Twitter

Muzyka. Literatura. Prasa. Film. TV. Krótko mówiąc - Kultura. Wszystko co się dzieje w Polsce i na Świecie jest warte skomentowania. Polityka i wydarzenia. Dyskusje tylko na wysokim poziomie.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, Cris7, fieldy, piotrcies, maestro

Awatar użytkownika
Matt.
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład
Reputacja: 0

Twitter

Postautor: Matt. » wt 23.08.2011 14:25

Nie znalazłem nigdzie tego tematu, więc zakładam (jeśli nie zauważyłem, proszę o usunięcie).

Ktoś ma? Dlaczego jest zaebisty?

Przyznam szczerze, że jeszcze niedawno uważałem to za kompletne idioctwo i wchodziłem na to tylko z redakcyjnego Twittera w celu wrzucania linków. Kilka dni temu postanowiłem założyć i dopiero właśnie zastanawiam się, dlaczego zrobiłem to tak późno.

Zapraszam do śledzenia: Matt_Gunners :lol:

Awatar użytkownika
Mentor
Zajebiaszczo
Reputacja: 7

Re: Twitter

Postautor: Mentor » wt 23.08.2011 14:36

Ja sam nic nie wrzucam, ale narzędzie rzeczywiście bardzo przydatne. Mnóstwo mniej lub bardziej pożytecznych informacji można dostawać o ile śledzi się odpowiednie kanały. Szybkość też robi wrażenie. Ostatnio jak oglądałem prezentację Fabregasa na żywo przez internet to pierwsze zdjęcie Cesca z Sandro na tle herbu pojawiło się na kilka sekund po tym jak obejrzałem to na żywo :lol:

Generalnie dobra rzecz, ale muszę to jeszcze lepiej ogarnąć bo chyba nie wykorzystuję tego narzędzia tak dobrze jakbym mógł.
Obrazek
Barca jest najpiękniejszą kobietą na świecie. Jednego dnia może być bardziej lub mniej wdzięczna, ale to wciąż ta sama kobieta i w tej kobiecie jesteśmy wszyscy do szaleństwa zakochani. - Joan Gaspart

Daaaamian
Gwiazda
Gwiazda

Postautor: Daaaamian » wt 23.08.2011 14:38

Magnum ma twittera, którego kojarzy pewnie każdy użytkownik tego forum. :lol:

Awatar użytkownika
fieldy
One Arsene Wenger
One Arsene Wenger
Reputacja: 1261

Postautor: fieldy » wt 23.08.2011 14:44

Twitter to świetna sprawa, można np. piłkarzowi United nabluzgać :lol:
No ale przede wszystkim to znakomite źródło informacji, czy statystyk. Używam od dwóch lat i jestem zadowolony.

Awatar użytkownika
cloner
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 1520
Kontaktowanie:

Postautor: cloner » wt 23.08.2011 14:58

A ja nigdy nie widziałem na oczy.
jeb@ć farmazoniarzy, konfitury i psy

Awatar użytkownika
KajoFC
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 12

Postautor: KajoFC » wt 23.08.2011 15:18

Twitter to chyba najszybsze źródło informacji :) śledzę sobie wielu dziennikarzy BBC, SSN itd żeby mieć rękę na pulsie :) Nie wiem czemu, ale w Polsce się to nie przyjęło... ilu jest sportowców w naszym kraju, którzy są na Twitterze ? Gortat ? Polscy piłkarze boją się tego jak ognia bo tak by ich "drewnami" obrzucili, że do końca kariery by mogli tym w piecu palić :P Jak macie konta na Twitterze to rzućcie nazwą chętnie dam follow'a :D @KajoCFC

Pawel875
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 27

Postautor: Pawel875 » wt 23.08.2011 15:37

KajoFC pisze:Twitter to chyba najszybsze źródło informacji :) śledzę sobie wielu dziennikarzy BBC, SSN itd żeby mieć rękę na pulsie :) Nie wiem czemu, ale w Polsce się to nie przyjęło... ilu jest sportowców w naszym kraju, którzy są na Twitterze ? Gortat ? Polscy piłkarze boją się tego jak ognia bo tak by ich "drewnami" obrzucili, że do końca kariery by mogli tym w piecu palić :P Jak macie konta na Twitterze to rzućcie nazwą chętnie dam follow'a :D @KajoCFC

Kajo, akurat Ty możesz znać odpowiedź na moją prośbę. Wkleił byś linki do oficjalnych twitterów piłkarzy Chelsea, którzy je posiadają. Taki Arsenal to ja już przez twittera poznałem od środka, kto tam twittera nie ma :lol: Raz chyba widziałem profil Kalou i to na tyle, a google nie będę się sugerował, bo jak wpiszę sobie dowolnego piłkarza to nagle mam przed oczami ze 3 twittery a później wybierz ten prawidłowy...

