Parada Równości

Muzyka. Literatura. Prasa. Film. TV. Krótko mówiąc - Kultura. Wszystko co się dzieje w Polsce i na Świecie jest warte skomentowania. Polityka i wydarzenia. Dyskusje tylko na wysokim poziomie.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, piotrcies, maestro, Cris7, fieldy

Awatar użytkownika
Sawyer
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 419
Kontaktowanie:

Parada Równości

Postautor: Sawyer » pn 11.06.2018 13:58

Bienias pisze:Source of the post Najgorsze w tej całej paradzie jest to, że są na niej małe dzieci, którym wypacza się rodzinne wartości czy dobre wzorce. Tego nie mogę zrozumieć i tolerować

W procesjach z okazji Bożego ciała też idą dzieci, a nic tak nie wypacza wartości i dobrych wzorców jak religia. Juz chyba lepiej jako dziecko iśc w paradzie równości, przynajmniej jest kolorowo i wesoło.
Juventus & Widzew

Awatar użytkownika
Delpiero14
Bianconero
Reputacja: 2154

Parada Równości

Postautor: Delpiero14 » pn 11.06.2018 14:04

Taka mała uwaga. Dziecko, żeby się prawidłowo rozwinąć i wyrosnąć na osobnika zdolnego do przedłużenia gatunku powinno mieć w domu jak najnormalniejsze do tego wzorce. W przypadku kiedy będzie dorastać z dwoma ojcami, albo dwoma mamami takich wzorców mieć nie będzie. Z całym szacunkiem do par homoseksualnych, ale dziecko plus dwóch ojców/dwie mamy to nie jest normalna rodzina. Tworzą ja ojciec, matka i dziecko, tak to stworzyła natura. Tu nie chodzi o żadne uprzedzenia, czy homofobie, ale o sam fakt, ze jeśli dziecko od małego będzie wychowywane prze rodziców tej samej płci to szanse na to, ze samo wyrośnie na osobę heteroseksualna zdolna do przedłużenia gatunku i stworzeniu w przyszłości typowej rodziny są zdecydowanie mniejsze, aniżeli w przypadku rodziców heteroseksualnych. Coś takiego prowadzi do wychowywania normalnych dzieci na osoby homoseksualne a na znacznie większa skale mogłoby nawet prowadzić do wymierania gatunku ludzkiego.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Awatar użytkownika
piotrcies
ja zabawny
ja zabawny
Reputacja: 903

Parada Równości

Postautor: piotrcies » pn 11.06.2018 14:06

Czyli dzieci rodziców samotnie wychowujących dzieci są samotne? A homoseksualiści są dziećmi par homoseksualnych?

Awatar użytkownika
Delpiero14
Bianconero
Reputacja: 2154

Parada Równości

Postautor: Delpiero14 » pn 11.06.2018 14:18

piotrcies pisze:A homoseksualiści są dziećmi par homoseksualnych?

Nie ma zależności. Nie masz wpływu na to jaki się urodzisz. W typowych rodzinach tez może wychować się dziecko homoseksualne. Chodzi mi o to, ze jeśli dziecko od małego ma w domu wzorzec dwóch ojców to dla niego to będzie coś w 100% normalnego i mimo, ze samo urodziło się osoba heteroseksualna to ten wzorzec dwóch ojców mu na ten pogląd na płeć przeciwna zupełnie odmieni. Dziecko mimo typowej orientacji będzie chcąc nie chcąc wychowywane na osobę homoseksualna.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Awatar użytkownika
Rojiblanco
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 2007

Parada Równości

Postautor: Rojiblanco » pn 11.06.2018 14:21

piotrcies pisze:Source of the post Czyli dzieci rodziców samotnie wychowujących dzieci są samotne? A homoseksualiści są dziećmi par homoseksualnych?

Niepotrzebnie postawiłeś dwa znaki zapytania, bo jedno i drugie to rodzaje rodziny dysfunkcyjnej.

Awatar użytkownika
piotrcies
ja zabawny
ja zabawny
Reputacja: 903

Parada Równości

Postautor: piotrcies » pn 11.06.2018 14:21

Nie zgadzam się. Na twój ogląd rzeczywistości wpływu nie mają tylko rodzice, ale też grupy rówieśnicze, telewizja, internet itd. Piszesz, jakby to, że twoi rodzice są homoseksualni, oznaczało, że nie poznasz innej rzeczywistości, a przecież poznasz.

