Koncerty i Imprezy godne polecenia :D

Muzyka. Literatura. Prasa. Film. TV. Krótko mówiąc - Kultura. Wszystko co się dzieje w Polsce i na Świecie jest warte skomentowania. Polityka i wydarzenia. Dyskusje tylko na wysokim poziomie.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, Cris7, maestro, piotrcies, fieldy

Awatar użytkownika
metol
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 3
Kontaktowanie:

Re: Koncerty i Imprezy godne polecenia :D

Postautor: metol » ndz 05.08.2012 22:38

Wiem, że to nie na temat, ale wkleję dla Kamila tylko jeden post z profilu facebookowego pitu pitu:
pitu pitu pisze:Ta jazda z Lemingami zaczyna zbliżać się do granicy absurdu. Za chwilę Lemingiem będzie każdy kto nie chodzi na Marsze Radia Maryja.

Ciekawe jak nazwać ludzi którzy za komuny uczestniczyli w koncertach Dżemu, VooVoo, czy kapel punkowych grających w ramach obchodów 1 maja czy 22 lipca nie wspominając o Jarocinie organizowanym przez podobną ekipę co Woodstock- Walter Chełstowski bliski kumpel Owsiaka i współzałożyciel WOŚP.

Sam na niejednym takim okolicznościowym koncercie byłem i jakoś nie czułem się wtedy komuchem. Jan Pospieszalski grający wtedy w VooVoo chyba też nie.

Sabaton, czy Lao Che to mają być kapele prorządowe niby?

Puk, puk w puste łby panowie z Rzepy.

Też uważam, że nie należy popadać w skrajności. Można nie lubić Woodstocku, można nie lubić całej tej akcji WOŚPU, można nie lubić Owsiaków i Komorowskich, ale czasami można powstrzymać się od komentarza tudzież wyzywania ludzi od lemingów. W ogóle obie strony i te prorządowe i te antyrządowe powinny wziąć na wstrzymanie, bo to żadnej stronie klasy nie dodaje.
Evertonians are born, not manufactured. We do not choose - we are chosen. Those that understand need no explanation.
www.EvertonPoland.com
EvertonPoland.com na facebooku.
EvertonPoland.com na Google +
Twitter

Kamil232
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 155

Postautor: Kamil232 » ndz 05.08.2012 22:48

a czy ja pisałem o zaproszonych tam kapelach, czy o gościach?

Po pierwsze z tego co pamiętam to "dzieci kwiatu" na jakie stylizują sie Woodstokowcy mieli wyjebane na całą klasę polityczną, więc każdego polityka powinni stamtąd pogonić.
Po drugie wystarczy przejrzeć zaproszonych gości tam przez ostatnie lata Mazowiecki, Wałęsa, Paradowska, Komorowski itd. jedyna słuszna linia, jedyne słuszne poglądy. "Dzieci kwiatu" są indokrynowane na odpowiednie tory. A parę lat temu Owsiak na pytanie czemu nie zaprosił L. Kaczyńskiego to twierdził, że on polityków nie zaprasza, że to koncert apolityczny :roftl3:

Także kapele czy koncerty tutaj nie mają nic do rzeczy, ja mówię o zapraszanych tam gościach. A i sam Owsiak wielokrotnnie w momentach "próby" zawsze stawał po odpowiedniej stronie, jak choćby w przypadku sprawy "Bolka". Wykreowany został na wielki autorytet młodzieży, która go słucha i nie używa się go w codziennej walce politycznej, on jest tylko wtedy jak już jest strasznie cieplutko, dla uspokojenia nastrojów, jako ten co niby patrzy obiektywnie z góry. Ale to jeden z kolejnych członków szeroko pojętego establishmentu III RP.
Obrazek

Awatar użytkownika
PjtR
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład
Reputacja: 0

