Manga & Anime

Muzyka. Literatura. Prasa. Film. TV. Krótko mówiąc - Kultura. Wszystko co się dzieje w Polsce i na Świecie jest warte skomentowania. Polityka i wydarzenia. Dyskusje tylko na wysokim poziomie.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, Cris7, maestro, piotrcies, fieldy

Awatar użytkownika
Sammyy
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 50

Re: Manga & Anime

Postautor: Sammyy » pn 13.04.2015 19:06

HunterXHunter to generalnie najlepsza seria po Dragon Ballu jaka kiedykolwiek wyszła. Przynajmniej dla mnie. Zwłaszcza anime, bo rysunki w mandze są momentami TRAGICZNE. Problem jednak z tym tytułem jest taki, że autor ma problemy zdrowotne i od dawna już nie rysuje, mimo że manga daleka jest od końca. Możliwe więc, że nigdy nie zostanie odpowiednio zakończona. :(
Obrazek

Awatar użytkownika
j1mmy
30+
30+
Reputacja: 373

Postautor: j1mmy » pn 13.04.2015 19:14

no game no life całkiem przyjemny tytuł aczkolwiek koło dark fantasy nigdy nie stał
Jeśli nie możesz złapać na forum napisz PM

Awatar użytkownika
Sammyy
Gwiazda
Gwiazda

Postautor: Sammyy » pn 13.04.2015 19:18

O, przypomniało mi się. Cruel, obczaj sobie to: http://myanimelist.net/anime/22535/Kise ... _Kakuritsu
Obrazek

cruel
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 71
Kontaktowanie:

Postautor: cruel » pn 13.04.2015 19:30

O, okladka mnie zacheca ;d dzieki, obczaje na pewno

Awatar użytkownika
Morrow
Administrator
Administrator
Reputacja: 1017

Postautor: Morrow » pn 13.04.2015 21:31

O, jak miło. Dużo ciekawych tytułów tu poleciliście Panowie, dzięki! Dawno do niczego nie siadałem więc może się skuszę. Żaden ze mnie koneser ale kiedyś lubiłem te klimaty a i Kawaii się czasem czytało :)

Berserk to mój nr 1. Jarałem się do tego stopnia, że kiedyś nawet podrasowałem sobie kompa żeby emulować Dreamcasta i móc pograć w grę. Dragon Ball i Tsubasa oczywiście jak pewnie większości zabrali i mi wiele godzin życia.

Potem jarałem się podobnie chyba tylko Ninja Scroll i Cowboyem Bebopem :) Mój dobry kumpel nakręcał mnie mocno na Neon Genesis Evangelion ale jakoś nie dałem się mu przekonać.

cruel
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 71
Kontaktowanie:

Postautor: cruel » pn 13.04.2015 23:09

Obczaj sobie Morrow: Hunter x Hunter, Fullmetal Alchemist: Brotherhood i Vampire Hunter D. Z tego co ogladam od jakiegos czasu najlepsze pozycje, z czego ostatni b. podobny klimat jak w Berserk jak dla mnie. Na kissanime.com wszystko mozna obejrzec bez wiekszego zachodu.

Smieszne to troche, ale od kiedy wrocilem do ogladania anime jakis taki bardziej zadowolony z zycia chodze :) moze rodzaj powrotu do dziecinstwa, nie wiem.

Awatar użytkownika
Sammyy
Gwiazda
Gwiazda

Postautor: Sammyy » pn 13.04.2015 23:18

cruel pisze:Smieszne to troche, ale od kiedy wrocilem do ogladania anime jakis taki bardziej zadowolony z zycia chodze moze rodzaj powrotu do dziecinstwa, nie wiem.

Bo to generalnie lekka i fajna rozrywka. Nawet te mocniejsze tytuły mają sporo wesołych momentów. Ja wprawdzie już nałogowo nie oglądam jak kiedyś, zrobiłem się strasznie wybredny co do jakości tytułów, ale i tak oglądam różne serie w miarę regularnie. Ale to dopiero jak wyjdą w całości. Nigdy nie chce mi się czekać po tydzień na nowy odcinek. To samo mam zresztą z serialami.

Jeszcze jeden tytuł, jakby ktoś chciał obejrzeć coś lepszego.
Fate/Zero (+Fate/Zero 2 - to jedna zamknięta całość, ale gdzieniegdzie dzielą tytuł na dwie części): http://myanimelist.net/anime/10087/Fate/Zero
Znajomość Fate/stay night nie jest do niczego potrzebna. Fate/stay night też w sumie można obejrzeć, ale do Fate/Zero nie ma nawet startu. Głównie przez protagonistę, który jest beznadziejny.
Obrazek

Awatar użytkownika
janop
Rangers Survive
Reputacja: 1181
Kontaktowanie:

Postautor: janop » sob 23.05.2015 21:23

Sammyy pisze:A anime Berserka jest baaaaardzo słabe, w porównaniu do mangi.

I serial i filmy tak oceniasz?

Wróć do „Kultura, polityka, wydarzenia”