Arsenal FC - Liverpool FC

Wszystko o piłce w Anglii - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, piotrcies, maestro, Cris7, fieldy

Kamil232
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 198

Postautor: Kamil232 » sob 23.12.2017 15:13

Absolutno.

Jakby chodziło tylko o efektowną grą to by nie było w ogóle dyskusji. Bo na ten temat juz dyskutowaliśmy, że to jest subiektywne.

Przecież zaczęło się od tego, że napisałem, że żeby przeskoczyć City i coś wygrać trzeba wzmocnić skład na niektórych pozycjach.

Toś się przypierdolił, że wydaliście już tyle czego jeszcze chcesz.

Więc nie wiem czemu teraz odwracasz kota ogonem znowu.
Obrazek

Awatar użytkownika
masacra
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 637

Postautor: masacra » sob 23.12.2017 15:37

Kamil232 pisze:Source of the post Toś się przypierdolił, że wydaliście już tyle czego jeszcze chcesz.

I gdzie ty w tym wszystkim wywnioskowałes, ze ja Mou wysmiewam za slabe wyniki? Pozostaje mi napisac, ze jestes deczko przewrazliwiony na punkcie Jose.
To, ze wydaje mi sie smieszne, to ze po wydaniu 300 baniek wg ciebie wciąz brakuje wam jakosci to nie znaczy, ze uwazam ze wyniki Mourinho sa słabe. Napisze nawet wiecej. Uwazam dokładnie odrotnie. Tzn jestem zdania, ze gdyby nie irracjonalna forma City to na dzisiaj byłaby zacieta walka o pierwsze miejsce w tabeli i o mistrzostwo Anglii. Bo to nie Mourinho i jego United spisuja sie słabo tylko Guardiola i jego City wypalili z niecodzienną formą, która nieco deformuje wyniki osiągane przez innych trenerów, a byc moze najbardziej własnie wyniki osiągane prze Mourinho. DLatego w tym kontekscie to tym bardziej wydaje mi sie kuriozalne te twoje domaganie sie kolejnych i kolejnych zakupow.

Pisząc to nieco innymi słowy.
W tamtej dyskusji ja nie tyle wysmiewałes sie z Mourinho, co z Ciebie, bo zachowujesz sie, jak nie przymierzając prsyzczaty nastolatek, który widzi swoją druzyne na drugim miejscu z dupną strata do lidera i krzyczy: trzeba kupic, szybko! Tego i jeszcze tego i moze tamtego! Kupuj Mou! Nie dostrzegając szerszego kontekstu zaistniałej sytuacji.
A szerszy kontekst jest taki, i tu przechodzimy do mojej oceny samego Mou, że Portugalczyk wydał ile wydał ale zbudował mocarną druzyne, która w normalnych okolicznosciach (a forma CIty to nie sa normalne okolicznosci) biłaby sie o mistrza. I chyba nawet gdzies w tamtej dyskusji zaznaczyłem, ze kto wie, skoro kibice druzyn które wczesniej prowadził Guardiola mówia, ze forma jego ekip na wiosne jest słabsza, to moze jeszcze Mou dopnie swego i w maju bedziecie sie cieszyc z mistrza.
A to, ze przy tym uwazam styl gry druzyny prowadzonej przez Portugalczyka za nieciekawy i w wielu meczach (z top six głównie) za nieprzystający do etosu takiego klubu jak Manchester to juz inna sprawa i to rzeczywiscie Jose wytykałem. I z tego co widze nie jestem w tym odosobniony.

Ty jestes srogo na punkcie Mourinho przewrazliwiony. Tak tylko moge Twoje reakcje podsumowac. Przyjąs chyba rzeczywiscie jego filozofie oblęzonej twierdzy i to ci wyraxnie na dobre nie wychodzi.
Oczywiście, mogłem się skompromitować. Ale zawsze z pomocą przyjdzie odrobina dialektyki. Rzecz jasna sformułowałem swoje prognozy w taki sposób, by były poprawne także jeśli zdarzy się rzecz dokładnie przeciwna

Awatar użytkownika
wloski
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 228

Postautor: wloski » sob 23.12.2017 17:23

Podobno po Gran Derbi, Liverpool mocno zastanawia się nad kupnem Daniel Carvajala w miejsce Mignoleta.
"Gdy Arturo Vidal odszedł do Bayernu Monachium przypomniałem sobie słowa. Piłkarze odchodzą, mężczyźni zostają (jak widać)." - Simone Padoin.

Kamil232
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 198

Postautor: Kamil232 » sob 23.12.2017 17:39

Absolutno.

Nie uwazam abyśmy w normalnych okolicznościach byli przed City. Nawet bez ich mocarnej formy.

To co gramy teraz nie wystarczyłoby na zeszłoroczna Chelsea. Widać po punktach.

Byłoby blisko ale brakuje wisienki na torcie.

Ten skład jest zbyt uzależniony od Pogby. Brakuje mu nie wiele owszem. Ale takiego Coutinho, Ozila, Cesca. Kogos kto wraz z Pogba i jak go nie ma siadlby za kierownica. Brak na skrzydle można byłoby czymś zamaskować.

Detale, detale to są być może ale jak mawia Hajto one są kluczowe. To jest to co w tych decydujących momentach daje trofeum albo nie. Ta linia jest bardzo cienka. Ale jest.

I o tym pisałem a ty rzuciłeś się że chce robić FM. Chcę wzmocnić jedną dwie pozycje a nie wymienić cały skład. To jest FM? To są pryszcze?

A i skoro Pepe zbudował potwora i trudno uwierzyć aby za rok byli o wiele gorsi, jak już Pep układa klocki to się tak łatwo nie rozsypuje to żeby go pokonać trzeba zbudować coś lepszego a nie płakać że robią cos czego w historii nie było.

Co jest bardziej poważne szukanie sposoby na pokonanie potwora czy płacz że to potwór. Dla mnie odpowiedz jest jasna. Dla ciebie to pryszcze. Bywa już udowodniłeś że 40 goli może być bardziej efektowne niż 80. Na dziwactwa nie mam wpływu.
Obrazek

Wróć do „Anglia”