Ogólna dyskusja o polityce

Muzyka. Literatura. Prasa. Film. TV. Krótko mówiąc - Kultura. Wszystko co się dzieje w Polsce i na Świecie jest warte skomentowania. Polityka i wydarzenia. Dyskusje tylko na wysokim poziomie.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, fieldy, piotrcies, maestro, Cris7

Kto zna się lepiej na polityce?

czarny samael
11
22%
Kamil232
23
46%
Nie wiem. Carlo to Carlo.
16
32%

Liczba głosów: 50

Kamil232
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 240

Re: Ogólna dyskusja o polityce

Postautor: Kamil232 » wt 13.10.2015 17:50

Mój post poleciał nie wiem z jakiego powodu, więc piszę jeszcze raz.

Tylko potwierdziliście moją tezę, którą zacytowaliście. Znowu coś o PO w każdym zdaniu.

Jak już zaczynasz się wymądrzać i oceniać przejrzyj dokładnie czyjeś posty ok? Żeby Ci pomóc zwróć uwagę na moje dyskusje z korwinowcami np.z Mychalkiem. Czy tam rzekomo jednym moim argumentem był a po gorsze. I potem wróć i może odszczekasz swoje bzdury.

Jasne jest, że np. wspomniani owi fani Korwina mają prawo wyzywać PIS od socjalistów etc. ale jeśli robi to fan PO to zakrawa o jakąś kpinę. Jak już napisałem z pierwszą grupą mogę dyskutować i pochylać się choćby nad propozycjami PIS i argumentować na ich korzyść. Z drugą nie ma o czym gadać. Dziwka nie będzie mnie uczyć moralności. I dla nadgorliwego moderatora to nie jest porównanie dosłowne, a przenośnia.

Co do tabelki Wilmore:

Obrazek

Obecnie wynosi 811 mld. Ale tylko dlatego bo w 2014 roku rząd Tuska zajebał 150 mld z OFE. Gdyby nie to dług wynosiłby już Bilion złotych. Nie wspominając już o ukrytym długu, kasie której oficjalnie się nie liczy, tylko ukrywa w różnego rodzaju spółkach skarbu państwa.

Według fundacji Balcerowicza(to też Pisoowiec? :mrgreen: ) bilion już jest, a ukrytego długu jest 3 biliony. Czyli w sumie 4.
Obrazek

Ale tak tak to PIS chce zrobić drugą Grecję, Pis to socjaliści, rozdawacze etc.

Na kredyt to i ty Wilmorku byś chyba uzyskał u władzy takie liczby tzo?
Obrazek

red85
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 176
Kontaktowanie:

Postautor: red85 » wt 13.10.2015 17:56

Rżnięcie głupa wychodzi Wam idealnie. Przeglądacie od dłuższego czasu forum PIŁKARSKIE i zaczynacie swoją aktywność od wojenek politycznych? Nie mam nic do nowych użytkowników. Jasna sprawa, że im więcej nas tym lepiej. Tylko tylko, że jakby na to nie patrzeć to forum piłkarskie, a wątki polityczne powinny stanowić margines. Sprawą mocno śmierdzącą jest natomiast to, że ktoś się tutaj rejestruje w głównej mierze tylko po to, żeby brać udział w wojenkach politycznych. A na razie tak to wygląda.

I nie - nie odpowiem na żadne kolejne pytanie. Jak miałeś tupet, żeby wyjechać z ocenami pod moim adresem w swoim pierwszym poście, to nie oczekuj, że odpowiedź podam na tacy. Szczególnie, że robiłeś z siebie wielkiego znawcę tego forum, a wszystko w tym temacie jest przecież napisane. Tylko tylko, że doskonale wiemy, że bzdura jest to, że rzekomo śledziłeś ów temat od dawna...

Bezimienny11
Rezerwowy
Rezerwowy
Reputacja: 3

Postautor: Bezimienny11 » wt 13.10.2015 18:14

MarcinW pisze:Już odpowiadam. Nie może mieć, ponieważ tak jak przed Tobą bardzo długa droga, aby wyuczyć się jakiekolwiek zawodu tak Pan Gowin nie stanie stać się specjalistą w dziedzinie obronności w ciągu paru miesięcy nie mając wykształcenia, odpowiednich kursów, a przede wszystkim doświadczenia w dziedzinie obronności.

