Manga & Anime

Muzyka. Literatura. Prasa. Film. TV. Krótko mówiąc - Kultura. Wszystko co się dzieje w Polsce i na Świecie jest warte skomentowania. Polityka i wydarzenia. Dyskusje tylko na wysokim poziomie.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, Cris7, maestro, piotrcies, fieldy

kostek
szara strefa pilka.pl
Reputacja: 0

Manga & Anime

Postautor: kostek » ndz 30.05.2004 21:25

Manga&Anime...japońska animacje...

Lubicie...oglądacie.... :?:

:D Jednyna Manga/Anime, które oglądałem w całości to Dragon Ball :lol: , ale to było dawno...

Mój brat ma fioła na tym ponkcie...
Bardzo podoba mi się manga :P "Wirtualna Lain" - polecam ją każdemu bezwzgledu na to czy lubi japońską animację.... :roll:
...

Awatar użytkownika
Moff
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 2
Kontaktowanie:

Postautor: Moff » ndz 30.05.2004 21:26

Ja tylko klip Wadume Project - King of my castle ogladałem :P Stary już bardzo :) Ale boski na tamte czasy :!: Podkład też :!: :) Co do Anime to AniMatrix :twisted: :D

kostek pisze:Mój brat ma fioła na tym ponkcie...

Mój też :roll: 26lat na karku i też się tym jara :roll: Kończy uniwerek na kierunku weterynaryjnym ,a ogląda takie rzeczy :lol: :P

Awatar użytkownika
Mazurek
Moderator
Moderator
Kontaktowanie:

Postautor: Mazurek » ndz 30.05.2004 21:52

Ja miałem kiedyś fioła na tym punkcie. Cała serię Dragon Ball oglądnałem 3 razy chyba. Kostek czy ten temat nie jest trochę założony, przez mój post w "kolekcje" ?? :D
Kolejnym Anime, które oglądałem było ...hmmm....kurde nie pamiętam tytułu :? A wiem - "Magiczni Wojownicy". To też było cudo :D
W DB podobało mi się to, że jedna walka trwała przez 20 odcinków. To był lol :lol:
Obrazek
Za co będę się was "czepiał":
głównie za wstrętny SPAM i wulgaryzmy, chamstwo wobec inych użytkowników forum, bezsensowne posty, durne i nikomu niepotrzebne komentarze, podważanie autorytetu Administratora i Moderatora, kłótnie.

kostek
szara strefa pilka.pl

Postautor: kostek » ndz 30.05.2004 21:54

Mazurek pisze:mój post w "kolekcje" ?? :D

:lol: jakbyś zgadł...podsunołeś mi ten pomysł :idea: :idea:
...

Awatar użytkownika
Moff
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 2
Kontaktowanie:

Postautor: Moff » ndz 30.05.2004 21:56

Ale DB to chyba bajki ,zwykłe rysowanki, bo anime i manga to bardziej inteligętne bajki :P

Awatar użytkownika
Mazurek
Moderator
Moderator
Kontaktowanie:

Postautor: Mazurek » ndz 12.06.2005 23:06

Odgrzebuje stary temat. Jest ktoś kto ogląda anime lub czyta mange ? Ja prawie nałogowo anime ogladam. Ostatnio zaczałem Naruto oglądać, a najlepsze anime jakie w życiu widziałem to Full Metal Alchemist. Jak dla mnie coś wspaniałego.
Obrazek

głównie za wstrętny SPAM i wulgaryzmy, chamstwo wobec inych użytkowników forum, bezsensowne posty, durne i nikomu niepotrzebne komentarze, podważanie autorytetu Administratora i Moderatora, kłótnie.

Awatar użytkownika
petru
Administrator
Administrator
Reputacja: 245

Postautor: petru » ndz 12.06.2005 23:40

Jedno z anime, jakie mi się podobało, to "Hellsing", który czasem niedawno gościł na Hyperze. Oczywiście pokazali chyba jedną serię do końca i na tym koniec :?. Poza tym próbowałem się zmierzyć z "Ghost in the Shell 2", ale nie oglądając pierwszej części, wiele rzeczy dla mnie jest niezrozumiałych.
Poza tym nie przepadam za japońskimi tworami, bo w ten gatunek wpisana jest pewna infantylność, czego przykładem jest moje ulubione "W krainie Bogów", które jedyne nowości przynosi w kwestii wizualnej, a fabularnie zostaje na poziomie baśni jakich wiele widzieliśmy.
Obrazek Obrazek
Józef Stalin - Gdy obstrukcjoniści staną się zbyt irytujący, nazwijcie ich faszystami, nazistami albo antysemitami. Skojarzenie to, wystarczająco często powtarzane, stanie się faktem w opinii publicznej

