Moderatorzy - pytania, sugestie, propozycje

Nowy serwis. Przeprowadzka. Módl się do świętego Jacka.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Magnum, piotrcies, matt_, maestro, Dr.Football1, fieldy, Delpiero14

Awatar użytkownika
Chlopaczek
Ten obcy
Reputacja: 674

Postautor: Chlopaczek » pn 14.01.2019 22:03

Delpiero14 pisze:Source of the post
League pisze:Source of the post serio? Za co te wp?

Za brak szacunku do swojego kontrrozmówcy.

Kolega moderator od wczoraj na forum?
Gdyby nazisci czytali powiesci -
Tak utrzymuje Iks
- a konkretnie powiesc Iksa o nazistach
Nie byloby zadnych nazistow.

Awatar użytkownika
kaczy
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 424

Postautor: kaczy » pn 14.01.2019 22:13

fieldy pisze:Source of the post kurde, dodaliście mnie na ignore'a, czy macie w dupie to co piszę?
Ja się zgadzam nawet z tymi postami, ale macie temat polityczny i proszę (po raz ostatni) nie wynoście polityki poza przeznaczony do tego temat/dział.

:beer:

Najpierw daj możliwość ignorowania tzw. moderatorów.

Awatar użytkownika
czarny samael
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 397

Postautor: czarny samael » pn 14.01.2019 23:03

Ilka pisze:Source of the post Masacra nie warto było sobie brudzić konta ostrzeżeniami. Do nich i tak nic nie dotrze ... a to że Ty zaraz dostaniesz to było pewne ...

Ten post, to udowodnienie, że czytanie w modowym temacie wszystkiego to błąd, bo te dwa wp są śmieszne. Nazwanie userów skurwysynami i się bawi bana takich chłopak.

Jak mają mu teraz niby odpowiedzieć? I każdemu kto go popiera oczywiście też?

Dlatego też ten pomysł ze screenami był dobry: ten post powinien zostać udokumentowany i wywalony do kosza.
Obrazek

Awatar użytkownika
czarny samael
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 397

Postautor: czarny samael » pn 14.01.2019 23:06

Delpiero14 pisze:Source of the post
League pisze:Source of the post serio? Za co te wp?

Za brak szacunku do swojego kontrrozmówcy.

W którym punkcie niby? Tzn. już nie może rzucić żartem o PiSie, bo to brak szacunku dla innych userów jest? I to jeszcze takim absolutnie delikatnym, gdzie nawet tego PiSu nie wyzwał.
Obrazek

Awatar użytkownika
Babel
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 108

Postautor: Babel » pn 14.01.2019 23:52

Celem sprostowania. Kilka lat temu zważywszy na całkowite zbrunatnienie dyskursu na forum, znudzenie idiotyzmami wypisywanymi przez pewnego użytkownika, o którym wszyscy wiemy, a którego nicku nie warto wspominać, zrezygnowałem z życia na forum. Czarę goryczy dodatkowo przelała wypowiedź jednego z ówczesnych moderatorów, którego zresztą poznałem osobiście, o tym 'że przydałoby się kilku Breivików na festiwalu Woodstock'. Mazur szeryfie gdzie wtedy byleś ze swoimi płaczami? OK, myślę sobie, spylam stąd, szkoda zachodu na kopanie się z koniem. Nie było mnie kilkadziesiąt miesięcy. Późniejszy splot różnych wydarzeń życiowych i napływ pozytywnej energii futbolowej przypomniał mi o istnieniu tego forum i chciałem spróbować. Pomyślałem, że popiszę o piłce, a tematy polityczne najwyżej będę ignorował, co w większości przypadków mi się udawało. Od tamtego czasu zmieniła się strona, nawet nie umiałbym obsługiwać panelu moderacji, apelowałem zresztą wiele razy by zdjąć mi belkę, bo własnych poglądów się nie wstydzę i stanowczo umiem ich bronić i co jak zakładałem okazało się prawdą - będzie wykorzystywane w argumentacji przeciwko moderatorom. W myśl zasady że pisanie (mówienie) prawdy zwalnia z obowiązku pamiętania o wszystkim, napisałem prawdę o użytkowniku i jego postach, które dziwnym trafem traktowane są w białych rękawiczkach. Wtedy podniosło się larum 'jak taka osoba może pełnić funkcje moderatora'. Otóż ta osoba nie pełni żadnej funkcji od kilku lat i ta osoba gdyby dawno dawno temu wiedziała co wie dzisiaj, to nie zdecydowała by się na przyjęcie propozycji. Proszę już więcej nie używać tego jakże wygodnego, ale kłamliwego argumentu jakoby pełnie na forum jakaś funkcje. Poza tym, że kilka osób poznałem osobiście, a większość szanuje i doceniam za pracę jaką wykonują, nie podpinajcie moich osobistych poglądów z działaniem chłopaków. Dziękuje.

