Real Madryt (zbiorczy) (cz.2) - Strona 2164

Wszystko o piłce nożnej w Hiszpanii: La Liga (Primera Division), Zawodnicy, Kluby (FC Barcelona, Real Madryt, Atletico Madryt) | Reprezentacja Hiszpanii | Transfery, Wyniki, oraz inne wydarzenia związane z hiszpańską piłką.

Trenerem Realu w sezonie 2019/2020 powinien zostać:

Antonio Conte
0
Brak głosów
Massimiliano Allegri
7
29%
Mauricio Pochettino
2
8%
Jose Mourinho
2
8%
Jurgen Klopp
3
13%
Didier Deschamps
0
Brak głosów
Quique Setien
1
4%
Laurent Blanc
0
Brak głosów
Zizou wróć!
9
38%
ktoś inny
0
Brak głosów

Liczba głosów: 24

Awatar użytkownika
Keres
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 573
Kibicuje: FC Barcelona

Real Madryt (zbiorczy) (cz.2)

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Keres » sob 08.06.2019 0:20

Ja czytałem, że 40. Może policzyli tych na wypożyczeniach.
Zły to transfer dla Barcelony.

Awatar użytkownika
MazurXIII
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 389
Kibicuje: ACM

Post Wyświetl pojedynczy post autor: MazurXIII » sob 08.06.2019 10:05

Hazard to nie jest zawodnik kręcący statystyki na poziomie Messiego (ale za to dający bardzo dużo drużynie w innych elementach - NIE MA drużyny na świecie, w której Belg z miejsca nie wskoczyłby do pierwszej 11-ki), ale nazywać go flopem może tylko kompletny dyletant np. wierzący w Guardiolę w Juve.
Ogromne wzmocnienie Realu w kontekście obecnego rynku transferowego (chimeryczni, przereklamowani gracze jak np. Pogba kosztują więcej)...

Awatar użytkownika
Kluchman
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 1011

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Kluchman » sob 08.06.2019 10:55

Cyferek na poziomie Messiego nikt się po nim nie spodziewa, ale też swoje bardzo dobre statystyki w Chelsea kręcił, mając raczej mało imponujących partnerów w ofensywie jak Giroud, Pedro, Willian. Na pewno oczekiwania są duże i pozostaje liczyć, że się uda. Z informacjami, które mamy na dziś lepszego transferu zrobić się nie dało. Podoba mi się, że zarząd po słabym sezonie się obudził i zaczął szybko dopinać konkretne transfery. Optymalnie byłoby zamknąć kadrę przed rozpoczęciem przygotowań, choć jest jeszcze bardzo dużo pracy do wykonania. Również przy sprzedażach.

Takie zgranie w czasie prezentacji nowych udanych koszulek i transferu Hazarda, który jak wszyscy oczekują, powinien przejąć siódemkę, to też całkiem sprytne posunięcie.

Zobaczymy, czy faktycznie przyjdzie ten Mendy i czekamy na konkretnego pomocnika z topu z cyferkami, o którym jednak ostatnio mało się mówi. Wtedy plan minimum będzie zrealizowany. Każdy ewentualny ruch ponad to będzie bonusem, ale nie spodziewałbym się w sumie niczego szczególnego. Po pomocniku zostanie czyszczenie kadry.

Awatar użytkownika
Ilka
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 956
Kibicuje: Widzew Barca MU Juve
Kontakt:

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Ilka » sob 08.06.2019 11:00

Real już drugi konkretny transfer, a Barca stoi w miejscu i nie może zdecydować się co do Antka. Wreszcie Real będzie konkretnym rywalem w Lidze. Atletico się wysprzedalo to Real ich zastąpi. No i fajnie :)

Awatar użytkownika
Kesz
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 88

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Kesz » sob 08.06.2019 13:00

W sumie z De Ligtem Barcelona też ma problem.

