Moderatorzy - pytania, sugestie, propozycje

Nowy serwis. Przeprowadzka. Módl się do świętego Jacka.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, Cris7, maestro, piotrcies, fieldy

Awatar użytkownika
MazurXIII
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 234

Postautor: MazurXIII » sob 30.12.2017 22:45

Kamil - to było z 2 lata temu. Ty myślisz że ja nie mam nic w życiu innego do roboty tylko robić screeny i wyciągać je jako taśmy prawdy po paru latach? :haha:
Mam na prawdę polewkę z tego 'kumpla w policji' teraz (przy zmiennym ip - musi chłop pracować w dziale paranormalnym chyba), jeśli napisze coś niestosownego to z góry przepraszam... :twisted:
Po prostu ilekroć ozob zgrywa sprawiedliwego etc. tylekroć będę wyjmował to jako przykład hipokryzji, którą niesamowicie brzydsze się w życiu prywatnym.
Ostatnio zmieniony sob 30.12.2017 22:47 przez MazurXIII, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
j1mmy
30+
30+
Reputacja: 374

Postautor: j1mmy » sob 30.12.2017 22:47

nie tylko po ip znajdziesz usera
Jeśli nie możesz złapać na forum napisz PM

Awatar użytkownika
janop
Rangers Survive
Reputacja: 1181
Kontaktowanie:

Postautor: janop » sob 30.12.2017 22:47

masacra pisze:Source of the post Stwierdzam, że ozob jest w tej chwili albo mocno pijany albo mocno popierdolony.

Dziękuję. Dobranoc

Damn. Ja mam zawsze wrażenie w czasie Waszych przepychanek, że to ustawka i specjalnie robicie sobie z nas jaja. Całe życie w niewiedzy :(

Awatar użytkownika
ozob
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 776

Postautor: ozob » sob 30.12.2017 22:47

Nie zrobil screena bo takiego tekstu nie bylo. Proste jak drut. :D

Milego lizania sie w trojkacie. Nie pozdrawiam i zycze wszystkiego najgorszego w 2018. :D

EDIT:

teraz (przy zmiennym ip)

Doswiadczenie z okresu wakacyjnego?
Ostatnio zmieniony sob 30.12.2017 22:50 przez ozob, łącznie zmieniany 1 raz.
#Juventus jest tym co w futbolu kocham najbardziej i tym czego najbardziej nienawidze

Awatar użytkownika
ubek
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1427

Postautor: ubek » sob 30.12.2017 22:48

MazurXIII pisze:Source of the post Po prostu ilekroć ozob zgrywa sprawiedliwego etc. tylekroć będę wyjmował to jako przykład hipokryzji, którą niesamowicie brzydsze się w życiu prywatnym.

Mam tak samo z kamilem :)

Kamil232
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 155

Postautor: Kamil232 » sob 30.12.2017 22:49

MazurXIII pisze:Source of the post Kamil - to było z 2 lata temu. Ty myślisz że ja nie mam nic w życiu innego do roboty tylko robić screeny i wyciągać je jako taśmy prawdy po paru latach? :haha:
Mam na prawdę polewkę z tego 'kumpla w policji' teraz (przy zmiennym ip - musi chłop pracować w dziale paranormalnym chyba), jeśli napisze coś niestosownego to z góry przepraszam... :twisted:
Po prostu ilekroć ozob zgrywa sprawiedliwego etc. tylekroć będę wyjmował to jako przykład hipokryzji, którą niesamowicie brzydsze się w życiu prywatnym.

Usuwałeś to? Po co? Szkoda.

Ja mam na pw pytanie Fieldego z 2005 roku jak prowadziłem serwis o Brytyjskim futbolu czy mam jakieś kompiliacje Arsenalu :mrgreen:

Nie usuwam jak sie nie zapełni. A jak się zapełni to usuwam te najnowsze.
Obrazek

Awatar użytkownika
MazurXIII
Gwiazda
Gwiazda

Postautor: MazurXIII » sob 30.12.2017 22:50

Jedyne co można znaleźć to miasto, pulę ip i providera internetu. Bez nakazu prokuratorskiego - powodzenia. Szczególnie, że nie istnieję w mediach społecznościowych (mam ku temu istotny powód - jak widać słusznie). Gdybym był paranoikiem to używałbym VPN - bo to nie problem ^^ , ale w końcu komu mogę ufać jak nie kumplom z forum po blisko 10 latach, nie?

ozob pisze:Source of the post Doswiadczenie z okresu wakacyjnego?

? Na prawdę nie wiesz, jak się teraz ośmieszasz człowieku? A co jeśli ip mam stałe, tylko testuję co na prawdę wiesz panie bystrzaku?

Ja zapytam wprost moderacji - po tych inwektywach, po całej tej dyskusji - jasno coś sugerującej - na prawdę nie macie zamiaru interweniować?
Ostatnio zmieniony sob 30.12.2017 22:57 przez MazurXIII, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
Boromir
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 647

Postautor: Boromir » sob 30.12.2017 22:58

Ja pierdolę ale rozkmina.

Mazur pisze, że ozob mu groził wjazdem na chatę na PW o ile się ujawni.

