Kto zdobędzie Pichichi w sezonie 2005/2006?

Wszystko o piłce w Hiszpanii - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, fieldy, piotrcies, maestro, Cris7

Kto Zdob?dzie PIchich??

Eto'o
67
59%
Floran
7
6%
Ronaldo
16
14%
Baptista
3
3%
Torres
12
11%
Kezman
3
3%
Inny
6
5%

Liczba głosów: 114

Awatar użytkownika
dzieciol
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 0
Kontaktowanie:

Postautor: dzieciol » pn 08.05.2006 13:11

snake pisze:Mysle ze Etoo wygra, dlatego ze ma jeszcze dwie szanse

Tylko ze E2 marnuje sytuacje za sytuacja...wiec moze byc mu ciezko poprawic swoj bilans bramkowy...A Villa...hmmm mysle ze go przegoni..i zyczylbym mu tego:)
Obrazek
"Moim marzeniem jest wygranie Scudetto w Rzymie, a potem jeszcze jednego i jeszcze jednego" - Philippe Mexes

Awatar użytkownika
Mentor
Zajebiaszczo
Reputacja: 7

Postautor: Mentor » śr 17.05.2006 0:49

Dzisiaj Villa strzelił w ostatnich minutach bramkę Osasunie i dzięki temu ma tyle samo bramek w La Liga co liderujący do tej pory w klasyfikacji Samuel Eto'o. Powtarza się więc sytuacja z ubiegłego sezonu. Teoretycznie Czarnuch ma jeszcze do rozegrania mecz z Bilbao, ale nie wiadomo czy zagra w nim a tymbardziej czy strzeli tam gola. Tak więc wysoce prawdopodobne jest, że trofeum pichichi podzielą się Villa i Eto'o.
Obrazek
Barca jest najpiękniejszą kobietą na świecie. Jednego dnia może być bardziej lub mniej wdzięczna, ale to wciąż ta sama kobieta i w tej kobiecie jesteśmy wszyscy do szaleństwa zakochani. - Joan Gaspart

Awatar użytkownika
stan_mic
Rezerwowy
Rezerwowy

Postautor: stan_mic » śr 17.05.2006 1:33

Niggaz pisze:Czarnuch

Niggaz pisze:Czarnuch

Hmm... Eto'o, E2, Kameruńczyk, Samuel, Czarna Perła... tyle, a nawet wiele więcej istnieje opcji nazwania najlepszego strzelca Barcy w tym sezonie... Czy naprawdę musisz używać tej najbardziej rasistowskiej!? Uważasz, że to zabawne, czy co?? Jeśli nie masz szacunku do zawodników rywali to chociaż miej go dla gwiazd z Katalonii...

luk1208 pisze:
stan_mic pisze:Eto'o??? W zeszłym sezonie też już był pewniakiem, a wiadomo jak to się skończyło...Ja stawiam na Ville

tylko ze w tym sezonie juz napewno nie da sie tak wyrolowac :P pozatym jak narazie nad Villą ma duzą przewage :D

A jednak... Chyba jednak dał się wyrolować... może jeszcze będzie samodzielnym liderem, ale nerwy pozostaną do samego końca

Awatar użytkownika
Mentor
Zajebiaszczo

Postautor: Mentor » śr 17.05.2006 10:48

stan_mic pisze:Eto'o, E2, Kameruńczyk, Samuel, Czarna Perła

Sami jeszcze można.

Jeżeli traktujesz to jako rasistowską obelgę to Twoja sprawa. Wśród kibiców Barcy nie trudno usłyszeć teksty w stylu 'kochany Czarnuch' czy też 'nasz Czarnuch', ale skąd Ty to niby możesz wiedzieć. Nie jest to w żadnej mierze przejaw rasizmu bo sam jestem jego przeciwnikiem a w dodatku Eto'o jest jednym z najbardziej lubianych przeze mnie piłkarzy. A zresztą Ty masz mnie uczyć czegokolwiek? :lol: Daruj sobie.

uh uh uh
Hala Czarnuch!
Obrazek
Barca jest najpiękniejszą kobietą na świecie. Jednego dnia może być bardziej lub mniej wdzięczna, ale to wciąż ta sama kobieta i w tej kobiecie jesteśmy wszyscy do szaleństwa zakochani. - Joan Gaspart

Awatar użytkownika
Jamael
Pseudoforumowicz

Postautor: Jamael » czw 22.06.2006 20:59

A kiedyś byłeś zły, gdy nazwałem cię Murzynkiem.
I am the wall you will never climb
I am the pain you feel inside
I am the war you can never win

Awatar użytkownika
Jarzinho
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 14
Kontaktowanie:

Postautor: Jarzinho » czw 22.06.2006 22:07

Jesli Barcelona bedzie gral takim samym ustawieniem jak do tej pory to moge byc pewien, ze Eto'o :arrow: nasza Czarna Perła zdobedzie spokojnie ponad 20 bramek. Ale czy znowu Pichichi :?: Napewno kolejny tytul krola strzelcow go napewno motywuje, co wazne nie bedzie zadnych elminacji do MŚ czy PNA wiec bedzie bardzo skupiony na Lidze i LM, wiec jego szanse jeszcze sie zwiekszaja 8) A kto mu moze zagrozic, patrzac na ankiete to smiech wywoluje Baptista i Forlan, podobnie Kezman, wg. Hiszpanie Villa i Torres beda najgrozniejsi, a jesli Atletico wystartuje od razu mierzac w najwyzsze cele to Fernando zdobedzie Pichichi :twisted:
Obrazek

Awatar użytkownika
Mentor
Zajebiaszczo

Postautor: Mentor » czw 22.06.2006 23:27

A ja wiem kto zdobył Pichichi w sezonie 2005/2006 :D ... :roll:

Dlatego nie nabijać tutaj proszę. Jeszcze za wcześnie na wyrokowanie kto będzie strzelał najwięcej bramek w najbliższym sezonie (nawet jeżeli wiemy, że tym kimś będzie Eto'o :P :wink: ).
Obrazek

Wróć do „Hiszpania”