Referendum 2017 "Sprawa Kamil 232"

Nowy serwis. Przeprowadzka. Módl się do świętego Jacka.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, piotrcies, maestro, Cris7, fieldy

Co zrobić z Kamilem

Dajemy mu szanse.
26
57%
Zakopujemy.
19
41%
Nie mam zdania.
1
2%

Liczba głosów: 46

Awatar użytkownika
Bouma
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład
Reputacja: 128

Postautor: Bouma » śr 15.02.2017 0:40

Magnum pisze:Source of the post Doskonale wiesz jak to się skończy. Podpisem o PiSie, aluzjami w domku i litanią w temacie moderatorskim o tym, że to niesprawiedliwe, że ozob i League nie mają bana na temat polityczny a on ma i że to, że nazywanie rzeczy po imieniu czyli idiotę idiotą jest karalne jest skandalem i on żąda zmiany tego stanu rzeczy.

To wtedy chyba nikt nie będzie kwestionować jego, już permanentnego, bana.

Wydaje mi się, że ta społeczność jest zbyt mała, żeby wykluczać z niej nawet takich jej członków, dlatego ogólnie jestem wrogiem banowania kogokolwiek, bez względu na jego poglądy czy moją akceptację tej osoby, IMHO. Odbanować Kamila, wrzucić mu ''na cenzurowanym'', jeżeli nie będzie w stanie dostosować się chociaż w pewnym stopniu do oczekiwań tej społeczności, wrócić z banem, jeżeli nie zaakceptuje bana na temat polityczny na forum piłkarskim (sic!), to już jego problem, jeżeli się ogarnie - można dokonać rewizji zakazu udzielania się w temacie politycznym. Zgadzam się, że powrót @Kamila bez żadnych obostrzeń nie ma sensu, bo to będzie powtórka z rozrywki. Takie jest moje zdanie.
...

Awatar użytkownika
czarny samael
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 348

Postautor: czarny samael » śr 15.02.2017 0:45

Bouma, ale ostatnio właśnie jota w jotę tak było :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
guru
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 287

Postautor: guru » śr 15.02.2017 2:41

Zagłosowałem na "dajemy mu szanse". Jeżeli komuś nie pasuje to niech nie czyta jego postów. Jeżeli zaczynam czytac jakiegoś posta i jest sam bełkot to po prostu scroll i tyle. Zazwyczaj mam tak z czarnym, czy ozobem (oczywiście w temacie politycznym) ale nie ignoruje użytkowników, bo czasem mogą napisać coś z sensem.

Kiedyś pamiętam na forum były proste zasady. Ile przekleństw, tyle ostrzeżeń, jak to jest nagminne to delikwent często przebywa na banicji. proste.
Obrazek

Awatar użytkownika
masacra
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 627

Postautor: masacra » śr 15.02.2017 4:57

Wilmore pisze:Source of the post "Wy lewackie ku**y, g**** wiecie o polityce, na niej się zna tylko JarKacz, jak celnie w punkt trafił Ziemkiewicz. Co wy w ogóle, lemingi, gadacie, przecież każdy rozumny wie, że audi opancerzone rozpada się już przy jeździe 50 km/h przy byle kolizji, to nieważne, że takie kupił PiS, na pewno przetarg na wadliwy sprzęt rozpisało jeszcze PO, tak pisali na niezależnej, więc tak na pewno jest. Dobierze się im, cwaniakom i oszustom, do skóry Ziobro, jak tylko podoła z tymi sędziami, co wbrew emocjom uniewinniają niewinnych lekarzy, mafia w togach normalnie. Jak Jarkacz sam przejmie wodze, to nie będzie się takim popuszczać i nadejdzie sprawiedliwość, spełniony zostanie testament Lecha Kaczyńskiego, co to obecnych naszych wrogów sam powoływał na urzędy, ale to nieważne, bo był przecież zmuszany przez lewacką propagandę. Smoleńsk, Smoleńsk, Smoleńsk, eksperymenty na parówkach takie wiarygodne, ch**a się znacie lewackie ści***o"

Jakie to jest żenująco słabe... nawet jak na medrca.
Stac cie na wiecej.
Oczywiście, mogłem się skompromitować. Ale zawsze z pomocą przyjdzie odrobina dialektyki. Rzecz jasna sformułowałem swoje prognozy w taki sposób, by były poprawne także jeśli zdarzy się rzecz dokładnie przeciwna

Awatar użytkownika
j1mmy
30+
30+
Reputacja: 438

Postautor: j1mmy » śr 15.02.2017 8:49

Proszę Państwa zaczyna robić się tu syf. Decyzja moderacji jest taka iż kamila między nami nie będzie, dziękuję za uwagę
Jeśli nie możesz złapać na forum napisz PM

Wróć do „swiatpilki.com”