Liverpool (zbiorczy)

Wszystko o piłce w Anglii - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, Cris7, maestro, piotrcies, fieldy

Awatar użytkownika
Kamil232
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 132

Liverpool (zbiorczy)

Postautor: Kamil232 » śr 03.01.2018 16:22

No to jednak jest dobry argument.

Pominąłem go z racji faktu, że raczej tam w Barcie to sobie powygrywa tego więcej.

Chyba nie kalkuje, że jak przejdzie do Real w następnych latach ich zdominuje.

No ale zawsze jeden majster to jeden majster.

Chociaż jemu by trzeba było powiedzieć, że jeden majster w tą czy w tamtą nie wiele zmienia. Wygra ich sobie z Barcą 4-5.
Obrazek

Awatar użytkownika
WiernyKibic
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 299

Liverpool (zbiorczy)

Postautor: WiernyKibic » śr 03.01.2018 17:41

masacra pisze:Source of the post Ja mam swoja teorie

Podziel się. Raczej nie ma tu zagniewanych "katalończyków"
Obrazek
Obrazek
¡Visca el Barça!

Awatar użytkownika
ryba_82
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 204

Liverpool (zbiorczy)

Postautor: ryba_82 » śr 03.01.2018 17:48

masacra pisze:Source of the post Ja mam swoja teorie nt temat ale nie bede sie z nią tu dzielił, bo zaraz wpadnie stado zagniewanych ''katalonczyków'', a mnie to niepotrzebne

Dawaj, chociaż wesoło będzie :)
Obrazek

Awatar użytkownika
masacra
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 431

Liverpool (zbiorczy)

Postautor: masacra » śr 03.01.2018 19:15

Panowie, naprawde nie mam dzisiaj ochoty na wojenki internetowe :)

Nawet sie Donald Trump wypowiedział :wink:
Obrazek
Oczywiście, mogłem się skompromitować. Ale zawsze z pomocą przyjdzie odrobina dialektyki. Rzecz jasna sformułowałem swoje prognozy w taki sposób, by były poprawne także jeśli zdarzy się rzecz dokładnie przeciwna

Awatar użytkownika
matt_
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 327

Liverpool (zbiorczy)

Postautor: matt_ » pt 05.01.2018 19:59

Jednak van Dijk dzisiaj wystąpi i to od pierwszej minuty.

http://www.liverpoolfc.com/news/first-t ... -v-everton

Liverpool: Karius, Gomez, Matip, Van Dijk, Robertson, Milner, Can, Lallana, Oxlade-Chamberlain, Mane, Firmino.

Subs: Ward, Wijnaldum, Lovren, Klavan, Ings, Solanke, Alexander-Arnold.

Awatar użytkownika
masacra
Kapitan
Kapitan

Liverpool (zbiorczy)

Postautor: masacra » sob 06.01.2018 17:53

Coutinho w Barcelonie.
Swoją drogą media informowały, ze zarządał 13 mln euro za podpis na kontrakcie :rotfl4:

Teraz pytanie kto za niego. Bo ktos musi przyjsc.
Najlepsza opca to 2 a nawet 3 piłakrzy. Bramkarz, '6' i ktos za Cou. 140 mln to sporo pieniedzy do wydania.
Oczywiście, mogłem się skompromitować. Ale zawsze z pomocą przyjdzie odrobina dialektyki. Rzecz jasna sformułowałem swoje prognozy w taki sposób, by były poprawne także jeśli zdarzy się rzecz dokładnie przeciwna

Awatar użytkownika
fieldy
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 978

Liverpool (zbiorczy)

Postautor: fieldy » sob 06.01.2018 17:55

masacra pisze:Source of the post Swoją drogą media informowały, ze zarządał 13 mln euro za podpis na kontrakcie

powinni mu podziękować i zostałby w smutny w lFC :mrgreen:

masacra pisze:Source of the post 140 mln to sporo pieniedzy do wydania.

połowe już wydaliście przecież :P

Awatar użytkownika
Kamil232
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 132

Liverpool (zbiorczy)

Postautor: Kamil232 » sob 06.01.2018 17:56

Przecież za Cou macie murzyna z Lipska.
Obrazek

Awatar użytkownika
sci
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 299
Kontaktowanie:

Liverpool (zbiorczy)

Postautor: sci » sob 06.01.2018 17:57

Może Zielu w końcu . Murzyn z Lipska to chyba za Turka z Niemiec bardziej

Awatar użytkownika
Carbon
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 805
Kontaktowanie:

Liverpool (zbiorczy)

Postautor: Carbon » sob 06.01.2018 17:58

To jest kradzież. Za 140 mln to ja bym osobiście Coutinho odprowadził na lotnisko, by po drodze nic mu się nie stało. Klopp pewnie w skowronkach.

Awatar użytkownika
Dr.Football1
I Don't Need No Doctor
I Don't Need No Doctor
Reputacja: 1047
Kontaktowanie:

Liverpool (zbiorczy)

Postautor: Dr.Football1 » sob 06.01.2018 18:00

Za polowe tej sumy wezcie Fekira i nie zobaczycie nawet roznicy.

