Piłka w TV

Muzyka. Literatura. Prasa. Film. TV. Krótko mówiąc - Kultura. Wszystko co się dzieje w Polsce i na Świecie jest warte skomentowania. Polityka i wydarzenia. Dyskusje tylko na wysokim poziomie.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, piotrcies, maestro, Cris7, fieldy

Awatar użytkownika
Marcinhp
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 82

Piłka w TV

Postautor: Marcinhp » czw 01.03.2018 22:01

Swego czasu Twaro odniósł się do redakcji Eleven pisząc, że dużo tam entuzjazmu i młodzieńczej fantazji, ale wiedza merytoryczna leży czy coś takiego.
Kilka lat temu prawie poszedłem do Juve. Ludzie mówili mi o Turynie i powiedzieli, że to jest to, ale Mediolan będzie ładniejszy. Powiedziałem im: Nie jadę do cholernych sklepów, jadę, bo to Juventus.

Awatar użytkownika
matt_
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 635

Piłka w TV

Postautor: matt_ » czw 01.03.2018 22:03

Możliwe, chociaż bardziej kojarzę jego wypowiedź, gdy przyrównał komentatorów Eleven do radia. Dużo informacji a mało własnej opinii. Nie mogę jednak znaleźć teraz tego tweeta.

Awatar użytkownika
Marcinhp
Lider Drużyny
Lider Drużyny

Piłka w TV

Postautor: Marcinhp » czw 01.03.2018 22:05

Chyba właśnie o to mi chodzi. Raczej masz rację. W kontekście takiego Święcickiego trudno się z Twarogiem nie zgodzić - facet kiedyś całe derby Mediolanu pierdolił ciekawostki i cytaty z jakichś biografii.
Kilka lat temu prawie poszedłem do Juve. Ludzie mówili mi o Turynie i powiedzieli, że to jest to, ale Mediolan będzie ładniejszy. Powiedziałem im: Nie jadę do cholernych sklepów, jadę, bo to Juventus.

Awatar użytkownika
matt_
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 635

Piłka w TV

Postautor: matt_ » czw 01.03.2018 22:25

Właśnie, bo przecież w C+ też rzucają ciekawostkami, anegdotami, ale potrafią do tego dołożyć jakiś luźny komentarz, nie przeszkadzają widzowi w oglądaniu meczu i są sobą. Moim zdaniem brakuje im w Eleven naturalności. Kilka derbów na San Siro temu, Filip Kapica i Mateusz Święcicki udzieli wywiadu dla Weszło, który w zamyśle miał być śmieszny, świadczyć o ich dystansie do siebie a wyszło trochę na siłę.

http://weszlo.com/2016/11/20/icardi-wyr ... li-smierc/

Awatar użytkownika
Marcinhp
Lider Drużyny
Lider Drużyny

Piłka w TV

Postautor: Marcinhp » czw 01.03.2018 22:38

Bo to jest ich esencja. Nie odbieram im zajawki i wiedzy, ale dla mnie podczas komentowania meczów - szczególnie Święcicki - wyglądają niczym uczeń/kujon, który za wszelką cenę chcę zademonstrować przed klasą czego się nauczył. To jest w miarę fajne przy programach traktujących o piłce, ale nie podczas komentowania spotkań. Stają się przez to sztuczni i pretensjonalni.

Awatar użytkownika
Delpiero14
Bianconero
Reputacja: 2239

Piłka w TV

Postautor: Delpiero14 » pt 02.03.2018 6:25

Tak z ciekawości. Niby który komentatoror z NC+ jest tam zabawny?

Awatar użytkownika
fieldy
One Arsene Wenger
One Arsene Wenger
Reputacja: 1745

Piłka w TV

Postautor: fieldy » pt 02.03.2018 6:27

Twaro był

Awatar użytkownika
cloner
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 1870
Kontaktowanie:

Piłka w TV

Postautor: cloner » ndz 04.03.2018 14:26

Lokomotiv - Spartak, Polsat sport news, 14:30. Rybus w wyjściowym składzie.
zaglądanie ludziom do portfela, największą oznaką życiowego niepowodzenia
j#bać konfidentów!!! tylko Polska kibolska!!!