Czy aby odpowiadasz na pytania zadane przeze mnie? Stosując twoją "logikę" :

Na podstawie obserwacji; jak wijesz się i wymigujesz od odpowiedzi wnioskuję, że jesteś upośledzonyo ażeby tylko odwrócić kota ogonem. Tak czynią ludzie z małych miasteczek i wsi, niekoniecznie wykształceni. Liznął taki socjologię, w 1/1000 otarł się o prawo (z racji programu nauczania) i udają mecenasa pełną gębą.

To tak jakby zwykły Kowalski obwieszczał wszem i wobec że jest Robertem Kubicą bo jechał autostradą 145km/h (pewnie nie masz prawka zatem podpowiem ci, że na autostradzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 140 ).

:rotfl:

Awatar użytkownika
fieldy
One Arsene Wenger
One Arsene Wenger
Reputacja: 1784

Postautor: fieldy » wt 13.10.2015 18:19

to drugie i ostatnie ostrzeżenie. Jak nie zaprzestaniecie osobistych wycieczek, to temat zostanie zamknięty. I płacze o wolności słowa, etc. nie pomogą, jak nie potraficie dyskutować jak ludzie, to nie będziecie w ogóle (przynajmniej na tym forum, bo są przecież inne miejsca, które na pewno znacie)

Kamil232
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 240

Postautor: Kamil232 » wt 13.10.2015 18:20

Dlaczego przez to, że MarcinW postanowił pobawić się w rozdwojenie jaźni, bądź cierpi na tą chorobę i postanowił sam dyskutować z sobą poprzez wiele multikont temat ma zostać wywalony?
Obrazek

MarcinW
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 165

Postautor: MarcinW » wt 13.10.2015 18:30

Czy aby odpowiadasz na pytania zadane przeze mnie? Stosując twoją "logikę" :

Na podstawie obserwacji; jak wijesz się i wymigujesz od odpowiedzi wnioskuję, że jesteś upośledzonyo ażeby tylko odwrócić kota ogonem. Tak czynią ludzie z małych miasteczek i wsi, niekoniecznie wykształceni. Liznął taki socjologię, w 1/1000 otarł się o prawo (z racji programu nauczania) i udają mecenasa pełną gębą.

To tak jakby zwykły Kowalski obwieszczał wszem i wobec że jest Robertem Kubicą bo jechał autostradą 145km/h (pewnie nie masz prawka zatem podpowiem ci, że na autostradzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 140 ).

Ależ oczywiście kolego. W końcu twoja twórczość jest taka merytoryczna, że jedynym twoim argumentem jest to, że Marcin kiedyś gdzieś tam coś powiedział na innym forum. Wiesz o mojej twórczości więcej niż ja sam co może trochę niepokoić, bo albo po prostu instyktownie podążasz za osobnikiem starszym, bardziej doświadczonym, inteligentniejszym lub mamy do czynienia z czymś bardzo niepojącym. W każdym razie zaczynasz się robić nudny, bo jeszcze na początku liczyłem na ciekawą wymianę argumentów tak teraz wiem, że na nic innego niż wycieczki dot. mojego wykształcenia, wiedzy życiowej, rodziców ciebie po prostu nie stać a że z gówniarzami nie warto dyskutować to pozdrawiam i powodzenia na studiach życzę :-)
Ostatnio zmieniony wt 13.10.2015 18:32 przez MarcinW, łącznie zmieniany 1 raz.
asdkasdkljadksadklasdkadaklsdkjaldkalsdajksdlajdklasdkjasjdkadasdkasdkljadksadklasdkadaklsdkjaldkalsdajksdlajdklasdkjasjdkadasdkasdkljadksadklasdkadaklsdkjaldkalsdajksdlajdklasdkjasjdkadasdkasdkljadksadklasdkadaklsdkjaldkalsdajksdlajdklasdkjasjdkadasdkasd

Awatar użytkownika
Rojiblanco
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 2239

Postautor: Rojiblanco » wt 13.10.2015 18:31

A moze to red obmyslil tak misterny plan i postanowil zalozyc kilka kont? Wszystko po to, zeby prowadzic ze soba taka dyskusje, ktora doprowadzi do zamkniecia znenawidzonych przez niego tematow, do ktorych notabene nie zaglada, bo sie nimi brzydzi?