Postautor: PjtR » pn 06.08.2012 0:10

Sickstick, szkoda że wcześniej nie wiedziałem, że byłeś, możnaby na jakiegoś browara się spotkać i pogadać, ja w tym roku byłem po raz pierwszy, nie byłem na żadnym koncercie, siedziałem ze znajomymi, bądź nie znajomymi i piłem piwo lub rum :) całkiem zajebiście wyszło, poznałem Gutka z Indios Bravos, pił znami przed namiotem kumpla :)
jak dal mnie festiwal super pozytywny, starałem się nie zwracać uwagi na syf i żuli :) ale poza piwem, która było w cenach ok i lidlem, reszta była droga (prysznic itp.) no i denerwujące były te wszechobecne kolejki :)

Awatar użytkownika
sickstick
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 756

Postautor: sickstick » pn 06.08.2012 10:01

Brudstok doskonały jak co roku. Z koncertami tym razem moim zdaniem słabiej niż w ostatnich kilku latach, gdyż granie w stylu Machinehead czy Sabaton to nie moja bajka. Znakomicie Glaca z Riotami (Rychu Peja zagrał z nim kilka kawałków :mrgreen: ). Największa porażka to koncert Analogsów i nie chodzi tu o stronę muzyczną, ale o owacyjną - pod sceną pojawiła się wielka pacyfka... :rotfl: Jak zwykle wracam nabity pozytywną energią, wiarą w ludzi i zajebistym kacem. Najpiękniejszy festiwal na świecie.

Myśmy z blisko 60 osobowym obozem Wodzisławskim rozbiliśmy się nieopodal lasku i było świetnie. Niedaleko z nas była rozbita... Patrycja Markowska (nie chciała ze mną zapalić blunta) :mrgreen: W ASP byłem na panu Andrzeju Strejlau i szczerze mówiąc fajnie się go słuchało - wyjaśnił dość dogłębnie kwestie szkolenia młodzieży w PL i NIEM, pojechał po Smudzie itd.Nie wiem czy jest sens dyskusji w tym temacie z Kamilem, którego serdecznie pozdrawiam w imieniu wszystkich Woodstockowiczów, jednak chętnie wyjaśnię kilka bzdur.
Kamil232 pisze:wystarczy przejrzeć zaproszonych gości tam przez ostatnie lata Mazowiecki, Wałęsa, Paradowska, Komorowski itd. jedyna słuszna linia, jedyne słuszne poglądy

Lewicowy Marek Belka nie pasował, więc go pominąłeś ? Jak rozumiesz to, że Mazowiecki, Wałęsa czy Komorowski są w jednej linii?

Kamil232 pisze:Po pierwsze z tego co pamiętam to "dzieci kwiatu" na jakie stylizują sie Woodstokowcy mieli wyjebane na całą klasę polityczną, więc każdego polityka powinni stamtąd pogonić.

1. Przyjedz na Wooda i poszukaj 'dzieci kwiatu'. 2. Hołka mieli pogonić bo jeździ spalinowym autem i zatruwa środowisko, Strejlau bo jest stary i brzydki a Pustelnika bo naszczał na Kilimandżaro i przyczynił się tym do globalnego ocieplenia? :mrgreen: Spotkania organizowane w ASP odbywają się w celu dyskusji z ludźmi, każdy może zadać im swoje, często bardzo nieprzyjemne pytanie, niezależnie od tego jaki masz do danej osoby stosunek. Nie ma tam za grosz lizania dupy. Dla mnie to świetna opcja, gdyż można się w ten sposób wiele nauczyć, zamiast leżec nawalonym pod namiotem.

Kamil232 pisze:A parę lat temu Owsiak na pytanie czemu nie zaprosił L. Kaczyńskiego to twierdził, że on polityków nie zaprasza, że to koncert apolityczny :roftl3:
Od kiedy Komor został prezydentem (i żeby nie było - nie sympatyzuje z PO ani trochę), przyjechał i otworzył 2 Brudstoki. Kamil pisze, że Owsiak nie chciał wcześniej Kaczyńskiego? Poproszę o cytat, gdyż ja osobiście pamiętam otwarcie z przed 4 lat, kiedy to Owsiak wołał ze sceny, że 'ten festiwal powinni zobaczyć najważniejsi w kraju - prezydent i premier, żeby dowiedzieli się jak się bawi polska młodzież'.

