Moderatorzy - pytania, sugestie, propozycje

Nowy serwis. Przeprowadzka. Módl się do świętego Jacka.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Magnum, piotrcies, matt_, maestro, Dr.Football1, fieldy, Delpiero14

Awatar użytkownika
League
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1402

Postautor: League » pn 14.01.2019 12:16

Powiem tak. ksywki zobowiązują, jak w realnym życiu ktoś ma tak na nazwisko i forumowy ma w głowie to samo.
Z klakierami nie rozmawiam. Trzeba mieć rigcz.

Awatar użytkownika
cloner
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 2353
Kontaktowanie:

Postautor: cloner » pn 14.01.2019 12:22

League pisze:Source of the post ksywki zobowiązują, jak w realnym życiu ktoś ma tak na nazwisko i forumowy ma w głowie to samo.

Przetłumaczy to ktoś na język polski?

Awatar użytkownika
League
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1402

Postautor: League » pn 14.01.2019 12:25

cloner pisze:Source of the post
League pisze:Source of the post ksywki zobowiązują, jak w realnym życiu ktoś ma tak na nazwisko i forumowy ma w głowie to samo.

Przetłumaczy to ktoś na język polski?

wiedzialem ,że nie zrozumiesz. I tak to nie twój interes.
Z klakierami nie rozmawiam. Trzeba mieć rigcz.

Awatar użytkownika
cloner
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Kontaktowanie:

Postautor: cloner » pn 14.01.2019 12:31

League pisze:Source of the post wiedzialem ,że nie zrozumiesz. I tak to nie twój interes.

Jak ktoś pisze niepoprawnie po polsku to cięzko mi zrozumieć. I obawiam się, że sam nie będę. Pozdro 600 najsłabsze ogniwo tego forum.

Awatar użytkownika
Kojiro
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 77

Postautor: Kojiro » pn 14.01.2019 12:46

Rojiblanco pisze:PS usuńcie mi proszę forumowe konto.

Bezsensu

Awatar użytkownika
Boromir
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1021

Postautor: Boromir » pn 14.01.2019 12:52

To prawda.

Postanowiłem zakończyć "życie" tego najmniej udanego z moich kont. Nie miałem na niego pomysłu już od jakiegoś czasu. Boromir jest merytoryczny, kaczy jest dziwakiem, a ten miał być zabawny, a wyszedł bezbek :wink:

Trzymaj się sbq vel ubek vel Rojiblanco.

:beer:
Obrazek

Awatar użytkownika
masacra
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 706

Postautor: masacra » pn 14.01.2019 19:39

Długo sie zastanawiałem czy wogole pisac tego posta, bo do tej pory trzymałem sie zasady, ze jesli ktos swoim zachowaniem na forum mi nie odpowiada, to po prostu go nie zczepiam, nie odpisuje mu, nie rozmawiam z nim. I to sie doskonale sprawdzało. Nie, nie wrzucałem nikogo na ingora, bo po co? Mam jeszcze na tyle samozaparcia, by po prostu powstrzymac sie, nawet gdy rece nad klawiaturą swierzbią, od reakcji. A bywało tak nie raz. I za kazdym razem uznawalem, ze nie warto, bo sprawa nie jest na tyle powazna, by sobie psuc dzien rozmowa z kims, kto wyraźnie tej rozmowy nie jest wart. Tak było do wczoraj, a w zasadzie do dzisiaj. Czara goryczy sie po prostu przelała.
Ale powoli. Wyjasnie najpierw o co chodzi.
Wczoraj na swom profilu facebookowym Zelazna Logika wrzucił krotką notke wskazujac ludzi, którzy po gdanskiej tragedii zdali egzamin z człowieczenstwa i tych, którzy go nie zdali. Nie bede tu wymieniał nazwisk, bo to nieistotne, a po za tym kazdy obserwujacy media społecznosciowe w Polsce sam sobie juz zdąrzył wyrobic zdanie.
Generalnie w tym zdawaniu egzaminu z człowieczenstwa chodziło o to, by nie wykorzystywac tej tragedii do politycznych celow.By nie wiązac jej z nielubianą przez siebie stroną. I musze powiedziec, ze pod tym katem na form zdecydowana wiekszosc zdała ten egzamin wzorowo. Po za dwiema osobami.

League pisze:Source of the postpoplecznik pisu zaatakował a to owsiak żeruje na tragedii. co za kłamca :D

League pisze:Source of the post Zwykly Bandyta? Przecież Pis mówił że ci w wiezieniach to na PO głosują :D

League pisze:Source of the postAle to szkodzi rywalom Owsiaka i Wośp. Aż nie miło popatrzec. Wszystko by zamykali, wszystko by niszczyli ...

ozob pisze:Source of the post Polityka PiS akcentowana na wzbudzanie nienawisci taki oto przyniosla efekt.

I w sumie, tego sie po nich spodziewałem. Zadnych skrupułów, zdanego zastanowienia sie, zero taktu. Zwykłe marne hieny, nie przegapiące zadnej okazji by dojechac nielubianą przez siebie opcje polityczną czy osobe. I gdyby na tym sie skonczyło to bym pewnie nic tu nie napisał.
Ale dzisiaj był ciąg dalszy tej tragifarsy w wykonaniu dwoch wyzej wymienionych panow:
ozob pisze:Source of the posthttps://twitter.com/CzarekArt/status/1084545180039041025.7
Wszystko w temacie.