Awatar użytkownika
Chlopaczek
Ten obcy
Reputacja: 612

Parada Równości

Postautor: Chlopaczek » pn 11.06.2018 15:02

Zwierze sie ze zawsze niebywale mnie wzrusza jak w tego typu tematach ludzie rozczulaja sie nad losem dzieci. Pomijajac to ze najczesciej sami jeszcze ich nie maja to ogromna wiekszosc z nich gdy slyszy placzace dziecko u sasiada albo w swoim srodowisku (lub blizej - we wlasnej rodzinie) obserwuja patologiczne zachowania krzywdzace dzieci nawet slowem sie nie odezwa robiac literalnie nic bo przeciez to nie ich sprawa nie beda sie wtracac. Natomiast gdy dochodzi do tragicznych wydarzen to nikt nic nie wiedzial wszyscy zaskoczeni "pani to taka porzadna rodzina byla co niedziele w kosciele ojciec czasami lubil sobie wypic ale taki mamy klimat nie mnie oceniac".
Ale najwazniejsze zeby homoseksualisci nie mieli do dzeci dostepu bo nam je zepsuja przekaza "zle wzorce" nie daj boze wychowaja na homoseksualistow i bedziemy zgubieni. Ja to w ogole proponuje powolac Ministerstwo Dobrych Wzorcow Rodzinnych ktore wprowadzi odpowiednie wytyczne jezeli chodzi o wychowywanie a jezeli bylyby one lame to dzieci bylyby z takiej rodziny zabierane. Oczywiscie dla ich dobra i przekazywane do placowek opiekunczych lub domow dziecka gdzie naucza sie prawdziwego zycia.
Gdyby nazisci czytali powiesci -
Tak utrzymuje Iks
- a konkretnie powiesc Iksa o nazistach
Nie byloby zadnych nazistow.

Awatar użytkownika
Sawyer
Kapitan
Kapitan
Kontaktowanie:

Parada Równości

Postautor: Sawyer » pn 11.06.2018 15:06

Chlopaczek pisze:Source of the post Ministerstwo Dobrych Wzorcow Rodzinnych

Ministrem Stanisław Pięta.

Polityk partii rządzącej, przykładny katolik, mąż, obecnie ma mniej obowiązków bo zrezygnował z dwóch komisji. Myślę, że super kandydat.
Juventus & Widzew

Carbon
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1144
Kontaktowanie:

Parada Równości

Postautor: Carbon » pn 11.06.2018 16:25

Sawyer pisze:
Bienias pisze:Source of the post Najgorsze w tej całej paradzie jest to, że są na niej małe dzieci, którym wypacza się rodzinne wartości czy dobre wzorce. Tego nie mogę zrozumieć i tolerować

W procesjach z okazji Bożego ciała też idą dzieci, a nic tak nie wypacza wartości i dobrych wzorców jak religia. Juz chyba lepiej jako dziecko iśc w paradzie równości, przynajmniej jest kolorowo i wesoło.

Przecież procesja z okazji Bożego Ciała jest właśnie kolorowa i wesoła, gdzie dziewczynki sypią kwiaty, jest słoneczko, wszyscy poubierani na kolorowo, ale normalnie.
i hate being bi-polar
it's awesome

Awatar użytkownika
Sawyer
Kapitan
Kapitan
Kontaktowanie:

Parada Równości

Postautor: Sawyer » pn 11.06.2018 16:32

Carbon pisze:Source of the post Przecież procesja z okazji Bożego Ciała jest właśnie kolorowa i wesoła, gdzie dziewczynki sypią kwiaty, jest słoneczko, wszyscy poubierani na kolorowo, ale normalnie.

Dobra ironia. Piona :wink:
Juventus & Widzew

Carbon
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1144
Kontaktowanie:

Parada Równości

Postautor: Carbon » pn 11.06.2018 17:16

Sawyer pisze:Source of the post
Carbon pisze:Source of the post Przecież procesja z okazji Bożego Ciała jest właśnie kolorowa i wesoła, gdzie dziewczynki sypią kwiaty, jest słoneczko, wszyscy poubierani na kolorowo, ale normalnie.

To nie jest ironia, po prostu wycelowałeś rewolwer w Kościół, choć nie masz nawet podstawowej wiedzy o nim.
i hate being bi-polar
it's awesome

Awatar użytkownika
Sawyer
Kapitan
Kapitan
Kontaktowanie:

Parada Równości

Postautor: Sawyer » pn 11.06.2018 17:36

Carbon pisze:Source of the post
Sawyer pisze:Source of the post

To nie jest ironia, po prostu wycelowałeś rewolwer w Kościół, choć nie masz nawet podstawowej wiedzy o nim.

Zapewniam Cię ze mam większa niż nie jeden katolik.
Juventus & Widzew

Awatar użytkownika
DDK
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 1020

Parada Równości

Postautor: DDK » śr 18.07.2018 23:05

Podczas niedawnej parady w Londynie doszło do ostrego sporu pomiędzy lesbijkami a transseksualnymi mężczyznami którzy chcą aby traktować ich jako kobiety lesbijki - żądają dostępu do kobiecych przebieralni i relacji seksualnych z lesbijkami. Lesbijki zostały oskarżone o transfobię i nietolerancję

https://gendertrender.wordpress.com/2018/07/08/lesbians-protest-erasure-at-london-pride-march-by-halting-then-leading-the-parade/

Awatar użytkownika
RoyKeane
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład
Reputacja: 118

Parada Równości

Postautor: RoyKeane » czw 19.07.2018 10:04

DDK pisze:i. Lesbijki zostały oskarżone o transfobię i nietolerancję[rl]

:boruta:

Transfobia... O jacie cię kręcę...
Wygramy, przegramy albo będzie remis.

Awatar użytkownika