Sevilla FC (Zbiorczy)

Wszystko o piłce w Hiszpanii - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, fieldy, piotrcies, maestro, Cris7

Awatar użytkownika
Dr.Football1
I Don't Need No Doctor
I Don't Need No Doctor
Reputacja: 1290
Kontaktowanie:

Re: Sevilla FC (Zbiorczy)

Postautor: Dr.Football1 » ndz 09.08.2015 10:58

grzegorzfcb pisze:IMO dziwne, gdyby Vitolo nie był titularem w tym sezonie. Nie dość, że bardzo dobry grajek z liczbami to jeszcze pracuś, czyli typ piłkarza lubianego cenionego przez Emerego

Tak, ale jednak Konoplyanka przyszedl jako wielka gwiazda, ktora odrzucila oferty klubow angielskich i Atletico, wiec ciezko mi sobie wyobrazic, zeby Ukrainiec byl w tym sezonie rezerwowym. Z drugiej jednak strony atuty Vitolo sa znane i to w koncu reprezentant Hiszpanii. Bogactwo na lewym skrzydle wyjatkowe.

No chyba, ze Emery jakos upcha do skladu obu.

Awatar użytkownika
piotrcies
Scholes is the best
Scholes is the best
Reputacja: 1043

Postautor: piotrcies » ndz 09.08.2015 11:43

Konoplanka, Szwed, Kierżakow - mamy swój język, to go używajmy;)

Co do Ukraińca, jestem ciekaw, co pokaże, bo hajp był nieziemski,a przecież on nigdy nie grał w poważnej lidze. Ja tam z dystansem podchodzę do jego transferu do Hiszpanii, choć może mnie zaskoczyć.

blackmore
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 163

Postautor: blackmore » wt 11.08.2015 23:57

FC Barcelona - FC Sevilla 5:4

niezwykle dramatyczny mecz okraszony wspaniałymi golami, zaciętą walką, błędami sędziowskimi oraz pozostawieniem praktycznie przez wszystkich zawodników mnóstwo zdrowia na boisku. Trzymałem kciuki za podopiecznych Emery'ego, ale po pierwszej połowie wspólnie z tatą stwierdziliśmy, że z taką Barcą wygrać po prostu nie da rady. Dokonanie czegoś absolutnie niebywałego było blisko, ale... myślę, że zabrakło bramkarza. Odnoszę wrażenie, że każdy inny golkiper na miejscu tego niepewnego Beto, który zasłynął z niezłych cyrków w minionej edycji Ligi Europy, po prostu by to lepiej wybronił, posyłając futbolówkę tak, iż Pedro nie byłby w stanie skutecznie dobić. Brawa dla Krychowiaka, byłby to piękny obrazek: reprezentant Polski z obolałymi żebrami trzyma w rękach Superpuchar Europy po odrobieniu strat z 1:4 na 4:4, grając przeciwko FC Barcelonie. Widowisko rewelacyjne, a przecież z poziomem gry w tych Superpucharach to i różnie bywało.
Immobile, pomijając asystę, tylko potwierdził, jakie to bezproduktywne drewno.

Awatar użytkownika
FRYDERYK SZOPEN
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 117

Postautor: FRYDERYK SZOPEN » śr 12.08.2015 0:57

Beto obronil strzal z 16 metrow, przed nim kotlowalo sie stado 22 chlopow zaslaniajacyh pilke i cala akcje, silny strzal po ziemi, na dokladke w rog, jesli to byla wina Beto to nalezy sie zastanowic coz bramkarze maja wyczyniac? Beto obronil strzal diabelnie nieprzyjemny, wszystko instynktownie, gol na 5-4 to nie byla wina Beto ale obroncow ktorzy nie zdazyli z asekuracją. wydaje mi sie ze po prostu nasluchales sie orlowskiego ktory notorycznie "jezdzi" po tym bramkarzu.

blackmore
Kapitan
Kapitan

Postautor: blackmore » śr 12.08.2015 1:23

FRYDERYK SZOPEN pisze:wydaje mi sie ze po prostu nasluchales sie orlowskiego ktory notorycznie "jezdzi" po tym bramkarzu.

