Real Madryt (zbiorczy) (cz.2) - Strona 2155

Wszystko o piłce nożnej w Hiszpanii: La Liga (Primera Division), Zawodnicy, Kluby (FC Barcelona, Real Madryt, Atletico Madryt) | Reprezentacja Hiszpanii | Transfery, Wyniki, oraz inne wydarzenia związane z hiszpańską piłką.

Trenerem Realu w sezonie 2019/2020 powinien zostać:

Antonio Conte
0
Brak głosów
Massimiliano Allegri
7
29%
Mauricio Pochettino
2
8%
Jose Mourinho
2
8%
Jurgen Klopp
3
13%
Didier Deschamps
0
Brak głosów
Quique Setien
1
4%
Laurent Blanc
0
Brak głosów
Zizou wróć!
9
38%
ktoś inny
0
Brak głosów

Liczba głosów: 24

Awatar użytkownika
czarny samael
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 465
Kibicuje: Manchester United FC

Real Madryt (zbiorczy) (cz.2)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: czarny samael » śr 15.05.2019 15:58

piotrcies pisze:
śr 15.05.2019 15:49
Do nas nie chce ponoć Sancho, nie chce De Ligt, a na pewno Eriksen, który mógłby przebierać w ofertach, wybierze United. Zejdźmy na ziemię.
Oni bardziej niż on. Są więcej warci i mają większe pole manewru.

De Ligt może naprawdę dołączyć do Katalończyków - dla Eriksena takiej szansy wbrew pozorom nie widzę.
Środkowych obrońców na najwyższym poziomie jest mniej niż pomocników, a De Ligt uchodzi za absolutny top i najbardziej perspektywicznego zawodnika na swojej pozycji. Nic dziwnego, że nie chce do nas.

Sancho ma podobnie, a do tego jest z City. On ma powody, żeby nie chcieć do nas i do tego jest RW, a nie LW. To jest obecnie druga najbardziej poszukiwana pozycja w Europie obok CB właśnie.

Obaj nie mają 20 lat - jeszcze zdążą zarobić i pewnie już teraz dostaną ogromne propozycje. Eriksen takich najwidoczniej nie dostaje. Tylko 2 kluby z Hiszpanii, Bayern, City, LFC i Juventus mogą realnie po niego pójść. I który z nich miałby? Juve właśnie do swojej pomocy dołącza Ramsey'a, Hiszpanie raczej odpadają. City? Liverpool? Ja nie widzę teraz dla niego tam miejsca. O tym co się dzieje w Bayernie nie mam zbyt dużego pojęcia, ale czy oni już nie robią wydatków na pod 200 mln?

Awatar użytkownika
piotrcies
piotrcies
piotrcies
Reputacja: 2048

Post Wyświetl pojedynczy post autor: piotrcies » śr 15.05.2019 16:01

On nie chce ponoć ze względu na brak LM i - uwaga - niestabilność klubu. Mamy kolejny projekt, który jest zagadką, Eriksen, jeśli odejdzie, będzie chciał wygrywać trofea, my mu tego nie zapewnimy. Dla mnie czysta fikcja i mrzonka, zresztą Ole zapowiadał inwestowanie w młodszych graczy na dorobku.

Awatar użytkownika
czarny samael
Gwiazda
Gwiazda

Post Wyświetl pojedynczy post autor: czarny samael » śr 15.05.2019 16:08

piotrcies pisze:
śr 15.05.2019 16:01
Eriksen, jeśli odejdzie, będzie chciał wygrywać trofea, my mu tego nie zapewnimy.
Tylko PSG lub Bayern mu zapewnią z tych co mogliby go chcieć.
piotrcies pisze:
śr 15.05.2019 16:01
Dla mnie czysta fikcja i mrzonka, zresztą Ole zapowiadał inwestowanie w młodszych graczy na dorobku.
Zapowiadał też pozostanie Pogby :-P
Jak Pogba odejdzie, to pójdziemy po jakieś wielkie nazwisko i rzucimy mu wór kasy na stół. Eriksen przez lata zarabiał 75k w Totkach, teraz ma dostać 150k. 225 tysięcy tygodniówki to "porządna" różnica, a dla nas w przypadku powrotu do LM i normalnych pensji piłkarzy to i tak oszczędność wobec tego co zarabia Francuz. No i bez Raioli na głowie :-D

Real może nas przebić na lekko wizją, dlatego kibicuję Zidanowi żeby brał od nas Pawełka i tym samym wycofał się z wyścigu o Duńczyka. Przypominam też, że Pogba jak do nas przychodził, to też nie graliśmy w LM.