Typowe dla tej grupy, oskarżać nie mając dowodów.

Poplecznik pisu zaatakował (...) oskarzac nie mając dowodow (sic!)

Po tym juz po prostu nie wytrzymałem.
Ile trzeba miec w sobie tupetu i jak bardzo amoralnym skurwielem trzeba byc, by najpierw jako jeden z nielicznych na forum (dokładnie jeden z dwoch) samemu wiazac ta tragedie ze sporem POvsPiS, a na drugi dzien prawic morały, o tych co tez to robią lub robili. Prawic morały o takich, dokąłdnie takich samych skurwysynach jak wy dwaj? Niepojete dla mnie. W moim swiecie, w moim otoczeniu z takim czyms nigdy nie miałem do czynienia. Nawet jesli spotkałem skurwiela, to ondoskonale zdawał sobie sprawe z tego, ze jest skurwielem i nigdy nie miał tyle bezczelnego, aroganckiego tupetu, by komus innemu jego skurwielstwo wytykac. Tu został przekroczony jakis rubikon, ponizej ktorego jest juz jedynie ten człowiek, ktory wczoraj zabił Adamowicza. Mocne? Byc moze. Ale niestety prawdziwe.
Juz samo wiazanie tej tragedii z PiSem, sama proba jej wykorzystania do uderzenia w nielubiana partie, pokazała jak marnymi kreaturami jestescie. Ale to co sie stało potem, to juz jest totalne wasze odczłowieczenie. Ludzie sie tak nie zachowują. Przynajmniej nie ci posiadający jakis elementarny kregosłup moralny i cos wiecej miedzy uszami niz tylko włosy..

Bez odbioru.

2wp//DP

Awatar użytkownika
ozob
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 1259

Postautor: ozob » pn 14.01.2019 19:50

Jezeli nie widzisz jak PiS wzbogacil jezyk debaty publicznej o "drugi sort", "zdrajcow" i "nie-Polakow", a pozniej te slowa zdobyly internety i real, to sie tym postem po prostu wyglupiasz.
#HeavyMetal

Awatar użytkownika
sickstick
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1936

Postautor: sickstick » pn 14.01.2019 19:51

masacra pisze:.

Tylko dlaczego umieściłeś tego posta w temacie dla moderacji? To jakiś apel, czy po prostu uznałeś że tutaj będzie bardziej widoczny? Skoro twój post powstał poprzez polityczną emocjonalność, to wklej go do politycznego ;)

Awatar użytkownika
Chlopaczek
Ten obcy
Reputacja: 674

Postautor: Chlopaczek » pn 14.01.2019 19:56

Mogles sie dluzej zastanowic mascara i nie pisac tego posta. Sam wykorzystales sytuacje do zaatakowania nielubianych przez siebie userow. Pomijajac udzial "twojej strony" w tym co sie tutaj wczoraj dzialo. Nic nie dzieje sie w prozni.
Jezeli z zeznan Stefana wyjdzie ze jednak to byl atak w duzej mierze motywowany politycznie to co zrobisz? Wejdziesz pod stol i odszczekasz?
Gdyby nazisci czytali powiesci -
Tak utrzymuje Iks
- a konkretnie powiesc Iksa o nazistach
Nie byloby zadnych nazistow.

Awatar użytkownika
ozob
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 1259

Postautor: ozob » pn 14.01.2019 20:00

Nie wyjdzie. Z goscia zrobia niepoczytalnego.
#HeavyMetal

Awatar użytkownika
cloner
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Kontaktowanie:

Postautor: cloner » pn 14.01.2019 20:02

ozob pisze:Source of the post Nie wyjdzie. Z goscia zrobia niepoczytalnego.

Nikt nie musi robić. Koleś od dawna był chory i się leczył.

Awatar użytkownika
seba82
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1497

Postautor: seba82 » pn 14.01.2019 20:04

Jak to dobrze, że telewizja służy mojemu dziecku do oglądania bajek, mi do oglądania Serie A w Eleven a żona siedzi na Netflixie.
Jak patrzę na wychowanków TVN24 i TVP to ogarnia mnie śmiech, marionetkami staliście się w rękach ludzi, którzy mają Was w dupie a Wasze skakania sobie do gardeł wykorzystują do celów politycznych.
Tłuką Wam ich "prawdy" a Wy jak pelikany wszystko łykacie.
Idzcie [k****] na spacer, spotkajcie się z przyjaciółmi. Polecam trochę dystansu do życia, a raczej do polityki.

Awatar użytkownika
Ilka
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 660
Kontaktowanie:

Postautor: Ilka » pn 14.01.2019 20:06

Masacra nie warto było sobie brudzić konta ostrzeżeniami. Do nich i tak nic nie dotrze ... a to że Ty zaraz dostaniesz to było pewne ...
Obrazek

Awatar użytkownika
Kojiro
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 77

Postautor: Kojiro » pn 14.01.2019 20:09

ozob pisze:Jezeli nie widzisz jak PiS wzbogacil jezyk debaty publicznej o "drugi sort", "zdrajcow" i "nie-Polakow", a pozniej te slowa zdobyly internety i real, to sie tym postem po prostu wyglupiasz.

hahahha, proponuje cofnąć się do tyłu, na sam początek

Wróć do „swiatpilki.com”