Liverpool (zbiorczy)

Wszystko o piłce w Anglii - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, piotrcies, maestro, Cris7, fieldy

Awatar użytkownika
fieldy
One Arsene Wenger
One Arsene Wenger
Reputacja: 1490

Liverpool (zbiorczy)

Postautor: fieldy » pn 05.02.2018 11:23

Pytanie do masacry. Ox dalej jest kandydatem na najlepszego piłkarza środka pomocy w LFC, czy mu przeszło?

Awatar użytkownika
masacra
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 617

Liverpool (zbiorczy)

Postautor: masacra » pn 05.02.2018 17:22

moody90 pisze:Source of the post
masacra pisze:Source of the post Zdanie o Salahu. Jedno. W lecie bedzie zawodnikiem Realu Madryt.

wypluj to! :P

Chciałbym.
Salah jest po prostu w tym momencie za dobry na Liverpool. Jakby to nie brzmiało. Nie sądze aby udało sie go przekoanc do pozostania na Anfield jesli pojawi sie oferta z Madrytu. Wątpie aby lojalnośc była jego mocną stroną. Zresztą to nawet nie o nia tu chodzi. Real to futbolowy szczyt, wyzej juz nie trafisz. Egipcjanin w tym roku konczy 26 lat, jest byc moze w swoim prime timie i nie ma na co czekac. Taka oferta moze juz sie dla niego nie pojawic. Po za tym wszystkim jest tez aspekt finansowy. Choc nie sądze by Liverpool był go w stanie przekonac jakąs astronomiczna tygodniowka, to nawet jesliby tego probowali, to Real moze z miejsca przebic kazda propozycje Anglików o conajmniej 50%.

sickstick pisze:Source of the post W momencie którym Llorente zgrywa piłkę głową, Lamela stoi nogą bliżej bramki niż ostatni obrońca, więc tutaj również powinien być spalony przed faulem. Link na którym to widać wrzuciłem parę postów wyżej.

Masz racje. Tylko zeby takie cos dostrzec sędzie musiałby miec naprawde sokoli wzrok. Abstrahując od [ch**] sędziowania w tym spotkaniu to akurat za to bym jakos szczególnie go nie winił.
Za wszystko inne juz tak. Bardzo słaby mecz całej trójki sędziowskiej.

fieldy pisze:Source of the post Pytanie do masacry. Ox dalej jest kandydatem na najlepszego piłkarza środka pomocy w LFC, czy mu przeszło?

Jemu pewnie nie. Ja juz jestem ostrozniejszy z taka tezą. I to bynajmniej nie dlatego, ze zwątpiłem w Oxa. On jako jedyny z naszych CMow ma naturalny ciąg na bramke (jest jeszcze Lallana ale on w tym sezonie ma notoryczne problemy ze zdrowiem i ciezko przeidziec w jakiej formie bedzie jak juz sie wyleczy). I jesliby Liverpool grał tak jak w pierwszej czesci sezonu, to Ox byłby naszym najlepszym srodkowym pomocnikiem. Nie mam co do tego wątpliwosci.
Niestety wiele wskazuje na to, ze tak jak w pierwszej czesci sezonu, Liverpool juz grac nie bedzie. A w takiej sytuacji ciezko powiedziec jaki typ pomocnika bedzie najbardziej pozyteczny dla druzyny. Byc moze Can, który ma odpowiednie warunki fizyczne by dominowac w srodku pola.

Ogólnie to co chciałem jeszcze napisac wczoraj, a zapomniałem. Jesli uda sie obronic to 4 miejsce to bedzie dla mnie nie małe zaskoczenie. Za chwile jest mecz z Southampton i powiem szczerze, jesli miałbym stawiac pieniadze to szybciej postawiłbym na swietych. Wygląda na to, ze czekają nas bardzo frustrujące 4 miesiace.
Po meczu ze Swansea czułem lekki niepokoj. Po meczu z West Brom ogromne wkurwienie. Mecz Huddersfield potwierdził, ze w tej druzynie cos sie skonczyło. A po meczu z Tottenhamem jestem po prostu przerazony na mysl o tym jak bedzie wygladała koncówka sezonu. Klopp zjebał. Znowu. :suicide:
Oczywiście, mogłem się skompromitować. Ale zawsze z pomocą przyjdzie odrobina dialektyki. Rzecz jasna sformułowałem swoje prognozy w taki sposób, by były poprawne także jeśli zdarzy się rzecz dokładnie przeciwna

Awatar użytkownika
masacra
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 617

Liverpool (zbiorczy)

Postautor: masacra » pn 05.02.2018 18:10

Oficjalne stanowisko angielskiej organizacji sędziowskiej w sprawie pierwszego karnego:

Obrazek
Oczywiście, mogłem się skompromitować. Ale zawsze z pomocą przyjdzie odrobina dialektyki. Rzecz jasna sformułowałem swoje prognozy w taki sposób, by były poprawne także jeśli zdarzy się rzecz dokładnie przeciwna

Awatar użytkownika
sickstick
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1238

Liverpool (zbiorczy)

Postautor: sickstick » pn 05.02.2018 18:27

Czyli jak zwykle Atkinson :lol2:

Sergek
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 289

Liverpool (zbiorczy)

Postautor: Sergek » pn 05.02.2018 21:33

reprezentant Anglii podczas meczu u23, enjoy

Awatar użytkownika
kaczy
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 347

Liverpool (zbiorczy)

Postautor: kaczy » pn 05.02.2018 22:24

Co za kudłata cipa.

