Zimowe Igrzyska Olimpijskie - Soczi 2014

Dewiza tego działu to: 'Nie samą piłką człowiek żyje". Dyskusje na temat wszystkich dyscyplin sportowych, od ping-ponga poczynając, na curlingu kończąć.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, Cris7, maestro, piotrcies, fieldy

Awatar użytkownika
cloner
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 1073
Kontaktowanie:

Re: Zimowe Igrzyska Olimpijskie - Soczi 2014

Postautor: cloner » ndz 23.02.2014 15:22

Morrow pisze:Hokej to przecież zajebisty sport do oglądania, szczególnie na najwyższym poziomie
Trzeba znać zasady i mieć zajebisty wzrok.
"Ty możesz wyjść z bloków
Ale bloki z ciebie nigdy
Życie znam z podwórek
A nie [k****] z telewizji
"

"ch*j do dupy psom,
bo to ku*wy są
jeb*ć jeb*ć psy
jeb*ć zakazy,
Polonia to my!
"

Awatar użytkownika
raf2
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 0

Postautor: raf2 » ndz 23.02.2014 15:23

Morrow pisze:
guru pisze:Wyłączyłem po kilku minutach. Nie da się oglądać tego sportu.

:shock: Jak to nie da?
nie da się, ten krążek jest taki mały, że ja prdl.. nie nadążam za akcją :lol:

Awatar użytkownika
piotrcies
Jose Mourinho's Red Army
Jose Mourinho's Red Army
Reputacja: 367

Postautor: piotrcies » ndz 23.02.2014 15:28

raf2 pisze:
Morrow pisze:
guru pisze:Wyłączyłem po kilku minutach. Nie da się oglądać tego sportu.

:shock: Jak to nie da?
nie da się, ten krążek jest taki mały, że ja prdl.. nie nadążam za akcją :lol:

Dokładnie, dla mnie oglądane hokeja to jak oglądane piłki nożnej bez piłki :lol:

Awatar użytkownika
cloner
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 1073
Kontaktowanie:

Postautor: cloner » ndz 23.02.2014 15:35

Uffff, myslalem że sam jestem. Dlatego też przestalem chodzić na hokej na lodowisko. Nic nie widzę.
"Ty możesz wyjść z bloków
Ale bloki z ciebie nigdy
Życie znam z podwórek
A nie [k****] z telewizji
"

"ch*j do dupy psom,
bo to ku*wy są
jeb*ć jeb*ć psy
jeb*ć zakazy,
Polonia to my!
"

Awatar użytkownika
emdżej
Walczymy!

Postautor: emdżej » ndz 23.02.2014 16:38

Szkoda, że finał był tak jednostronny, ale nie winię za to Szwedów. Po prostu gracze spod znaku klonowego liścia zagrali fantastyczne spotkanie i udowodnili, że są w tej grze najlepsi. W końcu to ich sport narodowy, o czym świadczy to o czym dziś mówił Pełka. Z 33 mln mieszkańców Kanady, finał z Vancouver oglądało...27 mln! Tak więc finał i mecz o trzecie miejsce bez większej historii.

Co do całych igrzysk to podsumować mi się specjalnie nie chce, ale pod względem medali dla Polski były najlepsze w historii, co jednak każdy wie. Wątpię jednak, żeby wpłynęło to jakkolwiek na infrastrukturę sportową, a entuzjazm mediów i zwłaszcza polityków szybko opadnie. Nie mówiąc o ludziach, którzy teraz w internecie apelują i żądają toru, a miesiąc nie wiedzieli kto to jest Bródka.
Obrazek

Awatar użytkownika
czeher
Nałogowy hazardzista
Nałogowy hazardzista
Reputacja: 1

Postautor: czeher » ndz 23.02.2014 16:59

emdżej pisze:Wątpię jednak, żeby wpłynęło to jakkolwiek na infrastrukturę sportową, a entuzjazm mediów i zwłaszcza polityków szybko opadnie.
Nie bylbym tego taki pewny... Po pierwsze maja potezny oręż w postaci 3 medali, pozostawiajac w boju takie potegi jak Rosja, Kanada, USA czy Koreę w tabeli koncowej. Druga sprawa to fala wyborow przed nami, wiec jest o co walczyc jak nic nie zrobia to opozycja ma pilke po swojej stronie a jak zrobia to zaspokoja tysiace fanow, jak i sportowcow, mlodych adeptów panczenów. Sukcesy Malysza pociagnely za soba sporo inwestycji w Skocznie :!: odwiezenie juz istniejacych, malych skoczni, unowoczensienie tych wiekszych i calkowita odbudowa z ruin. Jednak z Kowalczyk wyniknelo wielkie gowno... cos tam na Kubalonce zmienili.. nowe budki, zmiane kierunku biegu i ogolnie trasy... W jakuszycach niewele, w Zakopcu kompletnie nic ale tam wina Parkow Narodowych, bo trzeba by bylo wyciac i wszystko przez to stoi... wiec moze byloby lepiej ale jak zawsze biurokracja, zieloni stoja na przeszkodzie.

