Sevilla FC (Zbiorczy)

Wszystko o piłce w Hiszpanii - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, fieldy, piotrcies, maestro, Cris7

Awatar użytkownika
kaczy
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 402

Sevilla FC (Zbiorczy)

Postautor: kaczy » śr 30.08.2006 13:50

Obrazek

Sevilla Futbol Club

Sukcesy
Puchar UEFA - 2005/06
Superpuchar Europy - 2006
Mistrzostwo Hiszpanii - 1945/46
Puchar Hiszpanii - (3x) - 1934/35, 1938/39, 1947/48

Zdobywcy Pucharu UEFA z sezonu 2005/06 - hiszpański klub FC Sevilla, zabronił stacjom telewizyjnym transmitowania swoich spotkań ligowych i w rozgrywkach o Puchar Króla.

Władze klubu podjęły taką decyzję ponieważ otrzymały gorszą ofertę finansową niż w roku wcześniejszym. Ich zdaniem propozycje stacji telewizyjnych nie odpowiadają pozycji jaką FC Sevilla wypracowała sobie na arenie krajowej i międzynarodowej.

Zakaz objąć mają wszelkie formy pokazywania klubu - transmisje na żywo, fragmenty spotkań oraz pokazy w płatnych telewizjach. Obejmie także gry wyjazdowe.
Drużynę z Sewilli można będzie obejrzeć jedynie w rozgrywkach Pucharu UEFA.

no i co na to powiedziec :) dziwna sytuacja jak dla mnie

Awatar użytkownika
Mentor
Zajebiaszczo
Reputacja: 7

Postautor: Mentor » śr 30.08.2006 13:54

Ich strata. Rozumiem, że chcieli więcej hajsu, ale teraz wyjdzie tak, że nie dostaną go prawie wcale.

Ze mojej strony szkoda mi tylko, że nie będzie transmisji z potyczek z Barceloną.
Obrazek
Barca jest najpiękniejszą kobietą na świecie. Jednego dnia może być bardziej lub mniej wdzięczna, ale to wciąż ta sama kobieta i w tej kobiecie jesteśmy wszyscy do szaleństwa zakochani. - Joan Gaspart

Awatar użytkownika
Sero
El Nerazzurro
Reputacja: 0
Kontaktowanie:

Postautor: Sero » śr 30.08.2006 14:04

To zdobywca Pucharu UEFA i Superpucharu Eurpoy nawet nie miał swojego tematu :P

Dziwna sprawa z tymi prawami. Przecież to chyba związek hiszpański ma prawa do TV, a Sevilla mu podlega, więc nie wiem czy coś takiego może mieć miejsce. Być może będzie za to jakaś kara

co do kadry
Dobre transfery - szczególnie Poulsena o którego biły się m.in. Inter i Milan. W Niemczech był gwiazdą, zobaczymy jak sprawdzi się w Hiszpani.
Pozatym jest piłkarz sezonu pucharu UEFA z poprzedniej edycji czyli Daniel Alves. Świetny zawodnik, prawa strona to jego żywioł. Enzo Maresca w środku z Poulsenem są naprawde dobrym ogniwem drużyny. No i napastnicy - Kanoute, Chevanton, Fabiano i strzelec dwóch goli w ostatnim meczu z Levante Kepa.

Tak więc walka o puchary wskazana.

I w najbliższym czasie mecz z Wisłą w Krakowie.
F.C. INTERNAZIONALE MILANO

Awatar użytkownika
Gila11
Junior
Junior
Kontaktowanie:

Postautor: Gila11 » śr 30.08.2006 14:12

FC Sevilla mają dobrych pilkarzy to takie skupisko pilkarzy (dobrych)
jest Poulsen Kanute niedawno odszedł Saviola jest Luis Fabiano Adriano Marti mają swietny skład tyle ze szkoda ze nie wystąpią w LM bo całkowicie sie im to nalezy! Puchar UEFA i Super Puchar Europy to wystarczająca przepustka na najlepsze rozgrywki w Europie a nie tylko Puchar UEFA :!: .
NoI oDiAmO lA jUvE
NoI oDiAmO lA iNtEr
NoI oDiAmO lI vErOnA
FoRzA mAgIcO MiLaNo !!!