To co napisałem o tym użytkowniku podtrzymuję. Jedna z inwektyw słownikowo określa pewien rodzaj intelektualnej niepełnosprawności. Śledząc jego poczynania od wielu lat jedyna refleksja jaka się nasuwa to, że nie będzie z nim lepiej. No ale jeśli obrazą np. przy opisywaniu osoby wysokiej jest to, że się zauważy że jest wysoka - to tak, dyskwalifikuje to moją kulturę osobistą. Drugą inwektywą jaką się posłużyłem 'dostał', za to że po raz kolejny na bazie jakichś zasłyszanych historii sprzed lat już prawie kilkunastu, próbuje dorabiać mi gębę, jeszcze jakby był wtedy obecny i miał pojęcie o czym pisze, w jakim kontekście pewne rzeczy się odbywały i jak bardzo zabawowym towarzystwem wtedy byliśmy. Co później się wydarzyło i przyniosło duże zmiany w moim życiu. Znamienne, że żaden z obecnych tam ludzi nic takiego nigdy nie napisał. I to jest właśnie cały użytkownik K. coś gdzieś usłyszy, swoje domaluje, wyzwie innych od skurwieli, komuchów, ubeków, lewaczków itp. i zacznie biegać na skargę do jednego z moderatorów, później go przepraszać, a na końcu krzyżuje się jaki to jest poszkodowany, wypisując listę jak to inni go obrażają i ciemiężą. Naprawdę jego poglądy i to jak marnuje sobie życie mało mnie obchodzą, raczej chodzi o to, że ten internetowy gieroj, jak coś nawymyśla innym, nie ma nawet odwagi, napisać 'przepraszam, pomyliłem się' albo 'przepraszam, poniosło mnie', a jak ktoś dosadnie (jego językiem) mu odpowie to On jedyny jest bez winy. To tyle. Chciałem tylko uzmysłowić z jaką personą macie przyjemność.

Historia zatoczyła koło. Teraz też spylam z forum, dam sobie pewnie kolejnego kilkuletniego bana. Szkoda, że piszę tego w sumie mało potrzebnego posta, w sytuacji gdy człowiek poniósł tak bezsensowną śmierć i w sumie to o czym piszę jest tak mało istotne. Konsekwencję pewnych postaw przewidzieć można bardzo łatwo, prawie jak w tych zabawach gdzie dzieciaki łączą kropki i wychodzi całość. Jak widać po sytuacji z Gdańska, czasem dorośli doświadczeni ludzie łączą fakty za późno .

ps. wpłaciłem na Owsiaka! Niech ma na nowe złote klamki.

Awatar użytkownika
ryba_82
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 369

Postautor: ryba_82 » wt 15.01.2019 0:33

Babel pisze:Source of the post złote klamki.

Nie umniejszaj. Przeta zoo Janukowicza to pikuś co ma Owsiak w chałupie. Nie zdziwiłbym się jakby trzymał jakiego tyranozaura w dużym pokoju(i to żywego), bo przeta stać go.

Zawiść, rynsztok i propaganda. Pozdrawiam serdecznie wszystkich co cegiełkę do tego gówna dołożyli :beer:
Obrazek

NIK7
Podawacz Piłek
Podawacz Piłek
Reputacja: 0

Postautor: NIK7 » wt 15.01.2019 0:56

Korzystając z konta Najwyższej Izby Kontroli postanowiłem odpowiedzieć na wszystkie hejty na moją osobę.

Wita Kamil232 ponownie zbanowany. Za co? Cholera raczy wiedzieć.

Pozwalam sobie to uczynić gdyż zbanowany (sic!) rzekomo użytkownik Babel sobie jak nigdy nic tutaj piszę. I to oczywiście znowu mnie obrażając.

Uważam, że sprawiedliwie jest abym również i ja mógł rzucić ostatnim słowiem w temacie. Już raz po jednym banie to olałem po czym odbył się seans nienanwiści na moją osobę. Tym razem pozwolicie państwo, że jednak się do niego odniosę.

