MotoGP

Dewiza tego działu to: 'Nie samą piłką człowiek żyje". Dyskusje na temat wszystkich dyscyplin sportowych, od ping-ponga poczynając, na curlingu kończąć.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, fieldy, piotrcies, maestro, Cris7

Awatar użytkownika
ddemon
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 70
Kontaktowanie:

Re: MotoGP

Postautor: ddemon » pn 09.04.2012 0:55

Hyypia123 pisze:Borowczyk wcale nie komentował źle.Zaryzykuje stwierdzenie, że gdy za partnera ma kogoś ogarniętego, w tym przypadku Badziaka, komentuje bardzo dobrze.Było to widać w parze z Sokołem.Z wiadomych względów inaczej jest z Maurycym czy kiedyś Skubisem :angry2:

Może dlatego że oglądałem od 15 okrążenia i jak skrytykował Pedrosę to odrazu nasunęła się myśl "i co i co mądralo na cholerę w tym studiu siedzisz jak gówno wiesz" :P Moim zdaniem Maurycy wypada lepiej niż Borówa jeśli chodzi o komentowanie bo ten potrafi zanudzić każdego o pięknej Nicoli,japońskiej dziewczynie Dżensona Batona itd...Rozumiem można to mówić ale nie powtarzać to non stop parę razy wyścigu,gdy na torze dużo się dzieje a potem gdy jest powtórka - ach wspaniały manerw i potem hasło a proszę to powtórka a 5-10 sekund ten manerw był na ekranie :roll: Moim zdaniem dorzucić do MaurycegoSobierajskiego,który jako jedyny ma największą wiedzę obecnie o F1 w całym Polsacie i będzie cacy juz kilkakrotnie komentowali już razem wyścig czy też Porsche Super Cup

Hyypia123 pisze:Zastanawiam się co się dzieje z Doctorem.W kwalifikacjach był najgorszym kierowcą prototypu, a w wyścigu zupełnie niewidoczny.Brawa dla Lorenzo bo wyścig rozegrał znakomicie.Zawiódł Spies, który trochę się zamotał i przepadł w środku stawki.Za to bardzo ładny wyścig w wykonaniu kierowców Hondy.Pedrosa jak zwykle wyśmienity start.Gdyby tylko lepiej się kwalifikował, miałby szanse na jeszcze bardziej imponujące wyniki.Nie wiem co się stało w drugiej części wyścigu ze Stonerem.Na pochwałę zasługuje też stary, dobry Roberts, który swoim wielkim doświadczeniem pomoże rozwijać motory CRT.

Miło jest wrócić to oglądania królewskiej serii.Kiedyś oglądałem Moto GP w 2007 i cieszę się że większość tamtej czołówki dalej jeździ :wink:

Edwards kolego :P Roberts niestety już nie jeździ :D Co nie zmienia faktu,że dobrze że Colin dostał szansę w CRT :P Bo sympatyczny facet,brakuje mu trochę szczęścia w Moto GP..Albo w cieniu Doctora albo Yamaha była w głębokim kryzysie...Teraz dostał szansę i oby ją spłacił bo miło byłoby jeszcze go oglądać...

Co do obsady większość dalej jeździ ale moim zdaniem walki na torze jest co raz mniej - dzisiaj owszem wyjątek ale wciąż brakuje takich emocji jak choćby na Motegi walka Rossiego z Lorenzo czy Gibernau Rossi i pamiętna Valencia :roll:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Hyypia
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 55

Postautor: Hyypia » pn 09.04.2012 1:04

Kurde, zawsze mi się mylili ci dwaj Amerykanie.Pamiętam, że oglądałem tą serię zainspirowany grą Moto GP 2007, a że dziecko byłem to przez zimę zapomniałem o nowym sezonie 2008 :P
Borowczyka uważam za naprawdę dobrego komentatora, aczkolwiek jego wadą jest niewątpliwie to, że zupełnie nie ogarnia co się dzieje na torze.O ile z Mikołajem świetnie się uzupełniali to para nieogar Andrzej + wiecznie stremowany Maurycy nie rokuje dobrze.
Co do Pedrosy to mimo, że mój chyba ulubiony motocyklista, to jednak było widać, że nie spisuje się najlepiej, ale miejmy nadzieję, że ten sezon będzie przełomowy.
Zachodzące słońce reprezentuje śmierć

Awatar użytkownika
majer13
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 2

Postautor: majer13 » pn 09.04.2012 12:21

ddemon pisze:Moto 2 wogóle niewidziałem widzę że wygrał Marquez,który chyba ma kontrakt na przyszły sezon w Moto GP albo mi się źle obiło o uszy i z kimś go pomylilem z tej klasy :P 2 Iannone z małą stratą i tak jak oczekiwałem będzie ciekawa walka w tej klasie :)

Żałuj :P Najpierw na pierwszym zakręcie ostatniego okrążenia wypada Luthi ( świetny wyścig jechał aż do tego momentu) i spada gdzieś na 5 miejsce. Na czoło wychodzi Marquez ale trzy zakręty przed końcem wyprzedza go Iannone i kiedy wydaje się że Włoch wygra Marquez świetnie wychodzi na prostą i mija go dosłownie o ułamki - piękne ostatnie okrążenie :D Widać że w tej klasie będzie się ostro działo :D

W moto3 dwóch 16-latków po prostu zmasakrowało resztę stawki.

Co do GP hmmmm. Gdyby Dani nie dał się tak szybko skontrować Jorge i pierwszy wyprzedził Stonera to myślę że udałoby mu się dowieźć pierwsze miejsce. Nie wiem co się stało z Caseyem chyba bez sensu chciał uciec na siłę w/w dwójce i co prawda miał już te 2.5 sekundy przewagi ale opony chyba na tym najlepiej nie wyszły. Rossi patrząc na resztę Ducatów znów beznadziejnie. In minus także Spies a na plus Yamaha Tech 3 - Dovizioso z Crutchlowem mogą namieszać w tym sezonie ;)
Obrazek

Wróć do „Inne sporty”