Redzie, czy to Tobie winien jestem flaszke? :)
:)

red85
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 176
Kontaktowanie:

Postautor: red85 » wt 13.10.2015 18:33

ubek pisze:A moze to red obmyslil tak misterny plan i postanowil zalozyc kilka kont? Wszystko po to, zeby prowadzic ze soba taka dyskusje, ktora doprowadzi do zamkniecia znenawidzonych przez niego tematow, do ktorych notabene nie zaglada, bo sie nimi brzydzi?

Brzmisz jak kolejne multikonto.

Awatar użytkownika
ozob
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 1145

Postautor: ozob » wt 13.10.2015 18:36

Ale mlyn. Forum zyje. :D I przy okazji znow wypada powotac nowych uzytkownikow :rotfl: Po co ten sztuczny tlum, no po co?

Kluchman Wasza postawe ocenil idealnie mianem fanatyzmu. Sami sie rozpisywaliscie na temat tych zmian na lepsze, eksperckie, ale wychodzi na to, ze po wyborach będzie handel stolkami, ktore beda nagrada wzamiam za poparcie.

To jak ubeku i kamilku, Jedwabne tez bylo antypolskie?
Ostatnio zmieniony wt 13.10.2015 18:40 przez ozob, łącznie zmieniany 1 raz.
#Juventus jest tym co w futbolu kocham najbardziej i tym czego najbardziej nienawidze

Awatar użytkownika
sickstick
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1737

Postautor: sickstick » wt 13.10.2015 18:40

red85 pisze:
ubek pisze:A moze to red obmyslil tak misterny plan i postanowil zalozyc kilka kont? Wszystko po to, zeby prowadzic ze soba taka dyskusje, ktora doprowadzi do zamkniecia znenawidzonych przez niego tematow, do ktorych notabene nie zaglada, bo sie nimi brzydzi?

Brzmisz jak kolejne multikonto.

Racja, tez bym go o taka dedukcje nie podejrzewał ;)

Ta dyskusja rośnie nam na faworyta do "Wydarzenia roku" w plebiscycie ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Obrazek

Bezimienny11
Rezerwowy
Rezerwowy
Reputacja: 3

Postautor: Bezimienny11 » wt 13.10.2015 19:12

MarcinW pisze:Wiesz o mojej twórczości więcej niż ja sam co może trochę niepokoić, bo albo po prostu instyktownie podążasz za osobnikiem starszym, bardziej doświadczonym, inteligentniejszym lub mamy do czynienia z czymś bardzo niepojącym. W każdym razie zaczynasz się robić nudny, bo jeszcze na początku liczyłem na ciekawą wymianę argumentów tak teraz wiem, że na nic innego niż wycieczki dot. mojego wykształcenia, wiedzy życiowej, rodziców ciebie po prostu nie stać a że z gówniarzami nie warto dyskutować to pozdrawiam i powodzenia na studiach życzę

Kolejny post z rzędu, w kolejnym brak odp. na zadane pytania.

Marcinie - biorąc pod uwagę - W, banany kijem strącać, to ci pozostało.

Dla ciekawskich i chcących oszczędzić czas na rozmowach z tobą:

http://pilkarskieforum.com/viewtopic.ph ... ta#p175755

zxcvbnm
Skład B
Skład B
Reputacja: 0

Postautor: zxcvbnm » wt 13.10.2015 19:27

MarcinW pisze:bo jako student prawa powinieneś wiedzieć, że do czasu aż komuś czegoś się winy nie udowodni to .... a no tak dopiero po karnym materialnym jesteś.

