Siatkówka

Dewiza tego działu to: 'Nie samą piłką człowiek żyje". Dyskusje na temat wszystkich dyscyplin sportowych, od ping-ponga poczynając, na curlingu kończąć.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, Cris7, maestro, piotrcies, fieldy

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino
Reputacja: 661

Siatkówka

Postautor: Tomusmc » śr 30.08.2017 22:01

matt_ pisze:Source of the post Mimo wszystko, ja bym jeszcze nie wyrokował. Sytuacja jest trudna jak cholera, ale Słoweńcy na razie niemrawo grają w tym trzecim secie.

Widzę, że wiara umiera ostatnia, ale bez przesady. Ta drużyna jest bezpłciowa
Juve! Storia di un Grande Amore!

Obrazek

Prawdziwy kibic nigdy nie wyrzeknie się klubu, który kocha

Awatar użytkownika
matt_
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 235

Siatkówka

Postautor: matt_ » śr 30.08.2017 22:03

Tomusmc pisze:Source of the post
matt_ pisze:Source of the post Mimo wszystko, ja bym jeszcze nie wyrokował. Sytuacja jest trudna jak cholera, ale Słoweńcy na razie niemrawo grają w tym trzecim secie.

Widzę, że wiara umiera ostatnia, ale bez przesady. Ta drużyna jest bezpłciowa

Racja, Słoweńcy się rozegrali. Bardziej miałem jednak na myśli to, żeby nie zwalniać trenera pod wpływem emocji. Po chłodnej analizie ok, ale nie teraz.

Awatar użytkownika
EndriuK
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład
Reputacja: 81

Siatkówka

Postautor: EndriuK » śr 30.08.2017 22:07

Widze, ze szykuje sie kleska. Dobrze, ze musialem isc na nocke :D

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino

Siatkówka

Postautor: Tomusmc » śr 30.08.2017 22:14

Nie ma siatkówki, nie ma ręcznej, a jest nożna. Przypadek? Nie sądzę.

Obrazek

Awatar użytkownika
Salas11
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 460

Siatkówka

Postautor: Salas11 » śr 30.08.2017 22:16

Czesi też ładnie sobie poczynają z Francuzami :shock:
Obrazek

Awatar użytkownika
Ilka
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład
Reputacja: 65
Kontaktowanie:

Siatkówka

Postautor: Ilka » śr 30.08.2017 22:18

Dziś to był dramat.

Idąc tokiem naszych działaczy to trener powinien polecieć. Antige zwolnili po IO gdzie poziom był nieporównywalnie wyższy. Tu przegralismy Euro i to jeszcze u siebie. I to z kim? Ze Słowenia? Z całym szacunkiem dla nich ale nam nie przystoi takie lanie. Bo dziś to było lanie ...

A teraz żeby nie być taka zolza pojadę tekstem hotek: Polacy nic się nie stało, i tak Was kocham. Jesteście najlepsi !! :mrgreen:
Pięć dni pracować masz‚ mówi Biblia. Dzień siódmy jest dla Pana‚ Boga twego. A szósty na futbol.

Awatar użytkownika
EndriuK
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład

Siatkówka

Postautor: EndriuK » śr 30.08.2017 22:22

W takim marazmie to nie bylismy od dawna. Nawet sporo czasu przed srebrem MS w Japoni nie wygladalismy tak marnie.

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino

Siatkówka

Postautor: Tomusmc » śr 30.08.2017 22:26

A mówimy o turnieju rozgrywanym w Polsce. Jak u nas Polacy zdobyli MŚ to trzeba było reaktywować emerytowanego Wlazłę i już wtedy było widać, że przyszłość wygląda blado

Obrazek

Awatar użytkownika
matt_
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 235

Siatkówka

Postautor: matt_ » śr 30.08.2017 22:27

Jedna uwaga, Antiga nie został zwolniony. Skończył mu się po prostu kontrakt :) Zgadzam się, że z perspektywy czasu należało go przedłużyć, choć osobiście liczyłem wtedy na przyjście Stojczewa i dlatego byłem w stanie zrozumieć tę decyzję.

Chciałbym żeby Czesi to dowieźli, zobaczymy.

Awatar użytkownika
Ilka
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład
Reputacja: 65
Kontaktowanie:

Siatkówka

Postautor: Ilka » śr 30.08.2017 22:30

To powinni przedłużyć.

No Francuzy to jeszcze większy szok :shock:
Pięć dni pracować masz‚ mówi Biblia. Dzień siódmy jest dla Pana‚ Boga twego. A szósty na futbol.