Sergek
Gwiazda
Gwiazda

Liverpool (zbiorczy)

Postautor: Sergek » pn 12.02.2018 9:25

Podobalo mi sie jak wczoraj Klopp kolejno wprowadzal bylych zawodnikow Swietych i fanom Southampton az odechcialo sie buczec :D

Kot. VVD tez wczoraj imponowal spokojem. Byle tak dalej.

W srode LM. Roznie moze byc, ale przyznam szczerze, ze brakowalo tego.

Awatar użytkownika
matt_
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 520

Liverpool (zbiorczy)

Postautor: matt_ » pn 12.02.2018 11:19

Dobry występ zaliczył Karius, gdyby nie kilka jego udanych interwencji to z wynikiem mogłoby być różnie a tak nie pozwolił na nic Southampton. Korzysta na razie z szansy, oby nadal tak było.

Porto jest w dobrej formie, regularnie punktują w lidze z zespołami górnej części tabeli Ligi Sagres. Mam więc nadzieję, że żadne lekceważenie rywala nie będzie miało miejsca, poza tym Liverpool w dwumeczach z portugalskimi drużynami radzi sobie w kratkę. W drodze po Puchar UEFA w 2001 udało się wyeliminować właśnie Porto, ale już kilka sezonów później broniliśmy LM i bez straty gola wyrzuciła nas w 1/8 Benfica (0:4?). Ostatni sezon Beniteza to ćwierćfinał LE i zwycięski rewanż na Benfice, jednak już za Dalglisha nie daliśmy rady Bradze.

Awatar użytkownika
matt_
Lider Drużyny
Lider Drużyny

Liverpool (zbiorczy)

Postautor: matt_ » śr 14.02.2018 18:10

Porto dzisiaj bez Aboubakara. Szkoda, niezależnie od rezultatu liczę na dobrą strzelaninę a nieobecność Kameruńczyka zmniejsza jej szanse wystąpienia. Z innych ciekawych informacji, Kamil Grabara poleciał razem z zespołem do Portugalii. Nie przypominam sobie, żeby kiedykolwiek wcześniej był tak bliski debiutu w pierwszej drużynie.

Sergek
Gwiazda
Gwiazda

Liverpool (zbiorczy)

Postautor: Sergek » śr 14.02.2018 20:07

Porto chyba bez najlepszych, a my w 10. Wyrownanie bedzie.

Kamil232
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 198

Liverpool (zbiorczy)

Postautor: Kamil232 » śr 14.02.2018 21:14

Salah do do do do do o Mane, Mane.
Obrazek

Awatar użytkownika
matt_
Lider Drużyny
Lider Drużyny

Liverpool (zbiorczy)

Postautor: matt_ » śr 14.02.2018 21:48

Dobra pierwsza połowa, Porto miało jedną sensowną okazję pod koniec a ofensywa przy popełniającym błędy rywalu nie mogła zawieść. Żeby tylko nie odwróciły się teraz role jak w obydwu meczach z Sevillą, że wszystko było dobrze i jeden gol rywala posypał wszystko.

Sergek
Gwiazda
Gwiazda

Liverpool (zbiorczy)

Postautor: Sergek » czw 15.02.2018 0:06

Takiej profesorki to ja sie nie spodziewalem. Szapoba.

I jeszcze dodam, ze szapoba takze dla sedziego - fajnie miec sedziego, ktory pozwala na gre i nie gwizdze przy kazdym kontakacie. Chyba top3 sedziow z tego sezonu z naszych spotkan.

Awatar użytkownika
Salas11
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 905

Liverpool (zbiorczy)

Postautor: Salas11 » czw 15.02.2018 7:10

Też zauważyliście że stroje Liverpoolu jakieś takie wypłowiałe? Nikt im nie powiedział że się kolorowych rzecz w wysokich temperaturach nie pierze? :think:
Obrazek

Awatar użytkownika
Sesto Elemento
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 19

Liverpool (zbiorczy)

Postautor: Sesto Elemento » czw 15.02.2018 8:51

Nie spodziewałem się aż takiego wyniku. Liczyłem na jakieś 1-2, a tu taka miła niespodzianka i to bez straty bramki :peace:
Salah to jest naprawdę KOT :ozob:

Trzeba jednak pamiętać, że to jest Liverpool więc w rewanżu może wydarzyć się wszystko :rotfl:

Wróć do „Anglia”