Prośba o spam

Nowy serwis. Przeprowadzka. Módl się do świętego Jacka.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, piotrcies, maestro, Cris7, fieldy

Awatar użytkownika
petru
Administrator
Administrator
Reputacja: 337

Prośba o spam

Postautor: petru » ndz 20.10.2013 13:41

Witam,

co prawda najpierw chciałem się przywitać ze wszystkimi na nowym miejscu, ale na to przyjdzie czas jeszcze ;). Na razie musimy przyspieszyć pewne sprawy. Ponieważ właściciel domeny po 4 miesiącach zorientował się, że go opuszczamy, zostaliśmy zbiorowo wylani z redakcji, którą stworzyliśmy, na stronie, którą zbudowaliśmy od podstaw (ja akurat nie, ale zawsze można się podpiąć pod czyjś sukces, prawda :)?) musimy popracować nad odzyskaniem naszych czytelników.

Bardzo proszę Was o zamieszczenie odnośników do nowej strony i forum na starym forum. Na razie nie będziemy stosować brutalnego spamu, podejdziemy po cichu do tematu pozycjonowania strony. Dlatego nie będziemy zamieszczać linków na stronie głównej, która jest w miarę monitorowana. Nie piszcie nowych postów na forum.

Prosiłbym, by każdy z Was umieścił w podpisie i zedytował jeden ze swoich postów z tego miesiąca i zamieścił w nim coś podobnego:

Kod: Zaznacz cały

[url=http://swiatpilki.com/][img]http://swiatpilki.com/system/miniatures_images/large/004/000_news_glowny_2.jpg?1382254785[/img][/url]
[url=http://swiatpilki.com/news/51-ekstraklasowe-chybil-trafil-przed-12-kolejkq]Nowa strona starej redakcji[/url]
[url=http://swiatpilki.com/forum/viewtopic.php?f=6&t=2171&start=8880#p817525]Nowe forum, starzy forumowicze[/url]

Linki do tematu dowolnego forum i i dowolnego newsa na stronie głównej. Chodzi o jak największą różnorodność.
Obrazek Obrazek
Józef Stalin - Gdy obstrukcjoniści staną się zbyt irytujący, nazwijcie ich faszystami, nazistami albo antysemitami. Skojarzenie to, wystarczająco często powtarzane, stanie się faktem w opinii publicznej

Carbon
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1144
Kontaktowanie:

Re: Prośba o spam

Postautor: Carbon » ndz 20.10.2013 19:56

Wszystko fajnie, ale czemu "Nowe forum, starzy forumowicze" mają przekierowywać do tematu na starym forum? :D
Poprawcie, bo większość osób źle ma.
i hate being bi-polar
it's awesome

Awatar użytkownika
petru
Administrator
Administrator

Postautor: petru » ndz 20.10.2013 20:01

Zmęczenie. Dzięki za poprawkę. Przy okazji, wstawiajcie tam różne linki, chodzi głównie o dywersyfikację.
Obrazek Obrazek
Józef Stalin - Gdy obstrukcjoniści staną się zbyt irytujący, nazwijcie ich faszystami, nazistami albo antysemitami. Skojarzenie to, wystarczająco często powtarzane, stanie się faktem w opinii publicznej

Awatar użytkownika
petru
Administrator
Administrator

Postautor: petru » wt 22.10.2013 0:48

Jeśli ktoś jest zainteresowany funkcją administratora na pilka.pl w celu dodania kilku linków, to proszę się do mnie zgłaszać. Poprosiłem już parę osób o pomoc, ale w kupie weselej ;).
Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Rojiblanco
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 2168

Postautor: Rojiblanco » wt 22.10.2013 1:02

Ja bym chciał, ale już jestem, więc nie mogę.

Carbon
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1144
Kontaktowanie:

Spam na Twitterze!

Postautor: Carbon » czw 05.06.2014 16:36

Co Wy na to żeby przeprowadzić spontaniczną akcję i rozreklamować po innych osobach na Twitterze nasze forum? Nie chodzi mi o to, żeby chamsko wklejać link i zaznaczać każdego kogo popadnie, tylko w jakiś inteligentny sposób zachęcić do rejestracji. Innego sposobu nie widzę - tydzień do Mundialu, a tutaj cisza...
i hate being bi-polar
it's awesome

Awatar użytkownika
fieldy
One Arsene Wenger
One Arsene Wenger
Reputacja: 1769

Postautor: fieldy » pn 21.03.2016 19:44

haha, prosiłes o spam, to masz :lol:

Wróć do „swiatpilki.com”