Polityka prywatności swiatpilki.com

Nowy serwis. Przeprowadzka. Módl się do świętego Jacka.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Magnum, piotrcies, matt_, maestro, Dr.Football1, fieldy, Delpiero14

Awatar użytkownika
petru
Administrator
Administrator
Posty: 9812
Rejestracja: pt 05.11.2004 22:37
Reputacja: 385
Lokalizacja: 4 lipca 1921, hotel Overlook/ ultima Thule

Polityka prywatności swiatpilki.com

Postautor: petru » pt 25.05.2018 18:22

Wprowadzenie
Użytkownik swiatpilki.com („ty”) może dzielić się informacjami i opiniami na temat wydarzeń sportowych, szukać porad, sprawdzać statystyki meczowe. Więcej o naszych usługach przeczytasz w naszym regulaminie. Kiedy używasz naszych usług, wiele z Twoich danych może być przekazywane nam lub osobom trzecim.
Ta polityka prywatności jest ważna, ponieważ pozwoli zrozumieć Ci, w jaki sposób zbieramy, używamy, przeglądamy lub przetwarzamy w inny sposób Twoje dane, kiedy używasz swiatpilki.com(„swiatpilki.com”). Dane osobiste to wszystkie informacje, które mogą zostać użyte do zidentyfikowania Ciebie, lub sprawiające, że identyfikacja staje się możliwa. Ta Polityka Prywatności dotyczy przetwarzania Twoich danych osobistych na swiatpilki.com a nie przetwarzania danych dokonywanego przez inne strony lub usługi, niezależnie czy są one dostarczane przez właścicieli swiatpilki.com, czy przez kogoś innego. Właściciel swiatpilki.com („my”, „nasze”) to:

Ta Polityka Prywatności wchodzi w życie 25 maja 2018. Może być ona modyfikowana od czasu do czasu.

Konieczne modyfikacje to te, które wpływają na Twój status oraz prawa dotyczące ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych.

Konieczne modyfikacje mogą sprowadzać się do uruchamiania nowych usług, wprowadzania nowych technologii i przetwarzania Twoich danych w nowych celach, jednak nie muszą się do tego ograniczać. Z tego względu, jeśli wprowadzimy konieczne modyfikacje do tej Polityki Prywatności, wyślemy Ci za pośrednictwem naszych usług, lub w inny sposób, zawiadomienie, abyś mógł zapoznać się ze zmianami, zanim wejdą one w życie. Zostaniesz poproszony o zgodę na przetwarzanie Twoich danych w myśl uaktualnionej Polityki. Jeśli jej nie wyrazisz, stracisz dostęp do konta i usług dostępnych dla zarejestrowanych użytkowników.

Ponadto, od czasu do czasu możemy wprowadzać niewielkie zmiany do naszej Polityki Prywatności. Pomniejsze modyfikacje nie wpływają na Twoje prawa, obowiązki i status w odniesieniu do ochrony danych osobowych. Mogą, ale nie muszą być to zmiany ułatwiające zrozumienie tej Polityki Prywatności, takie jak przeredagowanie tekstu. Fakt kontynuowania przez Ciebie użytkowania naszych usług po opublikowaniu przez nas uaktualnionej o niewielkie zmiany Politykę Prywatności oznacza, że przetwarzanie Twoich danych będzie odbywać się zgodnie z zasadami owej uaktualnionej Polityki Prywatności.

Administrator danych i podmioty danych
Używając usług swiatpilki.com możesz ujawnić różne informacje, włączając w to takie, które mogą być uznane za dane osobowe. Kiedy twoje dane są przetwarzane, jesteś uznawany za podmiot danych i jesteś uprawniony do korzystania ze swoich praw gwarantowanych Ci przez prawo ochrony danych UE oraz tych wyjaśnionych w tej Polityce Prywatności. Biorąc pod uwagę fakt, że określamy cele i środki przetwarzania danych osobistych na swiatpilki.com, jesteśmy prawnie uznawani za administratora Twoich danych osobistych. Bycie administratorem danych daje nam możliwość przetwarzania Twoich danych osobistych, ale również zobowiązuje nas do ich ochrony w sposób opisany przez prawo ochrony danych UE, a w szczególności przez Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych („RODO”), i tę Politykę Prywatności.

Dane, które przetwarzamy
Przetwarzamy (bądź możemy przetwarzać) różne rodzaje twoich danych. Poniżej znajdziesz informacje o tym, które dane przetwarzamy, a także ich podział na kategorie.

