Król Strzelców La Liga

Wszystko o piłce w Hiszpanii - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, fieldy, piotrcies, maestro, Cris7

Kto Twoim zdaniem będzie najlepszym strzelcem sezonu 2008/2009 w La Liga?

Samuel Eto'o
25
39%
Ruud van Nistelrooy
10
16%
David Villa
10
16%
Frederic Kanoute
0
Brak głosów
Luis Fabiano
1
2%
Diego Forlan
6
9%
Sergio Aguero
4
6%
Raul Tamudo
3
5%
Raul
3
5%
ktoś inny
2
3%

Liczba głosów: 64

Awatar użytkownika
kulekfcb
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 0
Kontaktowanie:

Re: Król Strzelców La Liga

Postautor: kulekfcb » sob 23.05.2009 23:29

w lidze bodaj 33

edit

31 goli 7 asyst
Ostatnio zmieniony sob 23.05.2009 23:31 przez kulekfcb, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
emdżej
Walczymy!

Postautor: emdżej » sob 23.05.2009 23:30

MGiggs pisze:emdzej- pisałes ostanio ze MU pokonał Arsenal w lidze, zamiast mna zajmij sie swoimi wizjami.

Oczywiście nigdy nie zdarzyła ci się żadna pomyłka w pisanym tekście, Panie Idealny.
Obrazek

Awatar użytkownika
Asteniu
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik

Postautor: Asteniu » sob 23.05.2009 23:31

RealFan pisze:eot

Eto'o :D

Właśnie słyszałem że po od razu po tym spotkaniu Atletico rozwiązało kontrakt z Forlanem. Ma on dołączyć do piątej ligowej Angielskiej drużyny Lewes. Co prawda mają oni lepszych napastników, jednak Forlan obiecał kosić trawę co tydzień i dwa razy w roku malować barierki i nie weźmie za to nawet pensa.
"Alcohol is in my veins...
Tears fall as I think of you.
The true memory you left me with
is a key to the wine of melancholy."

MGiggs
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 18

Postautor: MGiggs » sob 23.05.2009 23:31

Tak tak , Ronaldo, fanatstyczny piłkarz który pobił rekord od czasów Besta kontra Diego Forlan.Czuje ze w kolejnym poscie zobacze tutaj ecika janoszke bo twoja argumentacja do tego zmierza.
If I had to choose between dribbling past 5 players and scoring from 40 yards at Anfield or shagging Miss World,it’d be a hard choice. Thankfully, I’ve done both.

Awatar użytkownika
kulekfcb
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Kontaktowanie:

Postautor: kulekfcb » sob 23.05.2009 23:35

Ronaldo jest tylko jeden i pochodzi z Brazylii, także nazywajcie Krystynke tak jak powinno sie go nazywać

Awatar użytkownika
Asteniu
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik

Postautor: Asteniu » sob 23.05.2009 23:37

MGiggs pisze:Tak tak , Ronaldo, fanatstyczny piłkarz który pobił rekord od czasów Besta kontra Diego Forlan.Czuje ze w kolejnym poscie zobacze tutaj ecika janoszke bo twoja argumentacja do tego zmierza.

Który zawodnik MU nie jest fantastyczny ? Kuszczak ? Chłopcze, weź idź i nie wracaj.

P.S Mówiłeś że Forlan marnował takie sety w Anglii że za głowę się można złapać. A to że te sety po 5 latach wykorzystuje to także wina słabych obrońców w Hiszpanii czy może tym razem słabiutkich bramkarzy w Primera Division ?
"Alcohol is in my veins...

Tears fall as I think of you.

The true memory you left me with

is a key to the wine of melancholy."

Awatar użytkownika
Kluchman
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 781

Postautor: Kluchman » sob 23.05.2009 23:38

ja tylko jestem ciekaw, jak to mozliwe, ze w tak wspanialej w defensywie lidze, w ktorej forlan chocby sie roztroil nie strzelilby wiecej goli od teveza, grajacy przeciez na skrzydle cristiano, mogl strzelic tak duzo goli. chyba grajac przeciw niemu zawsze mieli po prostu zly dzien i tak przez cale 38 kolejek.

robinho tez powienin tam zginac w tej super grajacej w defensywie lidze. i kuwa ni huhu :?

MGiggs
Gwiazda
Gwiazda

Postautor: MGiggs » sob 23.05.2009 23:42

Rozumiem że piłkarza który zdobyl złota piłke nie mam prawa nazywać fantastycznym :boje się:
widze ze asteniowi zyłka pekła i już kuszczakami zapodaje :mrgreen:
Ronaldo miał fenomenalny sezon, 1 skrzydłowy od czasó besta z tylokma bramkami, krol strzelcow LM i Premiership za co zdobył złota piłke. piłkarz zupełnie unikalny jak Messi czy kiedyś Raul. I mam to zestawic z Forlanem?
If I had to choose between dribbling past 5 players and scoring from 40 yards at Anfield or shagging Miss World,it’d be a hard choice. Thankfully, I’ve done both.

