Real Madryt (zbiorczy)

Wszystko o piłce w Hiszpanii - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, piotrcies, maestro, Cris7, fieldy

Awatar użytkownika
Makis
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 0

Postautor: Makis » sob 17.12.2005 12:03

El Fenómeno zaprzeczył plotkom, które mówiły, że Brazylijczyk ma zamiar odejść z Realu po zakończeniu sezonu do Interu Mediolan.
"Opuszczę Madryt tylko wtedy, gdy włodarze Królewskich nie będą chcieli bym został w klubie. Mam jednak nadzieję, że do tego nie dojdzie" - powiedział Ronaldo.
"Dam z siebie wszystko w styczniu, kiedy to będę w 100% gotowy do gry. Jestem bardzo zmotywowany z powodu nadchodzących Mistrzostw Świata. Przed nimi chcę prezentować jak najlepszą formę i wygrać jakieś trofeum z Realem Madryt co dobrze wpłynełoby na moje morale" - powiedział najlepszy snajper Merengues. (skysports.com)
Mam nadzieje, ze w obu przypadkach dotrzyma slowa :)

Awatar użytkownika
madrid_fan
Skład B
Skład B

Postautor: madrid_fan » sob 17.12.2005 12:13

janiofcb pisze:Gratuluję szczęścia w losowaniu!!
Arsenal był w gronie Waszych potencjalnych przeciwników jedynym klubem w konfrontacji z którym nie skazywałbym królewskich od razu na porażkę :evil:

Śmieszą mnie takie komentarze... Pokazaliście w zeszłym roku jak można przegrać z chelsea :lol: Pozatym nie wiem dlaczego jest rozpowszechniony taki mit że Chelsea jest najlepszym zespołem na świecie. Zgadzam się że mają kasę i znanego trenera ale w tym roku nic nie pokazują (oprócz wielu szczęśliwych zwycięstw w lidze). Szczerze mówiąć wolałbym żeby w tym roku w 1/8 finału Real trafił na Chelsea a nie na Arsenal. Mam nadzieję że spotkamy się z nimi w dalszej fazie rozgrywek :twisted:

Awatar użytkownika
adekk
Pomarańczowy skrytożerca
Kontaktowanie:

Postautor: adekk » sob 17.12.2005 12:29

madrid_fan pisze: Szczerze mówiąć wolałbym żeby w tym roku w 1/8 finału Real trafił na Chelsea a nie na Arsenal.

Kamikadze, wciąż modne wśród młodzieży ?? :> nie chcę być żadną wyrocznią, ale wydaje mi się, że Real w konfrontacji z Arsenalem ma troche więcej do powiedzenia niż z Chelsea...taka konkluzja dochodzi do mnie, gdy porównuje sobie składy, potencjały i style gry jakie prezentują sobą te kluby z Londynu...próbowałeś kiedyś tak podejść do tej sprawy ?? :>
madrid_fan pisze: Mam nadzieję że spotkamy się z nimi w dalszej fazie rozgrywek

Co Ty na to, że nadzieja obok głupoty jest jedną z najbardziej dostępnych rzeczy na tym zmaterializowanym świecie?? bo chyba wiesz coś więcej na ten temat. :lol:
madrid_fan pisze: Pokazaliście w zeszłym roku jak można przegrać z chelsea

Po pięknej walce...ciekawe jak Real by się zaprezentował na tle Chelsea?? :lol: śmiech na sali..
madrid_fan pisze: nie wiem dlaczego jest rozpowszechniony taki mit że Chelsea jest najlepszym zespołem na świecie

czy w ogóle on istnieje czy to może znów wymysł Twojej wyobraźni :>
Pozdrawiam...
Obrazek
"Ludzie nie dlatego przestają się bawić, że się starzeją, lecz starzeją się, bo przestają się bawić."

Awatar użytkownika
Makis
Lider Drużyny
Lider Drużyny

Postautor: Makis » sob 17.12.2005 12:36

madrid_fan pisze: Szczerze mówiąć wolałbym żeby w tym roku w 1/8 finału Real trafił na Chelsea a nie na Arsenal.

Obiektywnie patrzac, od swietnie poukladanej taktycznie przez Jose Chelsea raczej dostalibysmy bęcki :) , ja sie ciesze, ze wypadlo na druga ekipe z Londynu choc to tez wspaniala druzyna.

