Liverpool (zbiorczy)

Wszystko o piłce w Anglii - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, Cris7, maestro, piotrcies, fieldy

Awatar użytkownika
Morrow
Administrator
Administrator
Reputacja: 958

Liverpool (zbiorczy)

Postautor: Morrow » sob 06.01.2018 18:16

masacra pisze:Source of the post A kto zacz?

Pomocnik i kapitan Lyonu. Jak znalazł za Coutinho, ma papiery żeby być gwiazdą w Premier League. Też czekam aż go wyciągnie ktoś mocny z tej Ligue1 bo IMO już czas na kolejny krok.

masacra pisze:Source of the post Coutinho całe poł roku był wkurwiony i od początku było wiadome, ze czeka na nastepne okienko. Tam podobno duzo do gadania ma jego dziewczyna Anna. Wiadomo dla takiej pizdy mieszkac w Liverpoolu a mieszkac w Barcelonie to tak jakby ubierac sie w sieciowkach vs ubierac sie w luksusowych butikach. Nie ma porownania.

Ok, ja rozumiem, że Coutinho miał wzwód na dźwięk słowa Barcelona ale mimo wszystko on jest tylko częścią czegoś większego, tu Liverpool mógł powiedzieć "japa, albo na boisko, albo na trybuny i powodzenia na MŚ" i podobała mi się postawa The Reds w lecie. Spodziewałem się, że go sprzedadzą latem, wszak kontrakt mu się nie kończy a Barca zdeterminowana więc nie rozumiem czemu ugięli się właśnie teraz.

Awatar użytkownika
Carbon
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 805
Kontaktowanie:

Liverpool (zbiorczy)

Postautor: Carbon » sob 06.01.2018 18:17

masacra pisze:Source of the post No moze nie jest tak dobry jak Herrera ale jednak troche mi jako kibicowi Liverpoolu szkoda. Podejrzewam, ze Klopp tez sie nie specjalnie cieszy

Hehe, nom, śmiesznie, pośmialiśmy się.
Nie rozumiem przypierdolki, ja bym był zadowolony jako kibic LFC.

Morrow pisze:Source of the post Spodziewałem się tego transferu ale tuż przed MŚ.

To by było totalnie bez sensu, bo same MŚ prawdopodobnie mocno podbiłyby jego cenę.

Awatar użytkownika
Morrow
Administrator
Administrator
Reputacja: 958

Liverpool (zbiorczy)

Postautor: Morrow » sob 06.01.2018 18:21

Carbon pisze:Source of the post To by było totalnie bez sensu, bo same MŚ prawdopodobnie mocno podbiłyby jego cenę.

Wiesz, zawodnik już powiedział gdzie chce grać, Barca była zdeterminowana żeby go kupić. To, że Liverpool go odda było wiadome wcześniej, kwestia ustaleń i szczegółów. Żeby nie robić kwasów, logicznym IMO było dogadanie się i z Barcą, i z Coutinho, że ok, zgodzimy się na transfer ale latem. To, że MŚ nie wyśrubują ceny byłoby właśnie jakimś ustępstwem ze strony Liverpoolu w stronę Barcy i zawodnika. W obecnej sytuacji Liverpool zgarnie konkretną kasę ale straci jedno z kluczowych ogniw przed decydującą fazą sezonu. Za pół roku nie zarobili mniej a mogliby mieć topowego gracza do końca sezonu. No ale poczekajmy na oficjalkę.

Awatar użytkownika
Kluchman
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 426

Liverpool (zbiorczy)

Postautor: Kluchman » sob 06.01.2018 18:24

Jak Liverpool dobrze wyda pieniądze, to źle na tym nie wyjdzie. Okaże się jak bardzo przygotowali się na te okoliczności, wiedząc, że Brazylijczyk chce odejść od dawna.

Nie było sensu znowu trzymać Coutinho na siłę, skoro temu tak bardzo zależało. Lepiej mieć piłkarzy, którzy chcą grać dla klubu. Cena jest więcej niż uczciwa.

Awatar użytkownika
fieldy
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 978

Liverpool (zbiorczy)

Postautor: fieldy » sob 06.01.2018 18:25

Carbon pisze:Source of the post ja bym był zadowolony jako kibic LFC.

Jakby Real kupił Pogbe teraz to byś sie cieszył?

