Seriale

Muzyka. Literatura. Prasa. Film. TV. Krótko mówiąc - Kultura. Wszystko co się dzieje w Polsce i na Świecie jest warte skomentowania. Polityka i wydarzenia. Dyskusje tylko na wysokim poziomie.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, Cris7, maestro, piotrcies, fieldy

Awatar użytkownika
Carbon
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 683
Kontaktowanie:

Seriale

Postautor: Carbon » pn 04.09.2017 18:21

seba82 pisze:Mam Narcos na dysku już kilka dni, ale czekałem na napisy. Jakoś się nie kwapią, więc zaczynam oglądać bez, bo świetny serial i nie chce mi się czekać.

Na bank pobrałeś jakieś dziwne wersje. Ja w dniu premiery do całego sezonu w 720p miałem już napisy. ;)
WAVES DON'T DIE.
Obrazek

Sergek
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 253

Seriale

Postautor: Sergek » pn 04.09.2017 18:21

I jeszcze wracając do Narcos.

Żona Jorge :oops: Miss Kolumbii z któregoś roku.

Awatar użytkownika
Carbon
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Kontaktowanie:

Seriale

Postautor: Carbon » pn 04.09.2017 18:28

Miss trzeciego sezonu i tak jest ta pani.
https://www.instagram.com/andreamlondo/?hl=pl
Nawet z tym nie handluj.
WAVES DON'T DIE.
Obrazek

Awatar użytkownika
seba82
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 529

Seriale

Postautor: seba82 » pn 04.09.2017 18:29

Carbon pisze:Source of the post
seba82 pisze:Mam Narcos na dysku już kilka dni, ale czekałem na napisy. Jakoś się nie kwapią, więc zaczynam oglądać bez, bo świetny serial i nie chce mi się czekać.

Na bank pobrałeś jakieś dziwne wersje. Ja w dniu premiery do całego sezonu w 720p miałem już napisy. ;)

Mam xvid-afg, standardowe. Tylko, że ja potrzebuję napisów w pliku .srt, bo oglądam na telewizorze z pendrive'a. Na napiprojekt nie ma napisów jeszcze a .txt mi nie czyta telewizor. Więc oglądne bez, co nie jest wielkim problemem też, bo często oglądam bez napisów.

Sergek
Gwiazda
Gwiazda

Seriale

Postautor: Sergek » pn 04.09.2017 18:30

Carbon pisze:Source of the post Miss trzeciego sezonu i tak jest ta pani.
https://www.instagram.com/andreamlondo/?hl=pl
Nawet z tym nie handluj.

Jest fajna, ale dla mnie żona Jorge i jedna z trzech żon Gilberto są lepsze

Awatar użytkownika
cloner
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 1026
Kontaktowanie:

Seriale

Postautor: cloner » pn 04.09.2017 18:37

seba82 pisze:Source of the post Mam xvid-afg, standardowe. Tylko, że ja potrzebuję napisów w pliku .srt, bo oglądam na telewizorze z pendrive'a. Na napiprojekt nie ma napisów jeszcze a .txt mi nie czyta telewizor.

Nagrać na płytę i obejrzeć przez DVD, DVD na pewno *txt odtwarza.
"Ty możesz wyjść z bloków
Ale bloki z ciebie nigdy
Życie znam z podwórek
A nie [k****] z telewizji
"

"ch*j do dupy psom,
bo to ku*wy są
jeb*ć jeb*ć psy
jeb*ć zakazy,
Polonia to my!
"

Awatar użytkownika
Carbon
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Kontaktowanie:

Seriale

Postautor: Carbon » pn 04.09.2017 18:40

seba82 pisze:Source of the post Mam xvid-afg, standardowe.

To nie jest standardowe. Raczej przestarzałe i mało kto tego używa. Próbuj znajdywać wstawki z kodekiem x264/x265. Czyli we względnie małym rozmiarze dostajesz dobrą jakość. A Ty pobrałeś coś, co ma mniej niż 30 klatek i to jeszcze 640x360. ;) Btw., umiesz hiszpański? :D

Sergek pisze:Source of the post Jest fajna, ale dla mnie żona Jorge i jedna z trzech żon Gilberto są lepsze

:ban:
WAVES DON'T DIE.
Obrazek

Awatar użytkownika
seba82
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 529

Seriale

Postautor: seba82 » pn 04.09.2017 18:49

cloner pisze:Source of the post
seba82 pisze:Source of the post Mam xvid-afg, standardowe. Tylko, że ja potrzebuję napisów w pliku .srt, bo oglądam na telewizorze z pendrive'a. Na napiprojekt nie ma napisów jeszcze a .txt mi nie czyta telewizor.

Nagrać na płytę i obejrzeć przez DVD, DVD na pewno *txt odtwarza.

