Moderatorzy - pytania, sugestie, propozycje

Nowy serwis. Przeprowadzka. Módl się do świętego Jacka.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, Cris7, fieldy, piotrcies, maestro

Awatar użytkownika
Magnum
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 607
Kontaktowanie:

Postautor: Magnum » czw 22.02.2018 4:25

I bardzo słusznie robi. A wy weźcie rozpęd i pierdolnijcie głową w ścianę, bo odlecieliście.

Bez odbioru, elo.
Obrazek

Awatar użytkownika
j1mmy
30+
30+
Reputacja: 416

Postautor: j1mmy » czw 22.02.2018 8:32

Brak mi słów , ban do 2018-03-22 nie zamierzam dalej dyskutować w sprawie
Jeśli nie możesz złapać na forum napisz PM

Awatar użytkownika
ozob
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 943

Postautor: ozob » czw 22.02.2018 11:09

Nie ma kim sie przejmowac. Napisalem rudemu kiedy przylatuje do Jasionki. Nawet wzialem pomaranczowa walizke, aby pokojarzyl. Rudy nie przyszedl. Zwykla internetowa husaria.
#Juventus jest tym co w futbolu kocham najbardziej i tym czego najbardziej nienawidze

Awatar użytkownika
wloski
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 215

Postautor: wloski » czw 22.02.2018 11:43

Trzeba być pojebem aby mieszać w to politykę i robić porównania. Szacunek na forum musi po prostu być do wszystkich wzajemnie. Co nie oznacza że mamy sobie odpuścić dogryzanie, ale słowa w stronę ozdoba nigdy nie powinny mieć miejsca. Po prostu.
"Gdy Arturo Vidal odszedł do Bayernu Monachium przypomniałem sobie słowa. Piłkarze odchodzą, mężczyźni zostają (jak widać)." - Simone Padoin.

Awatar użytkownika
HMK
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 835

Postautor: HMK » wt 27.02.2018 14:04

Mam pytanie do moderatorów/administratorów.
Jak działa tutejszy system banowania?
Powiedzmy za 4 WP jest ban na x tygodni, za 5 WP ban na y tygodni itp. czy może to wystawiający może sobie wybrać do jakiej daty ban będzie wisiał?
Tak samo jak jest z ostrzeżeniami? Czasami widziałem, że komuś zdarzyło się wyłapać po 3-4 WP za jeden post, przecież to totalna głupota. :lol2:
Obrazek

Awatar użytkownika
fieldy
One Arsene Wenger
One Arsene Wenger
Reputacja: 1263

Postautor: fieldy » wt 27.02.2018 14:07

po 5 wp jest automatyczny ban na 15 dni. ostrzeżenia wygasają po tygodniu od dania ostatniego ostrzeżenia.
mozna dać bana wg uznania, nie muszą to być domyślne 15 dni.

Awatar użytkownika
Salas11
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 812

Postautor: Salas11 » wt 27.02.2018 14:09

Krążą legendy że fieldy rzuca kością jak ma dać WP :P
Obrazek

Awatar użytkownika
maestro
Podwójne standardy
Reputacja: 32
Kontaktowanie:

Postautor: maestro » wt 27.02.2018 14:15

To nie ta legenda. Kości mu trzeszczą że starości, a resztę ktoś dopowiedział ;)
'I am only a small part of a huge black and white flag that grows with the passing of the years and if each one of you looks closely at it, you will find your own name written on it.' Alessandro Del Piero

Awatar użytkownika
piotrcies
Moderator
Moderator
Reputacja: 600

Postautor: piotrcies » wt 27.02.2018 14:18

Pamiętacie, jak kiedyś fieldy'ego nie było z miesiąc na forum? My się martwiliśmy, a on po prostu jest tak wiekowy, że zapomniał loginu i hasła hehe

Awatar użytkownika
ubek
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1725

Postautor: ubek » wt 27.02.2018 14:30

Pioter, to był bardzo śmieszny żart w Twoim wykonaniu. hehe.