Awatar użytkownika
Delpiero14
Bianconero
Bianconero
Reputacja: 2865

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Delpiero14 » śr 15.05.2019 16:15

Eriksen jeśli już odejdzie to do Realu i to jest raczej dla każdego oczywiste. Będzie zarabiał zdecydowanie więcej niż w Tottenhamie i będzie miał zdecydowanie większe szanse na trofea nie tylko w przypadku pozostania w Londynie ale także w przypadku ewentualnego odejścia do MU.

Awatar użytkownika
piotrcies
piotrcies
piotrcies

Post Wyświetl pojedynczy post autor: piotrcies » śr 15.05.2019 16:18

Tym bardziej że o Realu mówi się od dawna. Po pierwsze Eriksen nie jest celem United, po drugie United nie jest klubem dla Eriksena. Te dwie rzeczy dają raczej oczywisty wynik.

Awatar użytkownika
czarny samael
Gwiazda
Gwiazda

Post Wyświetl pojedynczy post autor: czarny samael » śr 15.05.2019 16:37

piotrcies pisze:
śr 15.05.2019 16:18
Tym bardziej że o Realu mówi się od dawna. Po pierwsze Eriksen nie jest celem United, po drugie United nie jest klubem dla Eriksena. Te dwie rzeczy dają raczej oczywisty wynik.
Media łączyły go z nami, więc nie można stwierdzić tego czy jest czy nie jest opcją braną pod uwagę w razie odejścia Pogby.
Delpiero14 pisze:
śr 15.05.2019 16:15
Eriksen jeśli już odejdzie to do Realu i to jest raczej dla każdego oczywiste. Będzie zarabiał zdecydowanie więcej niż w Tottenhamie i będzie miał zdecydowanie większe szanse na trofea nie tylko w przypadku pozostania w Londynie ale także w przypadku ewentualnego odejścia do MU.
Delpiero, ale przecież piszę właśnie, że JEŚLI Real weźmie Pogbę, bo nie pójdzie wtedy po Eriksena, więc pisanie o tym że rywalizujemy z Realem jest bez sensu.

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino
Reputacja: 2357

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Tomusmc » śr 15.05.2019 16:37

Btw zajebiste wyniki głosowania na trenera :mrgreen: Allegri albo Zizou, spełniło się jedno z nich więc nie narzekajcie bo Allegri to by dopiero Wam obrzydził piłkę

Awatar użytkownika
piotrcies
piotrcies
piotrcies

Post Wyświetl pojedynczy post autor: piotrcies » śr 15.05.2019 16:42

Czarny - mamy czwarty nowy projekt od odejścia Fergusona i nie zrobiliśmy kroku do przodu od 2013, a wręcz się cofamy. Solskjaer mówi, że na dziś nasze miejsce to rywalizacja o trzecią-czwartą pozycję i trochę czasu minie, zanim zaczniemy walczyć o trofea (chłop zdaje sobie sprawę z tego, gdzie tkwimy). Polityka ma się opierać na zakupie młodszych graczy, którzy rokują na przyszłość, a nie na zakupie wielkich gwiazd. I teraz piszesz o realnym transferze Eriksena. Jak ty widzisz transfer 27-letniego ofensywnego gracza (wielkiej gwiazdy - dodajmy) do klubu, który otwarcie mówi, że marzenia o mistrzostwie odkładamy na przyszłość, bo szybko strat do najlepszych nie odrobimy? Sorry Batory, ale to brzmi jak bujda.