Kamil232
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 219

Postautor: Kamil232 » sob 23.05.2009 23:50

Ronaldo jest tylko jeden i pochodzi z Brazylii, także nazywajcie Krystynke tak jak powinno sie go nazywać

idź lepiej spakuj kledki i plastelinę bo w poniedziałek plastyka :wink:

przypomnij mi ile w zeszlym sezonie goli mial skrzydlowy ronaldo?

NIe rozumiem skąd ta szydera. Menadżer swoje, piłkarz swoje...a "geniusze" na forum pilka.pl swoje. Re-we-lacja :lol:
Obrazek

Awatar użytkownika
Kluchman
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu

Postautor: Kluchman » sob 23.05.2009 23:51

ja nie neguje tego, ze cristiano jest swietnym pilkarzem. ja tylko jestem ciekaw jak to mozliwe, ze przy tak genialnej obronie w premierleague (co wiecej jak sie wszyscy upieraja skrzydlowy, z czym nie zamierzam teraz polemizowac - wygodne jest) strzelil tyle goli. jak to mozliwe, ze chuderlak i karakan robinho strzelil juz tam tyle goli w swoim pierwszym sezonie. jak to mozliwe wiec, ze forlan nie moglby tam strzelac bramek.

zastrzeliliby go? zrobili pole minowe w polu karnym? ciekaw po prostu jestem, co antyforlanowego maja boro czy blackburn.
Ostatnio zmieniony sob 23.05.2009 23:52 przez Kluchman, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
guru
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 289

Postautor: guru » sob 23.05.2009 23:52

Kamil232 pisze:idź lepiej spakuj kledki i plastelinę bo w poniedziałek plastyka :wink:

Chodzi z Tobą do klasy? :o
Obrazek

Kamil232
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 219

Postautor: Kamil232 » sob 23.05.2009 23:56

jak to mozliwe, ze chuderlak i karakan robinho strzelil juz tam tyle goli w swoim pierwszym sezonie. jak to mozliwe wiec, ze forlan nie moglby tam strzelac bramek.

Co ma do rzeczy, że Robinho jest chuderlakiem?
Co do Forlana to nie zgadzam się z MGiggsem. NIe ma sensu porównywać jego gry z czasów występów w PL do tych obecnie. To inny piłkarz. Podobnie się ma sprawa z Torresem i porównywaniem jego występów w obu ligach. Upraszczanie to wszystko i sprowadzanie tylko do ligi jest niedorzecznością.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kluchman
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu

Postautor: Kluchman » sob 23.05.2009 23:59

bardzo slabe warunki fizyczne przeciw silnym i wysokim rywalom (rowniez w pomocy) powinny miec znaczenie. tymczasem w city robinho jest skuteczniejszy, niz w realu. a zmienilo sie tylko tyle, ze ma wiecej swobody od trenera oraz to, ze ma slabszych kolegow. ale mniejsza o to.

MGiggs
Gwiazda
Gwiazda

Postautor: MGiggs » ndz 24.05.2009 0:00

Gra Ronaldo już była tłumaczona, czesto facet zostawał w polu karnym i konczył bramki jak klasyczna 9 . Taka taktyke pod pod Ronaldo wybrał Ferguson a Tevez z Roo mieli czesto łatać dziure jaka pozostawił jednak pok kiedyś pokazałem na planszach-Ronaldo poruszał sie po boisku jak skrzydłowy.

Realfajnie, ja pamietam jak Diego po meczu z Blackubern dostał magiczna note 1 od 3 dzienników :wink: . Blackubern ma lepsza defensywe od takiego Gijonu i to wstyd że ekipa z takimi amatorami w defensywie ma szanse na utrzymanie w tak znakomitej lidze.

Robinho pokazał że ma dar do znajdowania sie w odpowiednim miejscu w polu karnym. ma 0 obowiazków w drużynie jesli chodzi o defensywe i jest wolnym ptakiek bez przypisu. Potrafi wykonczyc ale czesto w meczu znika z placu, widziałem chyba z 10 meczy City z tego sezonu i czesto Robinho nie było widać przez cały mecz ale bramke włozył.Dla mnie to gracz wookol ktorego City druzyny nie zbuduje.z 2 lini czy ze skrzydła potrafi wejsc i sie znalesc a to co innego niż gra środkowego napastnika.
Ostatnio zmieniony ndz 24.05.2009 0:06 przez MGiggs, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kluchman
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu

Postautor: Kluchman » ndz 24.05.2009 0:04

przeczytaj ostatnie zdania kamila i skonczmy to. do niczego to nie prowadzi. z reszta w ostatnim poscie nie mam sie do czego czepiac. wszystko sprowadza sie tylko do tego, by zobaczyc roznice miedzy forlan wczoraj i dzis.

sprting nie ma najlepszej defensywy. wlasciwie maja jednego obronce na poziomie. brak pieniedzy jest niestety widoczny u niektorych zespolow la liga. za duzo z nich jest spolkami akcyjnymi. przez to obecnie dostaja mocno po dupie.
Ostatnio zmieniony ndz 24.05.2009 0:08 przez Kluchman, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Hiszpania”