 24.05.2010 11:12

Na dwójce ;/

Awatar użytkownika
Hyypia
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 40

Postautor: Hyypia » pn 24.05.2010 16:06

Może są oni znani, ale młodzi i nadają się do tematu przyszłe gwiazdy

Aaron Lennon(Tottenham Hotspur) - świetny 23- letni skrzydłowy, gra zarówno w klubie, jak i w reprezentacji, na razie zostaje w Spurs

Gabriel Agbonlahor(Aston Villa) - również 23 lata, ale napastnik, grywa czasem w reprezentacji Anglii, zostaje w Birmingham

Theo Walcott(Arsenal) - podstawowy zawodnik Arsenalu mimo 21 lat, znany głównie z szybkości.Wróżę mu wielką karierę.

Micah Richards(Manchester City) - 21 lat, zdarzają mu się świetne mecze, ale i beznadziejne.Jednak obrońca z przyszłością.

Tom Huddlestone(Tottenham Hotspur) - 23 lata, niezły pomocnik, wielką gwiazdą nie będzie, ale gwiazdą tak.

To było na szybko, wziąłem znanych, obiecujących.Jak się trochę zagłębię to podam też innych
Zachodzące słońce reprezentuje śmierć

Awatar użytkownika
maciek_88
Moderator
Moderator
Reputacja: 392

Postautor: maciek_88 » pn 24.05.2010 16:32

Przecież to w większości już są gwiazdy (mniejszego lub większego formatu) w lidze.
Morrow pisze:Source of the post Tak jak i Doktorek nie zostanie skautem nie składając CV gdziekolwiek choć ma pewnie większe pojęcie o tych dzieciakach niż większość gogusiów chodzących w garniturach Armaniego w czołowych klubach.

Wróć do „Anglia”