Awatar użytkownika
Bienias
Vamos Blaugrana
Reputacja: 348

Postautor: Bienias » sob 17.12.2005 12:43

Ja bym nie rozpatrywal szans Realu na awans juz teraz, Wiadomo oba kluby przezywaja kruzys ale do dwumeczu pozostalo troche czasu wiec ktoras z druzyn moze jeszcze zlapac forme
Ja jestem chłopak z Woli
a Wola fest dzielnica!
Tradycja klawa co tu kryć
gdy masz koleś gest
prosze do nas przyjdź.

Awatar użytkownika
madrid_fan
Skład B
Skład B

Postautor: madrid_fan » sob 17.12.2005 13:49

adekk pisze:nie chcę być żadną wyrocznią, ale wydaje mi się, że Real w konfrontacji z Arsenalem ma troche więcej do powiedzenia niż z Chelsea...taka konkluzja dochodzi do mnie, gdy porównuje sobie składy, potencjały i style gry jakie prezentują sobą te kluby z Londynu...próbowałeś kiedyś tak podejść do tej sprawy ?? :>

Na boisku nie grają wcale składy ani potenciały tylko piłkarze. Jakbyś oglądałe ligę angielską to wiedziałbyś o czym mówię, ale pewnie twoja wiedza piłkarska opiera się na realcjach z onetu albo meczach LM w TVp i komentarzach Szpakowskiego :lol:
adekk pisze: Co Ty na to, że nadzieja obok głupoty jest jedną z najbardziej dostępnych rzeczy na tym zmaterializowanym świecie?? bo chyba wiesz coś więcej na ten temat. :lol:

Widząc takie komantarze utwierdzam się w twoim przekonaniu 8)
adekk pisze:Po pięknej walce...ciekawe jak Real by się zaprezentował na tle Chelsea?? :lol: śmiech na sali..

Hahaha! Szkoda że za piękną walkę nie przyznają dadatkowych punktów :lol:
adekk pisze: czy w ogóle on istnieje czy to może znów wymysł Twojej wyobraźni :>
Pozdrawiam...

Pewnie że istnieje. W szczególności w głowach takich ludzi jak ty którzy myślą że sama taktyka i kasa wystarczy do wygywania meczów :) prawda jest taka że jest dużo klubów które mogą pokonać Chelsea bez problemów. Nie mówię że takim zespołem nie jest Barca....

Awatar użytkownika
Toudinho
Hala Madrid

Postautor: Toudinho » sob 17.12.2005 13:52

Losowanie szczęśliwe nie am co ukrywać obie druzyny sa w bardzo nieksiej formie(kryzysy). Mam nadzieje ze Real się nie da, i będzie ciekawy mecz.

Co do Cassano pawdopodobnie jezeli dojdzie do transferu to zagra w LM :wink: :wink: mam nadzieje ze dojdzie ten transfer doskutku...

Awatar użytkownika
Makis
Lider Drużyny
Lider Drużyny

Postautor: Makis » sob 17.12.2005 14:15

Toudinho pisze:
Co do Cassano pawdopodobnie jezeli dojdzie do transferu to zagra w LM :wink: :wink: mam nadzieje ze dojdzie ten transfer doskutku...

Zagra :?: A jak gral w UEFA to moze zagrac w LM :?: Nie wiem wlasnie, czy przepisy na to pozwalaja

Awatar użytkownika
adekk
Pomarańczowy skrytożerca
Kontaktowanie:

Postautor: adekk » sob 17.12.2005 14:17

madrid_fan pisze:Na boisku nie grają wcale składy ani potenciały tylko piłkarze.

Prosze bardzo...jakie głębokie przemyślenia...długo Ci to zeszło...czy oby sam nad tym myślałeś?? :>
madrid_fan pisze: twoja wiedza piłkarska opiera się na realcjach z onetu albo meczach LM w TVp i komentarzach Szpakowskiego

Widzę, żę mnie nie doceniasz...nie wspomniałeś jeszcze o livescore i o Faqcie .. :lol:
madrid_fan pisze:Widząc takie komantarze utwierdzam się w twoim przekonaniu

Vice versa 8)
madrid_fan pisze:Hahaha! Szkoda że za piękną walkę nie przyznają dadatkowych punktów

jesteś sztandarowym przykładem obywatela tego zmaterializowanego świata...nie liczą się dla Ciebie piękno gry i czar jaki się z tym łączy...? to marny Twój żywot... oczywiście, że wynik jest ważny, ale nie zawsze oddaje on przebieg sytuacji na boisku...no tak, ale gdzie Tobie wierzyć w piękno gry jak jesteś kibicem Realu.. :lol:
madrid_fan pisze:W szczególności w głowach takich ludzi jak ty którzy myślą że sama taktyka i kasa wystarczy do wygywania meczów

Umiejętność czytania ze zrozumieniem się kłania...najpierw dwa razy pomyśl, a później nie pisz...dobra rada nie jest zła... :lol:
madrid_fan pisze: prawda jest taka że jest dużo klubów które mogą pokonać Chelsea bez problemów

A jednak jest coś w czym się z Tobą zgadzam...
madrid_fan pisze: Nie mówię że takim zespołem nie jest Barca....