Nie. Napisałem o jego popisach w Lidze Europy. Poza tym, to tak w kwestii przyszłości, gdybym rzekomo miał się kogoś nasłuchać i na nim wzorować, nie znoszę komentatorów Canal+. Momentami tak potrafią pieprzyć, że głowa mała. Odbiegają od wydarzeń na boisku, jakieś słabe dowcipy, klepanie mało zajmujących statystyk... Mam wrażenie, że jakby siedzieli przy piwku i komentowali dla siebie, nie tworząc przy tym żadnej atmosfery, żadnego napięcia. To jednak moje osobiste odczucia, nie będę negować, jeśli inni ich lubią i chętnie słuchają, bo każdy ma własne preferencje.

Awatar użytkownika
kaczy
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 402

Postautor: kaczy » ndz 20.09.2015 12:01

No to zobaczymy jak dzisiaj Sevilla zagra. Po 3 kolejkach tylko 2 punkty. Celta posiada ich 7.
Jeśli ekipa Krychowiaka wygra, i ja zwyciężę z Bieniasem w BPU. Tak więc kibicujemy.

Real Club Celta de Vigo: Sergio; Hugo Mallo, Sergi Gómez, Cabral, Jonny; Augusto, Wass; Orellana, Pablo Hernández, Nolito; Iago Aspas.
Sevilla FC: Sergio Rico; Mariano, Andreolli, Kolo, Coke; Krychowiak, N'Zonzi; Reyes, Banega, Vitolo; y Gameiro.

Awatar użytkownika
Bassu
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 86

Postautor: Bassu » ndz 27.12.2015 17:31

Krychowiak piłkarzem roku w Sevilla FC. :beer:
Obrazek
Take me home, United Road,
To the place, I belong
To Old Trafford, to see United
Take me home, United Road.

blackmore
Kapitan
Kapitan

Sevilla FC (Zbiorczy)

Postautor: blackmore » pn 23.05.2016 0:14

FC Sevilla - FC Barcelona 0:2

brzydki mecz. Dużo fauli, ale nie wynikających z zaciętej walki, lecz bezradności wobec dryblujących przeciwników (ta bezsilność głównie po stronie Sevilli). Zwycięzca Ligi Europy sam sobie winien - jak się gra z przewagą jednego zawodnika przeciwko Barcelonie, to należy to wykorzystać. Tym bardziej, że Suárez przedwcześnie zszedł z kontuzją, Neymar grał egoistycznie, co do niemalże samego końca nie miało przełożenia na rezultat, z kolei Messi genialny jako asystent, ale rzuty wolne (pomimo urozmaicenia w kwestii strzałów) mu nie wychodziły, a i rzadko kiedy próbował bezpośrednio uderzać na bramkę przeciwnika.
Szacunek dla Piqué, zagrał niczym prawdziwy profesor. Czyścił co się da, asekurował partnerów, notował udane wślizgi, bez zarzutu grał ciałem, a i pod koniec pierwszej części dogrywki mógł podwyższyć wynik. Drugi bohater to Iniesta, który kiwał podopiecznych Emery'ego jak chciał, inteligentnie rozprowadzał akcje... Bardzo dobre zawody tych piłkarzy, natomiast samo spotkanie mnie rozczarowało. Dużo emocji w relacjach między zawodnikami, ale mało jakości w grze.

Awatar użytkownika
Luminos
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 0

Sevilla FC (Zbiorczy)

Postautor: Luminos » pn 23.05.2016 0:25

Niesamowity mecz, wielka walka, chociaż piłkarsko średnio. Emery'emu nie wyszła na dobre zmiana w składzie. Iborra dla mnie się w ogóle nie sprawdził, mimo tego, że "asystował" przy czerwonej kartce dla Mascherano. Potem nic nie wygrywał, Pique go przyćmił.

Escudero to gracz o co najmniej klasę gorszy od Tremoulinasa. Miał dużo okazji na dośrodkowanie, wszystkie wrzutki bardzo słabe.