Awatar użytkownika
sickstick
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1135

Postautor: sickstick » wt 27.02.2018 16:13

Ja pamiętam jak Piotra nie było na forum dobry miesiąc. Można było pisać co się chce, do kogo się chce i w jakim tonie się chce. Nikt nie edytował cudzych postów ani nie kasował colepszych napinek. Było też dużo dobrych, trafnych żartów. Forum rozkwitło, sprawiło że wielu forumowiczów postanowiło spotkać się w realnym życiu (na ustawki).
Na koniec pamiętam jak przez mgłę obraz nogi z wielkim, wytatuowanym kozakiem i głos "wstawaj sickstick, zesrałeś się"

Awatar użytkownika
masacra
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 596

Postautor: masacra » śr 28.02.2018 19:34

Ja pamietam czasy jak na forum był Kamil i było o czym pogadac... a tera nie ma o czym pogadac.
Ogólnie to wnosze o skrocenie bana Kamilowi, z dwóch powodów
1. Nikogo wprost nie obraził. Zastosował jedynie skrajnie wulgarną przenosnie, aby zobraowac pewien mechanizm.
2. Nie zebym skarzył, bo z zsady nie skarze ale chciałem tylko zwrocic uprzejmie uwage, ze pewna osoba, nie powiem kto bo nie skarze, za zwyzywanie Mazura od kurew etc dostał bana na miesiąc (słownie: MIESIĄC). Kamil za nazbyt wulgarne zobrazowanie pewnej sytuacji (ale wciąz jedynie zobrazowanie pewnej sytuacji, wciąz jedynie PRZENOŚNIA) ma pauzowac prawie 2 miesiące? Gdzie tu logika?

Tak wiem, ze Kamil to w waszych oczach recydywista ale nie sposob odniesc wrazenie, ze gdyby to ktos inny dopuscił sie przenosni wymierzonej w inna osobe (nawet tak chamskiej i wulgarnej przenosni) to nie spotkałaby go tak drakonska kara. W związku z tym , nie sposob nie odniesc wrazenie, ze sie po prostu na chłopaka uwzieliscie. Nie wnikam z jakich powodów, bo choc mam pewne przypuszczenia to nie bede drązył tematu. Apeluje jedynie o skrocenie mu tego bana.
Oczywiście, mogłem się skompromitować. Ale zawsze z pomocą przyjdzie odrobina dialektyki. Rzecz jasna sformułowałem swoje prognozy w taki sposób, by były poprawne także jeśli zdarzy się rzecz dokładnie przeciwna

Awatar użytkownika
Delpiero14
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 1693

Postautor: Delpiero14 » śr 28.02.2018 19:51

masacra pisze:Source of the post Tak wiem, ze Kamil to w waszych oczach recydywista ale nie sposob odniesc wrazenie, ze gdyby to ktos inny dopuscił sie przenosni wymierzonej w inna osobe (nawet tak chamskiej i wulgarnej przenosni) to nie spotkałaby go tak drakonska kara.

Zapewne masz rację. Gdyby ktoś inny napisałby coś w podobnym tonie dostałby karę krótszą, bądź skończyłoby się na jakimś wp. Różnica jest jednak taka, że Kamil dopuszczał się łamania zasad na forum już wielokrotnie i jego limit wyrozumiałości ze strony moderacji mógł się już zwyczajnie wyczerpać. Był ostrzegany wielokrotnie i powinien mieć to na uwadze. Gdyby napisałby to ktoś inny (ja np) również byłoby to tępione, ale z uwagi na to, iż nie uciekałem się raczej do podobnych wycieczek osobistych względem innych użytkowników zostałbym zapewne potraktowany nieco bardziej ulgowo i na takiej karze jaką dostał Kamil zapewne by się nie skończyło. Kamil był już zwyczajnie mocno na cenzurowanym.
Ostatnio zmieniony śr 28.02.2018 19:52 przez Delpiero14, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
matt_
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 484

Postautor: matt_ » śr 28.02.2018 19:52

Jak Ci wyszły masacra 2 miesiące? Post j1mmy'ego to 22 lutego i pewnie tego samego dnia poleciał ban, więc do 22 marca wychodzi również miesiąc.

Nie mam zamiaru czepiać się o jeden szczegół, do reszty posta się nie odnoszę, bo nie mam zdania.

Awatar użytkownika
ozob
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 943

Postautor: ozob » śr 28.02.2018 20:20

matt_ pisze:Jak Ci wyszły masacra 2 miesiące? Post j1mmy'ego to 22 lutego i pewnie tego samego dnia poleciał ban, więc do 22 marca wychodzi również miesiąc.

Nie mam zamiaru czepiać się o jeden szczegół, do reszty posta się nie odnoszę, bo nie mam zdania.

Zaorane. :rotfl4:
#Juventus jest tym co w futbolu kocham najbardziej i tym czego najbardziej nienawidze

Wróć do „swiatpilki.com”