Awatar użytkownika
Berik
Lider Drużyny
Lider Drużyny

Postautor: Berik » śr 30.08.2006 14:46

Gila11 pisze:Puchar UEFA i Super Puchar Europy to wystarczająca przepustka na najlepsze rozgrywki w Europie

a czy Ty myslisz, ze jak zdobyles neostrade to zdobyles przepustke na salony pilki.pl?zaloze sie, ze przekupiles ludzi od zoltych papierow i dlatego nie masz jeszcze dlugiej bialej bluzy z dlugimi bialymi rekawami.

Sero pisze:Dobre transfery - szczególnie Poulsena o którego biły się m.in. Inter i Milan. W Niemczech był gwiazdą, zobaczymy jak sprawdzi się w Hiszpani.

Gwiazda Polusena na razie swieci.Na nieszczescie zaswiecila pelnym blaskiem w Superpucharze Europy.

Sero pisze:strzelec dwóch goli w ostatnim meczu z Levante Kepa.

3 :P
Jesli Sevilla utrzyma forme to moze byc ciekawie.Tylko ja w to raczej nie wierze. Na razie graja bardzo dobrze, ale sadze, ze przyjdzie moment, w ktorym przestana zachwycac i nie beda strzelac bramek jak to mialo miejsce w poprzednim sezonie. Na razie wszystko dziala u nich jak w zegarku, ale kwestia czasu jest strata formy.
"Mój Boże. Do sal wykładowych przychodzą małpy. Darwin był idealistą i marzycielem, zapewniam pana. Jaka tam ewolucja. Zanim trafię na jednego myślącego, muszę stoczyć bitwę z dziesięcioma orangutanami. "

Awatar użytkownika
Pisakk
Wraca do meritum

Postautor: Pisakk » śr 30.08.2006 14:49

Dobra, nie ma co czekać na eksplozję talentu Gili11. Dla dobra nas wszystkich prosiłbym, abyś się nie rozmnażał.

Uczcijmy go chwilą forumowej ciszy...

:pogrzeb:
Obrazek
Nuevo Mestalla Grand Opening - 2009/2010

Awatar użytkownika
Sero
El Nerazzurro
Kontaktowanie:

Postautor: Sero » śr 30.08.2006 14:53

[*] Gila żegnaj :cry:

Berik pisze:3

Nie widziałem goli, ale na www2.soccerstand.com piszą, że dwa trafienia :roll:

Berik pisze:Na razie wszystko dziala u nich jak w zegarku, ale kwestia czasu jest strata formy

Można powiedzieć "hiszpański Bełchatów" :P

Awatar użytkownika
Strzała
Junior
Junior

Postautor: Strzała » śr 30.08.2006 14:58

Sevilla wyraźnie przeważała w obydwu meczach o Superpuchar i o Puchar UEFA, japierw zwycięstwo 4:0 Middlesborough, a potem 3:0 z wielką Barcą. Dobrze zagrali przeciw katalończykom, nie pozwolili na aindywidualne akcje Ronaldinho i stąd taki dobry rezultat.

Awatar użytkownika
Berik
Lider Drużyny
Lider Drużyny

Postautor: Berik » śr 30.08.2006 14:58

Sero pisze:Nie widziałem goli, ale na www2.soccerstand.com piszą, że dwa trafienia Rolling Eyes

ja goli tez nie widzialem, ale na livescore.com Kepa strzelil 3 razy :think:
mam tu wykaz strzelcow z oficjalnej strony LFP.

Kepa Sevilla 3

Aduriz Athletic 1

Albiol Valencia 1

Aranburu R. Sociedad 1

Arango Mallorca 1

Arizmendi Deportivo 1

Baiano Celta 1

Campano Gimnŕstic 1

Cazorla Recreativo 1

Celestini Getafe 1
Sero pisze:Można powiedzieć "hiszpański Bełchatów"

Czy ja wiem?Belchatow to objawienie sezonu jak na razie. Totalne zaskoczenie.Sevilla jakas wielka niespodzianka nie sa, ale na pewno zaskakuja. Moim zdaniem pograja 1 runde bardzo dobrze, i beda wysoko, ale pozniej zaczna spadac.
"Mój Boże. Do sal wykładowych przychodzą małpy. Darwin był idealistą i marzycielem, zapewniam pana. Jaka tam ewolucja. Zanim trafię na jednego myślącego, muszę stoczyć bitwę z dziesięcioma orangutanami. "

Awatar użytkownika
kaczy
Gwiazda
Gwiazda

Postautor: kaczy » śr 30.08.2006 15:03

Berik pisze:Moim zdaniem pograja 1 runde bardzo dobrze, i beda wysoko, ale pozniej zaczna spadac.

