Parada Równości

Muzyka. Literatura. Prasa. Film. TV. Krótko mówiąc - Kultura. Wszystko co się dzieje w Polsce i na Świecie jest warte skomentowania. Polityka i wydarzenia. Dyskusje tylko na wysokim poziomie.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Magnum, piotrcies, matt_, maestro, Dr.Football1, fieldy, Delpiero14

Awatar użytkownika
Cement
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Posty: 2369
Rejestracja: sob 25.02.2012 15:26
Reputacja: 535

Parada Równości

Postautor: Cement » pt 20.07.2018 15:33

Niektóre wypowiedzi w tym temacie pokazują, jakie spustoszenie poczynił marksizm kulturowy nawet w pozornie normalnym kraju jakim jest Polska (o zdegenerowanej Europie Zachodniej nie wspominając). Rodzina nie jest konstruktem kulturowym który można dowolnie kształtować bez konsekwencji dla nowych pokoleń. Dziecko potrzebuje zarówno męskiego, jak i kobiecego wzorca, i brak któregokolwiek z nich fatalnie odbija się na jego rozwoju psychicznym i społecznym - dzieci samotnych matek znacznie częściej popadają w konflikty z prawem niż ich rówieśnicy z normalnych rodzin. To są realia uwarunkowane biologicznie, odzwierciedlające różnice między kobietami a mężczyznami, których istnienia marksiści kulturowi nie chcą przyjąć do wiadomości. Używanie surogatek przez samotnych mężczyzn, banków spermy przez samotne kobiety, dążenie do wychowywania dzieci przez homoseksualistów i lesbijki, etc. są przejawami egoizmu przesłaniającego tym ludziom dobro dzieci. Wychowywanie dziecka to ogromnie odpowiedzialne zadanie i poświęcenie, a nie droga do egoistycznego zaspokajania potrzeb emocjonalnych. Ale w dzisiejszym indywidualistycznym i hedonistycznym społeczeństwie mało kto to dostrzega.

futbolowa pisze:Ojcowie też gwałcą córki. I w tym właśnie rzecz - różnopłciowość pary nie jest żadnym gwarantem tego, że związek/rodzina będą normalne i zdrowe. Tak jak jednopłciowość nie znaczy z góry, że coś tam będzie nie tak.

Mylisz się, np. związki lesbijskie należą do najbardziej niestabilnych i nietrwałych (nic w tym dziwnego, wszak kobiety są bardziej emocjonalne od mężczyzn - w małżeństwie bardziej racjonalne podejście mężczyzny i bardziej emocjonalne kobiety się balansują, w związku lesbijskim jest odchył w stronę emocji) z dużą częstotliwością przemocy. Dziecko wychowywane przez dwie lesbijki jest więc znacznie bardziej narażone na życie w rozbitej "rodzinie" (oczywiście dwóch lesbijek/homo i dziecka tym mianem określić nie można) i na wykorzystywanie emocjonalne. Oczywiste jest też, że gejowskie lobby nie chce jedynie praw do opieki nad dziećmi takich jak rodziny, ale i dąży do indoktrynowania dzieci od najmłodszych lat aby ukształtować ich orientację na homoseksualną.
https://stream.org/yes-gay-activists-ar ... -children/

Awatar użytkownika
futbolowa
Czerwona Diablica
Posty: 9459
Rejestracja: ndz 10.04.2005 11:26
Reputacja: 767
Kontaktowanie:

Parada Równości

Postautor: futbolowa » pt 20.07.2018 16:17

Cement pisze:Source of the post Mylisz się

Tzn. w którym fragmencie dokładnie? :D Bo to, że takie związki generalnie nie należą do najstabilniejszych, nie znaczy od razu, że wszystkie są złe ;)

Awatar użytkownika
ozob
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Posty: 16844
Rejestracja: sob 13.08.2011 23:58
Reputacja: 1253

Parada Równości

Postautor: ozob » pt 20.07.2018 17:17

Nie wiedzialem, ze homoseksualizm da sie wyuczyc od lat najmlodszych. :rotfl:
#HeavyMetal

Awatar użytkownika
Cement
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Posty: 2369
Rejestracja: sob 25.02.2012 15:26
Reputacja: 535

Parada Równości

Postautor: Cement » pt 20.07.2018 18:14

futbolowa pisze:Tzn. w którym fragmencie dokładnie? :D Bo to, że takie związki generalnie nie należą do najstabilniejszych, nie znaczy od razu, że wszystkie są złe ;)


Pomijając już kwestię moralności, są złe w kontekście wychowywania dzieci - narażając je statystycznie w znacznie większym stopniu aniżeli w przypadku rodziny. Nie można więc pisać, że ponieważ patologie są zarówno w rodzinach, jak i związkach homoseksualnych, to nie powinniśmy powinniśmy uznawać jednych za lepszych od drugich - w związkach homoseksualnych występują one bowiem częściej.

