Liverpool (zbiorczy)

Wszystko o piłce w Anglii - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, piotrcies, maestro, Cris7, fieldy

Awatar użytkownika
masacra
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 640

Liverpool (zbiorczy)

Postautor: masacra » ndz 04.03.2018 15:59

Sergek pisze:Source of the post Jeszcze klub ostatnio udostepnil dane finansowe za poprzedni rok i mowiac w skrocie - jest dobrze,

Myslisz, ze to moze oznaczac ofensywe transferowa w lato?
Keita zaklepany ale Can prawdopodobnie jednak odejdzie (ciekawe czy nie czeka na to az kluby Premier League bedą mogły mu skąłdac oferty aby jeszcze podbic stawke. Niedawno czytałem, ze podobno kontaktował sie z nim sam... Jose Mourinho... no to byłby niezły mindfuck jakby Niemiec odszedł za free do United).
Takze tu wymiana 1 do 1... no moze troche przesadziłem bo Keita to jednak poziom wyzej od Cana, przynajmniej tak mowią. Ale ilosciowo bedzie tak samo. Trzeba spodziewac sie sprzedazy Sturridga, byc moze wypozyczenia Solanke, niewiadomo w sumie co z Ingsem i Milnerem, którzy tez moga zechciec poszukac wiekszej ilosci występów. Brakuje głębi. Juz w tej chwili nie ma komu zastąpic trojki atakujących tak aby jakos dramatycznie nie obnizyc poziomu. Tu przydałby sie jakis kocur na miare chocby Mane, który mógłby zagrac na obu skrzydłach i ktos kto mógłby w mniej waznych meczach odciązyc Firmino.Jednak z tym moze byc mega problem bo o napastnika z taką charakterystyką moze byc bardzoc ciezko.

No i chyba wszyscy liczymy na kogos na miejsce Coutinho. Bo choc udaje sie jego brak poki co fajnie maskowac, to jednak taki piłkarz, który gdy druzynie nie dizie, to wezmie i zrobi cos z niczego jest cholernie potrzebny.

Mało wiem o futbolu na kontynencie to nazwiskami szafowac nie bede ale licze na to, ze klub wyda w lato minimum 50 baniek NA CZYSTO na nowych piłkarzy. Bo przyszły sezon juz definitywnie musi byc nasz :mrgreen:
Oczywiście, mogłem się skompromitować. Ale zawsze z pomocą przyjdzie odrobina dialektyki. Rzecz jasna sformułowałem swoje prognozy w taki sposób, by były poprawne także jeśli zdarzy się rzecz dokładnie przeciwna

Awatar użytkownika
masacra
Gwiazda
Gwiazda

Liverpool (zbiorczy)

Postautor: masacra » pn 05.03.2018 17:30

http://www.independent.co.uk/sport/football/premier-league/liverpool-team-news-alex-oxladechamberlain-arsenal-jurgen-klopp-a8239036.html

Bardzo fajny artykuł o Chamberlainie. Ox tez fajnie odpowiedział Henremu, który stwierdził, ze on dalej nie wie w czym Alex jest najlepszy :)

Dodatkowo
Obrazek

Porównanie gry Oxa z tego sezonu dla Arsenalu i Liverpoolu.

Widac, ze srodek pomocy to moze byc jego pozycja. Musi sie w paru elemnatc poprawic, brac wiecej odpowiedzialnosci za gre na swoje barki, nie znikac na długie momenty meczu etc ale początki ma obiecujące.
Jeszcze Ramseya z Arsenalu poprosze i w sumie jak dla mnie mozecie zamykac swoj klub :mrgreen:
Oczywiście, mogłem się skompromitować. Ale zawsze z pomocą przyjdzie odrobina dialektyki. Rzecz jasna sformułowałem swoje prognozy w taki sposób, by były poprawne także jeśli zdarzy się rzecz dokładnie przeciwna

Carbon
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1144
Kontaktowanie:

Liverpool (zbiorczy)

Postautor: Carbon » pn 05.03.2018 22:14

To jak, ile od Was przyjmiemy? Cztery? Pięć? Poproszę o nową ankietę.