Coke był bohaterem w Bazylei, tutaj zepsuł drużynie mecz głupią stratą. Poszła kontra, Banega musiał ratować się faulem na czerwień. Przypuszczam, że w dogrywce Sevilla w 11 coś by wcisnęła.

Tak z ciekawszych rzeczy, to po czerwonej dla Mascherano, Gameiro zniknął z pola widzenia. Uaktywnił się po czerwonej kartce dla Banegi.

Awatar użytkownika
fan_R10
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 34

Sevilla FC (Zbiorczy)

Postautor: fan_R10 » pn 23.05.2016 16:27

Bassu pisze:Krychowiak piłkarzem roku w Sevilla FC. :beer:

on faktycznie taki najlepszy z nich jest ?

serio pytam i bez podtekstów.
Wygramy, przegramy, albo będzie remis.

Awatar użytkownika
fieldy
One Arsene Wenger
One Arsene Wenger
Reputacja: 1771

Sevilla FC (Zbiorczy)

Postautor: fieldy » pn 23.05.2016 16:40

Ponoć uszkodził kolano i nie zagra przez 2 tygodnie

hajlo
Podawacz Piłek
Podawacz Piłek
Reputacja: 0

Sevilla FC (Zbiorczy)

Postautor: hajlo » pn 13.06.2016 16:58

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Awatar użytkownika
coco
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 237

Sevilla FC (Zbiorczy)

Postautor: coco » pn 13.06.2016 20:11

Sampaoli na 99 % zostanie nowym trenerem Sevilli, pogratulować wypada i obserwować co tam stworzy, bo wielu kibiców twierdzi że to świetny fachowiec.
"Kogo tracimy ? Dyrygenta, lidera, kogoś, kto za klub oddałbym wszystko. Wszyscy będziemy mówić jak bardzo będzie go nam brakować " Marco Materazzi o odejściu Jose

Obrazek Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
ycu
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 39

Sevilla FC (Zbiorczy)

Postautor: ycu » pn 13.06.2016 20:17

Aż lekka zazdrość chwyta. Sampaoli to jeden z tych trenerów, którzy najbardziej mi imponują. W Chile dokonał czegoś niesamowitego, wynik ponad stan. Jednak reprezentacja a klub to zupełnie inna bajka. Na pewno z wielką uwagą będę śledził jego perypetie. Cieszy mnie, że znalazł się właśnie w Sevilli. Ten klub od zawsze ma wielki potencjał. Oby ta zmiana była in plus, jednak o to będzie trudno, ponieważ Emery zawiesił poprzeczkę bardzo wysoko. Tragiczne wyjazdy w lidze nie mają prawa przysłonić osiągnięcia bez precedensu, jakim jest trzykrotne wygranie LE z rzędu.
„Wszystkim chciałbym być, wszystko przeżyć, połączyć w sobie najdziksze sprzeczności, aż pękłbym wreszcie nadziany sam na siebie jak na pal.”

Awatar użytkownika
coco
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 237

Sevilla FC (Zbiorczy)

Postautor: coco » pn 13.06.2016 20:51

ycu pisze:Source of the post Aż lekka zazdrość chwyta. Sampaoli to jeden z tych trenerów, którzy najbardziej mi imponują.

wiem doskonale o czym piszesz i co czujesz, mam tak samo z Bielsą. A moje serce będzie rozdarte jak będę go oglądał prowadzącego .... Lazio. Od czasów Bilbao marzę żeby zawitał do Interu, i wreszcie pokazał kunszt w wielkim klubie.

A co do Sampaoli'ego to wydaje mi się że w tym roku zrobi w LM, lepszy rezultat niż Emery. Chociaż z obroną jaką ma Sevilla to Emery zrobił cud porównywalny do tego w kanie galilejskiej i zmieniając system gry będzie potrzebował lepszych ludzi.
"Kogo tracimy ? Dyrygenta, lidera, kogoś, kto za klub oddałbym wszystko. Wszyscy będziemy mówić jak bardzo będzie go nam brakować " Marco Materazzi o odejściu Jose

Obrazek Obrazek

Obrazek

Wróć do „Hiszpania”