Chelsea FC

Wszystko o piłce w Anglii - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, fieldy, piotrcies, maestro, Cris7

Awatar użytkownika
Delpiero14
Bianconero
Reputacja: 2328

Chelsea FC

Postautor: Delpiero14 » wt 06.02.2018 18:51

Kto wie, być może Silvę przekonał projekt jaki przedstawili mu włodarze City. Poza tym zapewne skusili go perspektywą, że zespół w niedalekiej przyszłości budowany będzie w głównej mierze w okół niego. W Realu, czy Barcelonie czekała by go wtedy większa walka o pierwszy plac, niż w drużynie City w której praktycznie z miejsca stał się nie tylko podstawowym zawodnikiem, ale i kluczową postacią.

Dzidek_
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 152

Chelsea FC

Postautor: Dzidek_ » wt 06.02.2018 20:28

Warren pisze:Kto wie, być może Silvę przekonał projekt jaki przedstawili mu włodarze City. Poza tym zapewne skusili go perspektywą, że zespół w niedalekiej przyszłości budowany będzie w głównej mierze w okół niego. W Realu, czy Barcelonie czekała by go wtedy większa walka o pierwszy plac, niż w drużynie City w której praktycznie z miejsca stał się nie tylko podstawowym zawodnikiem, ale i kluczową postacią.

Głównych zainteresowanych było na finiszu 3: Real, Chelsea i City. Gdyby Pellegrini został i Real nie decydował się na di Marię, to pewnie dzisiaj SIlva grałby w Realu. Z tego co pamiętam Chelsea nie chciało dołożyć tych paru milionów żądanych przez zarząd VCF i ostatecznie wybór padł na Manchester. Po prawdzie, to gdyby nie problemy finansowe, Silva raczej zostałby w tamtym okienku w Valencii.

Awatar użytkownika
Dr.Football1
I Don't Need No Doctor
I Don't Need No Doctor
Reputacja: 1290
Kontaktowanie:

Chelsea FC

Postautor: Dr.Football1 » wt 06.02.2018 20:29

czarny samael pisze:Source of the post
Dr.Football1 pisze:Source of the post Transfermarkt jako asysty zalicza rowniez wywalczone i wykorzystane rzuty karne.

W ogóle tak powinno się robić.

Takie jest rowniez moje zdanie.

Awatar użytkownika
ryba_82
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 306

Chelsea FC

Postautor: ryba_82 » wt 06.02.2018 20:54

Dr.Football1 pisze:Source of the post
Dr.Football1 pisze:Source of the post Transfermarkt jako asysty zalicza rowniez wywalczone i wykorzystane rzuty karne.

Ja to jestem zupełnie zaskoczony, że nie wszystkie portale tak robią.
Obrazek

Awatar użytkownika
sickstick
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1630

Chelsea FC

Postautor: sickstick » wt 06.02.2018 22:32

ryba_82 pisze:Source of the post
Dr.Football1 pisze:Source of the post

Ja to jestem zupełnie zaskoczony, że nie wszystkie portale tak robią.

Ja również, zawsze sądziłem że wywalczone karne po których pada bramka to z automatu asysta, a tutaj z wszystkich stron które przejrzałem tylko jeden transfermarkt je zlicza. Powiem szczerze jestem zaskoczony.

Awatar użytkownika
masacra
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 655

Chelsea FC

Postautor: masacra » pn 12.02.2018 20:45

Obrazek

Jestem cholernie ciekaw jak dzisiaj Chelsea zagra. Teoretycznie wydaje sie, ze trzecia porażka z rzędu z tak słabym rywalem jest mało prawdopodobna. Chyba, że... chyba, ze szatnia na Stamford postanowila sobie zwolnic kolejnego menago.
Tak naprawde Abramowicz dopuscił do cholernie niebezpcznego dla siebie precedensu. Pokazał piłkarzom, ze jak chca to moga sobie sami decydowac o tym kto bedzie ich trenował. Niby dotąd tez tak mogło to w wielu przypadkach wyglądać, ze piłkarze celowo sabotowali prace trenera. Ale nigdy nie było to tak ostentacyjne jak w przypadku Chelsea i Mourinho.

Tak czy inaczej trzeba dzisiaj trzymać kciuki za Krychowiaków. Chociaz licze na to, ze West Brom w koncu spadnie z tej ligi, bo to strasznie bezpłciowa druzyna, to dzisiaj przydałoby sie aby urwali troche punktów Chelsea.
Oczywiście, mogłem się skompromitować. Ale zawsze z pomocą przyjdzie odrobina dialektyki. Rzecz jasna sformułowałem swoje prognozy w taki sposób, by były poprawne także jeśli zdarzy się rzecz dokładnie przeciwna

Awatar użytkownika
HanysCFC
Junior
Junior
Reputacja: 4

Chelsea FC

Postautor: HanysCFC » wt 05.06.2018 13:52

Jako fan Chelsea jestem bardzo ciekawy jak zachowa się zarząd tego klubu. Czy zaufają Antonio Conte na następny sezon czy te wszystkie plotki transferowe to jednak ziarno prawdy ,że zostanie zwolniony a zastąpi go Sarri bądź inny trener (ostatnio głośno o Laurent Blanc)
Ja osobiście jestem za tym aby Conte został.