Awatar użytkownika
Rezus
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 515

Postautor: Rezus » pn 06.08.2012 10:04

sickstick pisze: Największa porażka to koncert Analogsów i nie chodzi tu o stronę muzyczną, ale o owacyjną - pod sceną pojawiła się wielka pacyfka... :rotfl:

:cry: :cry: :cry:
Obrazek
"Wstąp do piekła, stamtąd nie ma powrotu, wstąp do piekła, na zawsze zostań tam"

Awatar użytkownika
Boromir
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 647

Postautor: Boromir » pn 06.08.2012 11:27

sickstick pisze:Kamil pisze, że Owsiak nie chciał wcześniej Kaczyńskiego? Poproszę o cytat, gdyż ja osobiście pamiętam otwarcie z przed 4 lat, kiedy to Owsiak wołał ze sceny, że 'ten festiwal powinni zobaczyć najważniejsi w kraju - prezydent i premier, żeby dowiedzieli się jak się bawi polska młodzież'.

http://www.tvn24.pl/kultura-styl,8/prez ... 04502.html
Obrazek

Awatar użytkownika
Diamen23
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 802

Postautor: Diamen23 » pn 06.08.2012 11:33

Nie ma co mieszać polityki w woodstock. Owsiak gada mnóstwo bzdur, nie jest zbyt ogarnięty i to, że on organizuje woodstock nie znaczy, że każdy uczestnik jest po jego stronie i ma takie poglądy jak on.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Berele Lewartow
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 44

Postautor: Berele Lewartow » pn 06.08.2012 12:14

http://www.youtube.com/watch?v=BvJaYLgYpks

Hołdys, Szczuka, Głowacki, Olejnik,Najsztub, Hare Kryszna itd.

"...WIELKIE ŹRENICE WBITE W NASZYCH BOHATERÓW..."

Nie mój cyrk, nie moje małpy, ale zabawne to wszystko jest troche.
Ostatnio zmieniony pn 06.08.2012 15:38 przez Berele Lewartow, łącznie zmieniany 1 raz.
-halo
-siemasz Pop, Witek nawija. Lecimy!
-gdzie?
-jakto [k****] gdzie?! Do bojuuu!

Kamil232
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Postautor: Kamil232 » pn 06.08.2012 13:21

Lewicowy Marek Belka nie pasował, więc go pominąłeś ? Jak rozumiesz to, że Mazowiecki, Wałęsa czy Komorowski są w jednej linii?

haha. A Belka to może inny obóz władzy? Ten sam którego Komorowski wybrał na prezesa NBP? :mrgreen:
Co mam na myśli pisząc jedyna słuszna linia to cały układ okrągłostołowy, który opowiada bajki o historycznym porozumieniu dobrych komunistów którzy z własnej woli oddali władzę, opozycji i dlatego są ludźmi honoru. Co jest oczywiście kompletną bzdurą, ale to szeroki temat a to nie ten wątek. W każdym bądź razie PO,SLD,PSL itd. to jedna i ta sama banda, która niby się tam różni w szczegółach programowych, a i tak po objęci władzy robią to co muszą żeby ją utrzymać, swoje programiki mają w dupie vide. liberalna PO podnosząca podatki, czy lewicowe SLD klękające przed Kościołem bo trzeba jego poparcia do wejścia do UE. Głównym zadaniem tych partii jest podtrzymywanie statusu qou, pozwalania na dojenie państwa przez różnej maści sitwy, układy i układziki powstałe po przebranżowieniu się nomenklatury PZPR-owskiej po 1990 roku. Reszta to tam dodatek.

W każdym bądź razie są pewnie świętości przy których zawsze oni staną w obronie jak choćby w przypadku Bolka. Każdy kto czytał ksiażkę Lech Wałęsa, a SB i widział te dokumenty, a także oglądnął filmy Brauna na ten temat, ten dobrze wie, że był on Tajnym Współpracownikiem o pseudonimie Bolek w latach 71-76. Zresztą wystarczy odrobina zdrowego rozsądku, gdyby to nie była teczka Wałęsy, to po krzok by ją wypożyczał jak został prezydentem i zwracał z porywanymi kartkami? :lol:
Sprawa była groźna bo gdyby ludzie przyswoili, że Wałęsa był kapusiem, to może by się dokładniej zaczęli interesować jak w rzeczywistości wyglądała transformacja 89 roku. I wówczas nawet postkomuna z SLD czy Wyborcza która przez całe lata 90-te zwalczała Wałęse, metodami podobnymi co teraz do Kaczyńskiego stanęła w obronie świętości.