Obrazek

Awatar użytkownika
HMK
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 982

Piłka w TV

Postautor: HMK » ndz 04.03.2018 20:27

Na Eleven Sports 1 właśnie studio upamiętniającego Astoriego.
piotrcies pisze:Source of the post Ale debil ze mnie xd

krzysiu
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 70
Kontaktowanie:

Piłka w TV

Postautor: krzysiu » ndz 04.03.2018 20:40

i na razie jest to swietne studio

Awatar użytkownika
wloski
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 232

Piłka w TV

Postautor: wloski » ndz 04.03.2018 23:46

Tomusmc pisze:
cloner pisze:Source of the post
dziki16 pisze:Source of the post

Niestety nie mam Samsunga..

A gdzie napisałem ze to musi być Samsung? Ja mam telewizor Sony ;) Jak ma możliwość ściagania aplikacji lub zwykła przeglądarkę www to musi działac lepiej.

I masz takie możliwości? Ja mam Bravie i pod względem Smart jest słaba. Bieda w aplikacjach, a w cda nie można dać na pełen ekran bo zostaje na górze okno www. Może masz jakiś sposób?

Mi Box wszystko załatwia.
"Gdy Arturo Vidal odszedł do Bayernu Monachium przypomniałem sobie słowa. Piłkarze odchodzą, mężczyźni zostają (jak widać)." - Simone Padoin.

Awatar użytkownika
dziki
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 42

Piłka w TV

Postautor: dziki » pn 05.03.2018 15:11

wloski pisze:Source of the post
Tomusmc pisze:
cloner pisze:Source of the post
A gdzie napisałem ze to musi być Samsung? Ja mam telewizor Sony ;) Jak ma możliwość ściagania aplikacji lub zwykła przeglądarkę www to musi działac lepiej.

I masz takie możliwości? Ja mam Bravie i pod względem Smart jest słaba. Bieda w aplikacjach, a w cda nie można dać na pełen ekran bo zostaje na górze okno www. Może masz jakiś sposób?

W sensie można na nim zainstlowac powiedzmy Eleven i Nc+ Go?
av by woops from gfxworld

Awatar użytkownika
wloski
Gwiazda
Gwiazda

Piłka w TV

Postautor: wloski » pn 05.03.2018 15:24

dziki16 pisze:
Tomusmc pisze:

Owszem wszystko, i te apki na Android TV i apki ze smartfonów, używam na tym Showmaxx, Tidala,Netflix, Iple i NC+ Go dla tabletów bo nie ma apki na Android TV przeglądrka hula aż miło, do tego mam klawe po BT i elegancko polecam
"Gdy Arturo Vidal odszedł do Bayernu Monachium przypomniałem sobie słowa. Piłkarze odchodzą, mężczyźni zostają (jak widać)." - Simone Padoin.

Awatar użytkownika
dziki
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 42

Piłka w TV

Postautor: dziki » pn 05.03.2018 15:35

wloski pisze:
dziki16 pisze:

Owszem wszystko, i te apki na Android TV i apki ze smartfonów, używam na tym Showmaxx, Tidala,Netflix, Iple i NC+ Go dla tabletów bo nie ma apki na Android TV przeglądrka hula aż miło, do tego mam klawe po BT i elegancko polecam

Trzeba mieć jakiś określony system na TV? Bo ja mam LG ze Smartem. Czy to chodzi tylko z TV z Androidem?
Jak wygląda sprawa z płynnością np transmisji na Eleven czy Nc + Go ?
av by woops from gfxworld

Awatar użytkownika
wloski
Gwiazda
Gwiazda

Piłka w TV

Postautor: wloski » pn 05.03.2018 15:44

dziki16 pisze:
wloski pisze:
dziki16 pisze:

Trzeba mieć jakiś określony system na TV? Bo ja mam LG ze Smartem. Czy to chodzi tylko z TV z Androidem?
Jak wygląda sprawa z płynnością np transmisji na Eleven czy Nc + Go ?

Trzeba mieć TV z hdmi, Mi Box to przystawka Android TV, nie każdy nowy TV ma ten system a ta przystawka to fajne rozwiązanie mam Bravie ale nie jest na Andku i Mi Box to wynagradza

Wróć do „Kultura, polityka, wydarzenia”