Nie mam DVD, chyba że przez PS4, ale mój mały synek wsadził śrubokręt do CD ROM-u od lapka i nawet płyt nie czyta o nagrywaniu nie wspominając :P

Carbon pisze:Source of the post To nie jest standardowe. Raczej przestarzałe i mało kto tego używa. Próbuj znajdywać wstawki z kodekiem x264/x265. Czyli we względnie małym rozmiarze dostajesz dobrą jakość. A Ty pobrałeś coś, co ma mniej niż 30 klatek i to jeszcze 640x360. Btw., umiesz hiszpański?

Już znalazłem matroskę z napisami .srt :mrgreen:

Hiszpańskiego nie umiem, wie, że są wstawki częste :P

Awatar użytkownika
futbolowa
Czerwona Diablica
Reputacja: 338
Kontaktowanie:

Seriale

Postautor: futbolowa » pn 04.09.2017 20:19

Sergek pisze:Source of the post Brakuje mi w nowym Narcos jakiejś jednostki, która jest na ekranie częściej niż inne. Chyba pozostałość po Pablo.

Mam tak samo. Jednak Peña nie jest w stanie dźwignąć tego wszystkiego.

Sergek
Gwiazda
Gwiazda

Seriale

Postautor: Sergek » pn 04.09.2017 20:36

futbolowa pisze:Source of the post
Sergek pisze:Source of the post Brakuje mi w nowym Narcos jakiejś jednostki, która jest na ekranie częściej niż inne. Chyba pozostałość po Pablo.

Mam tak samo. Jednak Peña nie jest w stanie dźwignąć tego wszystkiego.

Kwestia jest taka, że po prostu twórcy nie poświęcili żadnej postaci więcej uwagi niż reszcie. Pena jest dla mnie ok, ale jak on ma ciągnąć serial, skoro on jest na ekranie dość rzadko?

Niby mieliśmy teraz mieć o drugim kartelu, ale tu podobne pytanie - ile czasu poświęcono każdemu z nich? Bardzo mało jak dla mnie.

Najczęściej mamy Jorge i duet agentów z DEA, ale tak naprawdę co o nich wiadomo? Bardzo mało.

Ogólnie sezon na bardzo duży plus (jak każdy z Narcos), ale to jest ten mój jedyny problem. Dość znaczący.

Awatar użytkownika
BeBaD
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 80

Seriale

Postautor: BeBaD » pn 04.09.2017 20:40

Sergek pisze:Source of the post Najczęściej mamy Jorge i duet agentów z DEA, ale tak naprawdę co o nich wiadomo? Bardzo mało.

To jest przepis na nudny serial. Co byś chciał o nich wiedzieć? właśnie przez to że nie bawią się w takie historyjki serial ma dość dynamiczne tempo.

Sergek
Gwiazda
Gwiazda

Seriale

Postautor: Sergek » pn 04.09.2017 20:43

Inaczej.

Chciałbym żeby była jedna postać, która spajałaby to co dzieje się w serialu. Może nie do poziomu Escobara jak we wcześniejszych sezonach, ale jednak wg mnie obecność kogoś takiego mogłaby dużo zmienić. Chodziło mi bardziej o to żeby ta osoba zastąpiła wymienioną przeze mnie trójkę, bo to oni są chyba "najważniejszymi" postaciami w nowym sezonie.

I na temat najbardziej wkurwiającej postaci tego sezonu.

Spoiler:

Awatar użytkownika
futbolowa
Czerwona Diablica
Reputacja: 338
Kontaktowanie:

Seriale

Postautor: futbolowa » pn 04.09.2017 20:51

Sergek pisze:Source of the post
Kwestia jest taka, że po prostu twórcy nie poświęcili żadnej postaci więcej uwagi niż reszcie. Pena jest dla mnie ok, ale jak on ma ciągnąć serial, skoro on jest na ekranie dość rzadko?

Jest okej, jak najbardziej, ale zapowiadali, że to wokół niego będzie się wszystko kręcić, a tak nie jest. Właśnie na to liczyłam - że wyeksponują tę postać, żebyśmy mieli kogoś, z kim będziemy najbardziej związani emocjonalnie. Tak jak było właśnie z Pablem. Trochę jednak brakuje tutaj charyzmy Wagnera Moury, bo on po prostu kradł show i odwalał niezłą robotę.

Jednak gdyby zapomnieć o poprzednich dwóch sezonach, sentymentach związanych z postacią Escobara itd., to ten trzeci sezon naprawdę jest zajebisty.

Sergek
Gwiazda
Gwiazda

Seriale

Postautor: Sergek » pn 04.09.2017 20:54

A, to nie wiedziałem, że tak zapowiadali :mrgreen:

Dokładnie tego mi brakuje. To chyba nie będzie spojler, ale nawet jeżeli chodzi o kartel, to skupili się na najnudniejszym z całej czwórki.

THEMANIEK
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 23
Kontaktowanie:

Seriale

Postautor: THEMANIEK » pn 04.09.2017 23:12

Oglada ktos Ozark? Zajebiscie mi podszedl ten serial, ale narazie 3 odcinki tylko obejzalem. No i Bateman jako director/producer/leading character, jak kolesia w komediach nie trawie, tak mysle ze zajebiscie daje rade.

Wróć do „Kultura, polityka, wydarzenia”