Ale tu nie wystarczyło tylko napisać, że Cenckiewicz jest oszołomem, bo każdy sobie mógł kupić ksiażke i sam przeczytać i społeczeństwo ewidentnie nie wiedziało co do końca myśleć, bo każdy kto się przyjrzy sprawie to stwierdzi, że coś tu śmierdzi, nawet byle kretyn. Trzeba było użyć całej artylerii łącznie z premierem i ministrami, ale i właśnie z Jureczkiem Owsiakiem, który zaczął opowiadać że będzie bił cepami każdego kto będzie opowiadał bzdury o Wałęsie. Wbrew faktom, łgał tylko dlatego bo sam jest beneficjentem tego co powstało po 90 roku. Ciekawy jestem tej historii, dlaczego akurat w niego tak zainwestowano, dlaczego akurat jemu telewizja zaczęła transmitować jego akcje charytatywną, a państwo tak hojnie się w ta włączyło. Przeciez teraz to już jest cyrk nie do pomyślenia, koncerty które organizuje miasto z samorządowej kasy, przeloty odrzutowcami Owsiaka, cały dzień w telewizji. No [k****] żeby zbierać kasę ilę się na to wydaje. Ciekawy jestem czy jakby przeznaczyć dochód z reklam z całego dnia z takiej ilości czasu antenowego jakie zajmuje ta cała Orkiestra czy by tak nie wyszło z 5 razy więcej tego co uzbiera Owsiak.

Konkludując Owsiak zaprasza na swoje imprezy tylko tych wyznających świętości III RP i o lewicowych poglądach, co wymienił Berele. Promowane jest tylko jeden lewicowy swiatopogląd i układ okrągłostołowy.

Spotkania organizowane w ASP odbywają się w celu dyskusji z ludźmi, każdy może zadać im swoje, często bardzo nieprzyjemne pytanie, niezależnie od tego jaki masz do danej osoby stosunek. Nie ma tam za grosz lizania dupy. Dla mnie to świetna opcja, gdyż można się w ten sposób wiele nauczyć, zamiast leżec nawalonym pod namiotem.

Mhm i dlatego są tam zapraszaniu tylko ludzie z lewicy, albo głoszący słuszne poglądy. No bo jeszcze jakby się w dyskusji okazało, że tam jakiś prawicowy oszołom ma rację to by Jureczek nie wytrzymał, że ta wspaniała młodzież zacznie myśleć inaczej niż on.

Nie ma co mieszać polityki w woodstock

Nikt inny jak Owsiak zapraszając takich a nie innych gości to robi.
Obrazek

Awatar użytkownika
Berele Lewartow
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 44

Postautor: Berele Lewartow » pn 06.08.2012 13:31

Zeby być uczciwy, sprawdziałem, na tym całym ASP występował też śp. Janusz Kochanowski i Jan Ołdakowski. Plus jakiś ksiądz i grono osób które z polityka w żaden sposób nie mają nic wspólnego. Zresztą Woodstock organizuje Owisak i zaprasza sobie kogo chce, nikt chyba nie forsował tezy, że tam jest zachowana jakaś równowaga w prezentowanych poglądach.
-halo

-siemasz Pop, Witek nawija. Lecimy!

-gdzie?

-jakto [k****] gdzie?! Do bojuuu!

red85
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 149
Kontaktowanie:

Postautor: red85 » pn 06.08.2012 14:43

No ja pierdu. Zaraz nie będzie na tym forum tematu gdzie by nie poruszano wątków politycznych :angry2:

Awatar użytkownika
Babel
onegdaj alkoholik
onegdaj alkoholik
Reputacja: 29

Postautor: Babel » pn 06.08.2012 15:08

Dwie rady dla zwolennikow PiSu czy tzw. srodowisk niezaleznych. One sa w zwiazku z tematem jaki ostatnio poruszyliscie, ale generalnie przydaja sie w zyciu: jak kogos permanetnie obrazacie to pozniej nie dziwcie sie, ze ta osoba was nigdzie nie zaprasza i jak mowicie, ze nie chcecie w danym wydarzeniu uczestniczyc to konsekwencja byloby nie wyzalanie sie na forach, ze was czy ludzi podobnie myslacych, tam nie ma. Niby to takie oczywiste, ale jak pokazuje zycie nie dla wszystkich.

