Seriale

Muzyka. Literatura. Prasa. Film. TV. Krótko mówiąc - Kultura. Wszystko co się dzieje w Polsce i na Świecie jest warte skomentowania. Polityka i wydarzenia. Dyskusje tylko na wysokim poziomie.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, piotrcies, maestro, Cris7, fieldy

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino
Reputacja: 1438

Seriale

Postautor: Tomusmc » pn 30.04.2018 13:11

League pisze:Source of the post
Tomusmc pisze:Source of the post Suburra dla mnie minimalnie lepsza chociaż koniec mnie zawiódł, ale nie będę spojlerował czekam na drugi sezon, musi być koniecznie

nie spoileruj ale też nie cytuj całośći. jeśli śinik 1988 łaskawie zajrzy i wstawi spojler to robota bedzie na darmo bo i tak zacytowałeś całośc.

Ogarnąłem ;)
Juve! Storia di un Grande Amore!

Obrazek

Prawdziwy kibic nigdy nie wyrzeknie się klubu, który kocha

Awatar użytkownika
Sinik1988
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 12

Seriale

Postautor: Sinik1988 » pn 30.04.2018 16:19

Przepraszam chłopaki :) mój błąd nie pomyslalem że ktoś jeszcze nie widzial ,nastepnym razem bedzie spojler :D

Awatar użytkownika
petru
Administrator
Administrator
Reputacja: 321

Seriale

Postautor: petru » wt 01.05.2018 19:32

Jestem świeżo po Młodym Papieżu. Długo nie mogłem się zabrać za to dzieło, bałem się, że będzie w stylu House of Cards, masa kalek, zbędnych udziwnień.

I byłem w zajebistym błędzie. Dawno nie widziałem czegoś tak wciągającego, o wartościach, a jednocześnie będącego świetną zabawą kinem. Kapitalne sceny. W serialach tłoczonych jak na linii produkcyjnej ciężko znaleźć coś prostego i świeżego. Tutaj, po dwóch, trzech odcinkach, był absolutny szok, bo na każdej płaszczyźnie traktatu (kościół, władza, przywary, ludzkość, komedia, dramat, teledysk :)), jest co najmniej dobrze.
Genialnie obsadzony Jude Law, od zawsze w mojej czołówce najbardziej irytujących aktorów.
Bardzo polecam, trochę się zakochałem w tej produkcji.

I dzięki dla Sorrentino, za odkopanie Andrew Birda. Motyw za muzyczny za mną długo chodził, bo miałem wrażenie, że musiałem gdzieś go słyszeć. I to był dla mnie powrót po latach.
Obrazek Obrazek
Józef Stalin - Gdy obstrukcjoniści staną się zbyt irytujący, nazwijcie ich faszystami, nazistami albo antysemitami. Skojarzenie to, wystarczająco często powtarzane, stanie się faktem w opinii publicznej

Awatar użytkownika
Boromir
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 858

Seriale

Postautor: Boromir » wt 01.05.2018 20:08

Obrazek

Ciekawe co teraz czuje...
Obrazek

Awatar użytkownika
Rezus
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 681

Seriale

Postautor: Rezus » śr 02.05.2018 16:20

Kiedyś polecaliście tutaj a ja się długo zbierałem ale właśnie skończyłem Dark oglądać. REWELACJA !
Obrazek
"Wstąp do piekła, stamtąd nie ma powrotu, wstąp do piekła, na zawsze zostań tam"

zamod
Podawacz Piłek
Podawacz Piłek
Reputacja: 0

Seriale

Postautor: zamod » śr 02.05.2018 17:40

oj ja też zaczołem Młodego papieża, jestem po 4 odcinkach, miałem długa przerwe i teraz nigdzie nie mogę go znaleźć ... gdzies go można online obejrzec?
http://rzeczoznawca-pabianice.pl/
Ostatnio zmieniony wt 29.05.2018 9:06 przez zamod, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Rezus
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Seriale

Postautor: Rezus » pt 11.05.2018 7:20

THE EXPANSE ANULOWANE! Stacja Syfy zdecydowała się zakończyć serial na emitowanym obecnie 3. sezonie. Producenci już zapowiedzieli, że będą walczyć o to, by inna stacja lub platforma mogła kontynuować produkcję serialu.

