Zwała 1.1

Miejsce spoczynku zamkniętych tematów.
Awatar użytkownika
Bienias
Vamos Blaugrana
Reputacja: 350

Zwała 1.1

Postautor: Bienias » wt 01.11.2016 0:46

Fajny znicz. Rozumiem, że śmiejemy się z League. Jeżeli tak to :rotfl4:

Awatar użytkownika
League
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1249

Zwała

Postautor: League » wt 01.11.2016 8:05

Carbon pisze:Source of the post Jak zapalasz znicz ten raz czy dwa do roku przy pomnikach czy grobach poświęconych tym, którzy przyświęcili się ojczyźnie, to oddajesz należyty im hołd w bardzo ładny sposób.

właśnie sugeruje ze to jest po prostu moda na żołnierzy wyklętych i te sprawy, te znicze zrobione z marketingu a nie z serca. Gdyby tak było to by dawno były takie znicze a nie teraz gdzie patriotyczne są nawet energetyki.

.
Carbon pisze:Source of the post y pomnikach czy grobach poświęconych tym, którzy przyświęcili się ojczyźnie, to oddajesz należyty im hołd w bardzo ładny sposób. Ze skrajności w skrajności, Ty byś chyba chciał, żeby w ogóle broń Boże o historii nie przypominać, a na groby żołnierzy chodzić nocą jak nikt nie patrzy.

NIe wiem jak osoba mogła to wydedukować z moich postów. Głupio kłamiesz dzieciak.
Obrazek

Awatar użytkownika
kaczy
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 402

Zwała

Postautor: kaczy » wt 01.11.2016 8:13

Ja widzialem taki znicz w Lucku przy memoriale 'niebieskiej sotni'.
A league powoli popada w taki stan, ze zaraz bedzie krecil beke ze wszystkiego co kojarzy sie z naszymi symbolami narodowymi.

Awatar użytkownika
MENDEZ
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 13
Kontaktowanie:

Zwała

Postautor: MENDEZ » wt 01.11.2016 11:03

kaczy pisze:A league powoli popada w taki stan, ze zaraz bedzie krecil beke ze wszystkiego co kojarzy sie z naszymi symbolami narodowymi.

Właśnie miałem już jakiś czas temu pisać, że już mnie irytują te jego ciągłe zaczepki w tą stronę. Podobnie jak jego święta wojna z "kibolami".
League pisze:właśnie sugeruje ze to jest po prostu moda na żołnierzy wyklętych i te sprawy, te znicze zrobione z marketingu a nie z serca. Gdyby tak było to by dawno były takie znicze a nie teraz gdzie patriotyczne są nawet energetyki.

Nie za bardzo rozumiem. Takich zniczy brakowało. To jest fakt. Od wielu lat m.in. kibole poznańskiego Lecha zapalając znicze na grobach powstańczych, itd. naklejali emblematy patriotyczne na znicze. Sam również tak robiłem.
Inna kwestia czy ten znicz jest ładny, czy nie, kwestia gustu. To chyba normalne, że robi się coś na rzecz popytu, prawda? Chyba nikt nie chce produkować towaru, na którego nie ma zapotrzebowania.

PS ładny avatar. Masz go dla beki czy jak? Taka moda? :boruta:
KKS LECH POZNAŃ
Kiedy puszczam "Bąka" - mówię "Jacek"
Obrazek"To, co chiałbym widzieć... Lech na ligowym szczycie..." Obrazek

ObrazekObrazek

*miasto know-how

Awatar użytkownika
League
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Zwała

Postautor: League » wt 01.11.2016 11:12

MENDEZ pisze:Source of the post To chyba normalne, że robi się coś na rzecz popytu, prawda?

sam przecież się nie śmieję z ludzi którzy robią dobre patriotyczne rzeczy. Tylko tak chciałem dać dyskusję że jeszcze nie dawno nie było takich rzeczy a teraz za dużo osób źle te emblematy wykorzystuje,
Znicze patriotyczne na groby bohaterów tak ale jak ktoś kupi takie znicze na groby Kiszczaków to mi nie pasuje.
Obrazek

Awatar użytkownika
DDK
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 1035

Zwała

Postautor: DDK » wt 01.11.2016 11:27

to czy ktoś te rzeczy źle wykorzystuje to tylko i wyłącznie Twoja opinia. Natomiast ostatnio faktycznie starasz się (wg mnie na siłe) kręcić bekę ze wszystkiego związanego z kibicami czy sprawami narodowymi/patriotycznymi. I jak na początku było całkiem śmiesznie, tak teraz staje się to tak wymuszone, że aż żałosne.

Awatar użytkownika
Rojiblanco
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 2170

Zwała

Postautor: Rojiblanco » wt 01.11.2016 11:48

Ozob zachowuje sie jak ten urwis z pierwszej klasy, a League to taki jego klasowy przydupas - lajkuja sobie posty i we dwoch śmieją sie ze swoich "żartów".

Awatar użytkownika
League
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Zwała

Postautor: League » wt 01.11.2016 12:13

ubek pisze:Source of the post Ozob zachowuje sie jak ten urwis z pierwszej klasy, a League to taki jego klasowy przydupas - lajkuja sobie posty i we dwoch śmieją sie ze swoich "żartów".

a ubek zachowuje jak ten co mu kanapki zabierali w szkole .
Spoiler:

DDK pisze:Source of the post e) kręcić bekę ze wszystkiego związanego z kibicami czy sprawami narodowymi/patriotycznymi.