ozob pisze:Nie wiedzialem, ze homoseksualizm da sie wyuczyc od lat najmlodszych. :rotfl:


Homoseksualizm został wykreślony z listy zaburzeń psychicznych American Psychiatric Association w 1973 r. okolicznościach co najmniej kontrowersyjnych (nie na podstawie przeprowadzonych w tym celu badań naukowych, ale... głosowania, w którym daleko było zresztą do jednomyślności, i które już wtedy odbywało się pod presją lobby homoseksualnego). Zaburzenia psychiczne mogą jak najbardziej wystąpić na skutek niewłaściwego wychowania i ukształtowania psychiki dziecka - takie patologiczne wychowywanie i kształtowanie psychiki dzieci ma obecnie miejsce na ogromną skalę na zachodzie, gdzie propaganda LGBT jest tłoczona dzieciom do głów od najmłodszych lat.

Awatar użytkownika
sickstick
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Posty: 10307
Rejestracja: sob 07.01.2012 19:07
Reputacja: 1930

Parada Równości

Postautor: sickstick » pt 20.07.2018 18:23

Wiecie że są dzieci inteligentniejsze oraz mniej inteligentne, ale niezależnie od poziomu IQ praktycznie zasadą jest że dobre wyniki w nauce osiągają dzieci z tych 'wykształconych' domów gdzie kładzie się na naukę nacisk, zaś te z rodzin pijackich czy patologicznych w zdecydowanej większości uczą się słabo, nawet jeśli potencjał mają większy od rówieśników. Okazuje się bowiem że mimo iż powszechnie sądzimy że za wyniki w nauce odpowiada inteligencja czy potencjał, to w rzeczywistości najważniejszą zmienną jest to kto z jakiego pochodzi domu i na co nacisk kładą rodzice.

Awatar użytkownika
HMK
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 7882
Rejestracja: ndz 20.10.2013 20:03
Reputacja: 1040
Lokalizacja: Kraków

Parada Równości

Postautor: HMK » pt 20.07.2018 20:16

ozob pisze:Source of the post Nie wiedzialem, ze homoseksualizm da sie wyuczyc od lat najmlodszych.

Wyuczyć to złe słowo ale wpoić pewien standard/obyczaj jak najbardziej. Nie wgłębiam się w to kto na forum na dziecko/dzieci a kto nie, sam ekspertem nie jestem w tej dziedzinie, a jedyne moje doświadczenie z mniejszymi dziećmi to mój kuzyn, który ma obecnie 8 lat. Wystarczy spojrzeć na prosty przykład sposobu mówienia (obecna wiejska gwara) by zobaczyć, że środowisko domowe w jakim się wychowuje ma wpływ choćby na taką błahostkę.
Zmierzam do tego, że małe dziecko bardzo podatne na wpływy dorosłych z czasem uzna, że homoseksualizm jest czymś normalnym. Zanim zdobędzie ono kontakt z rówieśnikami minie kilka lat (zakładając, że takowa adopcja odbyłaby się zaraz po jego narodzeniu - przed ukończonym pierwszym rokiem życia) i już wtedy może być przesiąknięte homoseksualnymi bredniami.

Ogółem jeśli dla niektórych czymś normalnym jest rodzina w postaci dwie osoby tej samej płci + dziecko to jego sprawa. Ja jednak wolałbym, żeby polskie społeczeństwo nie było zalane zachodnimi trendami, a dzieci wychowywały się w normalnych rodzinach. Tak dla dobra przyszłości tego kraju.
Te wszystkie śmieszne parady to tylko wstęp do tego co może się dziać za kilka lat. Legalizacja związków, adopcja dzieci. Co następne? Nie chcę nawet wiedzieć.

Normalnych, czyli ojciec + matka, i mimo że sam mam bardzo negatywne podejście do religii i posiadania dzieci to wolałbym by dziecko, które nie ma wpływu co z nim się stanie po oddaniu przez biologicznych rodziców miało nieco lepsze warunki do życia niż dwóch gejów/dwie lesbijki.
piotrcies pisze:Source of the post Ale debil ze mnie xd

Awatar użytkownika
ryba_82
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 5708
Rejestracja: śr 11.08.2010 19:23
Reputacja: 369
Lokalizacja: Blue Moon

Parada Równości

Postautor: ryba_82 » pt 20.07.2018 20:26

Cement :beer:

Jak można się doszukiwać jakichkolwiek argumentów aby dwóch pedałów mogło adoptować dziecko? Mam nadzieję, że nie dożyję czasów gdy na to pozwolą w Polsce :pray:

WP//piotrcies
Obrazek

Awatar użytkownika
sickstick
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Posty: 10307
Rejestracja: sob 07.01.2012 19:07
Reputacja: 1930

Parada Równości

Postautor: sickstick » pt 20.07.2018 20:45

Pytanie też czy dziecko adoptować będą mogli tylko geje w oficjalnym związku, czy dwóch kumpli którzy są hetero ale w sumie powychowywaliby sobie razem dzieciaka. W końcu to byłoby wielce dyskryminujące, że tylko homoseksualni mężczyźni mogę wychowywać razem dziecko, a ci heteroseksualni już nie.