Awatar użytkownika
fieldy
One Arsene Wenger
One Arsene Wenger

Postautor: fieldy » wt 23.08.2011 15:48

Pawel875 pisze:Raz chyba widziałem profil Kalou i to na tyle, a google nie będę się sugerował, bo jak wpiszę sobie dowolnego piłkarza to nagle mam przed oczami ze 3 twittery a później wybierz ten prawidłowy...

oficjalne konta często są weryfikowane.
Musi mieć takiego 'ptaszka' za nickiem, jak np tutaj
Obrazek

Awatar użytkownika
Rezus
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 615

Postautor: Rezus » wt 23.08.2011 15:55

KajoFC pisze:Nie wiem czemu, ale w Polsce się to nie przyjęło... ilu jest sportowców w naszym kraju, którzy są na Twitterze ? Gortat ? Polscy piłkarze boją się tego jak ognia bo tak by ich "drewnami" obrzucili, że do końca kariery by mogli tym w piecu palić :P Jak macie konta na Twitterze to rzućcie nazwą chętnie dam follow'a :D @KajoCFC

Albo po prostu nie chcą prowadzić sobie blogaska. Ja mam facebooka i mi styka jako źródło informacji, a czytać, że jeden się zesrał z rana żeby później na luziku udać się na trening nie mam zamiaru.
Obrazek
"Wstąp do piekła, stamtąd nie ma powrotu, wstąp do piekła, na zawsze zostań tam"

Awatar użytkownika
League
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1055

Postautor: League » wt 23.08.2011 17:04

Ja polecam śledzenie jegomościa :D http://twitter.com/#!/Joey7Barton Koleś dobrze pisze;)
Obrazek

Awatar użytkownika
fieldy
One Arsene Wenger
One Arsene Wenger

Postautor: fieldy » wt 23.08.2011 17:41

cloner pisze:A ja nigdy nie widziałem na oczy.

żałuj, można np takie perełki wychwycić
http://www.youtube.com/watch?v=QYTcf55B-oY Sendi :lol:

Daaaamian
Gwiazda
Gwiazda

Postautor: Daaaamian » wt 23.08.2011 17:51

Nie widziałem tego, genialne!

:hahaha:

Awatar użytkownika
KajoFC
Gwiazda
Gwiazda

Postautor: KajoFC » wt 23.08.2011 22:32

Pawel875 pisze:Kajo, akurat Ty możesz znać odpowiedź na moją prośbę. Wkleił byś linki do oficjalnych twitterów piłkarzy Chelsea, którzy je posiadają. Taki Arsenal to ja już przez twittera poznałem od środka, kto tam twittera nie ma :lol: Raz chyba widziałem profil Kalou i to na tyle, a google nie będę się sugerował, bo jak wpiszę sobie dowolnego piłkarza to nagle mam przed oczami ze 3 twittery a później wybierz ten prawidłowy...

Kalou @Skalhuno, Lukaku oficjalne konto, której jest połączone z jego facebookiem @romelulukaku i @r_lukaku konto na którym pisze swobodnie i gada z fanami, Anelka @anelkaofficiel, Malouda @realflorentm, resztę znajdziesz tutaj http://forum.talkchelsea.net/topic/9509 ... msearch__1

Pawel875
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 27

Postautor: Pawel875 » wt 23.08.2011 22:46

KajoFC pisze:
Pawel875 pisze:Kajo, akurat Ty możesz znać odpowiedź na moją prośbę. Wkleił byś linki do oficjalnych twitterów piłkarzy Chelsea, którzy je posiadają. Taki Arsenal to ja już przez twittera poznałem od środka, kto tam twittera nie ma :lol: Raz chyba widziałem profil Kalou i to na tyle, a google nie będę się sugerował, bo jak wpiszę sobie dowolnego piłkarza to nagle mam przed oczami ze 3 twittery a później wybierz ten prawidłowy...

Kalou @Skalhuno, Lukaku oficjalne konto, której jest połączone z jego facebookiem @romelulukaku i @r_lukaku konto na którym pisze swobodnie i gada z fanami, Anelka @anelkaofficiel, Malouda @realflorentm, resztę znajdziesz tutaj http://forum.talkchelsea.net/topic/9509 ... msearch__1

Dziękować, zawsze myślałem że prawie wszyscy piłkarze CFC są całkowicie odłączeni od twittera :lol:

Awatar użytkownika
KajoFC
Gwiazda
Gwiazda

Postautor: KajoFC » wt 23.08.2011 22:55

Pawel875 pisze:Dziękować, zawsze myślałem że prawie wszyscy piłkarze CFC są całkowicie odłączeni od twittera :lol:

Jest ich sporo a szczególnie młodszych :) masz tu jeszcze http://twitter.com/#!/PvanAanholt_ PvA bo jego chyba w tym linku na forum akurat brakuję :) Starsi piłkarze piszą od czas do czasu ostatnio Anelka coś skrobnął kilka dni po meczu, że zagrali lepiej drugą połówkę i też, że jest zadowolony ze swojego wkładu czyli bramki. PvA, Benayoun i Lukaku to chyba najbardziej aktywni z pośród nich wszystkich.

Wróć do „Kultura, polityka, wydarzenia”