Derby Manchesteru

Wszystko o piłce w Anglii - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, Cris7, fieldy, piotrcies, maestro

Awatar użytkownika
janop
Rangers Survive
Reputacja: 1371

Derby Manchesteru

Postautor: janop » pn 11.12.2017 20:04

Carbon pisze:Source of the post Ja zaś widzę w nim coś więcej

Oceniasz go na 10/10?

Bernabeu
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład
Reputacja: 155

Derby Manchesteru

Postautor: Bernabeu » pn 11.12.2017 20:08

A, jeszcze jedno. Kibice Chelsea i Realu doskonale wiedzą, jak Mourinho jest wkurzającym z wielu przyczyn trenerem gdy jego zespoły nie wygrywają - a że przez ostatnich 7 sezonów wygrał ze dwa naprawdę wartościowe trofea, to, o ile nikomu źle nie życzę, podobnie może być teraz, bo konkurencję ma ogromną. Skoro jego trzecie sezony to kłótnie z Abramowiczem, kiepska gra w Madrycie i dramat z Chelsea, jestem bardzo ciekaw jak wyglądać będzie to w Manchesterze, bo do tej pory jeszcze nie udało mu się przepracować trzech lat na równym poziomie z jedną grupą zawodników. A piszę o tym dlatego, że będąc w oku cyklonu (gdzieś lata 10-12) broniło się tego Mourinho wobec rywalizacji z Barceloną, tak z dystansu byłą to jednak w większości jakaś żenada, a Mourinho był jej głównym winowajcą. Dlatego założenie ''Mou ze trzy-cztery lata zachowuje się w miarę okej, więc może robić za arbitra elegancji'' to też swoją drogą kuriozalna teza, skoro przez lata był zaprzeczeniem jakiejkolwiek kultury. :) Czy tak jest, nie wiem, aż tak PL nie śledzę.

Oczywiście ból tyłka po porażce musiał być wielki, skoro postanowił polecieć do szatni City, czego jak widać niektórzy nie są w stanie pojąć. :)
Ostatnio zmieniony pn 11.12.2017 20:10 przez Bernabeu, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino
Reputacja: 1117

Derby Manchesteru

Postautor: Tomusmc » pn 11.12.2017 20:09

Żeby po derbach Manchesteru najwięcej mówiło się o reakcji trenera w szatni :think: nie spodziewałbym się, żeby ta sytuacja wzbudziła tak skrajne emocje
Juve! Storia di un Grande Amore!

Obrazek

Prawdziwy kibic nigdy nie wyrzeknie się klubu, który kocha

Awatar użytkownika
maciek_88
Moderator
Moderator
Reputacja: 388

Derby Manchesteru

Postautor: maciek_88 » pn 11.12.2017 20:10

janop pisze:Source of the post
Carbon pisze:Source of the post Ja zaś widzę w nim coś więcej

Oceniasz go na 10/10?

Nawet jeżeli, nic z tego nie będzie - najpierw kariera.
Morrow pisze:Source of the post Tak jak i Doktorek nie zostanie skautem nie składając CV gdziekolwiek choć ma pewnie większe pojęcie o tych dzieciakach niż większość gogusiów chodzących w garniturach Armaniego w czołowych klubach.

Awatar użytkownika
janop
Rangers Survive

Derby Manchesteru

Postautor: janop » pn 11.12.2017 20:11

Tomusmc pisze:Source of the post Żeby po derbach Manchesteru najwięcej mówiło się o reakcji trenera w szatni :think: nie spodziewałbym się, żeby ta sytuacja wzbudziła tak skrajne emocje

Jakoś trzeba przykryć to:

Obrazek

Awatar użytkownika
ozob
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 943

Derby Manchesteru

Postautor: ozob » pn 11.12.2017 20:17

Jestem zniesmaczony.
#Juventus jest tym co w futbolu kocham najbardziej i tym czego najbardziej nienawidze

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino

Derby Manchesteru

Postautor: Tomusmc » pn 11.12.2017 20:19

Ja na tym zdjęciu nie widzę żadnych butelek. Mourinho kłamie

Obrazek

Awatar użytkownika
janop
Rangers Survive

Derby Manchesteru

Postautor: janop » pn 11.12.2017 20:20

ozob pisze:Source of the post Jestem zniesmaczony.

Ja też. Klapki i białe skarpety. Żenada.

Tomusmc pisze:Source of the post Ja na tym zdjęciu nie widzę żadnych butelek. Mourinho kłamie

Ciężko żeby były jak nimi rzucali.
Ostatnio zmieniony pn 11.12.2017 20:21 przez janop, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Chlopaczek
Ten obcy
Reputacja: 503

Derby Manchesteru

Postautor: Chlopaczek » pn 11.12.2017 20:21

Janop moglbys nastepnym razem ostrzegac zanim wstawisz takie glosne zdjecie? Mialem volume na full i az mna zatelepalo.
Gdyby nazisci czytali powiesci -
Tak utrzymuje Iks
- a konkretnie powiesc Iksa o nazistach
Nie byloby zadnych nazistow.