Czyli mozna powiedziec ze będą taka Osasuną zeszlego sezonu :)

Awatar użytkownika
Sero
El Nerazzurro
Kontaktowanie:

Postautor: Sero » śr 30.08.2006 15:07

Czyli na soccerstandzie się chyba mylili.

Berik pisze:Czy ja wiem?Belchatow to objawienie sezonu jak na razie. Totalne zaskoczenie.Sevilla jakas wielka niespodzianka nie sa,

Początek sezonu wręcz wymarzony 3-0 z Barcą, 4-0 z Levante. GKS też tak wygrywał. W ostatniej kolejce przyszło zacięcie z Zagłębiem. No nic zobaczymy jak potoczą się ich losy, ale myślę, że o LM w tym sezonie może być dla Sevilli za ciężko. Real, Barca, Valencia, Atletico, Villarreal ... to poważne przeszkody.

Awatar użytkownika
Mentor
Zajebiaszczo
Reputacja: 7

Postautor: Mentor » śr 30.08.2006 15:19

Sero pisze:Przecież to chyba związek hiszpański ma prawa do TV, a Sevilla mu podlega, więc nie wiem czy coś takiego może mieć miejsce. Być może będzie za to jakaś kara

Nie sądzisz chyba, że jakakolwiek stacja może transmitować mecze danej drużyny bez jej zezwolenia :>
Umowa była negocjowana zapewne, ale włodarzom Sevilli nie odpowiadała i się nie dogadali. Bywa.
Sero pisze:Nie widziałem goli, ale na www2.soccerstand.com piszą, że dwa trafienia

Kepa strzelił 3 bramki.
aindywidualne

Czy to oznacza to samo co nieindywidualne a co za tym idzie zespołowe :> :lol:
Obrazek
Barca jest najpiękniejszą kobietą na świecie. Jednego dnia może być bardziej lub mniej wdzięczna, ale to wciąż ta sama kobieta i w tej kobiecie jesteśmy wszyscy do szaleństwa zakochani. - Joan Gaspart

Awatar użytkownika
Sero
El Nerazzurro
Kontaktowanie:

Postautor: Sero » śr 30.08.2006 15:24

Niggaz pisze:Nie sądzisz chyba, że jakakolwiek stacja może transmitować mecze danej drużyny bez jej zezwolenia

No, ale przecież Sevilla podlega związkowi. Nie jestem pewny, ale w Polsce to PZPN targuje się ze stacjami i rozdziela kase pomiędzy kluby, które wcześniej musiały (?) zaakceptować\przystać na warunki związku. Nie wiem czy inaczej jest w Hiszpanii, ale ciekawe czy oferta dla SFC była naprawde taka niekorzystna :roll: mogę się mylić.

Awatar użytkownika
kaczy
Gwiazda
Gwiazda

Postautor: kaczy » ndz 29.10.2006 0:02

Uwaga !
Ogladajac dzisiaj mecz Realu z Nastic na UBCtrue w drugiej polowie slyszalem jak komentaror po angielsku zachwycal sie ze cudowna wiadomosc dla fanow Primera Division :) Otoz Sevilla ponoc wlasnie podpisala umowe w ktorej zgadza sie na transmitowanie swoich meczy w Telewizji .

Wiadomosc jest tyle pewna co znajomosc mojego jezyka ;) ... lecz jednak poczekajmy na oficjalną wiadomosc z jakiegos servisu i wklejmy ja do tematu :)

Awatar użytkownika
guru
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 289

Postautor: guru » ndz 29.10.2006 2:36

kaczy pisze:Wiadomosc jest tyle pewna co znajomosc mojego jezyka Wink ... lecz jednak poczekajmy na oficjalną wiadomosc z jakiegos servisu i wklejmy ja do tematu Smile

Czyli fani FC Sevilli nie predko zobacza swoj klub w TV :o
Obrazek

Wróć do „Hiszpania”