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino

Siatkówka

Postautor: Tomusmc » śr 30.08.2017 22:30

Teraz to już muszą i faworyzowana Francja odpada. Ciekawie się robi

Co do Antigi to komentowali, że skończył mu się pomysł na tę drużynę. Brawo, widzę, że tutaj ten pomysł nawet się nie zaczął

Obrazek

Awatar użytkownika
ddemon
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 33
Kontaktowanie:

Siatkówka

Postautor: ddemon » śr 30.08.2017 22:32

Krótko bo aż brak słów - zmarnowany potencjał :/ Trener do wyjebania bo zero pomysłu na drużynę...

Czemu zmieniał każdego zawodnika oprócz Drzyzgi? Ktoś pisał,że mając taki środek grać nim rzadko to sztuka - problemem też jest nie najlepsze przyjęcie,ale mimo wszystko na tym turnieju kulało wszystko - atak(choć z tego Kaczmarka może coś być :pray: ) Z Konarskim daleko nie zajedziemy :/ przyjęcie(oprócz Kubiaka nie ma nikogo,kto mógłby poderwać zespół choć dziś w porównaniu z Estonią - zawiódł i to bardzo)...Gwiazda Kurek kompletnie bez formy choć jak wszedł dziś mecz to miałem wrażenie,że to może być jego dzień :( niestety mylnę jak cały siatkarski sezon reprezentacyjny...O rozgrywającym mówiłem,brak chłodnej głowy i problemy z podejmowaniem lepszych decyzji no i środkowi(odstawić Możdzonka,Nowakowskiego i Kłos który sam rezygnuje z kadry,bo hm..no właśnie to jest sztuka) - ja rozumiem potencjał na środku ogromny,ale w takich ważnych imprezach nie ma miejsca na ogrywanie Lemańskiego,do tego była LŚ,gdzie też nie błyszczeliśmy :/
Ale pierwsze co trzeba zrobić to zwolnić trenera za błędne podejmowanie decyzji przy wyborze składu oraz wprowadzenia zawodników w meczu,gdzie losy są albo rozstrzygnięte momenty zmian w meczu...
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
ddemon
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 33
Kontaktowanie:

Siatkówka

Postautor: ddemon » śr 30.08.2017 22:32

Krótko bo aż brak słów - zmarnowany potencjał :/ Trener do wyjebania bo zero pomysłu na drużynę...

Czemu zmieniał każdego zawodnika oprócz Drzyzgi? Ktoś pisał,że mając taki środek grać nim rzadko to sztuka - problemem też jest nie najlepsze przyjęcie,ale mimo wszystko na tym turnieju kulało wszystko - atak(choć z tego Kaczmarka może coś być :pray: ) Z Konarskim daleko nie zajedziemy :/ przyjęcie(oprócz Kubiaka nie ma nikogo,kto mógłby poderwać zespół choć dziś w porównaniu z Estonią - zawiódł i to bardzo)...Gwiazda Kurek kompletnie bez formy choć jak wszedł dziś mecz to miałem wrażenie,że to może być jego dzień :( niestety mylnę jak cały siatkarski sezon reprezentacyjny...O rozgrywającym mówiłem,brak chłodnej głowy i problemy z podejmowaniem lepszych decyzji no i środkowi(odstawić Możdzonka,Nowakowskiego i Kłos który sam rezygnuje z kadry,bo hm..no właśnie to jest sztuka) - ja rozumiem potencjał na środku ogromny,ale w takich ważnych imprezach nie ma miejsca na ogrywanie Lemańskiego,do tego była LŚ,gdzie też nie błyszczeliśmy :/
Ale pierwsze co trzeba zrobić to zwolnić trenera za błędne podejmowanie decyzji przy wyborze składu oraz wprowadzenia zawodników w meczu,gdzie losy są albo rozstrzygnięte momenty zmian w meczu...
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
EndriuK
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład

Siatkówka

Postautor: EndriuK » śr 30.08.2017 22:38

No ciekawe czy pozbeda sie Fefe, ktorego przeciez tak chwalili i nazwali cudotworca w Zaksie. Teraz pozostaje tworzyc zespol na IO bo na MS skolowac dobry team bedzie ciezko, a Leon grac nie bedzie mogk chyba jeszcze.

Awatar użytkownika
Salas11
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 460

Siatkówka

Postautor: Salas11 » śr 30.08.2017 22:45

Odpadnięcie Francuzów to jednak o wiele większa sensacja niż porażka Polski. Jeśli Ruscy tego nie wygrają.
Obrazek

Wróć do „Inne sporty”