Awatar użytkownika
ozob
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu

Derby Manchesteru

Postautor: ozob » pn 11.12.2017 20:23

Najzabawniejsze jest jednak to, że City tak było pewne zwycięstwa, że wzięło że sobą konfetti. To najlepiej świadczy o Mourinho i jego planie na granie z mocnymi drużynami.
#Juventus jest tym co w futbolu kocham najbardziej i tym czego najbardziej nienawidze

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino

Derby Manchesteru

Postautor: Tomusmc » pn 11.12.2017 20:24

janop pisze:Source of the post Ciężko żeby były jak nimi rzucali.

Konfetti jeszcze spada więc to musiało być przed wejściem Mou do szatni

Obrazek

Awatar użytkownika
fieldy
One Arsene Wenger
One Arsene Wenger
Reputacja: 1279

Derby Manchesteru

Postautor: fieldy » pn 11.12.2017 20:36

Carbon pisze:Source of the post Nie wiem, o co chodzi z tym sędzią, ale z drugiej strony, jeśli był niewinny, to czemu skończył karierę?

od kiedy się piłką intersujesz? Friska nie pamietasz?

Carbon pisze:Source of the post To nie był problem. Mourinho jest po prostu spokojnym człowiekiem. Czy widzieliście go kiedykolwiek, by w jakiś sposób przedstawiał swoją wyższość nad innymi po wygranych(no, nie wiem, może miał spinę kiedyś z Wengerem, ale to chyba przedmeczowe gierki psychologiczne były?)? Nie, gość zawsze z szacunkiem się odnosi do rywali, zawsze powie na ich temat dobre słowo.

Dawno takiej perełki nie było na forum :spoko:
A jak Jose mówi, że Wenger to specjalista od porażek, to jest to oznaka szacunku do rywala? A jak Jose mówi, ze pewnego dnia dorwie Wengera pod stadionem i mu morde obije, to jest to oznaka szacunku do rywala?

Swoją drogą fajny tekst Jose sprzed kilku lat znalazłem,

- Drużyna, która przed własną publicznością i nie potrafi strzelić bramki, to jest nudny zespół. To jest naprawdę nudne - powiedział o Arsenalu Londyn Jose Mourinho.
- Jeśli ktoś jest nudny, to na pewno oni, ponieważ Petr Cech nie miał ani jednej obrony. Idziesz na swój stadion, masz pogodę do tego, żeby odnieść zwycięstwo i nie masz tej wygranej. Nie ma chyba fanów na świecie, którzy idą na swój stadion i nie oczekują zwycięstwa - dodał Portugalczyk.

:mrgreen:

Awatar użytkownika
Carbon
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1104
Kontaktowanie:

Derby Manchesteru

Postautor: Carbon » pn 11.12.2017 20:40

fieldy pisze:Source of the post od kiedy się piłką intersujesz? Friska nie pamietasz?

Frisk zakończył karierę na początku 2005 roku. Miałem wtedy 7 lat, prawdopodobnie poznawałem pierwsze litery.
WAVES DON'T DIE.
Obrazek

Awatar użytkownika
ozob
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu

Derby Manchesteru

Postautor: ozob » pn 11.12.2017 20:51

Moja córka w wieku 6 lat już czyta.

Awatar użytkownika
fieldy
One Arsene Wenger
One Arsene Wenger
Reputacja: 1279

Derby Manchesteru

Postautor: fieldy » pn 11.12.2017 20:52

Aha :mrgreen:

No to co ty możesz wiedzieć o Mourinho jak jego "najlepszych" lat nie pamiętasz. Oczywiscie możesz napisać, że chodzi ci o obecny sezon, czy o kilka ostatnich (swoją drogą, z prawdziwym szacunkiem rozprawił się z panią doktor w Chelsea), ale nam trudno wymazać z pamięci zachowanie Jose przez cała jego karierę i brać pod uwagę tylko okres od kiedy pracuje w United.

Musisz sobie uświadomić, że inni pamiętają Jose z różnych zagrywek i wiedzą dobrze, że jeśli Twój guru poszedł do szatni rywali, to nie na kolanach z serdeczną prośbą o ciszę, tylko poszedł ich zjebać i wywołać burzę, o ktorej tutaj rozmawiamy :mrgreen:
Po co piłkarze City mieliby się rzucać na Jose bez powodu? Oni wygrali, oni się cieszą. Można wierzyć w to co podają media, a można się zastanowić, znając Jose i jego zagrywki, że nie poszedł tam przepraszać, że żyje.

Wróć do „Anglia”