Racing Santander

Wszystko o piłce w Hiszpanii - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, fieldy, piotrcies, maestro, Cris7

Awatar użytkownika
kaczy
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 402

Postautor: kaczy » pn 27.08.2007 14:06

fieldy prosze Cię nie buntuj się już :roll:

Ta sytuacja była czystym przykładem , kiedy powinno się dawać czerwone kartki ... a to że wszedł przed chwilą czy też nie chciał tak zrobić nie jest usprawiedliwieniem co do decyzji arbitra

Awatar użytkownika
Jarzinho
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 14
Kontaktowanie:

Postautor: Jarzinho » pn 27.08.2007 19:14

Skończmy ten głupi temat, bo Smolarek wszedł brutalnie w Abidala, ktory nei maił piłki, to jaka on piłke atakował, ta ktora Francuz sie pozbył wczesniej. Sorry to nie wygladąła na atak napiłke, nawet na wślizg.

Sędziego najbardziej interesuja jaka była intencja zawodnika, sfaulował brutalnie zawodnika bez piłki i tylko to sie liczy, a nie to czy wszedł godzine wczesniej czy 20 sekund.

Jestem ciekaw jakby kilka osob zaliczyło bramke zaowdnika ktory dosrodkowywał, a okazało sie, ze to dosrodkowanie mu nei wyszło i padla z niego bramka. To zaliczyć ja czy nie, przeciez intencje mial inne. :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
wianuch
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 38
Kontaktowanie:

Postautor: wianuch » wt 28.08.2007 9:27

"Bóg jest Francuzem. Bóg to Zinedine Zidane"

Awatar użytkownika
krzychu212
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 0
Kontaktowanie:

Postautor: krzychu212 » wt 28.08.2007 9:44

Vianuch pisze:http://sport.onet.pl/0,1248704,1595606,wiadomosc.html

http://sport.onet.pl/0,1248704,1595611,wiadomosc.html

poczytaj sobie Jarzinho i kaczy

Hiszpańskie media: Marca i As

Śmialiśmy się z czerwonej kartki: Włodzimierz Smolarek (ojciec) i Euzebiusz Smolarek (syn - poszkodowany)

To ma czegoś dowodzić? Jeśli opinia promadryckich mediów i poszkodowanego ma o czymś świadczyć to sorry, dla mnie to żadne autorytety w tej akurat sprawie. Oczywiste że Ebi będzie mówił, że nie było faulu.

równie dobrze można powiedzieć, ze kibic Barcy powie że czerwo powinno być - ten sam argument. // fieldy

Awatar użytkownika
wianuch
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 38
Kontaktowanie:

Postautor: wianuch » wt 28.08.2007 9:48

krzychu212 - i co ma do tego to, że media są promadryckie :?: Wiem, grali z Barcą, ale to chyba nie powód, żeby pisac 'pod Real'. Poza tym, gdybyś poczytał uważniej, jest tam wymieniony prezes klubu, który ma taką samą opinie jak 'promadryckie media'. Poza tym, to kiedy byś uwierzył, że Ebi dostał niesłusznie czerwień? Jakby prokataloński Ronaldinho Gałka to powiedział?
"Bóg jest Francuzem. Bóg to Zinedine Zidane"

Awatar użytkownika
Bask
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Kontaktowanie:

Postautor: Bask » wt 28.08.2007 9:52

krzychu212 pisze:Śmialiśmy się z czerwonej kartki: Włodzimierz Smolarek (ojciec) i Euzebiusz Smolarek (syn - poszkodowany)

Jeśli brutalny faul, dzięki któremu piłkarz może nie wrócić na boisku przez np. parę miesięcy jest powodem do śmiechu tyle można powiedzieć ['] :roll:

Tak jak tam jest napisane "FARSA KRADNIE" i tyle :roll:

:brawo: dla Vianucha za dobry artykuł :brawo:

Ciekawe ile "Farsa" jeszcze ukradnie jak zaczyna od pierwszego meczu :think:

Awatar użytkownika
krzychu212
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Kontaktowanie:

Postautor: krzychu212 » wt 28.08.2007 10:02

Vianuch pisze:Poza tym, gdybyś poczytał uważniej, jest tam wymieniony prezes klubu, który ma taką samą opinie jak 'promadryckie media'

No i będzie bronił swojego zawodnika, co jest logiczne. Każdy by tak postąpił.
Vianuch pisze:Poza tym, to kiedy byś uwierzył, że Ebi dostał niesłusznie czerwień? Jakby prokataloński Ronaldinho Gałka to powiedział?

Uwierzyłbym wtedy, kiedy bym sam widział tam błąd sędziego, a nie widze. Nie wiem, możę jestem zaślepiony i nie chce widzieć że nie było faulu, ale wejście dwiema wyprostowanymi nogami w nogi zawodnika to chyba w moim mniemaniu brutalne zagranie, czyli kwalifikujące się na czerwień. Ja zdania nie zmienie, bo dla mnie kto by taki faul wykonał, zasługuje na czerwoną kartkę i ja kończe ten temat.

