Nagrody LFP

Wszystko o piłce w Hiszpanii - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, piotrcies, maestro, Cris7, fieldy

Awatar użytkownika
alessandro
Podawacz Piłek
Podawacz Piłek
Reputacja: 0

Re: Nagrody LFP

Postautor: alessandro » czw 24.06.2010 16:03

Mentor pisze:
W takim układzie Valdes powinien zgarnąć nagrodę. Podobnie jak Pique, Xavi i Messi :P Pedro zdecydowanie odkrycie sezonu

Może jeszcze Chygrynskiy jako najlepszy transfer sezonu w Hiszpanii? Albo Ibra? :rotfl:
Nie wiem, w którym miejscu (i w którym momencie) Valdes zasłużył sobie na nagrodę najlepszego bramkarza w La Liga. Nie widziałem wielu jego interwencji, które mogłyby wystawić mu taką opinię. Na trofeum Zamory w tym roku zasłużył bardziej... blok defensywny Barcelony, niż sam bramkarz. Dlatego ja swojego faworyta widzę tutaj gdzie indziej.
Jeżeli chodzi o obrońcę, to tutaj bezpośredni pojedynek - Pique/Arbeloa - oczywiście ze wskazaniem na tego pierwszego. Defensor Barcelony mieszał w tym sezonie występy dobre z miernymi - natomiast Alvaro cały sezon zagrał na dobrym, równym poziomie (pomijając katastrofalny błąd w kulminacyjnym punkcie Ligi).
Następnie Xavi, Jesus Navas, Cristiano Ronaldo - jak dla mnie murowani faworyci.
Odkryciem sezonu rzeczywiście powinien zostać Pedro, jak widać zagrał tak dobrze, że już w pierwszym sezonie został wyróżniony. W sytuacji, gdy go brakuje jak dla mnie przyszły madridismo - Canales.

Awatar użytkownika
iceald
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład
Reputacja: 0

Postautor: iceald » czw 24.06.2010 17:32

Czyli hołdujesz teorii która mówi, że i powieszony w bramce Barcelony ręcznik dałby radę równie dobrze jak Valdes, jeśli nie lepiej, bo obrońcy i tak załatwią sprawę :?: Jeśli ktoś inny zasłużył wg Ciebie bardziej na tę nagrodę to napisz kto i dlaczego.
A w ogóle dla Ciebie Trofeo Zamora to to samo co nagroda LFP, czy tylko tak dziwnie wynika z kontekstu :?: Bo jeśli utożsamiasz te dwie nagrody, to jesteś w błędzie.
Obrazek
"- Zoltan, możesz mi wyjaśnić, czemu pijemy z kubków? Głowę daję, że widziałem gdzieś tu kieliszki.
- Poważne problemy należy rozwiązywać konkretnymi metodami. Półśrodki nie dają rady."

Awatar użytkownika
Mentor
Zajebiaszczo
Reputacja: 7

Postautor: Mentor » czw 24.06.2010 20:23

alessandro pisze:Może jeszcze Chygrynskiy jako najlepszy transfer sezonu w Hiszpanii?

Albo alessandro jako debiut roku.

alessandro pisze:Nie wiem, w którym miejscu (i w którym momencie) Valdes zasłużył sobie na nagrodę najlepszego bramkarza w La Liga.

Nagroda nie jest przyznawane za konkretne miejsce czy moment tylko cały sezon. Valdes oczywiście na nagrodę zasłużył, ale nie będę się spierał bo wiem, że w kwestii Victora niektórzy są niereformowalni. Powołanie do reprezentacji pewnie też z dupy prawda?

alessandro pisze:Na trofeum Zamory w tym roku zasłużył bardziej... blok defensywny Barcelony, niż sam bramkarz.

Zawsze ta sama śpiewka. Jasne i oczywiste jest, że ilość straconych bramek zależy bardziej od obrony i ogólnie gry zespołu niż od bramkarza, ale to właśnie golkiperom wręcza się nagrodę. Nie ja to wymyśliłem.

Messi mam rozumieć również nie zasłużył na żadne wyróżnienie? :]
Obrazek
Barca jest najpiękniejszą kobietą na świecie. Jednego dnia może być bardziej lub mniej wdzięczna, ale to wciąż ta sama kobieta i w tej kobiecie jesteśmy wszyscy do szaleństwa zakochani. - Joan Gaspart

Wróć do „Hiszpania”