Otóż żadna inna osoba na tym forum nie została tak nigdy shejtowana jak ja. ŻADNA. Od epitetów na temat stanu umysłowego w różnych wyszukanych formach, od najgorszych wulgaryzmów, od przebadania mojego stanu seksualnego po wjazdy na rodzine bo raczyłem kiedyś uchylić rąbka tajemnicy na temat swojego stanu rodzinnego.

Dowodów jest tego bez liku. Od postów Chłopaczka, Ubeka, Liga, Ozdoba, Czarnego, Janopa po ostatnie wydarzenia Babela,Piotrciesa, Piwusia,(dajcie spokój z tym, że on rzekomo mnie chroni. PO tym jak napisałem parę słów o Wiśle właśnie mi wpierdolił bana)

Mógłbym rzucać cytatami bez liku.

Ale jak to powiedział onegdaj pan już nieobecny Janop. Mi się należy. Mnie można hejtować i wyzywać.

To jest najbardziej piękne w tym wszystkim. Nawet zakładając, że prawda jest, że jestem najgorszym chamem jakiego świat widział, to rzekomo usprawiedliwia wyzywanie mnie najgorszymi epitetami? Dobre sobie. Bo dla mnie to jest taki sam poziom chamstwa. I niczym to się nie różni od tego rzekomo hejtowanego.

Czy przeginałem na tym forum pałę? Oczywiście. Jak wielu tutaj. Tyle tylko różnica jest taka, że z wieloma tutaj wszedłem w różne dyskusje i potem 10 takich latało do tematów z modem jak teraz żeby mi dać bana i go dostawałem. Czasami oczywiście słusznie, ale już od pewnego czasu absolutnie nie. Ostatnie bany to już było tylko żeby się mnie pozbyć. Po jednym nawet Fieldy pisał wiedząć o tym, ze ten ban jest za nic, że Kamil ban na 3 miesięce jeśli zdecyduje się wrócić. Idealnie podsumowanie dania bania z niczego. Wiedząc o tym, że uzytkownik może się wkurwić i nie wrócić.

Czy za ostatni weekend mam za co uderzać w pierś? A za co [k****]? To ja zostałem przez ostatni weekend zwyzywany od pierdolniętych, debili, czereśnikaów, gościa co potrzebuje na złote klamki itd. itp. Na co w żadnym aspekcie nie odpowiedziałem. Rzekomo mieli być karani ci co rzucali inwektywami, jak to widać po tym jak sobie niejaki Babel pisze.

Za co pytam się dostałem teraz bana? Za co? Który punkt regulaminu złamałem pisząc, że Wisła w latach 45-90 była pod nadzorem SB? Który punkt regulaminu złamałem wklejająć artykuł o Owsiaku i pisząć, że niech sobie każdy wpłaca jak chce, ale niech wie na co. Który punkt regulaminu złamałem pisząc, że obrzydliwie jest to, że Owsiak w momencie tragedii bredzi coś o auszwitz?

Żaden. Rzekomo znowu jest gównoburza, że kogoś obraziłem na forum. [k****] kogo? Jeden cytat z ostatniego weekendu gdzie któregoś użytkownika obraziłem. Jeden niech ktoś znajdzie.

To jest czysty ban za kontrowersyjne poglądy. I wie to każdy kto śledził te dyskusje i dziś nie onanizuje się do komputera, że dostałem bana.

Oczywiście ten post nic nie zmieni. Niestety nie potrafię się ślizgać w życiu. Jak coś mi się nie podoba to o tym mówię. Zbyt wiele razy pojechałem z modami by któryś teraz za mną stanął. Ale zaprawdę powiadam, że jeszcze przez chwilę będę prostował wszystkie łgarstwa na mój temat. Z tego czy innego konta.

Na koniec moja rada jak chcecie poprawić rzeczywiście poziom tego forum.

Dla mnie [k****] niepojete jest co na tym forum robi jeszcze użytkownik Lig. Facet nie zajmuje się niczym, prócz trollowaniem i prowokowaniem. Niczym. Nie ma żadnego jego merytorycznego postu. ŻADNEGO. Wygrywał już kilka razy nagrodę na najsłabsze ogniwo. Wie to każdy kto wszedł z nim w dyskusjie. [k****] chcecie poprawić poziom tego forum? To jest pierwszy do wyjebania. I powie to tutaj każdy. Bo o ile wielu zarzuca mi napinki to jednak ja organizowałem konkursy na najlepsze jedenastki, grałem w IFQ, w Haxballa a i wielu pisało nawet nie najzwijmy to z moich ziomków forumowych iż jak się nie napinam to można ze mną pogadać. Znajdzcie mi jednego takiego, który napiszę to [k****] o Ligu.