EOT

krzychu212 pisze:równie dobrze można powiedzieć, ze kibic Barcy powie że czerwo powinno być - ten sam argument. // fieldy

No sorry, ale As który pisze że po raz kolejny sędzia pomaga Barcelonie nie mając na to dowodów nie jest wiarygodny, ani poszkodowany w tym zdarzeniu Smolarek. Nie chodzi o kibiców Barcy, po prostu IMO faul byłbrutalny i karta w 100% słuszna, a mówie to nie jako kibic Barcy tylko jako kibic piłkarski.

Awatar użytkownika
kaczy
Gwiazda
Gwiazda

Postautor: kaczy » wt 28.08.2007 10:39

Ja też uważam, że po pierwsze Ebi nie skosił Abidala,

Ten argument pana Włodka ukazuje go w świetle niewiarygodnego świadka :lol:

Awatar użytkownika
Jarzinho
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 14
Kontaktowanie:

Postautor: Jarzinho » wt 28.08.2007 18:17

Marca i As chlopie to lepiej podaj Fakt, bo moze oni przynajmniej sa neutralni. Co do reszty, skoro Włodek twierdzi, że jego syn nie skosił Abidala to o czym tu woolge mowic, nalezy wysłac mu zapis video, bo po co sie pytaja go skoro nie wie o czym mwoi.
Obrazek

Awatar użytkownika
EuGeniusz
Skład B
Skład B

Postautor: EuGeniusz » śr 29.08.2007 12:53

No niestety z całą sympatią dla obu Smolarków ,uważam ze wejście było brutalne i nie ważne czy trafił w piłkę czy w nogi, tak nie wolno to jest zagranie na czerwona kartkę>Usprawiedliwieniem może być to że to debiut i "podpalił się" trochę chłopak.Ja jednak wierzę że jak ochłonie to pokaże się z dobrej strony i będzie wzmocnieniem dla Racingu.
Tego mu życzę:)
Motto włoskiego trenera:
"Wy mi prezesie nie kupujcie gwiazd, wy mi kupujcie sędziów"

Awatar użytkownika
kaczy
Gwiazda
Gwiazda

Postautor: kaczy » śr 29.08.2007 12:57

Wszystkie nasze spory wyjaśni komisja :)
Ale i tak wątpie żeby mu zamienili na żółtą jak do tego przywykli . :)

Awatar użytkownika
Janio
Boondock Saint
Kontaktowanie:

Postautor: Janio » śr 29.08.2007 13:38

Komisja już podtrzymała czerwo więc wszystko wydaje się być jasne...
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
kaczy
Gwiazda
Gwiazda

Postautor: kaczy » śr 29.08.2007 15:12

Tak . Pauza jednego spotkania co uniemożliwi mu występu z Saragossą w Sobote.
Następną szanse pokazania się Ebi otrzyma dopiero 16 września w Meczu przeciwko Levante , ponieważ wcześniej odbywają się mecze Reprezentacyjne 8)

Awatar użytkownika
kaczy
Gwiazda
Gwiazda

Postautor: kaczy » sob 01.09.2007 10:52

Ostatni dzien okienka wykorzystał Racing Santander 8)

Ebiemu Smolarkowi przybyło 2 konkurentów do miejsca w przodzie .
Pierwszym jest Mohamed Tchite za ktorego poszło 7,5 mln. euro .
Przypomniec moge ze jest to były napastnik Anderlechtu ktory strzelił w lidze Belgijskiej aż 20 bramek .

Natomiast drugim nabytkiem jest sam Danny Szetela :lol: hehehe , tak tak , ten co nam 2 bramy wypunktował na mundialu-u20 a urodził się w Polsce .
Z racji tego że posiada również Polski paszport , nie bedzie blokował miejsca dla piłkarza z poza Uni Europejskiej :)

Awatar użytkownika
czeher
Nałogowy hazardzista
Nałogowy hazardzista
Reputacja: 1

Postautor: czeher » sob 01.09.2007 13:16

No to zaniedlugo moze sie okazac ze Smolarek trafil z deszczu pod rynne :!:
Tchite to prawdziwy snajper, w lidze belhgijkeij zdobywal gole jak na zawolanie, ma dobre warunki fizyczne i w sumie moze byc naturalnym nastepca Zigicia (chociaz roznica jest meidzy nimi). W ubieglym sezonie Munitis zdaje sie grywal u boku Zigicia :think: tak czy owak po zagranaich po meidzy tymi zawodnikami padaly bramki, ladnei sie rozumieli

na sreodek pomocy Szetela

Ladne wzmocnienia Racingu a Ebi powienien meic sie na bacznosci
ObrazekObrazek
"Po prostu lubię to i nie przestanę" - Charles Barkley o bukmacherce :P
:!: LUCA TONI SHOW :!:

Wróć do „Hiszpania”