F.C. Barcelona (zbiorczy) (cz.2)

Wszystko o piłce nożnej w Hiszpanii: La Liga (Primera Division), Zawodnicy, Kluby (FC Barcelona, Real Madryt, Atletico Madryt), Reprezentacja Hiszpanii, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z hiszpańską piłką.

Jaka przyszłość powinna spotkać Luisa Enrique?

Powinien zostać jeśli Barcelona wygra mistrzostwo
9
21%
Powinien odejść jeśli Barcelona nie wygra mistrzostwa
4
10%
Po zeszłorocznych sukcesach powinien zostać niezależnie od okoliczności i dostać kolejną szansę
18
43%
Barcelona potrzebuje nowego trenera, powinien odejść niezależnie od okoliczności
11
26%

Liczba głosów: 42

Awatar użytkownika
WKB
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 541
Kibicuje: Barça

Post autor: WKB » sob 13.04.2019 15:38

Tez czekam na ten mecz, ale cos czuje kopanine. jedenastka przemeblowana calowicie, 0 zgrania, umtiti na LO, todibo z murillo na ŚO :D ogolnie jakbysmy przegrali to nie mialbym z tym problemu, valdek w koncu nauczyl sie rotowac, ale mogliby wygrac bo mam ich na kuponie i szkoda byloby stracic 850 zł :D

Awatar użytkownika
moody90
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 575

Post autor: moody90 » sob 13.04.2019 17:08

plynnosci w grze nie ma, no bo byc w tak esperymentalnym skladzie nie moglo, ale nasz trzynastolatek w srodku pola juz zdazyl pare razy blysnac

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino
Reputacja: 2315

Post autor: Tomusmc » sob 13.04.2019 18:58

W Barcelonie płacz po takim wyniku? Z ciekawości pytam bo widzę, że skład rezerwowy jak w Juve, a jak czytam komentarze na fejsie po meczu ze SPAL to śmiać mi się chce :)

h1893230
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 171

Post autor: h1893230 » sob 13.04.2019 19:01

Bienias pisze:
pt 12.04.2019 22:23
Odnoszę wrażenie, że gdyby wstawić Suareza, Busiego czy Albę zamiast Szkota to dziś mielibyśmy gównoburzę o symulantach z Barcelony.
alez to oczywiste, wszak to prawdziwi mezczyzni, prawdziwi twardziele. toz ja nawwet czytalem ze tam powinienien byc karny , prawdziwe ananasy z piatej klasy :rotfl:

dzis mecz w huiesce. ale ja o jedym pilkarzu. alena. nie wiem co ten chlop ma zrobic zeby mnie chocby ociupine przekonac ale on mi wyglada na sergi roberto w wersji dla ubogich. bo sergi roberto znalazl swoje miejsce na boku obrony, alena raczej nigdy nie znajdzie innego miejsce poza srodkiem pola. chocbym sie starał to nie przypominam sobie nic szczegolnego z jego przygody w seniorach na boiskach pierwszej ligi. niby ma dopiero 20 lat ale jesli on nie zrobi kroku do przodu na wypozyczeniu to watpie aby cos z niego było jesli pozostanie na ławie w nastepnych sezonach. on kompeltnie nic nie daje. nic. musi gdzies odejsc i niech cos chlop pokaze bo trzymanie go mija sie z celem.

h1893230
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik

Post autor: h1893230 » ndz 14.04.2019 10:26

ciekawostka jest taka ze wczoraj mimo obecnosci boatenga i vidala, barcelona wystawila najmlodsza jedenastke w calym sezonie la liga (ze wszystkich druzyn).
sam sklad barcy byl najmlodszy w lidze do legendarnego meczu z dziewiedziesiatego piatego roku na villamarin, 1-5 z betisem.

Awatar użytkownika
WKB
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 541
Kibicuje: Barça

Post autor: WKB » ndz 14.04.2019 10:47

Średnia to 24 lata.
Tomusmc pisze:
sob 13.04.2019 18:58
W Barcelonie płacz po takim wyniku? Z ciekawości pytam bo widzę, że skład rezerwowy jak w Juve, a jak czytam komentarze na fejsie po meczu ze SPAL to śmiać mi się chce :)
Komentarze na fejsie dotyczące piłki nożnej to największy rak internetu. Jak nie janusze i Grażyny, to 12 letnie dzieci.