I na koniec pozwólcie, że już popuszcze wodze fantazji i napisze w waszym stylu prawdę o jednym typie.

Niejaki użytkowniku Babel.
Babel pisze:Source of the post

Jesteś niesamowitym zjebem. Niesamowitym. Opuszczać forum bo nie podoba ci się jeden użytkownik. Dobre xDDDD

Ja rzekomo jakiegoś moda przepraszałem? xDDDD O czym ty bredziesz człowieku. Raczej zawsze do Piwusia wyskakiwałem z tekstami za co [k****] i to olewałem nie odzywając się do niego. Po czym sam mi pisał, że ban zdjęty.

Coś na twój temat se uwidziałem? W którym momencie. Co ty bredziesz człowieku. Ale chyba domyślam się. Najebany w sobotę napisałem, że będę pił jak wrzucisz do puszki. I wziąłeś to do siebie, bo kiedyś wyszydziłem ten twój podpis onegdaj alkoholik xDDD Jakiś problem alkoholowy dalej jest? Musisz się uporać z nim sam. Ale jeśli pomoże ci w nim utożsamianie mojej osoby w pokoju ze złotymi klamkami. Niech będzie. Powodzenia w walce ze swoimi problemami.

A i dziękuje. Mam teraz motywacje na kupienie sobie złotych klamek. Jesteś moją muzą i natchenieniem.

Narka zjebie.

Awatar użytkownika
petru
Administrator
Administrator
Reputacja: 380

Postautor: petru » wt 15.01.2019 1:02

I tym sympatycznym akcentem kończymy temat moderatorski na ten tydzień. Dobrej nocy wszystkim :)

Dobranoc, nad wieś i nad miasto jak rączym rumakiem wzleć łóżkiem
Niech rycerz Cię na nim porywa co piękny i dobry jest wielce
Obrazek Obrazek
Józef Stalin - Gdy obstrukcjoniści staną się zbyt irytujący, nazwijcie ich faszystami, nazistami albo antysemitami. Skojarzenie to, wystarczająco często powtarzane, stanie się faktem w opinii publicznej

Awatar użytkownika
ozob
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 1259

Postautor: ozob » sob 16.02.2019 16:28

Piekne jest to forum po ostatnim sprzataniu. :spoko:
#HeavyMetal

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino
Reputacja: 1976

Postautor: Tomusmc » pt 22.02.2019 16:41

Kiedy będzie można w końcu ignorować tematy, w które się nie wchodzi lub są zbędne dla reszty?
Juve! Storia di un Grande Amore!

Obrazek

Prawdziwy kibic nigdy nie wyrzeknie się klubu, który kocha

Awatar użytkownika
sickstick
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1936

Postautor: sickstick » pt 22.02.2019 16:45

Może zróbmy zlot tych co nie oglądali Friends i nadrobimy żeby nie odstawać?

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino

Postautor: Tomusmc » pt 22.02.2019 16:47

sickstick pisze:Może zróbmy zlot tych co nie oglądali Friends i nadrobimy żeby nie odstawać?

Naucz się w 10 sekund odpowiadać na pytania bo inaczej reszta (czyt dwójka graczy) nie da Ci odpowiedzieć ;) sama wiedza to za mało. Temat stał się na tyle zbędny, że nie chcę żeby ciągle wisiał mi na górze

Obrazek

Awatar użytkownika
Salas11
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 1055

Postautor: Salas11 » pt 22.02.2019 16:51

Takie Friendsowe IFQ :P
Obrazek

Awatar użytkownika
piotrcies
Glory glory Man United!
Glory glory Man United!
Reputacja: 1531

Postautor: piotrcies » pt 22.02.2019 16:52

Tomuś, jakbyś z nami grał, też byś doszedł do perfekcji :)

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino

Postautor: Tomusmc » pt 22.02.2019 17:00

Zdarzało mi się, ale wolałem odpuścić :] pytanie i po minucie odpowiedź, pytanie i po minucie odpowiedź i tak w kółko. Nawet już nie chodzi o to, że chcę w to grać tylko po prostu wolałbym m.in. ten temat "schować" żeby mi nie zaśmiecał tablicy

Obrazek

Wróć do „swiatpilki.com”