Ogólnie jednak jeśli Barcelonie wyjdą transfery De Ligta i Griezmanna, to wówczas zastanawia mnie kto tu wypada lepiej ;) Real ze swoim Militao i Hazardem czy Barca z De Ligtem i Griezmannem? ;)

Poza tym mam wrażenie, że z PSG odejdzie w tym okienku ktoś z duetu Neymar/Mbappe a Barcelona ponoć oferuje PSG Dembele i mówi się, że może on być wdrożony w powrotny transfer Neymara. Chociaż z drugiej strony nie wierzę by Barcelona go chciała z powrotem, raz się na nich wypiął, sądził się z nimi o zapisy w kontrakcie, ma swoje problemy pozaboiskowe a do tego ostatnio łapie kontuzje za kontuzją... No i trzeba wziąć jeszcze pod uwagę ostatnie jego show związane z gwałtem. Myślę, że obecnie żaden klub nie będzie się rzucał na Brazylijczyka... No ale kto wie. Ja mam takie przeczucie, że w przyszłym sezonie tylko jeden z liderów PSG zostanie.

Awatar użytkownika
Kluchman
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Kluchman » sob 08.06.2019 13:04

PSG to złota klatka. Newsów na temat możliwości transferu Neymara czy Mbappe nie warto czytać.

mbcz
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład
Reputacja: 102

Post Wyświetl pojedynczy post autor: mbcz » sob 08.06.2019 14:53

Kesz pisze:
sob 08.06.2019 13:00
W sumie z De Ligtem Barcelona też ma problem.
Ja się nie zdziwię jak trafi do PSG. Każda okazja dla szejków jest dobra, na zemstę na Barcelonie za Verrattiego. Niby środek obrony jest dobrze obsadzony, ale taka okazja na tak młodego i perspektywicznego gracza jak Holender rzadko się trafia. Wystarczy poczytać: Katar daje 90+10 i prawie 2x większą kasę, to Raiola (miłości między nim i Barcą nie ma) może młodego przekonać. Ewentualnie zostaje kierunek Bayern/Juve/City, ale to znacznie mniej prawdopodobne.

Griezmanna przykładowo nie widzę w Barcelonie. Pójdzie na Wyspy.
Kesz pisze:
sob 08.06.2019 13:00
Poza tym mam wrażenie, że z PSG odejdzie w tym okienku ktoś z duetu Neymar/Mbappe
Jeszcze jeden sezon bez LM i Mbappe się zreflektuje w jakie bagno się wpakował. Teraz Ney ma kontuzje, nie wiadomo jeszcze jak długą (max 4 miesiące podobno, ale jeszcze brak oficjalnego potwierdzenia) i moim zdaniem obaj zostaną na przyszły sezon. Ogólnie w Madrycie już go nie chcią właśnie z tych względów o których pisałeś.

Awatar użytkownika
emski
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 221

Post Wyświetl pojedynczy post autor: emski » śr 12.06.2019 22:07

Mendy oficjalnie.

Awatar użytkownika
Makis
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 0

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Makis » śr 12.06.2019 22:15

Szybko idzie. Teraz pewnie telenowela ze środkowym pomocnikiem (Pogba :roll: ), która potrwa do sierpnia i na tym zakończymy. Czas zacząć sprzedawać.

Awatar użytkownika
WKB
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 553
Kibicuje: Barça

Post Wyświetl pojedynczy post autor: WKB » śr 12.06.2019 22:25

Powie ktoś coś więcej o tym Mendym? Według mnie to będzie transfer a'la Theo, duże nadzieje a potem skończy w jakimś ogórku z La Ligi. Widziałem go w kilku meczach, glownie zwracalem na niego uwage jak gral z Barca i powiem szczerze, kloc. No ale zobaczymy.

Co do pomocnika to ja bym sobie dal spokoj z Pogba na miejscu Realu i powalczyl o kozaka Ndombele, który ma papiery na zajebistego grajka.

