Przyszłość www.pilka.pl i uwagi do redakcji

Nowy serwis. Przeprowadzka. Módl się do świętego Jacka.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, piotrcies, maestro, Cris7, fieldy

Awatar użytkownika
Boromir
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 910

Re: Przyszłość www.pilka.pl i uwagi do redakcji

Postautor: Boromir » czw 23.09.2010 19:27

Ja tam lubię się pośmiać z komentarzy nastolatków którzy klubowi o którym się wypowiadają kibicują od najbliższego sukcesu. Nawet takie osobniki jak El Intero czy Rolnik z Turynu czytam, bo mnie po prostu śmieszy ich frustracja :D

Ale też czasami niektórzy przeginają, zwłaszcza kibice Serie A których chyba na głównej jest najwięcej. I nie ma tu reguły czy z Juve, czy z Milanu czy z Genoi, po wszystkich stronach są oszołomy.

No i jednak kibicom Interu wolno trochę więcej :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
kaczy
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 378

Postautor: kaczy » czw 23.09.2010 20:22

Babel pisze:
kaczy pisze:Są tu podobni do mnie ?

Nie, kaczy Ty jestes jedyny wyjatkowy w swojej kategorii.

Widziałem że dodajesz tam czasem newsy, i absolutnie nie chciałem żeby komuś się zrobiło przykro. Nie zrozum mnie źle. ;)

pilka.pl jest to serwis 'od kibica, dla kibica', ja na tyle mocno interesuję się piłką że ważne dla mnie informacje biorę niekiedy z bezpośredniego źródła.

pilka.pl jest po prostu uzupełnieniem dla niedzielnego fana dobrej piłki aby poprzeglądać sobie 'co w trawie piszczy' lub dla rozjuszonego małolata który trafił tam wpisując hasło 'piłka' w googlach i sieje ferment w komentarzach.

Jeśli miałbym porównywać, nasz portal jest jak taki 'bravo sport' w kiosku ruchu leżący obok poważniejszej sportowej prasy. I myślę że jest to najbardziej trafne

Takie jest moje zdanie które mam prawo wyrazić ... mam nadzieję że teraz nie podpadłem nikomu :lol:

Awatar użytkownika
j1mmy
30+
30+
Reputacja: 445

Postautor: j1mmy » śr 29.09.2010 12:33

A ja odnoszę wrażenie , ze kariera forumowicza na pilka.pl zaczynała się od wyszumienia w komentarzach a następnie na próbach dyskusji na forum , paru szybkich warnach i przystosowywania się do poziomu dyskusji panującego na forum. Na stronie jest napinka i jest dobrze, bo ten serwis wojną calcio stoi :)
Jeśli nie możesz złapać na forum napisz PM

Awatar użytkownika
cloner
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 1879
Kontaktowanie:

Postautor: cloner » śr 29.09.2010 12:38

kaczy pisze:Jeśli miałbym porównywać, nasz portal jest jak taki 'bravo sport' w kiosku ruchu leżący obok poważniejszej sportowej prasy. I myślę że jest to najbardziej trafne

Muszę się z Tobą zgodzić. Na pilka.pl nic twórczego nie ma, samo kopiowanie bądź tłumaczenie z innych stron, przez co oglądalność serwisu raczej powinna spadać. Nie wiem jak jest w rzeczywistości, ale ja zaglądam bardzo rzadko.

j1mmy pisze:A ja odnoszę wrażenie , ze kariera forumowicza na pilka.pl zaczynała się od wyszumienia w komentarzach

U mnie tak chyba nie było :P Ja od razu się musiałem ponapinać na forum 8)
zaglądanie ludziom do portfela, największą oznaką życiowego niepowodzenia
j#bać konfidentów!!! tylko Polska kibolska!!!

Obrazek

Awatar użytkownika
kaczy
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 378

Postautor: kaczy » wt 26.10.2010 20:57

Czy jest/będzie możliwe wklejanie linków z youtube, wyświetlających bezpośrednio ?

twoja_stara
Junior
Junior
Reputacja: 0

Postautor: twoja_stara » czw 07.04.2011 11:10

wydaje mi się, żę powinien być jakiś dział zajmujący się poradami "sprzętowymi" - pewnie każdy z nas ma w tym temacie jakieś doświadczenie, którym mógłby się podzielić ( i przy okazji pomóc ) z innymi

Dzidek_
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 152

Postautor: Dzidek_ » pt 13.05.2011 1:55

Spróbujcie zainstalować nową wersję phpbb3 albo podmienić captchę, bo spam zalewa forum (patrz: nowi użytkownicy).