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino
Reputacja: 2315

Post autor: Tomusmc » ndz 14.04.2019 11:03

Czasami wchodzę na profil osób komentujących i wydają się być ogarnięci. Jednak rzeczywistość bywa inna

stary rupieć
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 13

Post autor: stary rupieć » ndz 14.04.2019 21:11

h1893230 pisze:
sob 13.04.2019 19:01

dzis mecz w huiesce. ale ja o jedym pilkarzu. alena. nie wiem co ten chlop ma zrobic zeby mnie chocby ociupine przekonac ale on mi wyglada na sergi roberto w wersji dla ubogich. bo sergi roberto znalazl swoje miejsce na boku obrony, alena raczej nigdy nie znajdzie innego miejsce poza srodkiem pola. chocbym sie starał to nie przypominam sobie nic szczegolnego z jego przygody w seniorach na boiskach pierwszej ligi. niby ma dopiero 20 lat ale jesli on nie zrobi kroku do przodu na wypozyczeniu to watpie aby cos z niego było jesli pozostanie na ławie w nastepnych sezonach. on kompeltnie nic nie daje. nic. musi gdzies odejsc i niech cos chlop pokaze bo trzymanie go mija sie z celem.
Mam podobne odczucia odnośnie Aleni. Nie widzę w nim żadnego potencjału, ok jest młody, ale dostając szanse nie pokazuje zupełnie niczego. Ot zwyczajny przeciętniak, który zapewne skończy w jakimś średniaku. To już ten Puig powinien dostawać więcej szans, ma przebłyski i czuje grę.

Mecz z Huescą do zapomnienia. W tym składzie trzeba było wkulać jedną bramkę (np sytuacja Dembele) i wymęczyć zwycięstwo. Mecz dał odpowiedź, że oprócz Aleni nie ma co liczyć na Boatenga, najsłabszy na boisku i chyba jeden z najgorszych napastników jacy grali w Barcelonie. Najważniejsze, że większość odpoczęła przed rewanżem z Manchesterem.

h1893230
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik

Post autor: h1893230 » pn 15.04.2019 9:30

dzis wrecz kurioznalna sprawa oba katalonskie dzienniki pisza ze barca rezygnuje z jovicia bo dyrekcja sportowa doszła do wniosku ze jest powazna wątpliwości czy ten pilkarz byłby w stanie grać kombinacyjnie i poza polem karnym. oba dzienniki, MD i sport.
i po co bylo jezdzic 30razy ogladac tego jovia jak wystarczylo obejrzec dwuminutowy skrot jego gry/goli wrzucony przez moody'ego i tez mozna to wywnioskowac.

Awatar użytkownika
Diamen23
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 2086

Post autor: Diamen23 » pn 15.04.2019 9:56

h1893230 pisze:
pn 15.04.2019 9:30
dzis wrecz kurioznalna sprawa oba katalonskie dzienniki pisza ze barca rezygnuje z jovicia bo dyrekcja sportowa doszła do wniosku ze jest powazna wątpliwości czy ten pilkarz byłby w stanie grać kombinacyjnie i poza polem karnym. oba dzienniki, MD i sport.
i po co bylo jezdzic 30razy ogladac tego jovia jak wystarczylo obejrzec dwuminutowy skrot jego gry/goli wrzucony przez moody'ego i tez mozna to wywnioskowac.
czyli co, Griezmann? A może Hazard jako fałszywa 9ka?

h1893230
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik

Post autor: h1893230 » pn 15.04.2019 10:14

Diamen23 pisze:
pn 15.04.2019 9:56
h1893230 pisze:
czyli co, Griezmann? A może Hazard jako fałszywa 9ka?
nie wiem, wiem natomiast ze w orbicie moze byc kolejny drewniak, maxi gomez z celty. ten ktory gdy tylko zabraklo mu do pomocy 100letniego aspasa, spuscil z kolegami celte do strefy spadkowej. istny killer prosto od pazury.