Awatar użytkownika
masacra
Kapitan
Kapitan

Liverpool (zbiorczy)

Postautor: masacra » sob 06.01.2018 18:01

fieldy pisze:Source of the post powinni mu podziękować i zostałby w smutny w lFC

Pół roku siedział tu smutny i strzelił 12 bramek. Jakby to odemnie zalezało to nastepne 4 i pół roku by tu smutny siedział :wink:

Kamil232 pisze:Source of the post Przecież za Cou macie murzyna z Lipska.

Ja tam nie wiem ale mowią mi, ze Keita to jednak zupełnie inny typ piłkarza

Carbon pisze:Source of the post To jest kradzież. Za 140 mln to ja bym osobiście Coutinho odprowadził na lotnisko, by po drodze nic mu się nie stało. Klopp pewnie w skowronkach.

No moze nie jest tak dobry jak Herrera ale jednak troche mi jako kibicowi Liverpoolu szkoda. Podejrzewam, ze Klopp tez sie nie specjalnie cieszy

Awatar użytkownika
Dr.Football1
I Don't Need No Doctor
I Don't Need No Doctor
Reputacja: 1047
Kontaktowanie:

Liverpool (zbiorczy)

Postautor: Dr.Football1 » sob 06.01.2018 18:03

Kamil232 pisze:Source of the post Przecież za Cou macie murzyna z Lipska.

To jest b2b. Zupelnie inna bajka niz Cou.

Awatar użytkownika
Morrow
Administrator
Administrator
Reputacja: 958

Liverpool (zbiorczy)

Postautor: Morrow » sob 06.01.2018 18:05

Tam musiał być jakiś mocny kwas, takie transfery w zimie to rzadkość. Dziwne, że aż tak zarówno Brazol jak i Barca były zdeterminowane. Za pół roku MŚ, w LM grać nie może a w Liverpoolu był gwiazdą, Klopp mimo tego smrodu z lata, na niego stawiał, a z Niemcem nigdy nie wiadomo gdzie ten Liverpool finalnie skończy zarówno w Europie jak i w Anglii. Inna kwestia, że dziwnym jest to, że Liverpool się na to zgodził w styczniu - teraz dla nich najważniejszy okres, w lidze zaczęło żreć i naciskają na Chelsea oraz United, w Europie wszystko możliwe a tu kluczowy gracz odchodzi do Barcy. Spodziewałem się tego transferu ale tuż przed MŚ.

Tak na marginesie niezła odbudowa ofensywy Barcy po odejściu Neymara. Kwartet Dembele-Coutinho-Suarez-Messi wygląda naprawdę potężnie.

Awatar użytkownika
masacra
Kapitan
Kapitan

Liverpool (zbiorczy)

Postautor: masacra » sob 06.01.2018 18:11

Niby w klubie pracują nad transferem Lemara. Ja to czarno widze. On podobno w tym sezonie juz nic specjalnego nie gra i ciul wie, czy zeszły rok to nie był jednorazowy wyskok. Z tamtego Monaco City wzieło Bernardo i prawie wogóle tam nie gra, Chelsea Bakayoko i tez nie jest jakims wielkim wymiataczem. Ok to młodzi piłkarze mają czas. problem w tym, ze Liverpool tego czasu nie ma. Tu potrzebne jest wzmocnienie na juz. Ktos kto potrenuje 2;3 tygodnie i bedzie regularnie grał w pierwszej 11. Dodajmy sobie do tego, ze Monaco spiewa za Lemara ok 90 mln funtów to ja juz zupełnie jestem sceptycznie nastawiony.

Dr.Football1 pisze:Source of the post Za polowe tej sumy wezcie Fekira i nie zobaczycie nawet roznicy

A kto zacz?

Morrow pisze:Source of the post Tam musiał być jakiś mocny kwas, takie transfery w zimie to rzadkość. Dziwne, że aż tak zarówno Brazol jak i Barca były zdeterminowane. Za pół roku MŚ, w LM grać nie może a w Liverpoolu był gwiazdą, Klopp mimo tego smrodu z lata, na niego stawiał, a z Niemcem nigdy nie wiadomo gdzie ten Liverpool finalnie skończy zarówno w Europie jak i w Anglii. Inna kwestia, że dziwnym jest to, że Liverpool się na to zgodził w styczniu - teraz dla nich najważniejszy okres, w lidze zaczęło żreć i naciskają na Chelsea oraz United, w Europie wszystko możliwe a tu kluczowy gracz odchodzi do Barcy. Spodziewałem się tego transferu ale tuż przed MŚ.

Coutinho całe poł roku był wkurwiony i od początku było wiadome, ze czeka na nastepne okienko. Tam podobno duzo do gadania ma jego dziewczyna Anna. Wiadomo dla takiej pizdy mieszkac w Liverpoolu a mieszkac w Barcelonie to tak jakby ubierac sie w sieciowkach vs ubierac sie w luksusowych butikach. Nie ma porownania.

Wróć do „Anglia”