Awatar użytkownika
bartbuks
Administrator
Administrator
Reputacja: 11
Kontaktowanie:

Postautor: bartbuks » pt 13.05.2011 2:20

Dzidek_ pisze:Spróbujcie zainstalować nową wersję phpbb3 albo podmienić captchę, bo spam zalewa forum (patrz: nowi użytkownicy).

Dzidek_ a masz może jakieś info na temat tapatalka pod fora takie jak pilka.pl?
Obrazek

Awatar użytkownika
Obserwator
Niereformowalny :/

Postautor: Obserwator » wt 25.10.2011 0:30

Mam taką uwagę-czemu to forum zeszło na psy? Kiedyś było coś takiego, że były ostrzezenia-chyba 10. Dostawało się 1, 2 , 5 -potem ban.
A teraz jakiemuś moderatorowi nie spodobał się mój post i mnie zbanował, bez żadnego ostrzezenia i podania powodu.
Tak się traktuje użykowników-klientów-dzięki kórym macie kieszenie pelne pieniedzy?
Bragiel.

Awatar użytkownika
Kaka_ACM
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik

Postautor: Kaka_ACM » wt 25.10.2011 0:49

oddajcie obserwatorowi piniadze za las :lol: wyzyskiwacze cholerne, bez grosza szacunku dla takiej osobistosci :naughty:
Silniejsi od zazdrości, pecha i niesprawiedliowości..
Forza Milan !

Awatar użytkownika
Dr.Football1
I Don't Need No Doctor
I Don't Need No Doctor
Reputacja: 1278
Kontaktowanie:

Postautor: Dr.Football1 » wt 25.10.2011 0:54

Fieldy z Mentorem spia na pieniadzach i jeszcze takie rzeczy... Chamstwo w panstwie !!!

Awatar użytkownika
Obserwator
Niereformowalny :/

Postautor: Obserwator » wt 25.10.2011 0:56

Kaka_ACM pisze:oddajcie obserwatorowi piniadze za las :lol: wyzyskiwacze cholerne, bez grosza szacunku dla takiej osobistosci :naughty:

Nie-nie chce waszych pieniędzy.
Mam swoje, niewielkie, ale uczciwie zarobione. Mogę patrzeć sobie w lustro i mówić,,Co za ucziwy koleś".
A wy? Walizki z kasą walają się po redakcji a uczciwych obywateli się banuje. I to jescze za nic. Do tej pory nie wiem za co dostałem bana.
Bragiel.

Awatar użytkownika
Morrow
Administrator
Administrator
Reputacja: 1317

Postautor: Morrow » wt 25.10.2011 1:11

Nie wiem kto za tym stoi. Czy fieldy, piwus czy Babel ale jeśli nie mają tych milionów z moderowania pilka.pl pod ręką na ich miejscu załatwiłbym sobie fałszywą tożsamość i bilet w jedną stronę do Gwatemali bo nie znają dnia ani godziny. Obserwator nie dobrał nicka przypadkiem.

http://www.youtube.com/watch?v=v3h4L_FPgDs

Awatar użytkownika
Babel
onegdaj alkoholik
onegdaj alkoholik
Reputacja: 91

Postautor: Babel » wt 25.10.2011 7:42

Uczciwie piszac pieniedzy z tego nie mam za duzych. Jakas kuroniówka. Ale tak mysle, ze to moze dlatego ze dawno nie byłem w budynku redakcji pilka.pl? :rotfl:

Teraz zdradze alkowy. Nie ma zadnego budynku redakcji, nie ma zadnych walajacych sie walizek z pieniedzmi, bana od zawsze mozna bylo dostac za jeden wpis lub za calkształt tworczosci artystycznej. Nic sie nie zmieniło - za tak głupkowate wpisy mozna baaardzo szybko dostac bana.

Awatar użytkownika
j1mmy
30+
30+
Reputacja: 445

Postautor: j1mmy » wt 25.10.2011 8:00

Dobrze kochani wiadomo forum małe itd. , ale jakies standardy obowiązują , może wystarczyłby zamknięty dział pręgierz gdzie wpisywalibyście kto ile i za co. Wtedy sytuacja byłaby transparentna
Jeśli nie możesz złapać na forum napisz PM

Wróć do „swiatpilki.com”