Awatar użytkownika
Txp1986
Skład B
Skład B
Kontaktowanie:

Postautor: Txp1986 » pn 13.06.2005 0:19

Z Anime to najlepsze były takie kreskówki jak:
:arrow: Generał Daimos
:arrow: Captain Hawk czyt. Tsubasa Ozora 8)
:arrow: Gigi (czy jakoś tak)
:arrow: Dragon Ball
:arrow: Yattaman
:arrow: Zorro
Czy wygrywasz, czy nie, ja i tak Kocham Cię, w moim sercu jest Lech, i na dobre i na złe !!!

Stadionowy Szabrownik
Skład C
Skład C

Postautor: Stadionowy Szabrownik » śr 06.07.2005 21:52

Dragon Ball.. cos pięknego :D pamietam jak uciekalem z ostatnich lekcji byle tylko zobaczyc jak naparzają w Komórczaka czy Bubu . Z utęsknieniem czekam na kolejną część jaką ma byc Dragon Ball AF(Afer Future) choc chyba tylko sie łudze ale co tam... KA ME HA ME HA :!: :twisted:

Awatar użytkownika
El Intero
Trampkarz
Trampkarz

anime

Postautor: El Intero » śr 06.07.2005 22:09

Dragon Ball i Captain Hawk Rulezzz :D Te bajki ogladalem chyba 3 razy z rzedu. To jest cos niesamowiteg :)
Moje serce jest czarno - niebieskie :)

Awatar użytkownika
Scyzoryk
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik

Postautor: Scyzoryk » śr 06.07.2005 22:26

Kiedyś oglądałem Dragon Balla , DBZ i DBGT niestety DBGT jest do d... pupy . A czy ktoś wie czy Dragon Ball gdzieś jeszcze leci ?? I czy ktoś słyszał o filmie z żywymi aktorami DB the movie ??

kurde ja chcę DB chyba gdzieś na płytkach miałem filmy kinowe muszę obejżeć . Pozdrowienia dla wszstkich super wojowników :) SSJ SSJ2 SSJ3 rulez .
ZA TE 30 LAT , ZA 3 LIGI SMAK NA MISTRZA POLSKI PRZYSZEDŁ CZAS HEJ MKS KORONA
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Mazurek
Moderator
Moderator
Kontaktowanie:

Postautor: Mazurek » czw 07.07.2005 9:01

O wersji DB z żywymi aktorami nie słyszałem :P Mam DB The Movie, ale to nadal Anime, a nie żywi aktorzy :)
Obrazek

THEMANIEK
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 23
Kontaktowanie:

Postautor: THEMANIEK » czw 07.07.2005 10:35

powstał projekt zrobienia filmu z żywymi aktorami ale moim zdaniem to słąbo by wyszło ajko szanujący sie fan DB oglądałem niemalże wszytkie filmy kinowe a odcinkowe po 3 razy ^^ mam naawet cała kolekce mangim DB 52 tomy :D

Awatar użytkownika
tengu
Trampkarz
Trampkarz

Postautor: tengu » czw 07.07.2005 11:04

Ja preferuje Kapitana Tsubase genialne anime o pilce noznej.To chyba dzieki tej bajce interesuje sie pilka nozna. jeszcze godne uwagi jest Ghost in the shell 1 i 2 szczegolnie za fabule ale za wykonanie rowniez co glownie tyczy sie drugiej czesci jest zrobiona perfekcyjnie.

Awatar użytkownika
MaWiK
malwinka
Kontaktowanie:

Postautor: MaWiK » czw 14.07.2005 12:25

DB rulez...:) obejrzałem całą serię 2 razy :-) z powtórkami ...:) oczywiście zwykłe DB, DBZ i DBGT..:)
a ma ktoś może namiary na odcinki z tego anime :P z Tsubasą :)??:D jeżeli tak to byłbym bardzo wdzięczny
Obrazek

Wróć do „Kultura, polityka, wydarzenia”