Sporty Walki

Dewiza tego działu to: 'Nie samą piłką człowiek żyje". Dyskusje na temat wszystkich dyscyplin sportowych, od ping-ponga poczynając, na curlingu kończąć.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, piotrcies, maestro, Cris7, fieldy

Awatar użytkownika
BeBaD
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 167

Sporty Walki

Postautor: BeBaD » czw 05.04.2018 18:59

Dopóki była walka Khabiba z Tonym to gala mnie interesowała. Teraz kompletnie nie

Awatar użytkownika
Delpiero14
Bianconero
Reputacja: 1980

Sporty Walki

Postautor: Delpiero14 » czw 05.04.2018 19:13

janop pisze:Source of the post Khabib zawsze. Resztę mam w głębokim poważaniu.

A Zabitovi to nie kibicujesz?

Awatar użytkownika
fillion
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 141

Sporty Walki

Postautor: fillion » czw 05.04.2018 19:30

Team JJ. ale bedzie and still Namajunas...

Walka Fergusona z Kebabem mnie jarala na maksa a Hollowayem Kebab pozamiata warunkami.

Conor to jednak nacpany kretyn http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/201 ... ref=slider

Awatar użytkownika
kaczy
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 365

Sporty Walki

Postautor: kaczy » czw 05.04.2018 23:08

League pisze:Source of the post oby aśka dostała znów w łeb. #teamRose

Widzę, że nie przemawia za tobą duma narodowa. Ale czy to powinno mnie dziwić ?

Awatar użytkownika
League
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1114

Sporty Walki

Postautor: League » pt 06.04.2018 0:11

kaczy pisze:Source of the post
League pisze:Source of the post oby aśka dostała znów w łeb. #teamRose

Widzę, że nie przemawia za tobą duma narodowa. Ale czy to powinno mnie dziwić ?

To co ty widzisz średnio mnie interesuje. zajmij sie swoim marnym życiem.
Obrazek

Awatar użytkownika
sci
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 424
Kontaktowanie:

Sporty Walki

Postautor: sci » pt 06.04.2018 6:58

Ja tam kibicuję Aśce bo jest za Juve :-)

Awatar użytkownika
Rojiblanco
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1873

Sporty Walki

Postautor: Rojiblanco » pt 06.04.2018 9:20

fillion pisze:Source of the post Conor to jednak nacpany kretyn http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/201 ... ref=slider

Z karty walk wypadło starcie Michaela Chiesy z Anthonym Pettisem – wszystko z powodu rozcięć na twarzy, jakich doznał ten pierwszy na skutek rozbicia szyby autobusu przez Conora McGregora.

W takich samych okolicznościach ucierpiał też Ray Borg – prawdopodobnie kawałek szkła utkwił mu w oku – i jego pojedynek z Brandonem Moreno również został odwołany.

O skreśleniu dwóch powyższych pojedynków donieśli dziennikarze Brett Okamoto i Ariel Helwani.

Z kolei nieco wcześniej Dana White ogłosił, że z rozpiski zdjęto też walkę Artema Lobova – a więc jednego z antybohaterów zamieszania – z Alexem Cacaresem.

http://www.lowking.pl/diaz-broni-mcgreg ... nikow-ufc/

Lubię, staram się zawsze oglądać, jednak "to" się nie umywa do boksu. Niedługo będą się ganiali ze sztachetami niczym na wiejskiej dyskotece, a nie czekaj, już się ganiają. Tylko czekać, aż Khabib ze swoją ekipą wpadnie któregoś razu do ośrodka, w którym trenuje Conor, albo lepiej, zrobi mu wjazd na chatę. Co to za akcje w ogóle? Nie mogli wpaść na ważenie i dać sobie po ryjach? Jestem zniesmaczony.

Awatar użytkownika
fillion
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik

Sporty Walki

Postautor: fillion » pt 06.04.2018 9:47

Mcgregor uwaza ze mu wszystko wolno i sapie jaki to z niego krol a po prawdzie jakby wszedl do oktagonu z Khabibem to by dagestanczyk pozamiatal nim mate.
Miliony uderzyly do lba i teraz zostaja mu namawianie Floyda do walk w mma .

Rose Namajunas tez jechala tym busem i ponoc byla wstrzasnieta tym zdarzeniem a wiedzac ze ona i bez tego ma lekko pod deklem to ciekawe czy odbije sie to jakos na jej postawe w walce z JJ

Awatar użytkownika
League
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1114

Sporty Walki

Postautor: League » pt 06.04.2018 10:00

fillion pisze:Source of the post
Rose Namajunas tez jechala tym busem i ponoc byla wstrzasnieta tym zdarzeniem a wiedzac ze ona i bez tego ma lekko pod deklem to ciekawe czy odbije sie to jakos na jej postawe w walce z JJ

podobno ona dostała odłamkami szkieł i ma jakieś mini kontuzje.

A czemu twierdzisz że ma lekko pod deklem?