Barca znowu sporo placi za gracza, ciekawe czy jak Dembele sie połamie zaraz po transferze

Awatar użytkownika
masacra
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 431

Liverpool (zbiorczy)

Postautor: masacra » sob 06.01.2018 18:27

Morrow pisze:Source of the post "japa, albo na boisko, albo na trybuny i powodzenia na MŚ"

Niby mógł ale tego nie zrobił. Nie wiadomo jak niezadowolony Coutinho wpływał na atmosfer w zespole. Joyce pisał jakis tydzien temu, ze w sprawie odejscia Coutinho juz w styczniu ostatnie słowo bedzie nalezało do Kloppa (podobno inaczej miał byc latem, gdy to ktos wyzej od Niemca zdecydował, ze nie pusci Brazylijczyka), wiec mozna przypuszczac, ze to Niemiec zdecydował, ze sprzedajemy teraz. Moze nie chciał juz tak skrajnie niezadowolonego piłkarza w druzynie, bo uwazał, ze to wywoła wiecej szkod niz to warte. Coutinho i tak odejdzie a ferment w szatni jaki moze przez te pół roku narobic zostanie. Niewiadomo.Cos przewazyło, ze puscili chłopaka juz teraz.

Morrow pisze:Source of the post Pomocnik Lyonu. Jak znalazł za Coutinho, ma papiery żeby być gwiazdą w Premier League. Też czekam aż go wyciągnie ktoś mocny z tej Ligue1 bo IMO już czas na kolejny krok.

nawet jednej plotki w najbardziej szmatławym źródle nie widziałem o tym piłkarzu, wiec jesli nad jego transferem pracują to robią to na maxa profesjonalnie hehehe

Carbon pisze:Source of the post Nie rozumiem przypierdolki, ja bym był zadowolony jako kibic LFC.

Wynika to chyba z faktu, ze nie bardzo zdajesz sobie sprawe jak dobrym piłkarzem stał sie Coutinho na przestrzeni ostatniego roku kalendarzowego. To juz nie ten sam nierowny piłkarzy, który mecze genialne przeplatał z takimi, w których był kompletnie niewidoczny. On frontowymi drzwami wchodzi do pokoju z napisem World Class Players. A takich piłkarzy na swiecie wielu nie ma, a jeszcze mniej takich, których mógłby Liverpool zakontraktowac.

Swoja droga bilans transferowy w te 2 i pół roku Kloppa to w tej chwili +35 mln :roll:
Oczywiście, mogłem się skompromitować. Ale zawsze z pomocą przyjdzie odrobina dialektyki. Rzecz jasna sformułowałem swoje prognozy w taki sposób, by były poprawne także jeśli zdarzy się rzecz dokładnie przeciwna

Awatar użytkownika
WiernyKibic
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 299

Liverpool (zbiorczy)

Postautor: WiernyKibic » sob 06.01.2018 18:29

Oho, zaczyna się :mrgreen:

" W końcu chciało by sie powiedzieć, mimo wszystko nie szanuję za odstawianie całej tej szopki co okienko, marzy mi się trafienie barcy w LM i spuszczenie im wpierdolu."
Obrazek
Obrazek
¡Visca el Barça!

Awatar użytkownika
Carbon
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 805
Kontaktowanie:

Liverpool (zbiorczy)

Postautor: Carbon » sob 06.01.2018 18:30

Bo SFG nie myśli. Jakby Barca nie chciała płacić więcej, a Cou by się burzył, to wystarczyłoby go dać na pół roku na trybuny, odsunąć go całkowicie od składu. Mogę Was zapewnić, że Brazylijczyk z podkulonym ogonem albo by szybko przeprosił i grał dalej, albo wybłagał u Varcelony wyższą kwotę.

Wiem, że to łatwo tak mówić, gdy tylko się o takiej kasie mówi, a nie nią obraca, ale tak by właśnie było.

fieldy pisze:Source of the post
Carbon pisze:Source of the post ja bym był zadowolony jako kibic LFC.

Jakby Real kupił Pogbe teraz to byś sie cieszył?

Coutinho nie był najważniejszym zawodnikiem Liverpoolu, to raz. Dwa, gdyby Pogba zaczął robić foszki, a Real by przepłacił i dał z 300 mln euro, to też bym Paula eskortował na lotnisko.