Mysle, ze cos powstanie, jak nie zadaszenia z lekkiej konstrukcji juz instniejacych torow, poprzez nowoczesny tor juz w przyszlosci...
emdżej pisze:Nie mówiąc o ludziach, którzy teraz w internecie apelują i żądają toru, a miesiąc nie wiedzieli kto to jest Bródka.
No wlasnie i to nastepny argument... sport narodowy od kilku dni. Kiedys zadko pokazywlai skoki, biegow w ogole ... niedlugo zaczna pokazywac Panczenistow

Dzisiaj mialbyc rosyjski dzien z racji zdobycia zlota hokejowego.... nie ma ale nadal rosyski dzien zbodyli :P poprzez biegaczy i bobselistow

naprawde u nas w kraju nie jest za ciekawie jesli chodzi o sport i infrastrukture sportowa na rzecz jakiegos sportu tudzien nawet warunków w szkolach.
ObrazekObrazek
"Po prostu lubię to i nie przestanę" - Charles Barkley o bukmacherce :P
:!: LUCA TONI SHOW :!:

Awatar użytkownika
Michał M
Bawarski Krzyżak

Postautor: Michał M » pn 24.02.2014 9:30

cloner pisze:Uffff, myslalem że sam jestem. Dlatego też przestalem chodzić na hokej na lodowisko. Nic nie widzę.

Nie przesadzaj, przy tempie polskiej ligi można spokojnie zobaczyć krążek. To nie NHL :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Carbon
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 721
Kontaktowanie:

Postautor: Carbon » pn 24.02.2014 10:27

Kerwa, szybko jakoś te Igrzyska zleciały. W sumie hokej stał na niskim poziomie, spodziewałem się większych fajerwerków. Pewnie też dlatego, że bardzo chciałem Ruskich i Amerykanów w finale...
WAVES DON'T DIE.
Obrazek

Awatar użytkownika
Boromir
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 550

Postautor: Boromir » czw 02.11.2017 13:09

Nie wiem czy chce Wam się zakładać nowy temat osobno dla każdych igrzysk, ale póki co tutaj. Zimowe IO nieubłaganie zbliżają się wielkimi krokami, jak zwykle przed sezonem różne mądre głowy prześcigają się w proroctwach. I tak o to:

http://sportsdemo1.gracenote.com/documentation/vmt#demo

Trzy medale, wszystkie w skokach.

Mała: Kraft, Wellinger, Stoch
Normalna: Kraft, Stoch, Wellinger
Drużyna: Polska, Norwegia, Austria

Z innych fajnych sportów to w hokeju Kanada, Szwecja i Rosja.

Przewidywania, jak zawsze, są o dupę rozbić bo np. wiemy, że zawodnicy z NHL na IO nie pojadą, więc jakoś nie widzę tych Kanadyjczyków. Niemniej jednak chyba trafnie prognozują, że to będą najsłabsze nasze Igrzyska zimowe od lat.
Obrazek

Awatar użytkownika
matt_
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 292

Postautor: matt_ » czw 02.11.2017 13:39

Myślę, że o złoty medal w hokeju mogą się pokusić Czesi/Rosjanie/Finowie. Patrząc na składy czołowych reprezentacji, te trzy są w najmniejszym stopniu zależne od graczy NHL.

Awatar użytkownika
WiernyKibic
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 269

Postautor: WiernyKibic » czw 02.11.2017 17:47

Myślę że jednak lepiej byłoby założyć osobny temat, a jak nie to skrócić nazwę obecnego (bez Soczi).
Obrazek
¡Visca el Barça!

Awatar użytkownika
ryba_82
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 154

Postautor: ryba_82 » wt 05.12.2017 20:52

http://www.przegladsportowy.pl/igrzyska ... 13744.html

Ruscy zdyskwalifikowani za aferę dopingową z Soczi.Jej sportowcy będą mogli wystąpić w Pyongchang tylko pod flagą neutralną i po zdobyciu medalu nie usłyszą rosyjskiego hymnu a hymn olimpijski.Rosyjski Komitet Olimpijski zawieszony ze skutkiem natychmiastowym.Grubo!
Obrazek

Awatar użytkownika
YoOoOgI89
Skład B
Skład B
Reputacja: 1

Postautor: YoOoOgI89 » wt 05.12.2017 21:02

Odnośnie tych wydarzeń polecam obejrzeć film Ikar/Icarus. Wszystko jest w nim jak na tacy, otwiera oczy.

Wróć do „Inne sporty”