Awatar użytkownika
Delpiero14
Bianconero
Bianconero
Posty: 12847
Rejestracja: wt 25.08.2015 9:49
Reputacja: 2585

Parada Równości

Postautor: Delpiero14 » pt 20.07.2018 20:48

Przed adopcją powinni przed specjalną komisją udowodnić, że faktycznie są homo i dokonać aktu seksualnego na dowód swojej bezwarunkowej miłości. To oddzieli prawdziwych homo od oszustów.

Awatar użytkownika
cloner
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Posty: 32956
Rejestracja: wt 08.03.2005 11:33
Reputacja: 2347
Kontaktowanie:

Parada Równości

Postautor: cloner » pt 20.07.2018 20:55

Przecież żeby hetero malzenstwa mogly adoptować dziecko przechodzi się przez niesamowite procedury, trwająca miesiącami. Przy parach homo byłoby podobnie, ale.. oby ku*wa nigdy.

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino
Posty: 22353
Rejestracja: pn 31.05.2004 18:33
Reputacja: 1966
Lokalizacja: Gdańsk

Parada Równości

Postautor: Tomusmc » pt 20.07.2018 20:57

sickstick pisze:Source of the post Pytanie też czy dziecko adoptować będą mogli tylko geje w oficjalnym związku, czy dwóch kumpli którzy są hetero ale w sumie powychowywaliby sobie razem dzieciaka. W końcu to byłoby wielce dyskryminujące, że tylko homoseksualni mężczyźni mogę wychowywać razem dziecko, a ci heteroseksualni już nie.


Dwóch kumpli hetero zapewne musiałoby się hajtnąć więc takie rzeczy po prostu nie istnieją. Jeśli nie to kto normalny hetero chciałby adoptować dziecko? Jedynie pedofile
Juve! Storia di un Grande Amore!

Obrazek

Prawdziwy kibic nigdy nie wyrzeknie się klubu, który kocha

Awatar użytkownika
Chlopaczek
Ten obcy
Posty: 7051
Rejestracja: pt 16.07.2004 13:00
Reputacja: 674
Lokalizacja: Blizej ciebie niz myslisz.

Parada Równości

Postautor: Chlopaczek » pt 20.07.2018 20:57

Te lajki dla wypowiedzi Cementa tlumacze sobie jako glos poparcia dla tradycyjnego modelu rodziny bo jezeli ktos to podplusowal za tresc to wspolczuje.
Gdyby nazisci czytali powiesci -
Tak utrzymuje Iks
- a konkretnie powiesc Iksa o nazistach
Nie byloby zadnych nazistow.

Awatar użytkownika
futbolowa
Czerwona Diablica
Posty: 9459
Rejestracja: ndz 10.04.2005 11:26
Reputacja: 767
Kontaktowanie:

Parada Równości

Postautor: futbolowa » pt 20.07.2018 21:07

Tomusmc pisze:Source of the post Jeśli nie to kto normalny hetero chciałby adoptować dziecko?

Trochę niefortunnie to brzmi.

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino
Posty: 22353
Rejestracja: pn 31.05.2004 18:33
Reputacja: 1966
Lokalizacja: Gdańsk

Parada Równości

Postautor: Tomusmc » pt 20.07.2018 21:09

futbolowa pisze:Source of the post
Tomusmc pisze:Source of the post Jeśli nie to kto normalny hetero chciałby adoptować dziecko?

Trochę niefortunnie to brzmi.


Wyrwane z kontekstu ;) chodziło o dwóch gości hetero
Juve! Storia di un Grande Amore!

Obrazek

Prawdziwy kibic nigdy nie wyrzeknie się klubu, który kocha

Awatar użytkownika
futbolowa
Czerwona Diablica
Posty: 9459
Rejestracja: ndz 10.04.2005 11:26
Reputacja: 767
Kontaktowanie:

Parada Równości

Postautor: futbolowa » pt 20.07.2018 21:10

Tomusmc pisze:Source of the post Wyrwane z kontekstu chodziło o dwóch gości hetero

Nie no, ja oczywiście wiem, o co chodziło, tylko to jest jedno zdanie i nie brzmi dobrze :D


Wróć do „Kultura, polityka, wydarzenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: YoOoOgI89 i 4 gości