Awatar użytkownika
coco
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 238

Chelsea FC

Postautor: coco » wt 05.06.2018 16:57

już nawet nie Blanc jest faworytem a Slaviša Jokanović, być może domysły mediów o zakręceniu kurka z kasą będą prawdziwe.
"Kogo tracimy ? Dyrygenta, lidera, kogoś, kto za klub oddałbym wszystko. Wszyscy będziemy mówić jak bardzo będzie go nam brakować " Marco Materazzi o odejściu Jose

Obrazek Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Salas11
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 955

Chelsea FC

Postautor: Salas11 » wt 05.06.2018 17:03

Przecież w dobie FFP to czy ktoś zakręci kurek czy nie nie ma żadnego znaczenia bo klub musi zarabiać na siebie.
Obrazek

Awatar użytkownika
coco
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 238

Chelsea FC

Postautor: coco » wt 05.06.2018 17:12

akurat Abramowicz ma poważniejsze problemy niż ffp
"Kogo tracimy ? Dyrygenta, lidera, kogoś, kto za klub oddałbym wszystko. Wszyscy będziemy mówić jak bardzo będzie go nam brakować " Marco Materazzi o odejściu Jose

Obrazek Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
HanysCFC
Junior
Junior
Reputacja: 4

Chelsea FC

Postautor: HanysCFC » wt 05.06.2018 20:52

Chelsea od kilku lat już sama na siebie zarabia a Roman nie inwestuje w transfery. Mimo wszystko mam obawy ,że czekają suche lata fanów Chelsea.

Awatar użytkownika
masacra
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 655

Chelsea FC

Postautor: masacra » wt 05.06.2018 21:22

Niektórzy by to nazwali powrotem do normalnosci :)
Oczywiście, mogłem się skompromitować. Ale zawsze z pomocą przyjdzie odrobina dialektyki. Rzecz jasna sformułowałem swoje prognozy w taki sposób, by były poprawne także jeśli zdarzy się rzecz dokładnie przeciwna

Pawel875
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 29

Chelsea FC

Postautor: Pawel875 » czw 07.06.2018 18:35

W tym roku okienko się zamyka już na początku sierpnia, więc poważne kluby już teraz zabierają się do roboty. Liverpool zaklepał Keitę, Fabinho i działa dalej; Dalot i Fred już w Manchesterze United; mistrz Anglii chyba szarpie się o Jorginho; Arsenal poszerzył kadrę o doświadczonego Lichtsteinera.

A tutaj jak w lesie. Ta cała telenowela z Sarrim to jest kwintesencja obecnej Chelsea. Nie jest żadną tajemnicą, że Antek jest skonfliktowany z piłkarzami i związek Chelsea-Conte już nie ma sensu. Szefostwo Chelsea pewnie liczyło, że Conte sam poda się do dymisji, ale Włoch ani myśli rezygnować z odprawy. Chelsea pewnie liczyła też, że Napoli (które ma dwóch menedżerów na kontrakcie) samo zwolni Sarriego, a tu zaskoczenie, że De Laurentiis jednak woli zarobić na Sarrim. W ostatnim czasie zaczęły się pojawiać w mediach nowe nazwiska potencjalnych menedżerów. Nie wiadomo na ile to gierka ze strony Chelsea, która wymusiłaby na Napoli zejście z ceny, a na ile faktycznie się nie dogadali.

Ja już bym się nawet na tego Laurenta Blanca nie obraził, który ma gorszą reputację niż na to zasługuje. 3 sezony w Bordeaux, gdzie zajmował kolejno 2., 1., 6. miejsce, przy czym w trzecim sezonie wygrał w świetnym stylu grupę z Bayernem i Juve, docierając do ćwierćfinału LM. Później dwa lata trenowania drużyny narodowej, z którą na Euro 2012 odpadł z późniejszym mistrzem - Hiszpanią. Sama kadra miała dużo gorszy potencjał od dzisiejszej i była w okresie przejściowym (starych gwiazd z 2006 już nie było, a dzisiejsze świetne pokolenie objawiło się pare lat później). Z tamtej kadry po zaledwie 6 latach chyba tylko 5 reprezentantów pamięta turniej w Polsce i na Ukrainie. Są to Lloris, Rami, Giroud, Matuidi i Mandanda. No i dalej trzy lata w PSG, gdzie chyba podziękowali mu za średnie wyniki w LM (jak się później okazało, Emery robił nie lepsze wyniki).

Dawać Sarriego albo Blanca i niech coś się w końcu dzieje.

Awatar użytkownika
fieldy
One Arsene Wenger
One Arsene Wenger
Reputacja: 1771

Chelsea FC

Postautor: fieldy » czw 12.07.2018 18:28

Zdaje się, ze Conte własnie leci...

Awatar użytkownika
KajoFC
Gwiazda
Gwiazda