Awatar użytkownika
Kluchman
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Kluchman » czw 13.06.2019 7:38

WiernyKibic pisze:
śr 12.06.2019 22:25
Co do pomocnika to ja bym sobie dal spokoj z Pogba na miejscu Realu i powalczyl o kozaka Ndombele, który ma papiery na zajebistego grajka.
Ale to inny profil, więc to byłby transfer dodatkowy. Real potrzebuje pomocnika bardziej ofensywnego z dobrymi liczbami goli i asyst. W tym momencie wydano już około 250-300 milionów euro na transfery (w zależności od tego, czy liczyć dużo wcześniej kupionego Rodrygo, czy nie), więc trzeba kogoś sprzedać, a inne kluby na razie się tak bardzo nie spieszą. :wink:

Awatar użytkownika
szmagel
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład
Reputacja: 28

Post Wyświetl pojedynczy post autor: szmagel » czw 13.06.2019 8:56

Fanom Realu pewnie się spodoba więc podsuwam to co Podsufka odwalił :) kawał dobrej roboty

http://weszlo.com/2019/06/13/byc-prezes ... la-weszlo/

Awatar użytkownika
Kesz
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 88

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Kesz » czw 13.06.2019 20:13

Ciekawa sytuacja by była jakby Real nie zdążył sprzedać piłkarzy. Weźmy pod uwagę, już teraz 300 mln jest wydane więc Królewscy ze sprzedaży muszą wygarnąć 200 mln. Dochodzi kwestia Pogby, jeśli faktycznie Real go kupi za te dajmy 130 mln, to mamy kwotę 430 baniek i wówczas Real będzie musiał zarobić ponad 300 mln na transferach. Można sobie zakładać sprzedaż Reguilona, Jamesa, Bale'a, Llorente, Vasqueza, Ceballosa, Theo Hernandeza, De Tomasa, Mariano, Keylora, Odegaarda ale i tak wyciągnięcie takiej sumy będzie cholernie trudne i pewnie ktoś z dwójki Asensio/Isco też pójdzie na sprzedaż.

Dajmy tak na oko wyceny zawodników jacy pewnie odejdą czyli :

Keylor - obstawiam, że PSG da za niego jakieś 20 mln z racji jego wieku. Oni i tak chcieliby go za free.

Mariano - Raczej Real go nie odda za mniej jak 30 mln.

De Tomas - Podobna sytuacja ale czuje tutaj w okolicach 25 mln

Odegaard - Pewnie Real wyciągnie od Ajaxu ze 30-35 mln z opcją odkupu.

Ceballos - Jakieś 20-30 mln

Mayoral - koło 20 mln

James - Obstawiam jakieś 60 mln

Vasquez - z 25 mln ale mam dziwne przeczucie, że go zostawią

Theo - z 15-20 mln

Reguilon - podobnie koło 15 mln podobnie jak Llorente

Bale - 60-70 mln ale bardziej prawdopodobne, że wejdzie w opcje transferu Pogby

Innymi słowy Real może zarobić jakieś - 365 mln zakładając maksymalne wymienione przeze mnie opcje.

W alternatywie jest Isco i Asensio gdzie nie sądzę by któryś z nich miał opuścić Real za cenę niższą niż 65-70 mln więc teoretycznie Real byłby w stanie ogarnąć 435 mln euro z sprzedaży. Co by dało budżet transferowy na poziomie 535 mln euro.

Tylko jaka jest szansa, że Ci wszyscy zawodnicy za takie sumy faktycznie odejdą? i to jeszcze w tym okienku.
Sprawa o tyle ciekawa, że ewentualne nadużycie mogło by grozić sankcjami np. zawieszeniem okna transferowego dla Królewskich na okres 1-2 lat co by mogło spowodować, że taki Mbappe nie trafi do Realu w przyszłości.

Awatar użytkownika
coco
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 383
Kibicuje: Inter Mediolan

Post Wyświetl pojedynczy post autor: coco » czw 13.06.2019 20:54

jeszcze Kovacicia nie ująłeś, on też na wylocie

Awatar użytkownika
League
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 1596

Post Wyświetl pojedynczy post autor: League » czw 13.06.2019 20:59

tylko mi się nie chce wierzyć w te sumki, taki Mariano po straconym roku 30 mln? Bale`a bedzie cięzko sprzedać, MU jeśli wymieni na Pogbę to bedzie musiało mu ładną tygodniówkę strzelić.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Hiszpania”