Ja tam mogę twierzić że aśka ma nie gorzej
Obrazek

Awatar użytkownika
Morrow
Administrator
Administrator
Reputacja: 1257

Sporty Walki

Postautor: Morrow » pt 06.04.2018 11:14

Małpy skaczą a gawiedź ma o czym gadać. Nieważne jak, ważne żeby gadali. Jeden kretyn lata i rzuca czym popadnie, do końca nie wiadomo nawet dlaczego a reszta biega dookoła niego i nagrywa to na telefonach. Dzień później wielkie wydarzenie w mediach i znowu jest głośno o UFC a przeciętny Kowalski zaczyna nagle kojarzyć nazwiska Nurmagomedova i Lobova choć gości nie widział na oczy. Tak się robi pieniądze na PPV.

Awatar użytkownika
Rojiblanco
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1873

Sporty Walki

Postautor: Rojiblanco » pt 06.04.2018 11:49

Morrow pisze:Source of the post Małpy skaczą a gawiedź ma o czym gadać. Nieważne jak, ważne żeby gadali. Jeden kretyn lata i rzuca czym popadnie, do końca nie wiadomo nawet dlaczego a reszta biega dookoła niego i nagrywa to na telefonach. Dzień później wielkie wydarzenie w mediach i znowu jest głośno o UFC a przeciętny Kowalski zaczyna nagle kojarzyć nazwiska Nurmagomedova i Lobova choć gości nie widział na oczy. Tak się robi pieniądze na PPV.

Jak czytałem doniesienia o tym, to w myślach widziałem rozmowę Dany z Connorem "miałeś narobić szumu, ale przesadziłeś z tym rzucaniem".

Awatar użytkownika
cloner
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 1712
Kontaktowanie:

Sporty Walki

Postautor: cloner » pt 06.04.2018 11:52

Morrow pisze:Source of the post przeciętny Kowalski zaczyna nagle kojarzyć nazwiska Nurmagomedova i Lobova choć gości nie widział na oczy.

Ja tych gości na oczy nie widziałem, ale też jakos specjalnie nie mam zamiaru szukać po google kto to jest. Nawet żadnej walki tego Connora nie widziałem. Tylko widzę ciągle na róznych fanpage'ach jego facjatę ;)
zaglądanie ludziom do portfela, największą oznaką życiowego niepowodzenia

j#bać konfidentów!!! tylko Polska kibolska!!!

Awatar użytkownika
Delpiero14
Bianconero
Reputacja: 1980

Sporty Walki

Postautor: Delpiero14 » pt 06.04.2018 14:58

fillion pisze:Source of the post Mcgregor uwaza ze mu wszystko wolno i sapie jaki to z niego krol a po prawdzie jakby wszedl do oktagonu z Khabibem to by dagestanczyk pozamiatal nim mate.

Tego to akurat nie byłbym taki pewien.

Ogólnie zgadzam się z tym, że McGregor przesadza. Ja rozumiem, że w tym sporcie żeby zostać zapamiętanym na długie lata umiejętności i zamiatanie rywali w klatce to za mało i trzeba umiejętnie łączyć to z "robieniem show", ale wszystko jednak ma swoje granice. Mnie osobiście takie cwaniakowanie wkurwia i chciałbym, żeby ktoś w końcu spuścił Irolowi porządny wpierdol, bo taka promocja swojej osoby to już przechodzi wszelkie granice.

Awatar użytkownika
Kesz
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład
Reputacja: 33

Sporty Walki

Postautor: Kesz » pt 06.04.2018 16:36

Wygląda to jak zwykła prowokacja. UFC wątpię by wyciągnęło konsekwencje, im to na rękę, robi się szum medialny a to podnosi range i "kasę" ewentualnej konfrontacji w oktagonie. McGregor nawet jak dostanie jakiś wyrok za ten atak, to i tak się wykupi bo ma na to hajsy a przy ewentualnej walce zarobi i tak o niebo większe pieniądze.

Chyba ktoś tu za dużo naoglądał się Wrestlingu i pomyślał, że te akcje prowokacyjne tam odbywają się na serio i postanowił zrobić swoje. Jak dla mnie, żałosne.

Normalnie taka osoba by poszła na 2-3 lata więzienia, ale pewnych ludzi to nie dotyczy.

Awatar użytkownika
fillion
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik

Sporty Walki

Postautor: fillion » pt 06.04.2018 17:15

No i ch.... Holloway wypada z walki z Nurma z powodu problemow zdrowotnych przy sciananiu wagi.

Rywalem dagestanczyka w walce o pas kat. lekkiej bedzie Anthony Pettis.

Najpierw Ferguson potem Holloway szkodaa ze Rudy cwaniak nie wyjdzie do ringu.

Tony wypierdala się o kabel, wchodzi Max na zastępstwo. Khabib zaczepia Lobova, po czym wpada Rudy i niszczy autobusy. Rudy do aresztu, a Khabib robi wyjątkowo wagę na 154,5. Max wypada z walki, na zastępstwo wchodzi Pettis i ma godzinę na zbicie wagi. cyrk

szopki ciag dalszy zamiast Pettisa wystapi Al Iaquinta w walce z Nurma :rotfl4: :peace:

Wróć do „Inne sporty”