co do hazarda to tez jest niemale kuriozum. madryt kupi belga mimo ze oni tak naprawde potrzebuja nie lewoskrzydlowego ale prawoskrzyslowego. na lewym maja przeciez vinicusa, no chyba ze ich marzeniem jest przyspawanie brazylijczyka do ławy na najblizsze 5 lat (hazard to jest jak suarez - gosc bez kontuzji). wiemy ze hazard na prawym skrzydle jest rownie pozyteczny co messi na lewym. z kolei barca odwrotnie: potrzebuje wlasnie lewego skrzydla. na prawym jest i messi i dembele (ktory wg mnie lepiej wyglada wlasnie od prawej strony bo prowadzac pilke lewa noga wyglada ze sie tak wyraze, rasowo). tak naprawde powinno to wygladac tak ze barca interesuje sie hazardem a madryt griezmannem. to spelnialoby naturalne potrzeby obu klubow, a jest odwrotnie.

Awatar użytkownika
Diamen23
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 2086

Post autor: Diamen23 » pn 15.04.2019 10:29

ja sobie wczoraj kontemplowałem i się zastanawiałem czemu Barcelona nie chce zrobić deala z Chelsea i wymienić Hazarda na Coutinho. Coutinho pewnie chętnie wróci do Anglii, Chelsea ma małe szanse na zatrzymanie Belga i mogliby w łatwy sposób dostać jego następcę, a Barcelona zyskałaby klasowego gracza i utarła nosa Realowi.

h1893230
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik

Post autor: h1893230 » pn 15.04.2019 10:39

tego tematu nie ma co drazyc, dla mnie jest troche bolesny bo latem gdy barca stracila neymara, jako nastepce na lewym * skrzydle widzialem tylko jednego pilkarza ktory moglby zastapic brazylijczyka. oczywiscie hazarda, a juz samo to ze wowczas nie bylo praktycznie zadnego zainteresowania belgiem dziwilo mnie niebywale. nigdy tego nie zrozumialem i nigdy nie zrozumiem.

dla mnie transfer coutinho mial niestety wymiar mocno ideologiczny dla prezydenta klubu, co w historii barcy zdarzalo sie pare razy. bartomeu kupil brazylijczyka przede wszystkim dlatego aby utrzec nosa neymarowi. wszyscy wiedzieli ze neymar i cou sa przyjaciolmi, jesczze podczas gry neymara w barcelonie duzo pisalo sie o tym ze neymar chcial aby barcelona kupila cou, jego najlepszego frienda. bartomeu zrobil to co zrobil, kupil goscia o ktorym tak naprawde wiaodmo bylo jedno: ze jest on cholernie chimeryczny. ale najwazniejsze bylo ze to przyjaciel neymara, zrobimy neyowi na zlosc.

Awatar użytkownika
moody90
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 575

Post autor: moody90 » pn 15.04.2019 18:33

h1893230 pisze:
kuriozalne to jest wnioskowanie czegokolwiek na podstawie maszyny losujacej zwanej hiszpanska prasa sportowa

przede wszystkim obawiam sie, ze mieszasz podstawowe watki. jovic to opcja na pozycje suareza, tylko i wylacznie, natomiast griezmann jezeli ma przyjsc to tylko w przypadku odejscia coutinho, a wiec wyjsciowo na jakies lewe skrzydlo, ale dzieki swojej uniwersalnosci lapalby pewnie minuty na kazdej pozycji w ataku