Awatar użytkownika
czarny samael
Gwiazda
Gwiazda

Post Wyświetl pojedynczy post autor: czarny samael » śr 15.05.2019 17:13

Odpowiem w odpowiednim temacie.

Blanco Viking
Podawacz Piłek
Podawacz Piłek
Reputacja: 1
Kibicuje: Realowi Madryt

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Blanco Viking » czw 16.05.2019 20:54

Obrazek
RealMadryt.pl pisze:Sky Deutschland: Jović podpisał już kontrakt z Realem

Luka Jović będzie piłkarzem Realu Madryt. Porozumienie między wszystkimi stronami zostało już osiągnięte, a Serb złożył już podpis na umowie. Królewscy zapłacą za napastnika Eintrachtu Frankfurt 60 milionów euro, a informację tę potwierdzają Sky Deutschland oraz AS. 21-latek zwiąże się z madryckim klubem pięcioletnim kontraktem i będzie zarabiał 10 milionów euro brutto rocznie, choć MARCA i Bild są zdania, że negocjacje wciąż trwają, a Niemcy oczekują za swojego piłkarz nieco więcej, a konkretnie 70 milionów. Według największej hiszpańskiej gazety sportowej rozmowy powinny zakończyć się jednak znalezieniem kompromisu i nikt nie ma wątpliwości, że Jović wyląduje na Bernabéu.

Zdaniem Asa Real Madryt planuje ogłosić oficjalnie jego transfer już w przyszłym tygodniu i wtedy też ma odbyć się prezentacja snajpera na Santiago Bernabéu. Królewscy czekają już tylko, aż Eintracht rozegra w niedzielę ostatni mecz w Bundeslidze. Los Blancos postanowili zachować ostrożność i nie destabilizować zaprzyjaźnionego klubu, który wciąż zachowuje szanse na zapewnienie sobie udziału w kolejnej edycji Ligi Mistrzów.

Jović będzie drugim transferem Królewskich w tym sezonie. Kilkanaście tygodni wcześniej Los Blancos pozyskali już Édera Militão, a tym razem postanowili wzmocnić atak i znaleźć partnera, a zarazem zmiennika dla Karima Benzemy. Serb zdobył w tym sezonie 27 bramek w 47 meczach i dołożył do tego 7 asyst. Z ewentualnych 60 milionów, jakie Real będzie miał do zapłacenia, 12 trafi na konto Benfiki, która przy jego sprzedaży zachowała sobie procent od kolejnego transferu.
Nareszcie, choć ten transfer już od jakiegoś czasu był przesądzony. Nie wiem jak innych, ale mnie cholernie cieszy. W końcu na Bernabeu trafia prawdziwy killer, taki jakiego tu dawno nie było. I tak wiem, że to był jego pierwszy sezon, a i są napastnicy o lepszych statystykach, nawet Benzema ma porównywalne, ale po pierwsze Jović jest młodszy, po drugie gra w gorszym zespole (choć to co prezentował Real to pewnie nie raz by dostali w ciry od Eintrachtu) ale przede wszystkim to jest gość, który ma zmysł prawdziwego snajpera, ale też jest po prostu jest cholernym dzikiem. Każdy kto oglądał go w meczach, a nie na kompilkach to potwierdzi. Ja zacząłem śledzić Jovicia od stycznia, jak pojawiły się pierwsze plotki, podpytałem o niego też znajomego, który na co dzień ogląda Bundesligę i też mówił, że Jović ma papiery na bycie panem piłkarzem. Wierzę w to, że u nas się to stanie. Teraz tylko czekać na potwierdzenia jego i Hazarda, a potem po ruszać Eriksena i Ndombele!

