Osasuna Pampeluna (zbiorczy)

Wszystko o piłce w Hiszpanii - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, piotrcies, maestro, Cris7, fieldy

el_nino

Postautor: el_nino » pt 02.06.2006 9:15

Szukałem takiego tematu jak ten jednak nie znalazłem. Tutaj wypowiadamy się na temat Osasuny. W tym roku była ogromnym zaskoczeniem zajmując czwarte miejsce w lidze. Nie dawno pożegnał się z tym klubem Javier Aguirre, który teraz będzie trenował zespół Atletico Madryt.

Awatar użytkownika
assurbanipal
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład
Reputacja: 0
Kontaktowanie:

Postautor: assurbanipal » ndz 09.07.2006 14:56

Osasuna zainteresowana Pawlem Brozkiem :shock: Pewnie Trzeciak i Urban go polecili Baskom :)
Fajnie by bylo jakby jakis Polak zagral w PD.
Co do klubu to napewno latwiej byloby Brozkowi sie zaaklimatyzowac w tym klubie, bo juz kilku naszych rodakow tam w przeszlosci gralo: Urban, Ziober, Kosecki czy Trzeciak.

Awatar użytkownika
Kluchman
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 781

Postautor: Kluchman » ndz 09.07.2006 15:41

Brożek do Osasuny może iść spokojnie. O grę bym się nie martwił bo z takim Miloseviciem na pewno ma szansę wygrać rywalizację. Tym bardziej, że Serb jest już podstarzały. Może zatem będzie w końcu po dość długiej przerwie jakiś Polak w La Liga. A perspektywa gry w tym sezonie w Champions League jeszcze tylko dodaje atrakcyjności tej ofercie.

Awatar użytkownika
Mentor
Zajebiaszczo
Reputacja: 7

Postautor: Mentor » ndz 09.07.2006 16:47

No akurat z Savo to rywalizacji nie wygra. Milosevic to stary wyga i będzie grał jeszcze. Kim jest Brożek przy Savo? Generalnie mógłby przejść, ale na regularne występy od pierwszych minut nie ma co liczyć.
Obrazek
Barca jest najpiękniejszą kobietą na świecie. Jednego dnia może być bardziej lub mniej wdzięczna, ale to wciąż ta sama kobieta i w tej kobiecie jesteśmy wszyscy do szaleństwa zakochani. - Joan Gaspart

Awatar użytkownika
Kluchman
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu

Postautor: Kluchman » ndz 09.07.2006 16:56

No niby Savo ma swoją wypracowaną renomę. Jeśli jednak nie z nim to zawsze można powalczyć z Webo. Oprócz nich jest jeszcze chyba tylko jeden napastnik więc Brożek na straconej pozycji nie będzie. Prędzej czy później się przebije. Milosevic też nie będzie grał wiecznie :wink:

Awatar użytkownika
petru
Administrator
Administrator
Reputacja: 335

Postautor: petru » ndz 09.07.2006 17:15

Wszyscy sprzedali już Brożka, tylko czy ktoś zapytał Cupiała, Petrescu czy zainteresowanego co o tym sądzą :o?

A Paweł nie jest głupi, swoje wie, sodówka mu do głowy jeszcze do głowy nie uderzyła itp., więc nawet nie ma co się zastanawiać.
Obrazek Obrazek
Józef Stalin - Gdy obstrukcjoniści staną się zbyt irytujący, nazwijcie ich faszystami, nazistami albo antysemitami. Skojarzenie to, wystarczająco często powtarzane, stanie się faktem w opinii publicznej

Awatar użytkownika
Jarzinho
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 14
Kontaktowanie:

Postautor: Jarzinho » ndz 09.07.2006 17:23

Jak narazie to ani Brozek nie jest w Osasunie, tym bardziej na dzien dzisiejszy nie widze wiekszych szans na wygranie przez niego rywlizacji z Savo ani z Webo, ktorzy byli waznymi ogniwami w minionym sezonie :P

A perspektywa gry w tym sezonie w Champions League jeszcze tylko dodaje atrakcyjności tej ofercie

Tylko perspektywa, bo Osasuna jeszcze w LM nie ma i wydaje mi sie a raczej jestem prawie pewien, ze ta druzyna nie zawita w CL w tym sezonie
Obrazek

