PILNE! Rekordowy transfer Roberta do

Miejsce spoczynku zamkniętych tematów.
eloupikniqtu
Trolling again!
Reputacja: 0

PILNE! Rekordowy transfer Roberta do

Postautor: eloupikniqtu » czw 08.08.2013 15:12

Serio wy wchodzicie w takie tytuły? :roftl3: Jest jakiś mod? Niech wyciągnie statsy wejść na ten topic :lol:

Parę razy się sam nabrałem no ale ile można... Dodatkowo można pominąć to, że co to daje? Przecież tam gdzie będzie to będzie grał, ewentualnie z ławki. Kliknięcia w takie newsy spotykane w sieci nie transferują zawodnika gdzieś indziej. Wystarczy przeczekać lato popijając chłodną wodę mineralną i po starcie sezonu wszystko się wyjaśnia.

Carbon
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1144
Kontaktowanie:

Re: PILNE! Rekordowy transfer Roberta do

Postautor: Carbon » czw 08.08.2013 15:20

Ale to jest forum, są specjalne tematy do transferów i wątpię czy ktoś się nabrał. Ale jaki sens miało założenie tego tematu?
i hate being bi-polar
it's awesome

eloupikniqtu
Trolling again!
Reputacja: 0

Postautor: eloupikniqtu » czw 08.08.2013 15:26

Tak ale transfer transferowi nie równy, zwróć uwage że chodzi nie o byle transfer! Ale o:
1. Rekordową sume
2. Enigmatyczny klub powiązany z rekordem to zapewne jest tylko kilka możliwości fajna zgadywanka z tego wychodzi
3. Nagły zwrot sytuacji na rynku transferowym co naznaczone zostało pilnością
4. Warto się przygotować na to co powie w "prasie" jakiś ekspert odnośnie tego a potem kolejny ekspert skomentuje tego eksperta pierwszego, dopiero wówczas będzie można dyskutować o tym na forum, a nie jak o jakimś pfffff transferze

Jest jeszcze kilka detali ale nie warto zaśmiecać topicu błachostkami typu "ekspert dementuje transfer".

A na marginesie, jeśli się nie nabraleś to po co w ogóle klikałeś/wchodziłeś (?).

Awatar użytkownika
maciek_88
Moderator
Moderator
Reputacja: 425

Postautor: maciek_88 » czw 08.08.2013 15:40

Ja wszedłem żeby zamknąć temat. Jeszcze jeden podobny happening i ja też zrobię coś twórczego.
Morrow pisze:Source of the post Tak jak i Doktorek nie zostanie skautem nie składając CV gdziekolwiek choć ma pewnie większe pojęcie o tych dzieciakach niż większość gogusiów chodzących w garniturach Armaniego w czołowych klubach.

Wróć do „Wracając Do Meritum”