Awatar użytkownika
Kesz
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 88

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Kesz » pt 17.05.2019 9:44

Jovic dla mnie jest niewiadomą. W sumie nie wiele o nim wiem dlatego trudno mi się na jego temat wypowiedzieć. Ja jestem fanem napastników szarpiących, ruchliwych, którzy świetnie grają bez piłki (czyt. potrafią dobrze się ustawiać w polu karnym, wychodzić na pozycje, dobrze czytać grę i zamiary kolegów) dodatkowo jak przy tym jest finezyjny i sam potrafi wyrobić sobie pozycję strzelecką, to jeszcze lepiej. Takim typem napastnika przykładowo jest Zlatan Ibrahimovic w mniejszym stopniu Aguero czy podobny Aubameyang i z tych młodszych zawodników gdzieś preferuje takie nazwiska jak Marcus Rashford czy Joao Felix czy Pulisic chociaż ten ostatni grywa częściej jako skrzydłowy napastnik lub ofensywny pomocnik.

Luca Jovic na pierwszy rzut oka wydaje się napastnikiem jaki będzie głównie królował w polu karnym, czyli taki na dostawienie nogi, głowy. Nie wydaje się być kimś kto ma jakąś zdolność do wyrabiania sobie pozycji, bardziej robi wrażenie typowego egzekutora i charakteryzują go na pewno warunki fizyczne. No ale obecnie na rynku jest nie wielu tak młodych napastników i z takim potencjałem oraz za taką cenę. Jak by Real chciał Rashforda, to musiałby wybulić pewnie koło 120-150 mln, Joao Felixa ponoć chce kupić Atletico i tu cena o jakiej się mówi to minimum 120 mln, Pulisic był najciekawszym kąskiem ale łyknęła go Chelsea za 50 mln a z tego wszystkiego 70 mln za Jovicia wygląda naprawdę dobrze.

Mariano przy tym wszystkim żal mi trochę o ile pamiętam, to on chyba tylko dwa razy zaczynał mecz w pierwszym składzie i w obu tych meczach bodaj strzelił dwa gole. Nie dostawał wielu szans i może jakby ten zawodnik miał więcej zaufania w klubie to kto wie, może by więcej pokazał. Tak, to wygląda, że Mariano odejdzie i co ciekawe, zastanawia mnie czy Eintracht tu się zgłosi, bo były jakieś przecieki, że chcieliby aby Mariano zastąpił Jovicia.
Też mnie zastanawia jak w tym wszystkim odnajdzie się Rodrygo zwłaszcza jak by Mariano miał zostać, wówczas przy zawodnikach jak Benzema, Jovic, Mariano to Rodrygo byłby pewnie traktowany jako ten czwarty napastnik i raczej jakoś nie wierzę by miał wyrobić sobie pozycję tak szybko jak Vinicius. Na pewno Rodrygo zacznie od Castilli a wtedy zdecydują czy go wypożyczyć czy wdrażać do pierwszego składu.

Martwi mnie też sytuacja Odegaarda, moim zdaniem Zidane powinien mu zaufać w przyszłym sezonie tym bardziej, że w nadchodzącym okienku z tego co wspomniano aż 14 zawodników ma nie pewną przyszłość i będzie rozważana ich sprzedaż. Real nie może tylko nabyć zawodników ale musi zachować w miarę szeroką i solidną kadrę, bo sezon jest długi. Odegaard czy Rodrygo spokojnie nadawaliby się by grać mniej znaczące mecze w pucharze króla czy fazie grupowej LM albo nawet w lidze gdy będzie trzeba oszczędzać tych bardziej eksploatowanych zawodników. Zastanawia mnie też co z Jamesem, wydaje sie, że jego sprzedaż jest przesądzona ale z drugiej strony przy obecnym rynku transferowym jak ktos nie da za niego 70-80 mln minimum, to James powinien zostać tym bardziej, że sam nie wiem co z tym chłopakiem niby jest nie tak. W Bayernie jak dostawał szansę to ciągnął ten zespół i wydaje się, że jeśli chodzi o poziom piłkarski to jest nadal klasa światowa ale nie wiem, może chodzi o jego charakter? mentalność pozaboiskową? trudno mi zrozumieć jego sytuację. Sam wolałbym pozbyć się takiego Vasqueza za 30-40 mln niż sprzedawać Jamesa za 50-60 mln.