Dane identyfikujące
Dane Identyfikacji Osobistej (DIO) — kiedy zakładasz konto na swiatpilki.com, przetwarzamy Twój e-mail, nazwę użytkownika, a także informacje o Twojej dacie urodzenia. Możesz również podać nazwę użytkownika, który polecił Ci swiatpilki.com, miejsce zamieszkania oraz Twoją strefę czasową. Do tego dodać możesz identyfikatory innych serwisów czatowych (Yahoo ID, Numer ICQ, MSN Messenger ID, etc.), przesłać adres Twojego osobistego bloga lub strony internetowej.

Dane Identyfikacji Elektronicznej — kiedy logujesz się na swiatpilki.com, przetwarzamy IP urządzenia, którego używasz, rodzaj i wersję przeglądarki oraz systemu operacyjnego, a także czas zalogowania.

Nagrania
Obrazy — jeżeli zechcesz, możesz udostępnić zdjęcie profilowe. Może to być zdjęcie przedstawiające Ciebie lub jakikolwiek inny obrazek, który chcesz połączyć ze swoim kontem.

Prywatne zwyczaje i zainteresowania
Preferencje — Do swojego profilu możesz dodać informacje o swoim hobby lub zawodzie. Możesz stworzyć również listę osób, które chcesz ignorować. Przetwarzamy informacje o tematach na forum, które śledzisz, a także o grupach użytkowników, do których dołączasz. Możesz też otrzymywać notyfikacje od administratorów strony lub innych użytkowników swiatpilki.com

Treści, które tworzysz
Poza treściami, które tworzysz na v.com przez udostępnianie swoich danych, na naszej stronie możesz wysyłać wiadomości do innych użytkowników, tworzyć nowe tematy na Forum lub odpowiadać na te już istniejące. Możesz stworzyć również swoją forumową sygnaturę oraz notkę biograficzną, która może przekazywać coś więcej o Tobie innym użytkownikom. Za każdym razem, kiedy stworzysz któryś z rodzajów treści opisanych powyżej, będziemy przechowywać te dane.

Dlaczego i jak przetwarzamy Twoje dane
Zbieramy i przetwarzamy Twoje dane, kiedy rejestrujesz się i używasz naszego serwisu. Przetwarzamy Twoje dane osobiste w celu świadczenia Ci usług, ulepszania Twoich doświadczeń z nimi, a także ich samych oraz by zapewnić prawidłowe funkcjonowanie swiatpilki.com Więcej o celach przetwarzania Twoich danych możesz znaleźć poniżej.

Dane identyfikujące
Dane Identyfikacji Osobistej (DIO) — Twoje DIO, które przetwarzamy, kiedy stworzysz konto (e-mail i nazwa użytkownika) mają na celu odróżnienie Cię od innych użytkowników swiatpilki.com. Twój adres e-mail używany jest, abyśmy mogli zakomunikować Ci wszelkie zmiany dotyczące Twojego konta lub naszych usług, a także do przesyłania Ci ofert reklamowych, jeśli się na to zgodzisz. Informacje o Twojej strefie czasowej pomagają nam pokazywać Ci odpowiedni czas wysłania wiadomości na forum. To, czy zdecydujesz się ujawnić nam miejsce zamieszkania, a także identyfikatory innych serwisów czatowych (Yahoo ID, Numer ICQ, MSN Messenger ID, etc.), przesłać adres Twojego osobistego bloga lub strony internetowej pozostaje Twoją decyzją. Te informacje mogą przyczynić się do personalizacji Twojego konta oraz rozwoju Twoich kanałów komunikacji z nami i innymi użytkownikami

Dane Identyfikacji Elektronicznej — Przetwarzamy adres IP urządzenia, którego używasz, aby umożliwić komunikację pomiędzy Twoim urządzeniem a naszym serwerem, a także, aby określić w przybliżeniu Twoje położenie geograficzne, które może zostać użyte do dalszego usprawnienia naszych usług (na przykład pokazywanie Ci treści w Twoim języku lub gier hazardowych, które są legalne w Twoim kraju), a także w celu analizy. Więcej o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane, znajdziesz w naszej Polityce Ciasteczek.
Przetwarzanie szczegółowych danych na temat Twojej przeglądarki i systemu operacyjnego jest konieczne, abyśmy mogli zapewnić Ci prawidłowe działanie naszych usług. Czasem również będziemy potrzebować tych danych, aby rozwiązywać ewentualne problemy techniczne.

Nagrania
Obrazy — możemy przechowywać Twoje zdjęcie profilowe, aby umożliwić ci spersonalizowanie Twojego profilu na naszej stronie.