Btw., Mourinho to mesjasz. :)

masacra pisze:Source of the post Wynika to chyba z faktu, ze nie bardzo zdajesz sobie sprawe jak dobrym piłkarzem stał sie Coutinho na przestrzeni ostatniego roku kalendarzowego.

Wynika to z faktu, że oglądam jakieś 70% spotkań Liverpoolu i widać, że gdyby zabrać Salaha i Firminho, to faktycznie byłoby nad czym płakać. Gdy zabierasz Coutinho to wiesz, że możesz go na spokojnie zastąpić.

Awatar użytkownika
masacra
Kapitan
Kapitan

Liverpool (zbiorczy)

Postautor: masacra » sob 06.01.2018 18:38

Carbon pisze:Source of the post
Wynika to z faktu, że oglądam jakieś 70% spotkań Liverpoolu i widać, że gdyby zabrać Salaha i Firminho, to faktycznie byłoby nad czym płakać. Gdy zabierasz Coutinho to wiesz, że możesz go na spokojnie zastąpić.

Kazdego mozna łatwo zastapic jeli masz odpowiedniego kandydata. Problem w tym, ze Liverpool takiego niema. Lemar nawet jesli przyjdzie to w ciemno pisze, ze na 100 to nie jest poziom Cou, przynajmniej jeszcze. Mahrez to wogóle inny typ piłkarza, Lanzzini to wogóle nie wiem czy kiedykowliek bedzie piłkarz kalibru Cou. itd itp. Mozna by go było zastapic Ozilem ale wątpie aby akurat on do nas przyszedł.
Ty masz takiego kandydata? Dam ci nr do klubu i im mow. Ja takiego nie widze.
Oczywiście, mogłem się skompromitować. Ale zawsze z pomocą przyjdzie odrobina dialektyki. Rzecz jasna sformułowałem swoje prognozy w taki sposób, by były poprawne także jeśli zdarzy się rzecz dokładnie przeciwna

Awatar użytkownika
Kamil232
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 132

Liverpool (zbiorczy)

Postautor: Kamil232 » sob 06.01.2018 18:40

Hajnirich Mikitarjan, Juan Manuel Mata.

Mourinho ich niszczy. Klopp wyciągnie z nich co trzeba.

Pierwszy wg. wszystkich znaków na niebii i ziemii jest dostępny.
Obrazek

Awatar użytkownika
moody90
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 187

Liverpool (zbiorczy)

Postautor: moody90 » sob 06.01.2018 18:43

fekir i mahrez to bylyby bardzo fajne typy, tylko ze bardziej na zastepstwo salaha, a nie coutinho. a propos lyonu to tam rzeczywiscie rosnie bardzo fajny ofensywny pomocnik, zblizony troche stylem gry do cou - houssam aouar, ale dla niego na pewno transfer do anglii w takim momencie kariery nie jest wskazany

Awatar użytkownika
WiernyKibic
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik

Liverpool (zbiorczy)

Postautor: WiernyKibic » sob 06.01.2018 18:44

Obrazek

388 mln.
Obrazek
Obrazek
¡Visca el Barça!

Awatar użytkownika
masacra
Kapitan
Kapitan

Liverpool (zbiorczy)

Postautor: masacra » sob 06.01.2018 18:46

I mógłbym sie załozyc, ze Wielki Kloppo z Hajnrichia by wyciągnął to co najlepsze :P
problem w tym, ze transferow na lini United Liverpool nie odnotowano od czasu gdy twoj ojciec na gówno mówił kaka. (o ile wogóle był juz na swiecie) :wink:
Mate nie chce. Nigdy nie ceniłem tego zawodnika (co nie znaczy, ze uwazam go za słabego, krola asyst słaby piłkarz w PL nie zdobywa)

Awatar użytkownika
WiernyKibic
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik

Liverpool (zbiorczy)

Postautor: WiernyKibic » sob 06.01.2018 18:56

Jebłem :roftl3:
Obrazek
Obrazek
¡Visca el Barça!

Awatar użytkownika
kaczy
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 243

Liverpool (zbiorczy)

Postautor: kaczy » sob 06.01.2018 23:20

W Liverpoolu ładnie potrafią podbijać kwoty za szlifowanie diamentów :)

Coutinho 8.5 mln z Interu, sprzedany za 106 - 142 mln
Sterling 600 tys. z QPR, sprzedany za 44 mln
Suarez 23 mln z Ajaxu sprzedany za 65 mln

W funtach.

Wróć do „Anglia”