Sporty Walki

Dewiza tego działu to: 'Nie samą piłką człowiek żyje". Dyskusje na temat wszystkich dyscyplin sportowych, od ping-ponga poczynając, na curlingu kończąć.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, piotrcies, maestro, Cris7, fieldy

Awatar użytkownika
Delpiero14
Bianconero
Reputacja: 1980

Sporty Walki

Postautor: Delpiero14 » ndz 08.04.2018 8:41

Jak w ogóle można cieszyć się z porażki Jędrzejczyk? Bo co, bo ma prowokacyjny styl bycia? Przecież ona to robi specjalnie, żeby nakręcać media. Poza tym do pierwszej porażki z Namajunas była prawdziwą maszyną nie do zatrzymania i miała argumenty do lekceważenia przeciwniczek. Z resztą właśnie po tej pierwszej porażce z Namajunas widać już było, że nabrała pokory i ograniczyła pajacowanie.

Mnie osobiście jest przykro, bo mam wrażenie, że z tą porażką kończy się pewna epoka. Wątpię, żeby Jędrzejczyk osiągnęła jeszcze status legendarnej a miała ku temu wszelkie argumenty.

Awatar użytkownika
cloner
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 1712
Kontaktowanie:

Sporty Walki

Postautor: cloner » ndz 08.04.2018 9:33

Brawo Karolina :peace:
zaglądanie ludziom do portfela, największą oznaką życiowego niepowodzenia

j#bać konfidentów!!! tylko Polska kibolska!!!

Awatar użytkownika
League
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1114

Sporty Walki

Postautor: League » ndz 08.04.2018 11:21

#TeamRose #TeamKowalkiewicz. Świetne wyniki dziś. oby tak dalej.
Obrazek

Awatar użytkownika
League
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Sporty Walki

Postautor: League » ndz 08.04.2018 11:35

janop pisze:Source of the post Zgaduję, ale może właśnie dlatego?

Jakie porównanie twarzy : piękne :D

to że robi to żeby nakręcać media to bzdura. Jest jaka jest. zwykła patuska z bloków z olsztyna.

Pierwszą porażkę zwaliła na blędy swojego sztabu i złe zbijanie wagi, teraz zwala na sędziów którzy ją "oszukali". Mistrzyni.

Obrazek

http://www.mmarocks.pl/joanna-jedrzejcz ... ja-krolowa wywiad po walce.
Obrazek

Awatar użytkownika
Delpiero14
Bianconero

Sporty Walki

Postautor: Delpiero14 » ndz 08.04.2018 11:48

League pisze:Source of the post

Bardzo sympatyczny chłopiec.

Awatar użytkownika
cloner
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 1712
Kontaktowanie:

Sporty Walki

Postautor: cloner » ndz 08.04.2018 11:58

Delpiero14 pisze:Source of the post Bardzo sympatyczny chłopiec.

Nie wiedziałem, że jesteś specjalista.
zaglądanie ludziom do portfela, największą oznaką życiowego niepowodzenia

j#bać konfidentów!!! tylko Polska kibolska!!!

Awatar użytkownika
League
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Sporty Walki

Postautor: League » ndz 08.04.2018 11:59

Włosy można mieć długie dość szybko.
Twarzy i mózgu zmienić sie nie da;) Rose>JJ
cloner pisze:Source of the post

Nie wiedziałem, że jesteś specjalista.

zaorane xD
Obrazek

Bernabeu
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 221

Sporty Walki

Postautor: Bernabeu » ndz 08.04.2018 13:28

Gdyby Jędrzejczyk nie była Polką, to każdy interesujący się w miarę MMA w naszym kraju uznawałby ją za totalną idiotkę. "Zostałam oszukana, pierwszą walkę przegrałam przez ścinanie wagi, Rose jest nikim, reszta mi zazdrości, jestem królową" po walce to nabranie pokory i ograniczenie pajacowania, tak? :badziewie:

A Namajunas w długich włosach jest dosyć atrakcyjną kobietą, zwłaszcza jak na MMA.

Obrazek

Awatar użytkownika
Rojiblanco
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1873

Sporty Walki

Postautor: Rojiblanco » pn 09.04.2018 10:24

JJ zawsze mówiła, że Connor jest jej idolem i szanuje go za to, co zrobił i gdzie jest. Widać, jak stara się kopiować jego styl bycia. Na mnie takie pajacowanie w stylu amerykańskiego WWE nie robi wrażenia, ale szanuję ją za sportowe dokonania. Mam nadzieję, że jeszcze wróci i do spółki z Karoliną będą lały konkurencję, aż miło.