Byś spróbował.. :lol: a z resztą, boisko zweryfikuje naszą dysputę...
Pozdrawiamm.......
Obrazek

"Ludzie nie dlatego przestają się bawić, że się starzeją, lecz starzeją się, bo przestają się bawić."

welcome
Rezerwowy
Rezerwowy

Postautor: welcome » sob 17.12.2005 14:19

madrid_fan pisze:(...)prawda jest taka że jest dużo klubów które mogą pokonać Chelsea bez problemów. (...)

więc niech zgadnę: uważasz, że takim klubem jest obecny Real Madryt?

Awatar użytkownika
madrid_fan
Skład B
Skład B

Postautor: madrid_fan » sob 17.12.2005 14:39

welcome pisze:więc niech zgadnę: uważasz, że takim klubem jest obecny Real Madryt?

Myślę, że jest conajmniej 5 takich zespołów... W tym"obecny" Real Madryt :lol:
Nie widzę sensu nad dalszą konwersacją z adekk'iem skoro jego argumentami są teksty w stylu "Prosze bardzo...jakie głębokie przemyślenia...długo Ci to zeszło...czy oby sam nad tym myślałeś??".W jednym się tylko zgadzam - boisko nam wszystko pokaże...

A tak swoją drogą zauważyłem pewną prawiidłowość... Jak jeszcze parę lat temu Barcelona przechodziła duży kryzys jakoś mało się robiło tych kibiców... A teraz kiedy znowu jest wielka cały czas się mnożą :lol: o chelsea nawet nie wspomnę....

Awatar użytkownika
Toudinho
Hala Madrid

Postautor: Toudinho » sob 17.12.2005 16:08

makis pisze:Toudinho napisał:

Co do Cassano pawdopodobnie jezeli dojdzie do transferu to zagra w LM mam nadzieje ze dojdzie ten transfer doskutku...

Zagra A jak gral w UEFA to moze zagrac w LM Nie wiem wlasnie, czy przepisy na to pozwalaja

Przepisy zostaly zmienione i zawodnik grajacy w UEFA moze grać w Cl. Mam nadzieje że Cassano wzmocni nas już zimą.

welcome
Rezerwowy
Rezerwowy

Postautor: welcome » sob 17.12.2005 16:25

madrid_fan pisze:A tak swoją drogą zauważyłem pewną prawiidłowość... Jak jeszcze parę lat temu Barcelona przechodziła duży kryzys jakoś mało się robiło tych kibiców

Oj mało wiesz mało... Ty mówisz o jakims internecie, gdzie na forach udzielaja sie w 80% zazwyczaj ludzie w miare młodzi, powiedzmy w wieku 9-20 lat. Kibiców Barcelony w Polsce zawsze było sporo, zdecydowanie najwiecej, obok MU, ze wszystkich klubów zagranicznych. W czasach Wielkiego Kryzysu było chyba nawet wiecej niz teraz. Wystarczyło przejśc sie na jakis mecz słabej wtedy Barcelony do pubów sportowych. Tak, czyli tam, gdzie trezba mieć troche wiecej niz 15 lat. A dszisiaj Chelsea moze chyba konkurować o palme pierszeństwa w Necie.

Awatar użytkownika
Makis
Lider Drużyny
Lider Drużyny

Postautor: Makis » sob 17.12.2005 17:39

Awatar użytkownika
madrid_fan
Skład B
Skład B

Postautor: madrid_fan » ndz 18.12.2005 14:16

makis pisze:http://www.realmadryt.pl/index.php?co=teksty&id=180&akcja=&id_pilkarz=
ciekawa lektura, polecam :)

Rzeczywiście ciekawa lektura... Opisuje niestety smutną prawdę o Realu :? ja mam nadzieję że Perez postawi na Lopeza Caro i da mu sznse budować drużynę... Widać że przy nim odżyła cała "młodzież" np. Sergo Ramos który w 2 meczach prowadzonych przez Carlo strzelił 2 bramki :shock: Liczę że stanie się on drugim Del Bosque...

Wróć do „Hiszpania”