Salah sobie na nas zapewni koronę króla strzelców.
i hate being bi-polar
it's awesome

Awatar użytkownika
masacra
Gwiazda
Gwiazda

Liverpool (zbiorczy)

Postautor: masacra » wt 06.03.2018 20:06

Obrazek

Skład na dzisiaj. Liczyłem na wiecej zmian. Ings&Woodburn przedewszystkim. Nie orzumiem po co Klopp zostawił Dannego skoro i tak nie daje mu pograc. Jako sparingpartner na treningi? troche szkoda chłopaka, bo wiadomo dwie ciezkie kontuzje pewnie zrobiły swoje, ale to dalej młody piłkarz i warto byłoby mu dac od czasu do czasu pograc. Szczególnie, ze to byc moze ostatnia dobra ku temu okazja w tym sezonie.
No nic. oby bez kontuzji bo Sobote byc moze najwazniejszy mecz sezonu.

Sergek
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 313

Liverpool (zbiorczy)

Postautor: Sergek » wt 06.03.2018 23:13

Dobrze wiedziec, ze kiedy trzeba potrafimy byc nudni.

Dawac sobote. Szkoda, ze wczesna godzina, ale jakos pojdzie sobie z tym poradzic :pijemy:

Awatar użytkownika
matt_
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 636

Liverpool (zbiorczy)

Postautor: matt_ » wt 06.03.2018 23:24

Wynik końcowy meczu idealnie odzwierciedla mój stan napięcia wobec niego. Cieszy mnie, że przy okazji awansu udało się zremisować i zarobić coś do rankingu UEFA (chociaż w sumie remis/porażkę dało się tu przewidzieć, każdy nasz europejski dwumecz poza Hoffenheim za kadencji Kloppa to wygrana oraz porażka/remis, widocznie nie mogło być inaczej). Teraz powinna już nastąpić w LM weryfikacja, chyba że trafi się Roma/Szachtar, ale za dużo już tego szczęścia w losowaniach :P

Awatar użytkownika
matt_
Kapitan
Kapitan

Liverpool (zbiorczy)

Postautor: matt_ » czw 15.03.2018 2:17

Dokładnie 126 lat temu odłączyliśmy się od Evertonu, można (a nawet jest to wskazane!) pić :pijemy:

Sergek
Gwiazda
Gwiazda

Liverpool (zbiorczy)

Postautor: Sergek » czw 15.03.2018 9:06

Nie ze wszystkim sie raczej zgodze, ale czekalem na takie kompilacje :D Ten sezon jest wyjatkowo obfity w takie sytuacje.

Salah powinien byl sie klasc ile razy Young na nim kladl lapy w sobote - czyli co chwile. Niestety jestesmy za mili, a patrzac na to, ze nasz trener co drugi mecz krzyczy na technicznego jest to dziwne.

Hitem tez byla sytuacja jak Oliver nie pozwolil zrobic Kloppowi zmiany z Chelsea, bo ten wedlug niego chcial grac na czas.

Awatar użytkownika
masacra
Gwiazda
Gwiazda

Liverpool (zbiorczy)

Postautor: masacra » ndz 18.03.2018 15:52

Będzie spiewane w meczu z City :D

Awatar użytkownika
matt_
Kapitan
Kapitan

Liverpool (zbiorczy)

Postautor: matt_ » śr 21.03.2018 2:28

Lista zawodników pierwszej drużyny, którzy jadą na mecze drużyn narodowych.