i owszem, jovic jest gorszy technicznie od griezmanna (rownoczesnie znacznie lepszy od maxiego gomeza, do ktorego go porownujesz w nastepnym poscie), ale ma prawo taki byc, bo ma rowniez szereg zalet zwiazanych stricte z gra na szpicy, o ktorej antoine wiekszego pojecia nie ma, co dobrze pokazaly jego nieudolne wystepy pod nieobecnosc costy w madrycie. chlop do nas na 9 i do odwalania roboty suareza - gry tylem do bramki, walki w powietrzu, silowej walki z obroncami, polowaniem na wyplute przez bramkarza pilki etc. nie nadaje sie kompletnie - a jovic tak, zwyczajnie przez sam fakt, ze to prawdziwy srodkowy napastnik. dosc powiedziec, ze serb ma w tym sezonie 25 bramek podczas 2600 minut, a francuz ledwie 20 goli grajac 1000 minut wiecej (30 we wszystkich rozgrywkach przekroczyl caly jeden raz w swojej karierze)

pomijam juz fakt, ze w transfer griezmanna nie wierze kompletnie. osmieszylby sie nim on sam, osmieszylby sie tez prezes atletico, ktory ostatnio stwierdizl ze francuz zostanie na 1000%, zeby nastepnego dnia stwierdzic, ze sie pomylil i zostanie nie na 1000%, a 2000%. zreszta camp nou swoje zdanie o francuzie wyrazilo jednoglosnie podczas ostatniego meczu z atletico - wygwizdywany byl niemilosiernie

h1893230
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik

Post autor: h1893230 » wt 16.04.2019 9:46

przede wszystkim: nie porownuj cyferek jovicia do griezmana. pomijajac to ze stawianie ich w jednym rzedzie jest rownie madre co pojscie do kantoru z fałszywymi dolarami twierdząc potem w okienku ze są prawdziwe, to przede wszystkim griezmann jest pilkarzem kompletnie innym niz jovic: mianowicie fracuz nie jest aż tak jednowymiarowy i ograniczony technicznie jak jugol. poza tym griezmann trzeci sezon z rzedu grajac pomocniko-skrzydlowgo w najbardziej defensywnej druzynie swiata notuje double double co jest wynikiem wrecz z innej bajki.

to raz,
a dwa griezmann wcale nie jest moim wyborem na 9. uwazam griezmanna za słuszny transfer wylacznie w przypadku odejscia coutinho chociaz i tak moje serce krwawi bo o wiele lepszym, bardziej naturalnym transferem bylby hazard (z racji lepszego poruszania sie w lewym sektorze ataku). przyjmujac jednak odejscie cou to nie widze nikogo innego, poza hazardem, ktory moze wejsc w barcelonskie buty do pierwszej 11.
trzy: na 9 pisalem to juz, zaden obecnie srodkowy napasntik swiata nie ma szans nawet ugryzc suareza. dlatego komplnetnie bez sensu jest zakup pilkarza mlodego. najrosadniej bylo sprowadzic weterana, - czytaj: np. aspas., weterana ktory zasiadzie na lawie z cygarem w gębie i wejdzie kilka razy aby dac wytchnienie suarezowi. na nic wiecje nie jest potrzebny.
moody90 pisze:
pn 15.04.2019 18:33
zreszta camp nou swoje zdanie o francuzie wyrazilo jednoglosnie podczas ostatniego meczu z atletico - wygwizdywany byl niemilosiernie
camp nou wielokrotnie sie wygłupiało, chocby po 0-3 z bayernem, a z atletico dalo kolejny raz pokaz glupoty, moze bym nawet rzekł, pokaz imbecylstwa.
mianowicie: morata, facet ktory pokazywal kibicom na camp nou faki i swoje małe genitalia zostal przyjety obojetnie, griezmann ktory nigdy-podreslam-nigdy nie wypowiadal sie zle o barcelonie, nigdy nie celeberowal bramek w sposob kontrowersyjny - został wygwizdany. najbardziej znamienne były dwojkowe akcje griezmann przy pilce: gwizdy, podaje do moraty - cisza jak makiem zasiał. smiac sie z tego czy plakac? juz nie wspominajac o tym ze mecz byl o mistrza, a kibice ozywiali sie wylacznie wowczas gdy przy pilce byl griezmann. gra ich pupili malo kogo interesowala (w zasadzie chyba nikogo bo bylo cicho jak makiem zasiał). ten mecz na camp nou to byl najwiekszy pokaz imbecylstwa ostatnich lat w calej europie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Hiszpania”