Wydarzenie oglądałem na powtórkach, bo po tej całej szopce nie miałem ochoty zarywać nocy, zwlaszcza biorąc pod uwagę, że szykowała się piękna niedziela.
Oglądając Khabiba miałem wrażenie, że z litości pozwolił Iaquincie dotrwać do końca. Nic ciekawego - emocje opadły przed walkami.

WojtekPele
Podawacz Piłek
Podawacz Piłek
Reputacja: 0

Sporty Walki

Postautor: WojtekPele » śr 11.04.2018 8:10

Dokładnie. Szanuje JJ za to jakim jest sportowcem i ile pracy w to w kłada ale widać, że za długo siedzi w stanach i straszne robi niepotrzbne SHOW. W stanach się to podoba, a w Polsce trochę wiochą zalatuje (przynajmniej ja to tak odbieram) co do walki to sędziowie podali punktacje więc po co gadać potem takie teksty? Walka bardzo wyrównana. Zresztą też polscy sędziowie analizowali tą walkę i również dali by jej przegraną. Nie pozostaje jej nic innego jak głowa do góry i szykowac się do kolejnej walki tak to w sporcie bywa.

Awatar użytkownika
sci
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 424
Kontaktowanie:

Sporty Walki

Postautor: sci » śr 11.04.2018 14:04

Le banner kontuzjowany...

Awatar użytkownika
Rojiblanco
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1873

Sporty Walki

Postautor: Rojiblanco » śr 11.04.2018 15:00

Nie kontuzjowany, tylko chce wziąć udział w innym turnieju.. :lol2:

Awatar użytkownika
Delpiero14
Bianconero

Sporty Walki

Postautor: Delpiero14 » sob 14.04.2018 11:47

Dzisiaj KSW 43

Pierwsze na co warto zwrócić uwagę to fakt, iż gala poleci na otwartym kanale Polsatu. Można powiedzieć, że nareszcie poszli po rozum do głowy. Bądźmy szczerzy, nikt normalny nie zapłaciłby kilkudziesięciu złotych za oglądanie tego, a za darmo to już można się skusić :)

Liczę dzisiaj na Janikowskiego, Andryszaka i Du Plessisa. Tak jest, mam nadzieję, że południowo Afrykanin zamiecie Soldica pod dywan. Dricus ma większy zasięg i wydaję mi się, że też jest nieco bardziej kompletnym zawodnikiem od Serba, choć przyznam szczerze, że nie oglądałem zbyt wielu walk tejże dwójki i na dobrą sprawę nie wiem, czy chociażby zdominowanie tej afrykańskiej ligi przez Dricusa było spowodowane tym, że jest on aż tak dobry, czy może ta organizacja jest tak nijaka, dzisiaj wszystko wyjdzie w praniu.

Ogólnie co do Soldica. Wszyscy jarają się Serbem i tym co zrobił z Borysem a prawda jest taka, że pokonanie Mańkowskiego to nie jest dla mnie jakieś wielkie osiągnięcie biorąc pod uwagę warunki fizyczne obydwu panów. Polak jest mały i w stójce nie był praktycznie w stanie sięgnąć Soldica. Du Plessis już takiego problemu mieć nie powinien.

Awatar użytkownika
League
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Sporty Walki

Postautor: League » sob 14.04.2018 12:23

kurczę, przegapiłbym ;> ale nazwiska nie powalają.
Obrazek

Awatar użytkownika
DDK
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 975

Sporty Walki

Postautor: DDK » sob 14.04.2018 12:25

Delpiero14 pisze:Source of the post Pierwsze na co warto zwrócić uwagę to fakt, iż gala poleci na otwartym kanale Polsatu. Można powiedzieć, że nareszcie poszli po rozum do głowy. Bądźmy szczerzy, nikt normalny nie zapłaciłby kilkudziesięciu złotych za oglądanie tego, a za darmo to już można się skusić

Wydaje mi się, że mógłbyś się zdziwić ile osób kupuje PPV. Weź pod uwagę, że knajpy/restauracje sportowe musza i tak kupić, a takich w skali kraju jest pewnie tysiące. Do tego u mnei często znajomi robili tak że spotykali się na piwko w 5-6 osób i się zrzucali po dyszce i tez kupowali.

Druga sprawa, że takie dzisiejsze KSW nie będzie hitowe. Tak naprawdę przeciętny zjadacz chleba będzie kojarzył tylko Janikowskiego, i to tylko jeśli się w jakimś stopniu interesuje sportem. Reszta to (przypominam, dla ludzi którzy nie interesują się sportami walki) nonamy.

Wróć do „Inne sporty”