W telewizji nadali

Muzyka. Literatura. Prasa. Film. TV. Krótko mówiąc - Kultura. Wszystko co się dzieje w Polsce i na Świecie jest warte skomentowania. Polityka i wydarzenia. Dyskusje tylko na wysokim poziomie.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, piotrcies, maestro, Cris7, fieldy

Awatar użytkownika
arek_ahig
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 123

Re: W telewizji nadali

Postautor: arek_ahig » pt 15.01.2016 23:19

Ja nie byłem oczarowany.
Jennifer Lawrence zdecydowanie wyładniała od czasu tego filmu. :mrgreen:
Obrazek

Awatar użytkownika
futbolowa
Czerwona Diablica
Reputacja: 629
Kontaktowanie:

Postautor: futbolowa » pt 15.01.2016 23:23

arek_ahig pisze:Ja nie byłem oczarowany.
Nie znasz się :P

arek_ahig pisze:Jennifer Lawrence zdecydowanie wyładniała od czasu tego filmu.
Prawda. Wyglądała tu trochę jak wiejski pulpecik ;)

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino
Reputacja: 1555

Postautor: Tomusmc » pt 15.01.2016 23:41

futbolowa pisze:Czemu ratuję życie?

Bo mam jutro romantyczny wieczór z moją kobietą i nie muszę szukać filmu, a jak kobieta poleca to jestem w domu ;) możesz podać na priv jakie filmy lubisz to mi tym bardziej pomożesz, a ja się przemęczę ;)
Juve! Storia di un Grande Amore!

Obrazek

Prawdziwy kibic nigdy nie wyrzeknie się klubu, który kocha

Awatar użytkownika
futbolowa
Czerwona Diablica
Kontaktowanie:

Postautor: futbolowa » pt 15.01.2016 23:43

Tomusmc pisze:Bo mam jutro romantyczny wieczór z moją kobietą i nie muszę szukać filmu, a jak kobieta poleca to jestem w domu możesz podać na priv jakie filmy lubisz to mi tym bardziej pomożesz, a ja się przemęczę
Tylko wiesz, ten film opowiada o miłości naprawdę wyniszczającej, jest raczej dołujący. Ale widzę po znajomych, że ogólnie kobiety go lubią, więc może i Twoją chwyci za serce :)

A nad tymi filmami to pomyślę, przejrzę, co widziałam i może wpadnie mi coś w oko na romantyczne wieczory we dwoje ;)

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino

Postautor: Tomusmc » pt 15.01.2016 23:47

Ma być romansidło :) a końcówka smutna, to będzie gigant. Pamiętnik odpada bo to już było (rewelacyjnie wyszło :mrgreen: )

Obrazek

Awatar użytkownika
futbolowa
Czerwona Diablica
Kontaktowanie:

Postautor: futbolowa » pt 15.01.2016 23:50

Jak z 'Pamiętnikiem' rewelacyjnie wyszło, to leć ze wszystkimi ekranizacjami Sparksa po kolei. One zawsze się sprawdzą :D
Albo 'Co się wydarzyło w Madison County'. Chce mi się ryczeć na samą myśl o scenie, w której Meryl już prawie wysiada do Clinta, ech :oops:

Awatar użytkownika
arek_ahig
Gwiazda
Gwiazda

Postautor: arek_ahig » pt 15.01.2016 23:51

Tomusmc pisze:Ma być romansidło :) a końcówka smutna, to będzie gigant. Pamiętnik odpada bo to już było (rewelacyjnie wyszło :mrgreen: )

Jak ma być romansidło i Pamiętnik się mega podobał, to polecam inne ekranizacje na podstawie powieści Nicholasa Sparksa. Jest tego sporo.
Ja niestety już wszystkie widziałem. Na nieszczęście dla mnie on cały czas pisze nowe książki. :(
Obrazek

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino

Postautor: Tomusmc » pt 15.01.2016 23:54

Czyli Sparks poszedł w notes, dzięki wielkie :)

Obrazek

Awatar użytkownika
futbolowa
Czerwona Diablica
Kontaktowanie:

Postautor: futbolowa » sob 16.01.2016 0:02

arek_ahig pisze:Na nieszczęście dla mnie on cały czas pisze nowe książki.
Hjahjahja, spoko, większość jest bardzo podobna do siebie. W sumie 'Pamiętnik' i 'Jesienna miłość' [film 'Szkoła uczuć'] najbardziej się wybijają, reszta prawie identyczna. Ale taki Sparks też jest literaturze potrzebny. Czasem człowiek potrzebuje się odmóżdżyć, poznać jakąś prostą, przelukrowaną historię, oderwać od rzeczywistości. Szybko się go czyta, na podstawie jego książek kręcą popularne filmy - jeśli partnerkom sprawia to przyjemność, to warto czasem się przemęczyć i obejrzeć. Mój Mar jest jak Wasze panny - też lubi takie klimaty, dlatego to on z reguły wynajduje nam romansidła ;)

Awatar użytkownika
arek_ahig
Gwiazda
Gwiazda

Postautor: arek_ahig » sob 16.01.2016 0:18

Z ekranizacji powieści Sparksa to najbardziej podobał mi się właśnie "Pamiętnik", ale to głównie z uwagi na Rachel McAdams, która mi się podoba i mega ją lubię. :love: Dziewczyny z kolei szaleją za tym filmem, bo gra tam Gosling (chociaż moja kobita średnio za nim przepada). Ostatnio oglądałem jakiś szit na podstawie Sparksa, ale nie pamiętam tytułu. Zresztą zasnąłem w połowie po kilku piwach. Wiem, że był tam kowboj. :mrgreen:
Z romansideł, które oglądam regularnie z konieczności, to podobał mi się w miarę ostatnio film "Love, Rosie".
Obrazek

Awatar użytkownika
futbolowa
Czerwona Diablica
Kontaktowanie:

Postautor: futbolowa » sob 16.01.2016 1:39

arek_ahig pisze:Z ekranizacji powieści Sparksa to najbardziej podobał mi się właśnie "Pamiętnik", ale to głównie z uwagi na Rachel McAdams, która mi się podoba i mega ją lubię. :love: Dziewczyny z kolei szaleją za tym filmem, bo gra tam Gosling (chociaż moja kobita średnio za nim przepada). Ostatnio oglądałem jakiś szit na podstawie Sparksa, ale nie pamiętam tytułu. Zresztą zasnąłem w połowie po kilku piwach. Wiem, że był tam kowboj. :mrgreen:
Z romansideł, które oglądam regularnie z konieczności, to podobał mi się w miarę ostatnio film "Love, Rosie".

"Love, Rosie" w wersji filmowej wypada fajnie, bo jest zabawny. Za to książka jest tragiczna.

Co do "Pamiętnika" - w ogóle nie kojarzyłam, że gra tam Gosling, koleżanka mnie ze dwa lata temu uświadomiła ;) Ale kocham ten film bardzo, bo to wspaniała, meeegaromantyczna i chwytająca za serce historia.

Awatar użytkownika
piotrcies
Scholes is the best
Scholes is the best
Reputacja: 1003

Postautor: piotrcies » czw 28.01.2016 22:11

O 23.20 na TVP1 Dwanaście małp. Kto nie oglądał, niech nadrabia.

Awatar użytkownika
futbolowa
Czerwona Diablica
Kontaktowanie:

Postautor: futbolowa » czw 25.02.2016 19:59

Dziś o 22:40 na TVP Kultura "Metallica: Some Kind of Monster" :)

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino

Postautor: Tomusmc » pt 11.03.2016 19:32

Dzisiaj TVN zaserwuje "Bez Twarzy" z Cagem i Travoltą. Pamiętam jak pojawił się zaraz po Con Air i byłem nim za młodu strasznie podekscytowany, a Cage był dla mnie Bogiem :mrgreen: teraz zapewne oba filmy byłyby bardzo prymitywne, ah ten świat dorosłych

Obrazek

Awatar użytkownika
Dr.Football1
I Don't Need No Doctor
I Don't Need No Doctor
Reputacja: 1278
Kontaktowanie:

Postautor: Dr.Football1 » pt 11.03.2016 19:40

Tomusmc pisze:Dzisiaj TVN zaserwuje "Bez Twarzy" z Cagem i Travoltą. Pamiętam jak pojawił się zaraz po Con Air i byłem nim za młodu strasznie podekscytowany, a Cage był dla mnie Bogiem :mrgreen: teraz zapewne oba filmy byłyby bardzo prymitywne, ah ten świat dorosłych

Na mnie tez mial ogromny wplyw film "Best". A te wplywy nadal na mnie wyplywaja dosyc ostro. Wielki Georgie.

Wróć do „Kultura, polityka, wydarzenia”