Awatar użytkownika
Kluchman
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu

Postautor: Kluchman » ndz 09.07.2006 17:31

Messi E2 Ronaldinho pisze:Tylko perspektywa, bo Osasuna jeszcze w LM nie ma i wydaje mi sie a raczej jestem prawie pewien, ze ta druzyna nie zawita w CL w tym sezonie

Ja myślę, że jednak zawita. Nie ma już tam tego cudotwórcy poprzedniego sezonu Javiera Aguirre na ławce trenerskiej lecz mimo wszystko ekipa z Pampeluny będzie rozstawiona w trzeciej rundie. To powinno wystarczyć. Z kim by w tych eliminacjach nie grała będę za nimi trzymał...chyba, że tym kimś będzie Legia. Ile można czekać na Ligę Mistrzów po wschodniej stronie Odry...

Awatar użytkownika
brym
Żenujący nabijacz :/
Kontaktowanie:

Postautor: brym » pn 17.07.2006 21:59

Brożek ma duże szanse wygrac rywalizacje z Webo zresztą na początku sezonu Webo grac nie będzie bo ma kontuzje
Tej tradycji nic nie jest zmienic w stanie
Legia była jest i wielką pozostanie

Awatar użytkownika
zizou888
Skład B
Skład B
Kontaktowanie:

Postautor: zizou888 » pn 17.07.2006 22:21

przeciez to zainteresowanie brożkiem to pewnie jedna wielka ściema, az mi sie nie chce wierzyc że ktos taki jak on mogłby zagrac w osasunie... czcze gadanie... :roll:
Schuster, Metzelder, Pepe, Dudek, Saviola, kto następny??

Awatar użytkownika
Scyzoryk
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik

Postautor: Scyzoryk » pn 17.07.2006 23:07

przeciez to zainteresowanie brożkiem to pewnie jedna wielka ściema, az mi sie nie chce wierzyc że ktos taki jak on mogłby zagrac w osasunie... czcze gadanie...

Też mi się tak wydaje , pewnie rozglądają się za napastnikiem i Brożek jest jednym z kandydatów . A ludzie myślą , że już kontrakt podpisuje ...
ZA TE 30 LAT , ZA 3 LIGI SMAK NA MISTRZA POLSKI PRZYSZEDŁ CZAS HEJ MKS KORONA
Obrazek
Obrazek

kvmil
Junior
Junior

Postautor: kvmil » czw 16.06.2016 15:33

Wrócą do Primera? W pierwszym meczu rozpykali Gironę 2-1. Został rewanż za dwa dni, ale to chyba czas na ekipę z Nawarry. Co prawda Borussia już im największą gwiazdę, Mikela Merino, ściągnęła, no ale jakoś stęskniłem się za nimi w pierwszej lidze.

Awatar użytkownika
Dr.Football1
I Don't Need No Doctor
I Don't Need No Doctor
Reputacja: 1290
Kontaktowanie:

Postautor: Dr.Football1 » czw 16.06.2016 15:40

Ja tez bym ich chcial z powrotem w La Liga. Po pierwsze, maja fajna szkolke, z ktorej czesto wychodza bardzo ciekawi pilkarze (w ostatnich latach Raul Garcia, Azpilicueta, Monreal, bracia Flano czy wlasnie wspomniany wyzej Merino), a po drugie czesto w Pampelunie punkty tracil Real ;)

Awatar użytkownika
HMK
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 982

Postautor: HMK » czw 16.06.2016 15:42

Ja tam wolę Gironę z prostego powodu, dawno nie było i pewnie szybko nie będzie takiego fajnego zestawu beniaminków. Mamy już wracające po latach Alaves i debiutanta Leganes. Jest jeszcze szansa na pierwszy sezon w PD Girony. Z tych którzy spadali w ostatnich latach to mogłaby wrócić Mallorca.
piotrcies pisze:Source of the post Ale debil ze mnie xd

Awatar użytkownika
Professor Chaos
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 202

Postautor: Professor Chaos » czw 16.06.2016 15:43

Oby zostali na długo w Segunda. Girona jest w stanie u siebie awansować.
Platini (president UEFA): "Barça play another sport? Barça plays football. Maybe the others play a different sport than Barça."

Obrazek Obrazek

Wróć do „Hiszpania”