Myślę, że tak jak już dziś możemy usłyszeć oficjalnie o zakupie Jovicia tak uważam, że w przyszłym tygodniu podobna sytuacja będzie dotyczyła Mendy'ego z Lyonu. Ponoć wszystko już jest przesądzone w kwestii transfer Ferlanda. Co więcej uważam, że nawet jest ugadana kwestia ewentualnego transferu z Ndombele i mam wrażenie, że jego transfer jest zależny od tego co się wydarzy z Eriksenem, bo domyślam się, że on jest priorytetem a Ndombele alternatywą.

Ciekawa jest też plotka o tym, że PSG jest zainteresowane zakupem Bale'a, Kroosa i Isco za Neymara - Tak jak Bale i Kroos moim zdaniem powinni odejść tak uważam, że Isco powinien tutaj zostać. Nie miałbym w sumie nic przeciwko wymianie Bale+Kroos+lekka dopłata za Neymara ale ryzyko jest takie, że Neymar jest ostatnio niezwykle kontuzjogenny - od czasu przejścia do PSG trzy razy złapał bardzo poważne kontuzje, dodakowo jego zachowanie na boisku i poza boiskowe pozostawia sporo do życzenia a domyślam się też, że warunki finansowe by jego tatuś postawił ogromne. Boje się, że Neymar idealnie zastąpił Bale'a ale nie w kwestii sportowej co ilości kontuzji i zarobków. Więc dość sceptycznie się nastawiam na tego typu transakcje. Mbappe albo nikt ;)

Na pewno zapowiada się ciekawie ale Zidan zapewne by chciał szybko zrobić transfery aby na zgrupowanie w USA mieć jak najszybciej kompletny skład.

Blanco Viking
Podawacz Piłek
Podawacz Piłek

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Blanco Viking » pt 17.05.2019 12:06

Akurat jesteś w ogromnym błędzie, oczywiście Jović to jest typ killera, który potrafi się znaleźć w polu karnym i przysłowiowo dostawić nogę, ale jest też napastnikiem nowoczesnym, wie jak i gdzie się poruszać, sam potrafi stworzyć sobie lub kolegom szansę, jakbym pokrótce go ocenił? Nie jest to Benzema, ale potrafi poszarpać i stworzyć okazję i przede wszystkim jest tym czego Real nie miał od czasu RvN - i tak tak pamiętam, mieliśmy killera CRa ale to co innego. Będzie kawał piłkarza, jestem przekonany.

Awatar użytkownika
Kesz
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 88

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Kesz » pt 17.05.2019 13:29

Możliwe. Ja jak wspomniałem, nie wiele wiem o Joviciu. Bundesligi nie śledzę jakoś specjalnie. Mam spore nadzieje co do niego i wierzę, że udowodni na co go stać.

Awatar użytkownika
HMK
¡Benzema fuera del Madrid!
Reputacja: 1120
Kibicuje: Real Madryt i Urugwaj

Post Wyświetl pojedynczy post autor: HMK » pt 17.05.2019 13:33

Jeśli potrafi strzelić z pięciu metrów do pustej bramki to już będzie widoczny postęp.

Uciesze się podobnie jak przy Edenie, będzie komunikat - będzie radość. Na ten moment można się uśmiechnąć na widok plotek o nowej, jakościowej dziewiątce a nie o kolejnym zapychaczu ze szkółki w stylu Mayorala czy de Tomas.

Może w końcu ta leniwa łajza trafi na ławkę.
Spoiler:

Blanco Viking
Podawacz Piłek
Podawacz Piłek

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Blanco Viking » pt 17.05.2019 14:39

Ja ogólnie też niespecjalnie się interesuję Bundes, ale od stycznia zacząłem go śledzić od pierwszych plotek i po tym co mój kumpel, kibic BVB o nim mówił. Chłopak potrafi kończyć, czasem w niesamowitym stylu, ale i jest bardzo mobilnym. Jeśli tylko dostanie szanse, na pewno ją wykorzysta. To znaczy wiadomo, zawsze jest procent, że może nie wypalić, ale ciężko mi sobie wyobrazić, że on tego nie zrobi. Będzie crack.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Hiszpania”