Prywatne zwyczaje i zainteresowania
Preferencje — Do swojego profilu możesz dodać informacje o swoim hobby lub zawodzie, aby zaprezentować siebie innym użytkownikom w bardziej szczegółowy sposób. Będziemy przechowywać te informacje w Twoim imieniu.

Przetwarzamy informacje o tematach, które śledzisz na forum, a także o grupach użytkowników, do których dołączasz, abyś mógł natychmiastowo dostać się do tego, co dla Ciebie ważne.

Treści, które tworzysz
Przechowujemy wszystkie wiadomości, które wysyłasz i otrzymujesz, a także tematy i komentarze, które wysyłasz na forum. Robimy to, aby umożliwić interakcję między użytkownikami, co jest głównym celem swiatpilki.com.

Nasze użycie ciasteczek
Każda przeglądarka odwiedzająca naszą stronę będzie otrzymywać od nas ciasteczka. Używamy ciasteczek, ponieważ chcemy upewnić się, że wszyscy nasi użytkownicy będą mieli jak najlepsze wrażenia z używania naszej strony.

Używając ciasteczek, przetwarzamy standardowe informacje rejestrowane w internecie oraz szczegóły zachowania użytkowników na stronie. Ciasteczka pozwalają nam na ulepszenie nawigacji strony, analizę zachowań wszystkich odwiedzających, promocję naszych produktów i udostępnianie treści od osób trzecich. Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak używamy ciasteczek, możesz przeczytać naszą Politykę Ciasteczek.

Jak przetwarzamy Twoje dane
Nie zbieramy nadmiernych ilości Twoich danych. Przetwarzamy jedynie informacje, których naprawdę potrzebujemy, i tylko do umówionych celów. Staramy się uaktualniać Twoje dane i przechowywać je w bezpieczny sposób. Nie przetwarzamy Twoich danych przez czas dłuższy, niż jest konieczny do realizacji określonych celów.

Używamy zgodnych ze standardami branżowymi środków technicznych i organizacyjnych, aby chronić Twoje dane. Podejmujemy zatem odpowiednie działania, by zapobiec przypadkowemu lub bezprawnemu zniszczeniu Twoich danych, ich zmianie, kradzieży, nieuprawnionemu ujawnieniu lub dostępowi do nich, a także bezprawnemu użyciu i przetwarzaniu.

Stosujemy różne poziomy kontroli dostępu do Twoich danych. Ograniczenia kontroli dostępu spowodowane są potrzebami biznesowymi i wymogami bezpieczeństwa. Pragniemy zapewnić Cię, że jedynie osoby posiadające wiedzę i umiejętności wystarczające do wypełniania obowiązków wynikających z ich pracy mają dostęp do Twoich danych.

Twoje prawa
Prawo dostępu
Masz prawo otrzymać od nas odpowiedź na pytanie o przetwarzanie przez nas Twoich danych osobistych, a jeżeli będzie ona twierdząca, masz prawo poprosić o dostęp do tych danych. Jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź na wspomniane wyżej pytanie oraz dostęp do Twoich danych osobistych, prosimy o skontaktowanie się z nami pod adresem redakcja@swiatpilki.com.

Prawo do poprawiania
Masz prawo poprosić nas o usunięcie nieprawidłowych danych dotyczących Ciebie. Biorąc pod uwagę cele przetwarzania danych, masz również prawo uzupełnić niekompletne dane osobiste.

Prawo do usunięcia (prawo do bycia zapomnianym)
W ograniczonych przypadkach masz prawo zażądać od nas usunięcia Twoich danych.
– Kiedy te dane nie są już konieczne do celów, do których zostały zebrane,
– Kiedy cofnąłeś zgodę i nie ma już żadnych podstaw prawnych, które pozwalałyby na kontynuowanie ich przetwarzania,
– Kiedy zaprotestowałeś przeciwko ich przetwarzaniu i nie ma nadrzędnych praw zezwalających na dalsze przetwarzanie,
– Kiedy dane zostały przetworzone bezprawnie lub
– Kiedy muszą zostać usunięte, by wypełnić prawne zobowiązanie.

Prawo do ograniczenia przetwarzania
Masz prawo zażądać ograniczenia przetwarzania Twoich danych osobistych w następujących okolicznościach:
– Jeżeli uważasz, że dane są nieścisłe, to ich przetwarzanie może być ograniczone do czasu ich weryfikacji.
– Jeżeli przetwarzanie odbywa się bezprawnie, a Ty zażądasz ograniczenia zamiast usunięcia.
– Kiedy nie potrzebujemy już Twoich danych do celów, do których je zebraliśmy, ale Ty potrzebujesz ich z powodu roszczeń prawnych.
– Jeżeli zaprotestowałeś przeciw przetwarzaniu przez nas w uzasadnionym interesie Twoich danych, na czas weryfikacji tego, czy nasz uzasadniony interes stanowi naruszenie Twoich fundamentalnych praw i wolności.

Prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych i prawa dotyczące automatycznego podejmowania decyzji
Masz prawo zaprotestować przeciw przetwarzaniu przez nas Twoich danych, włączając w to profilowanie, z powodu twojej szczególnej sytuacji. Po wyrażeniu przez Ciebie sprzeciwu zaprzestaniemy przetwarzania Twoich danych, chyba że będziemy mogli zaprezentować uzasadnione, nadrzędne w stosunku do Twoich praw i wolności przyczyny na kontynuowanie przetwarzania, lub jeśli dalsze ich przetwarzanie jest konieczne do ustanowienia, realizacji, lub obrony roszczeń prawnych.

Prawo do przenoszenia danych
W pewnych okolicznościach masz prawo do otrzymania danych, które od Ciebie pozyskaliśmy, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie komputerowym (t.j. w wersji cyfrowej). Masz również prawo zażądać przekazania tych danych do innego podmiotu bez utrudnień z naszej strony, jeżeli będzie to technicznie wykonalne.

Prawo do cofnięcia zgody
Jeśli podstawą do przetwarzania Twoich danych jest Twoja zgoda, możesz cofnąć ją w każdej chwili bez podania przyczyny i bez opłat.
Wycofanie zgody nie zmienia legalności przetwarzania, które odbywało się za Twoją zgodą, zanim została ona wycofana. Chcemy, abyś był świadomy, że po wycofaniu przez Ciebie zgody nie będziemy mogli przetwarzać Twoich danych, a w konsekwencji świadczyć Ci naszych usług.

Prawo do złożenia skargi
Jeżeli uważasz, że twoje prawa dotyczące danych osobistych zostały naruszone, możesz skontaktować się z nami pod adresem redakcja@swiatpilki.com. Masz również prawo do złożenia skargi do lokalnego organu zajmującego się ochroną danych. Odpowiednie organy ochrony danych w państwach członkowskich UE określone są przez twoje miejsce zamieszkania lub przez miejsce, w którym rzekome naruszenie miało miejsce.


Jak długo przechowujemy Twoje dane
Przechowujemy Twoje dane do czasu, kiedy zadecydujesz, by usunąć swoje konto na swiatpilki.com. W celu usunięcia konta skontaktuj się z administracją strony lub napisz do nas na redakcja@swiatpilki.com. Kiedy usuniesz swoje konto, usuniemy Twoje dane osobiste. Musisz wiedzieć, że nie usuniemy wtedy Twoich postów z forum. Pozostawimy je, aby inni użytkownicy mogli śledzić tok dyskusji.

Kto jeszcze może mieć dostęp do Twoich danych
Możemy dzielić się Twoimi danymi z osobami trzecimi. Osoby trzecie rozróżniamy w następujący sposób:
– Podmioty pomagające nam w świadczeniu i ulepszaniu naszych usług (n.p. w analizie, utrzymaniu, reklamie, rozwoju). Mają one pozwolenie na przetwarzanie Twoich informacji w sposób konieczny do wykonywania zlecanych im zadań. Musisz wiedzieć, że jedynie my określamy cele i środki przetwarzania Twoich danych oraz to, które z nich zostaną przetworzone przy wypełnianiu zleconych zadań.
– Organy władzy publicznej oraz wymiaru sprawiedliwości mają dostęp do Twoich danych w sytuacjach, kiedy jest to konieczne oraz kiedy ciąży na nas obowiązek prawny.

Transfer Twoich danych do innych krajów
Z odbiorcami Twoich danych będziemy zawierać konieczne Porozumienia o Ochronie Danych zawierające Standardowe Klauzule Umowne wydawane przez Komisję Europejską oraz zobowiązujące wyżej wymienionych odbiorców danych do zapewnienia odpowiedniego poziomu ochrony i zabezpieczeń określonych przez właściwe prawo ochrony danych, w szczególności RODO, w stosunku do Twoich danych osobistych.
Obrazek Obrazek
Józef Stalin - Gdy obstrukcjoniści staną się zbyt irytujący, nazwijcie ich faszystami, nazistami albo antysemitami. Skojarzenie to, wystarczająco często powtarzane, stanie się faktem w opinii publicznej

Wróć do „swiatpilki.com”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość