Kanały Sportowe - Strona 38

Muzyka. Literatura. Prasa. Film. TV. Krótko mówiąc - Kultura. Wszystko co się dzieje w Polsce i na Świecie jest warte skomentowania. Polityka i wydarzenia. Dyskusje tylko na wysokim poziomie.
Awatar użytkownika
Corinthians
Vamos Argentina!
Reputacja: 0
Kontakt:

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Corinthians » wt 01.05.2007 19:52

Ja od niedawna posiadam platformę N i chciałbym co nieco napisać o jej ofercie sportowej.
Najbardziej podoba mi się kanał Nsport. Szkoda, że mają tak malo praw do transmisji różnych rozgrywek. Po pierwsze: coraz lepszy komentarz. To już nie to samo, jak dwa lata temu, kiedy oglądaliśmy na TVNie mecz Legia - Bayern z niesamowitym komenatrzem :lol: Grzegorz Kalinowski prezentuje wysoki poziom, zna się na piłce, czasem powie coś śmiesznego (naprawdę śmiesznego), a czasem coś mądrego. Dobrze rozumie się z drugim komentatorem (tzw. ekspertem). Jest trochę zbyt stronniczy, bo jest fanem Barcelony. Najbardziej cenię go za magazyn Futbolissimo. IMO najlepszy magazyn piłkarski w Polsce. Szkoda, że trwa tylko 30 minut. Prowadzący Kalinowski zawsze rzuca ciekawy temat a drugi prowadzący Tomasz Wołek (tak, tak - T. Wołek, ten o którym myślicie) wspaniale go rozwija, zna się na futbolu jak nikt. Zawsze coś doda o historii futbolu, powie o sylwetce jakiegoś piłkarza itp. Rozmowy są na bierzące tematy, często też jest o futbolu w Ameryce Południowej (w końcu program Tomasza Wołka). Znakomici goście, którzy też znają się na futbolu. Ogólnie magazyny w Nsport są świetne, ogląda się z przyjemnością. Tylko analizy bramek Kubickiego są jeszcze gorsze niż Jacka Gmocha. Kubicki puszcza jakąś sytuację i mówi: "tutaj, ekh em, proszę zauważyć - piłkarz z 4 na plecach... o! I gol." Inni komentatorzy na Nsport też są dobrzy, ale nazwisk nie pamiętam. Aha, bym zapomniał. Świetny komentarz NHL - komentatorzy znają sie na rzeczy, komentują z dużym zapałem i potrafią zainteresować widza.
Sportkluby to totalne dno. Jeden komentator ma taki głos, że nigdy nie oglądam meczów kiedy go słyszę. Durne epitety i metafory - czyli to, co w komentowaniu najgorsze. Poza tym bałagan. W programie jest co innego, co innego leci. Na Sportklubie+ wolą puszczać retransmisje żeglarstwa niż ligę argentyńską na żywo (nawet jak były derby Boca - River to nie zrobili wyjątku). Cały czas leci snooker albo poker, tylko rano lecą powtórki meczów.
Na NASN oglądam tylko NHL, Baseball, futbol amerykański i Lacrose (Boże jaki głupi sport!) mnie nie interesują. Ponoć od następnego sezonu mają mieć NBA, ale to chyba plota.
O Eurosportach każdy wszystko wie, tak jak o TVN turbo :)

Awatar użytkownika
assurbanipal
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład
Kontakt:

Post Wyświetl pojedynczy post autor: assurbanipal » śr 02.05.2007 9:05

Panowie a ja polecam .... wyp... te gówniane platformy. Kupcie większą antenkę i przestawcie na Arabsata/Badra. Kilka arabskich kanałów sportowych:
Dubai Sport1- to nie ten sam co na Hot Birdzie - w tym sezonie była/jest liga niemiecka oraz bardzo obszernie (4-5 meczów przez weekend) l.argentyńska, mecze el. ME i MS
Al jazzira sport - l.portugalska, l.holenderska, piłka ręczna-puchary, euroliga w kosza, wszystkie imprezy pokroju MŚ w reczna, kosza i siatkowke
Kuweit Sport - liga francuska, mecze el. ME i MS, Copa Libertadores
Saudi Sport, Abu Dabi sport, Bahrain Sport, Oman 2 - podobna ofert.

Awatar użytkownika
Yukasz
Basket fan hooligan
Lokalizacja: Muzeum Ziemi Podlaskiej, ul. Alternatywy 4, Wiórkowo

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Yukasz » śr 09.05.2007 23:56

Dziś mecz MŚ w hokeju oglądałem na kanale TW1... a może ORF SPORT PLUS bo teraz nie ma transmisji i kanał zwie sie TW1 a w trakcie meczów ORF SPORT PLUS :roll: To jakaś zorganizowana akcja że łączą się w jedno ciało czy tylko na czas MŚ o ile to nie jest jeden kanał bo już sam nie wiem :?: Niby są jakieś kanały ORF i może jest jak w przypadku DSF na którym mecze można oglądać za pośrednictwem Champions TV :roll: Macie ten kanał na swoich talerzach czy w kablówkach :?: Można tam jeszcze coś fajnego zobaczyć :?:

A mecze hokeja na pewno nie komentują pasjonaci tego sportu bo komentator wydarzenia na lodzie relacjonował z takim zapałem jakby przeżywał męki i katusze podczas czytania kolejnych opisów przyrody w 'Nad Niemnem' :roll: A przez 10 min trzeciej tercji chyba uciął sobie drzemkę bo przez tę część żadnego komentarza nie było :P

Awatar użytkownika
cloner
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 2987
Kibicuje: PB
Kontakt:

Post Wyświetl pojedynczy post autor: cloner » czw 10.05.2007 7:28

Macie ten kanał na swoich talerzach czy w kablówkach
Oczywiscie, ze mamy.
Można tam jeszcze coś fajnego zobaczyć
Mozna, ale co, to bedziesz musial sam sie przekonac. Kanal nazywa sie TW1, a transmisje sa prowadzona przez ORF Sport.

Awatar użytkownika
assurbanipal
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład
Kontakt:

Post Wyświetl pojedynczy post autor: assurbanipal » czw 10.05.2007 15:57

Nie ma odrębnego kanału ORF sport. Tylko transmisje sportowe w podanym przez clonera TW1 mają logo ORF sport. Yukasz nie licz, że zobaczysz na nim jakieś mecze piłkarskie. Pokazują sporadycznie co najwyżej hokej, siatkówkę i kosza (austriackie drużyny).

Awatar użytkownika
Yukasz
Basket fan hooligan

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Yukasz » czw 10.05.2007 16:07

Jeszcze w najbliższym czasie będą pokazywali piłkę ręczną oraz Bundesligę ale to w sobotę chyba o 16:30 jak dobrze pamiętam, czyli co najwyżej drugą połowę by pokazali ale pewnie masz rację i będzie to jakiś magazyn a raczej żaden mecz. A z kosza z dwojga złego wolałbym już ligę niemiecką no ale co zrobić :(

Dzięki chłopcy :lol:

Awatar użytkownika
cloner
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Kontakt:

Post Wyświetl pojedynczy post autor: cloner » czw 10.05.2007 16:53

Ja dodam, ze nie raz ogladalem na TW1 turnieje tenisowe. Jesli mnie pamiec nie myli, to w weekendy popoludniu, wieczorem pokazuja sport non-stop. Choc mozliwe, ze tak mi sie trafilo :wink:

Awatar użytkownika
assurbanipal
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład
Kontakt:

Post Wyświetl pojedynczy post autor: assurbanipal » czw 10.05.2007 18:39

Pokazują, ale głownie imprezy sportowe na terenie Austrii :) np. tenis, tenis stołowy .... kiedyś był hokej na trawie :) ... jakieś wyścigi samochodowe.

Awatar użytkownika
Yukasz
Basket fan hooligan

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Yukasz » czw 10.05.2007 22:56

assurbanipal pisze:kosza (austriackie drużyny).
assurbanipal pisze:Pokazują, ale głownie imprezy sportowe na terenie Austrii Smile
Czyli to jest austriacki kanał a nie niemiecki :?:

Awatar użytkownika
cloner
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Kontakt:

Post Wyświetl pojedynczy post autor: cloner » czw 10.05.2007 22:58

Czyli to jest austriacki kanał a nie niemiecki
Oczywiscie, ze austriacki.

Awatar użytkownika
Yukasz
Basket fan hooligan

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Yukasz » sob 19.05.2007 21:38

Aktualnie na ORF SPORT PLUS leci mecz Buffalo - Ottawa NHL :!: :o

Teraz jest końcówka drugiej tercji i 1:1 8)

A mówiliście że nic ciekawego tam nie ma :bicz:

Awatar użytkownika
assurbanipal
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład
Kontakt:

Post Wyświetl pojedynczy post autor: assurbanipal » ndz 20.05.2007 10:47

Yukasz bo dla mnie jakiś tenis czy amerykanskie rozgrywki nba, nhl to "byle co" ... liczy się tylko skopana :P

Awatar użytkownika
czeher
Nałogowy hazardzista
Nałogowy hazardzista
Reputacja: 1

Post Wyświetl pojedynczy post autor: czeher » pn 30.07.2007 17:00

Jak wam sie podobaly wczorajsze "Kontrowersje" w Lidze+ekstra
Dla mnie niezniszczalny byl Wicio i nikt tego nie zmieni :!: Niesmiertelny - :won: Wicio po cos bral :!:

A tak ten sedzia taki dretwy, pedancik :badziewie:
Bardziej Miodka przypomina anizeli sedziego miedzynarodowego :P

Pan Ryszka mnie nie rpzekonuje :!:

Sick
Trampkarz
Trampkarz
Kontakt:

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Sick » pn 30.07.2007 19:12

Mnie akurat pan Ryszka pasuje, będą wreszczie w L+E w "Kontrowersjach" opinie człowieka do tego odpowiedniego. Pan Ryszka przedstawia to w taki sposób a nie inny, mi on tam się nawet podoba. A jak Mielcarski zaczął się spierać z Ryszką odnośnie tej sytuacji w meczu PGE Bełchatów-Kolporter to tekst Twarowskiego był super:
"Żółta kartka za dyskusje i idziemy dalej" :D

Awatar użytkownika
Tobik33
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Kontakt:

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Tobik33 » pn 30.07.2007 20:02

czeher to był pikuś gdybyś widział co odwalał Tomaszewski w sportowej niedzieli na TVP 3 to byś dopiero się pośmiał :) prowadzącemu już się śmiać chciało ale się opanował. Janek wszechmogący...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kultura, polityka, wydarzenia”