Joe Gomez, Jordan Henderson, Adam Lallana i Alex Oxlade-Chamberlain (Anglia, 23 marca w Amsterdamie z Holandią i 27 marca w Londynie z Włochami).
Georginio Wijnaldum i Virgil van Dijk (Holandia, pierwszy mecz jw. i 26 marca w Genewie z Portugalią).
Trent Alexander-Arnold i Dominic Solanke (Anglia U-21, 24 marca w Wolverhampton sparing z Rumunią i 27 marca w Sheffield mecz kwalifikacyjny ME 2019 z Ukrainą)
Roberto Firminio (Brazylia, 23 marca w Moskwie z Rosją i 27 marca w Berlinie z Niemcami)
Emre Can (Niemcy, 23 marca w Düsseldorfie z Hiszpanią i jak wyżej)
Mohamed Salah (Egipt, 23 marca w Zurychu z Portugalią i 27 marca w tym samym mieście z Grecją)
Sadio Mane (Senegal, 23 marca w Casablance z Uzbekistanem i 27 marca w Hawr z Bośnią i Hercegowiną)
Simon Mignolet (Belgia, 27 marca w Brukseli z Arabią Saudyjską)
Andy Robertson (Szkocja, 23 marca w Glasgow z Kostaryką i 27 marca w Budapeszcie z Węgrami)
Ragnar Klavan (Estonia, 24 marca w Erywaniu z Armenią i 27 marca w Tbilisi z Gruzją)
Ben Woodburn (Walia, 22 marca w Nanning z Chinami i 26 marca z Urugwajem/Czechami)
http://www.lfc.pl/69137/czerwoni-powola ... rezentacji

Poza czystym ryzykiem, że w każdym meczu klubu/reprezentacji można doznać kontuzji, powinno obejść się bez urazów. Prawie wszyscy grają mecze na jednym kontynencie i w 99% w Europie (poza Woodburnem). Jeżeli ktoś panicznie boi się przerwy reprezentacyjnej to trudne chwile przed nim z powodu Mane, jedno spotkanie w Afryce drugie w Europie. Tak jak wspomniano w artykule, ciekawie zapowiada się mecz Holandia - Anglia, ale również Niemcy - Brazylia :smoke:

Awatar użytkownika
masacra
Gwiazda
Gwiazda

Liverpool (zbiorczy)

Postautor: masacra » śr 21.03.2018 19:25

O ja pierdole ale kisne, ale inba XD
Na początek

Na co City bunczucznie odpowiadali w stylu:

Po czym ze skarga na policje w Manchesterze zgłosili sie włodarze Obywateli i policja wystaosowała oswiadczenie:
Spoiler:

A kibice City robią swoje kontrakcje:
Obrazek

:haha:

Warto dodac, ze podobnie ich przywitalismy w 2014 roku, gdy rywalizowalismy o mistrzostwo Anglii. Ostatecznie tamten mecz skoczył sie 3:2 dla Liverpoolu.

Śmieszny klub z jeszcze smieszniejszymi kibicami. :D

Sergek
Gwiazda
Gwiazda

Liverpool (zbiorczy)

Postautor: Sergek » śr 21.03.2018 19:31

Rycze z tego od paru dni xD

Zreszta nie dziwie sie, ze sie boja - mysle, ze paru zawodnikow City udaloby sie wyciagnac z autobusu i poderznac im gardla. Tak jak przy paru ostatnich takich przywitaniach.

ja pierdolę, zwątpiłem xD

Na serio. Taka jest tradycja przy każdym większym meczu i raczej ciężko powiedzieć, że chodzi w tym o obrzucanie autobusu rywala.

Przykladowo ->

Tutaj chociazby udalo sie wyciagnac i skopac Marcelino.

Awatar użytkownika
masacra
Gwiazda
Gwiazda

Liverpool (zbiorczy)

Postautor: masacra » śr 21.03.2018 19:33

Najlepsze jest to, ze ta cała inba spowoduje, ze kibicow Liverpoolu na ''przywitaniu autobusow'' bedzie pewnie z 2x wiecej niz zwykle... :D

Sergek
Gwiazda
Gwiazda

Liverpool (zbiorczy)

Postautor: Sergek » śr 21.03.2018 19:35

Jo, mysle, ze Anfield moze byc najglosniejsze od Chelsea w 2005.

Awatar użytkownika
sickstick
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1556

Liverpool (zbiorczy)

Postautor: sickstick » śr 21.03.2018 19:42

Kup środkowego obrońce za 85mln.

Wytykaj rywalowi że odnosi sukcesy dzięki wydawaniu dużych pieniędzy. :lol2:

Wróć do „Anglia”