Kamil232
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Postautor: Kamil232 » pn 06.08.2012 15:59

Lol. A czy ja narzekam, że nie zaprasza się tam inaczej myślących, bo niby bym chciał, żeby zapraszano? :lol: Chłopie mam wyjebane, tarzajcie się w błocie i smyrajcie się jajkami z Komorowskimi.

Ja tylko piszę wprost jak ta impreza wygląda i jakie promowane są na niej postawy. Bo ogólnie przyjęte jest, że to niby bezpartyjna, bezidologiczna impreza(sam Owsiak gadając o tym, że nie zaprosi LK takich używał argumentów), jako wynagrodzenie dla wolontariuszy, za ich pracę. Otóż tak nie jest. Owsiak został wykreowany na wielką charytatywną postać, która dba o biednych dzieciaków i jest używany jako wielki autorytet, które ma rozsądzać spory. Jako niby ten patrzący z góry niezaangażowany obserwator. A trzeba sobie powiedzieć jasno, ma on ukształtowane poglądy ideologicznie i polityczne które promuje przy pomocy swojej akcji charytatywnej, co jest dla mnie nie do przyjęcia. Każdy powinien wiedzieć, że wrzucając hajs na WOŚP wrzuca i hajs na promowane lewactwa , róbta co chceta i promowanie określonych poglądów politycznych, poprzez właśnie Przystanek Woodstock.

I po prostu zadaje pytanie czemu akurat on i jego akcja jest tak hojnie finansowana przez budżet państwa czy samorządów poprzez organizowanie za pieniędze podatników koncertów, poprzez dawanie mu za darmo wielu godzin niezwykle drogiego czasu antenowego czy poprzez inne różne cyrki vide. odrzutowce itd. Jest wiele innych organizacji charytatywnych mniej kontrowersyjnych jak choćby fundacja Anny Dymny, które skupiają się tylko na pomaganiu potrzebującym, a nie wykorzystują tego szczytnego cele do promowania innych celów i jakoś one w ten sposób nie są traktowane. Może właśnie dlatego, że tego nie robią. Owsiak się przydaje bo pod przykrywką szczytnego celu przemyca i wpaja w społeczeństwie tą chorą ideologie.

I w ogóle nie można go krytykować bo kto by tego spróbował i napisał czy powiedział choćby to co ja to by został zjedzony przez media, że atakując Owsiaka atakuje się chore dzieci. Uważam, że taki szantaż moralny jest całkowicie nieuczciwy i społeczeństwo powinno wiedzieć, że ich hajs idzie na promowanie lewactwa, prócz tego że i idzie na sprzet medyczny. Co notabene również jest w ogóle jakimś kompletnym nieporozumieniem, bo psim obowiązkiem państwa jest wyposażenie służby zdrowia w odpowiedni sprzęt, na to choćby idą podatki czy składka zdrowotna. A tak można ukraść parędziesiąt milionów więcej niż dać na sprzęt no bo WOŚP kupi.
Obrazek

Awatar użytkownika
rkoeman
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 0

Postautor: rkoeman » pn 06.08.2012 18:00

rozumiem ze byles na festiwalu i dlatego masz tyle do powiedzenia na ten temat?

tak jak wyslannik nacjonalista.org na koncercie madonny?

licze rowniez ze udowodnisz teraz ze owsiak pieniadze z wosp wydaje na cos innego niz mowi

jezeli tego nie udowodnisz jestes zwyklym moherowym klamczuszkiem
Obrazek

Awatar użytkownika
ryba_82
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 226

Postautor: ryba_82 » pn 06.08.2012 18:03

Widzę,że Kamcio nie zaprzestaje swojej krucjaty :D Powodzenia!
Obrazek

Wróć do „Kultura, polityka, wydarzenia”