Śmieje się z kiboli, nie kibiców ale widze że trzeba 50 razy powtarzać. no a że ty masz mentalność taką że lubisz ludzi którzy przemierzają pół polski czy europy by dać po mordzie stewardom to twój problem i to jest żałosne.
Obrazek

Awatar użytkownika
DDK
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 1035

Zwała

Postautor: DDK » wt 01.11.2016 12:30

Przecież Ty na ostanie 30 "lajków" masz chyba 15 od czarnego samaela i ozoba, czyli gości z których 3/4 forum się śmieje. Więc coś w tym co napisał ubek chyba jest na rzeczy.

A i znowu widzę, że wkładasz mi w usta jakieś swoje wymyślone frazesy.

Awatar użytkownika
League
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Zwała

Postautor: League » wt 01.11.2016 12:41

DDK pisze:Source of the post czyli gości z których 3/4 forum się śmieje. Więc coś w tym co napisał ubek chyba jest na rzeczy.

przecież ubek sam wchodzi w temat regularnie, nie wypowie się na temat tylko rzuci jakiś prowokujący tekst i tyle. Ot osoba która wchodzi miedzy wódkę a zakąskę.

DDK pisze:Source of the post A i znowu widzę, że wkładasz mi w usta jakieś swoje wymyślone frazesy.

Tu już nie ma mowy o przypadku, za dużo to normalny człowiek obserwuje więc albo jesteś mentalnie na ich poziomie , popierasz chuligankę albo jesteś marnym kłamcą albo nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Innej opcji nie ma.
Ja zawsze atakuje wiadomo jaką grupę kiboli. Chcesz to dalej wmawiaj kłamstwa.
Ostatnio zmieniony wt 01.11.2016 12:51 przez League, łącznie zmieniany 3 razy.
Obrazek

Awatar użytkownika
Magnum
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 655
Kontaktowanie:

Zwała

Postautor: Magnum » wt 01.11.2016 12:44

League pisze:Source of the post Często szkoły nauki jazdy to patologia, trzeba się ładnie naszukać by znaleźć odpowiednią z instruktorami w porządku, bez oszustw, oszczędności typu jak się często zdarzają np: kończenie jazdy 10 minut przed czasem.

Ja miałem szczęście, że swojego znalazłem na forum Skyscraper City :mrgreen:
Obrazek

Awatar użytkownika
League
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Zwała

Postautor: League » wt 01.11.2016 12:45

Magnum pisze:Source of the post Ja miałem szczęście, że swojego znalazłem na forum Skyscraper City

robiłeś prawo jazdy w polsce czy usa? W USA jak jest z tymi szkołami? jest róznica?
Obrazek

Awatar użytkownika
Magnum
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 655
Kontaktowanie:

Zwała

Postautor: Magnum » wt 01.11.2016 12:48

League pisze:Source of the post robiłeś prawo jazdy w polsce czy usa? W USA jak jest z tymi szkołami? jest róznica?

W Polsce. W USA nie ma za bardzo szkół. Zdecydowana większość uczy się jeździć "od rodziców". Nie ma żadnych wymogów tak naprawdę. Znalazłem szkołę, która by mnie kosztowałą tyle, co w Polsce, tyle, że dawała 6 godzin jazdy po jakichś wiejskich drogach. Cytując klasyka, na [ch**] mnie ten kaktus. Są ludzie, którzy nie jeździli bo czymkolwiek przypominającym miasto i mają prawo jazdy i potem widać, co się dzieje na drogach, tzn. masa idiotów bez wyobraźni. Samouczki to niebezpieczna sprawa. Egzamin w USA jest banalny: zaparkować równolegle przy pachłolkach, zatrzymać się parę razy na stopie, nie zapomnieć o kierunkowskazie, skręcić parę razy w prawo i koniec. :lol:

Natomiast z drugiej strony w USA większość debili prędzej się zatrzyma lub nie będzie umiała podjać decyzji więc będzie stać, a w Polsce jest masakra w drugą stronę - ludzie jeżdżą trochę jak w Rosji, wyprzedzanie przez ciągłą jest normalką, jazda 100 w mieście przy ograniczeniu 60 czy 70 też. [moralizowanie]Zabierać prawa jazdy, inaczej się nie da tego rozwiązać (chyba).[/moralizowanie]
Obrazek

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino
Reputacja: 1661

Zwała

Postautor: Tomusmc » wt 01.11.2016 12:55

Prawdą jest, że jak się umie jeździć na manualu to od razu masz prawko? ;)
Juve! Storia di un Grande Amore!

Obrazek

Prawdziwy kibic nigdy nie wyrzeknie się klubu, który kocha

Awatar użytkownika
League
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Zwała

Postautor: League » wt 01.11.2016 13:01

Magnum pisze:Source of the post yprzedzanie przez ciągłą jest normalką, jazda 100 w mieście przy ograniczeniu 60 czy 70 też. [moralizowanie]Zabierać prawa jazdy, inaczej się nie da tego rozwiązać (chyba).[/moralizowanie]

polecam całą serie, pełno w Polsce jest takich zachowań po których bym zabierał prawa jazdy albo chociaż porządne mandaty.
Obrazek

Wróć do „Wracając Do Meritum”