Ozob pisze, że nic takiego nie miało miejsca, a dla pewności informuje, że przy pomocy CIA już dawno namierzył Mazura bo ten nie chciał się ujawnić.

Mazura odpowiada, że ma zmienne IP i nie da się go namierzyć.

Ozob kontruje, że się da, jednocześnie dalej zaprzeczając, że sytuacja miała miejsce.

J1ttler, masz tego popcornu jeszcze?
Obrazek

Awatar użytkownika
MazurXIII
Gwiazda
Gwiazda

Postautor: MazurXIII » sob 30.12.2017 22:59

Także ten, tego - Szczęśliwego Nowego Roku. Zawsze na was można liczyć Panowie, by poprawić sobie humor.
Obrazek

Kamil232
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Postautor: Kamil232 » sob 30.12.2017 23:00

ty ozdob a mnie już namierzyłeś?
Obrazek

Awatar użytkownika
ozob
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 776

Postautor: ozob » sob 30.12.2017 23:02

Wystarczy mi zes rudy i z Rzeszowa. :D
#Juventus jest tym co w futbolu kocham najbardziej i tym czego najbardziej nienawidze

Awatar użytkownika
piotrcies
Rabe Szewach Jedediasz Pioter
Reputacja: 457

Postautor: piotrcies » ndz 31.12.2017 0:27

Jezu, ile tego nabiliście. Żeby nie było - właśnie sobie posty starsze przejrzałem, Morrow nie wypowiadał się podczas banowania Kamila. Ja byłem za :mrgreen:

A tak poza tym, to:
Kamil232 pisze:Source of the post Nawet potem jak mnie już chwilę nie było wklejałeś jakieś obrazki z sugiestią do mnie .

Ja pierniczę, Kamil... Przecież on wrzucił słynny obrazek z przygotowywaniem się do dyskusji politycznych na święta, nieszkodliwy, ironiczny, a ty piszesz, jakby palili kukłę z twoją podobizną...

Tak samo jak to dojebywanie się do tekstów o rudym - okej, nie było to najelegantsze, ale znów zrobiłeś z tego jakiś publiczny lincz na twojej osobie.

Jesteś albo megalomanem, albo masz jakieś problemy z tożsamością, skoro o takie pierdoły drzesz szaty.

Teraz jeszcze zaczynasz jakieś teksty o bronieniu cię na forum modów itd., że powinien Morrow, bo inaczej jest winny. Na Boga, dajże spokój. Jeśli myślisz, że my sobie wtedy tym szczególnie zaprzątaliśmy głowę i prowadziliśmy wielogodzinne dysputy, to jesteś w błędzie, bardzo szybko i bez protestów podjęto tę decyzję (a pisało wtedy bodajże 4-5 osób z modów/adminów). Akurat było to w czasie, gdy już nikt nie miał siły się męczyć z twoją osobą.

Daj człowieku na wstrzymanie czasem, bo naprawdę spinasz się o byle gówno, jakby ci ktoś wyrządzał krzywdę. Są chwile, że można z tobą zamienić kilka słów, nawet jak jesteś uparty, to w miarę normalnie się pisze, a czasem dostajesz jakiegoś ataku i odpływasz w jakieś dziwne rejony.

I nie tylko ty dostajesz kary w stylu krótkich banów czy ostrzeżeń (ba, nawet mnie się - już jako moderatorowi - zdarzyło [za spinę z clonerem po śmierci rekinho, po której i do mnie się przypieprzyłeś, nazywając mnie moderatorkiem piotrcieskiem xD]), tylko jedynie ty ukarany za podobne jak inni przewinienia potrafisz się o to wykłócać, zamiast po prostu zaakceptować ostrzeżenie. Daj na luz.

NIe jesteś pępkiem świata.

Kamil232
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Postautor: Kamil232 » ndz 31.12.2017 0:59

Piotrcies. Wiem, że byłeś za bo pisałeś. I mogę się z tym nie zgadzać, ale to szanuję. Lepsze to bardziej odważne i honorowe niż pisanie, że nic z tym wspólnego nie miałem i właściwie miałem wątpliwości czy to słuszne :mrgreen:

Dwa nie było Cię więc polecam abyś zapoznał się z historią tej wymiany zdań. Otóż w temacie United trwała dyskusja na temat Juana Maty. Morrow nie wiedzieć u licha czemu ją zakończył i postanowił przypomnieć stare zaszłości, przechodząc na wymianę ad personam. Więc co ja mam do tego? O co się znowu niby ja spinam?
Obrazek

Awatar użytkownika
piotrcies
Reputacja: 457

Postautor: piotrcies » ndz 31.12.2017 1:03

Żeby nie było, ozob odpocznie trochę od forum, jeśli inni są dziś chętni, to ja nie mam kręgosłupa mornalnego i mogę banować.
Pozdro

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino
Reputacja: 873

Postautor: Tomusmc » ndz 31.12.2017 1:05

Ej, ale do meczu z Cagliari wróci?
Juve! Storia di un Grande Amore!

Obrazek

Prawdziwy kibic nigdy nie wyrzeknie się klubu, który kocha

Wróć do „swiatpilki.com”