Ogólna dyskusja o polityce cz.2

Muzyka. Literatura. Prasa. Film. TV. Krótko mówiąc - Kultura. Wszystko co się dzieje w Polsce i na Świecie jest warte skomentowania. Polityka i wydarzenia. Dyskusje tylko na wysokim poziomie.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, Cris7, maestro, piotrcies, fieldy

Awatar użytkownika
League
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 959

Postautor: League » pn 15.01.2018 19:58

Kamil232 pisze:Source of the post Piszę kto ma otwarty umysł.

przecież kazdy kto skrytykuje owsiaka to dla ciebie dobry ziom, otwarty umysł. wrzuca filmik zgodnie z interesem twojej partii, filmik robiony dla takich jak ty. Otwarty umysł? Prośba.
żeby nie być gołosłownym :
http://mojaolesnica.pl/23643,radna-pis- ... o-wosp.php
Obrazek

Awatar użytkownika
masacra
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 513

Postautor: masacra » pn 15.01.2018 20:11

Do wywiadu wrzuconego przez Kamila małe uzupełnienie:
http://kontrowersje.net/sp_jrzcie_na_ministra_owsiaka_i_ministerstwo_wo_p_a_zobaczycie_ca_brzydk_prawd
na wszystkie zarzuty stawiane przez Matke Kurka screene dokumentów, odnosniki do wyroków sądowych etc.
Zreszta z tymi sądami to tez jest niezły wałek. Gosciu miał kilkanascie (bodaj 13) procesow sądowych z Owsiakiem i WOŚP. Wygrał 12 przegrał 1 ale jak sie o nim mówi to sie mówi jako o tym co procesował sie z Owsiakiem i przegrał :angry2:

Tak tylko jeszcze wspomne, ze Kijowskiego zniszczono za podpisywanie umow o dzieło sam ze sobą na usługi informatyczne. Owsiak umowy o dzieło sam ze soba podpisuje od kilknastu lat i nikomu to nie przeszkadza. To co sie dziwic Kijowskiemu, ze chciał tego samego sprobowac. Przykład płynie z samej góry elit salonowych.

Przekazujecie 1% podatku na WOŚP z nadzieja, ze pójdzie on na ''ratowanie chorych dzieci''?
Obrazek
A dupa. Za te pieniązki Owsiak nowa siedzibe kupił.

Wiecej tego typu smaczków w linku, który wrzuciłem.
Matka Kurka jednak duzo lepiej pisze niz mówi.
Oczywiście, mogłem się skompromitować. Ale zawsze z pomocą przyjdzie odrobina dialektyki. Rzecz jasna sformułowałem swoje prognozy w taki sposób, by były poprawne także jeśli zdarzy się rzecz dokładnie przeciwna

Kamil232
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 159

Postautor: Kamil232 » pn 15.01.2018 20:39

masacra pisze:Source of the post To co sie dziwic Kijowskiemu, ze chciał tego samego sprobowac.

TO oczywiste. Kijowski zrobił to co Owsiak. Nic innego. Ale tu nie ma dzieci w tle.

A ja powiem szczerze, że po tym wywiadzie zmieniłem zdanie o nim.

W sensie takim, że jak już pisałem potrafię oddzielić osobę od tego co pisze. Do tej pory wydawał mi się nieco wariatem w sensie osobowościowym, ale pisał sensownie i miał argumenty.

Teraz widzę, że to normalny gość, który podobnie jak ja stosuje czasami hiperbole i przerysowanie dla zwrócenia na siebie uwagi, na to co pisze. Chociaż na moje, jednak z tym przesadza. Bo czasami do normalnie dyskutujących wyskakuje z wypad pajacu.

League pisze:Source of the post
Kamil232 pisze:Source of the post Piszę kto ma otwarty umysł.

przecież kazdy kto skrytykuje owsiaka to dla ciebie dobry ziom, otwarty umysł. wrzuca filmik zgodnie z interesem twojej partii, filmik robiony dla takich jak ty. Otwarty umysł? Prośba.
żeby nie być gołosłownym :
http://mojaolesnica.pl/23643,radna-pis- ... o-wosp.php

Wybacz, ale powtarzam twój poziom percepcji poznawczej nie zezwala na zrozumienie tematu.

Przez takich jak ty niestety ludzie się zapożyczają, żeby wyglądać przed resztą z sukcesem, udają kogoś kim nie są etc itd.

Bo siedzi taki na komisariacie i nie słucha tego co mu się mówi, bo poziom inteligencji nie pozwala też na zrozumienie pewnych mechanizmów.

Tylko sobie myśli no tutaj mam prawnika ładnie wyglądającego z dobrej kancelarii, tu zwykłego szarego człowieka to ten prawnik ma rację na pewno.

Także bądź tak dobry i przygotuj się jutro do służby, a nie zaśmiecaj wątku.
Obrazek

Awatar użytkownika
League
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Postautor: League » pn 15.01.2018 21:46

Kamil232 pisze:Source of the post Przez takich jak ty niestety ludzie się zapożyczają, żeby wyglądać przed resztą z sukcesem, udają kogoś kim nie są etc itd.

odstaw leki.

fajna seria filmików, no same autorytety :haha: :roftl3:
Obrazek

Kamil232
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Postautor: Kamil232 » pn 15.01.2018 21:55

No co za typ :lol2:

Dziękuję po raz kolejny za potwierdzenie mojej tezy że oceniasz wywiad gościa po tym kim jest a nie co mówi.
Obrazek

Awatar użytkownika
League
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Postautor: League » pn 15.01.2018 22:05

Kamil232 pisze:Source of the post No co za typ :lol2:

Dziękuję po raz kolejny za potwierdzenie mojej tezy że oceniasz wywiad gościa po tym kim jest a nie co mówi.

niestety mówi jak wygląda. Dajesz typa który notorycznie kłamie, i dajesz teksty typu dla otwartych umysłów.Byś miał jakiś szacunek to byś głupot nie wciskał ludziom, no ale.
Obrazek

Kamil232
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Postautor: Kamil232 » pn 15.01.2018 22:06

Wskaż synek w którym momencie klamie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Magnum
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 597
Kontaktowanie:

Postautor: Magnum » pn 15.01.2018 23:35

Siema. Dawno mnie tu nie było. Jak tam impreza?
Obrazek

Kamil232
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Postautor: Kamil232 » pn 15.01.2018 23:41

Nie płacimy na Owsiaka.

Polecamy

A i bierzemy wam Sancheza.

Załatw, żeby i Ozila też.
Obrazek

Awatar użytkownika
Magnum
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Kontaktowanie:

Postautor: Magnum » pn 15.01.2018 23:47

Ja płacę na WOŚP i głosuję na Razem chociaż to już teraz i tak partia która, wraz z krytyką polityczną, odleciała w kosmos. Jak chyba wszystko polityczne ostatnio. Mam nadzieję że jeszcze wy tu się trzymacie.

Co do ozila to myślę, że nie. Ale z chęcią dam Wengera. Zawioze ci go na taczce jeszcze dzisiaj, tylko słówko powiedz!
Obrazek

Kamil232
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Postautor: Kamil232 » wt 16.01.2018 0:00

Nie wiem na który post odpowiedzieć. Trzy nawaliłeś.

Magnum pisze:Source of the post głosuję na Razem chociaż to już teraz i tak partia która, wraz z krytyką polityczną, odleciała w kosmos. Jak chyba wszystko polityczne ostatnio. Mam nadzieję że jeszcze wy tu się trzymacie.

To prawda może nawet nieco wam wspólczuje
Spoiler:
nie ma na kogo głosować. Bier kapitał z Usej i przyjeżdżaj zakładać partię.

Magnum pisze:Source of the post Co do ozila to myślę, że nie. Ale z chęcią dam Wengera. Zawioze ci go na taczce jeszcze dzisiaj, tylko słówko powiedz!

Biere na dyrektora Akademii. W tym się chyba jeszcze nie pogubił. Niech szkoli talenty, których Mou nie potrafi.
Obrazek

Awatar użytkownika
Magnum
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Kontaktowanie:

Postautor: Magnum » wt 16.01.2018 0:06

Tapatalk jest do dupy, było connecting with servers I że nie poszło no a teraz nagle trzy przyszły. Proszę o skasowanie i wybaczenie.

Co do akademii to i tam się pogubił, patrząc na to, jakie w ostatnich latach talenty wyszły (patrz twoj spojler).

Swoją drogą, dzisiaj nadrobiłem cały plebiscyt i miło mi było że na mnie głosowałeś i że chciałbyś mnie przekonać w transsibie. To byłaby ciekawa podróż ;)
Obrazek

Kamil232
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Postautor: Kamil232 » wt 16.01.2018 0:15

Magnum pisze:Source of the post Swoją drogą, dzisiaj nadrobiłem cały plebiscyt i miło mi było że na mnie głosowałeś i że chciałbyś mnie przekonać w transsibie. To byłaby ciekawa podróż

Jak będziesz się wybierał to daj znać. Może będzie okazja :wink:
Obrazek

Kamil232
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Postautor: Kamil232 » wt 16.01.2018 15:37

Szef biura prawnego SKW za czasów rządu PO był kuratorem 130 latka, mającym przejąć kamienicę.

Kogoś jeszcze dziwi kwik świń po oderwaniu od takiego koryta?

Dziwię im się, że jednak nie zdecydowali się na Majdan. Takiego koryta sam bym bronił jak Rejtan.
Obrazek

Awatar użytkownika
Eyesmon
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład
Reputacja: 43

Postautor: Eyesmon » wt 16.01.2018 15:48

Cloner ale to jest fikcyjne bezrobocie. Tak jak w Opolskiem gdzie niby 20% a 90% z nich pracuję u Niemca na czarna bo ma 2 paszporty. Część ludzi po prostu nie chce pracować bo rodzina (kobiety), bo mieszkają z rodzicami, bo wolą dorabiać na czarno albo pół roku w UK. Obecnie jest taki rynek że nie ma problemu ze znalezieniem pracy.

Wróć do „Kultura, polityka, wydarzenia”