No ja pierdolę ! Jakieś gówna typu ncis, flashe, arrowy lecą i lecą a jak w końcu jest coś dobrego to się w miarę szybko kończy, co za świat...
Obrazek
"Wstąp do piekła, stamtąd nie ma powrotu, wstąp do piekła, na zawsze zostań tam"

RLG
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 206

Seriale

Postautor: RLG » sob 12.05.2018 0:22

Rezus pisze:Source of the post
THE EXPANSE ANULOWANE! Stacja Syfy zdecydowała się zakończyć serial na emitowanym obecnie 3. sezonie. Producenci już zapowiedzieli, że będą walczyć o to, by inna stacja lub platforma mogła kontynuować produkcję serialu.

No ja pierdolę ! Jakieś gówna typu ncis, flashe, arrowy lecą i lecą a jak w końcu jest coś dobrego to się w miarę szybko kończy, co za świat...

Nie bez powodu zmienili nazwę na SyFy. Nowa marka zobowiązuje.

Awatar użytkownika
BeBaD
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 204

Seriale

Postautor: BeBaD » sob 12.05.2018 23:32

"Trust" - jestem po pierwszym odcinku ale już wiem że obejrzę cały. Świetna obsada, fajny klimiat... na razie tylko tyle mogę powiedzieć ale zapowiada się kapitalnie. Co najważniejsze jest oparty na faktach
Za produkcję odpowiada Danny Boyle i HBO.

Obrazek
http://www.filmweb.pl/serial/Trust-2018-791105

---
Obejrzałem drugi odcinek i już wiem co robie całą noc. Ten serial to dzieło, prawdziwa perełka wśród seriali.

Awatar użytkownika
Sinik1988
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 12

Seriale

Postautor: Sinik1988 » wt 15.05.2018 16:53

Skończylem pierwszy sezon Suburry i muszę przyznac ze bardzo mi się spodobał,ten sam poziom co Gomorra ,powiedzialbym nawet ze 1 sezon Suburry lepszy od ostatniego Gomorry,czekam na drugi sezon i mam nadzieje ze bedzie tak samo dobry jak i pierwszy.

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino

Seriale

Postautor: Tomusmc » wt 15.05.2018 17:42

Sinik1988 pisze:Source of the post Skończylem pierwszy sezon Suburry i muszę przyznac ze bardzo mi się spodobał,ten sam poziom co Gomorra ,powiedzialbym nawet ze 1 sezon Suburry lepszy od ostatniego Gomorry,czekam na drugi sezon i mam nadzieje ze bedzie tak samo dobry jak i pierwszy.

A coś więcej wiadomo na temat drugiego sezonu? Wielka szkoda by była gdyby na tym zakończyli albo czekali w nieskończoność. Muszę w końcu ogarnąć trzeci sezon Gomorry

Obrazek

Awatar użytkownika
Rezus
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Seriale

Postautor: Rezus » wt 15.05.2018 18:12

Dla mnie Suburra super ale jednak półka niżej niż Gomorra. 3 sezon oglądałem w bardzo długim czasie, ale ostatnio się wziąłem i ehh znowu trzeba będzie czekać.
Obrazek

Awatar użytkownika
fillion
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 261

Seriale

Postautor: fillion » wt 15.05.2018 18:23

Netflix i ESPN stworza 10 odcinkowy dokument o Jordanie

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino

Seriale

Postautor: Tomusmc » wt 15.05.2018 18:24

Ja już wcześniej pisałem, że jednak Suburra mnie bardziej wciągnęła. Pierwsze parę odcinków Gomorry było nudne, dopiero później akcja się rozkręca, a tutaj o samego początku do końca wciągające. Zobaczymy co przyniesie drugi sezon, wtedy łatwiej będzie ocenić

Obrazek

Awatar użytkownika
seba82
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1178

Seriale

Postautor: seba82 » wt 15.05.2018 23:15

Il Cacciatore, dostępny z lektorem. Leci na Canal Plus. Zapowiada się kolejny niezły włoski serial kryminalny.

Palermo, 1993. Po dziesięcioleciach rozlewu krwi, podczas których wymiar sprawiedliwości skupiał się wyłącznie na aresztowaniach drobnych przestępców, nadszedł czas, by zająć się mafijnymi szefami. Ulice Palermo są przesiąknięte krwią przez wojnę pomiędzy dwoma mafijnymi klanami odbierającymi życie zarówno przestępcom, jak i niewinnym. Dwóch rywalizujących ze sobą bossów walczy o dominację, stojąc w obliczu rosnącej presji prawa. W centrum wydarzeń znajduje się Saverio Barone, młody i ambitny prokurator z prowincji, który ma odwagę stanąć w obronie tego co słuszne. Po tym jak odważył się donieść na swojego skorumpowanego szefa, jego postępowanie zwraca uwagę szefa Sztabu antymafijnego w Palermo, który wciela go do swojej jednostki.

Wróć do „Kultura, polityka, wydarzenia”