Serio powołujesz się na domniemanie niewinności w przypadku, gdy goście zostali nagrani na taśmach, w dodatku wcale nie mówią że to nie oni?
MarcinW pisze:No teraz, żeby nie być gołosłownym napisz co zahamowało gospodarkę za rządów PO

No jak to co? Podatki i kolesiostwo.

Awatar użytkownika
MazurXIII
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 362

Postautor: MazurXIII » wt 13.10.2015 20:03

Kluchman - na podstawie tego kto mniej kradnie. Kradną wszyscy - z tym zgodzi się każdy, najmniej kradnie PiS - z tym w sumie też zgodzi się każdy.

Pisanie, że COKOLWIEK mogło zahamować PO, kiedy praktycznie przez 8 lat mieli pełnię władzy i parasol ochronny mediów zakrawa o kpinę.

Jedwabne to było pikuś przy tym, co Żydzi w szeregach NKWD zrobili Polakom (Katyń żeby daleko nie szukać - sprawdź sobie nazwiska katów), a później w szeregach bezpieki/aparatu terroru stalinowskiego w PRL (brat takiego jednego lemmingowego autorytetu chociażby). Więc ZANIM zaczniesz być taki kosmopolityczny i zaczniesz obrażać swój (?) Naród to się trochę do edukuj. Ja osobiście żałuję, że Polacy nie postąpili jak np. Francuzi. Trzeba było rozłożyć nogi przed Hitlerem, trzeba było nie ryzykować własnego życia w obronie innych - Warszawa by jeszcze stała, zginęłoby pewnie więcej Żydów ale NA PEWNO mniej Polaków. I tak teraz mamy polskie obozy zagłady a za parę lat teorię, że to w sumie Polacy zorganizowali holocaust.
Obrazek

Damper
Rezerwowy
Rezerwowy
Reputacja: 2

Postautor: Damper » wt 13.10.2015 20:13

Czarny Samael ładnie popłynął. Proszę państwa, okazuje się, że PO nie zadłuża, tylko oddłuża Polskę. Bo wyszliśmy z procedury nadmiernego zadłużenia. Oczywiście tego jakim kosztem to się stało, oraz kto uprzednio wprowadził Polskę w ten stan już nie powiedział. Absolutnym hitem jest zaś stwierdzenie, że jak PiS wygra to przejmie po PO sytuację prosperity :jupi: Z tego już naprawdę można się tylko śmiać, tak jak z analiz przepływów elektoratów dokonywanych przez Samaela, z których jasno wynikało, że Komorowski zmiażdży Dudę.

Awatar użytkownika
czarny samael
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 377

Postautor: czarny samael » wt 13.10.2015 20:38

Damper pisze:okazuje się, że PO nie zadłuża, tylko oddłuża Polskę.

Gdzie to napisałem? W swojej ironii jak PiS będzie się wykręcać od obietnic, stwierdziłem, że padnie:
czarny_samael pisze:"Nie można od PiS żądać żeby oddłużało kraj, bo PO go zadłużyło"

Chyba raczej tak to brzmiało, a nie że PO robiło coś odwrotnego.

Widać nie umiesz, czytać ze zrozumieniem, ale to już nie mój problem.

A to PiS nie przejmie prosperity? :-D Sprawdź sobie dane dotyczące zmiany oprocentowania naszego długu, wzrostu PKB, spadku bezrobocia, wzrostu zatrudnienia, czy choćby fakt że Kaczyński mówi o zwiększeniu deficytu bo teraz UE już nam nic nie zrobi. Przecież on sam to mówi!!

Przecież dołączyłeś do forum dziś. Nie biorąc udziału w dyskusji pamiętasz że coś pisałem o przepływach elektoratu, ale już co to nie pamiętasz? Bo ja pisałem że ok połowa ludzi głosująca na Kukiza pójdzie na PBK. I tak się stało. To, że nie umiesz wyciągać wniosków, pokazałeś wyżej. Przestań się chować Kamil, chyba że od ilości multikont płacą bonusowo, to nie, dorób sobie.
Obrazek

Wróć do „Kultura, polityka, wydarzenia”