Przyszłość www.pilka.pl i uwagi do redakcji

Nowy serwis. Przeprowadzka. Módl się do świętego Jacka.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, piotrcies, maestro, Cris7, fieldy

Awatar użytkownika
Kluchman
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 753

Re: Przyszłość www.pilka.pl i uwagi do redakcji

Postautor: Kluchman » wt 25.10.2011 10:22

Był (jest?) taki temat, ale nikomu z modów najwyraźniej od dawna nie chce się w nim pisać. :)

Awatar użytkownika
Boromir
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 910

Postautor: Boromir » wt 25.10.2011 10:38

Ej ale jak będzie jakiś moderator potrzebny to ja chętnie się przyjmę, wiadomo, pieniędzy nigdy za dużo, a marzą mi się wakacje w Japonii to bym sobie ze dwa tygodnie pomodował to myślę, że tu bym zarobił. Dajcie jakiś namiar na redakcję to podeślę swoje CV.

:rotfl:
Obrazek

Awatar użytkownika
fieldy
One Arsene Wenger
One Arsene Wenger
Reputacja: 1752

Postautor: fieldy » wt 25.10.2011 11:55

Czy wy zawsze musicie robić sobie żarty ? Domek jest jeden i nich tak zostanie.

Bana dałem ja i tylko ja, nie piwus, nie Mentor, nie Babel, ani nawet nie Agnieszka. (o maestro nawet nie pisze, bo on już zapadł w sen zimowy)
Za co ban ? Za całokształt. Jak się ktoś nie stosuje do uwag moderatorów/adminów, pisze nie na temat w każdym wątku, zakłada tematy dla jaj, czyli robi bałagan, czy też (a może przede wszystkim) jedyne czym się zajmuje to prowokowanie - to niech nie liczy, że będzie traktowany poważnie.
Z góry uprzedzam, że jeśli ban niczego nie nauczył, to będzie kolejna przerwa, dłuższa.

Nie ma już tematu z ostrzeżeniami / banami (choć z banami chyba nigdy nie było) bo to nie ma sensu. Jak ktoś dostaje WP to się o tym dowiaduje albo od moda w danym poście, albo dostaje info na skrzynkę. Banów za dużo nie ma w ogóle w tym czasie, głównie banowane są boty, a one nie potrzebują informacji za do zostały pogonione, bo dobrze wiedzą (jak widać przewyższają tutaj tych prawdziwych, niektórych userów, którzy są zawsze niewinni)

Obserwator pisze:To jest forum publiczne-placimy na nie podatki-i to niemałe!

:lol: :spoko:

Awatar użytkownika
Obserwator
Niereformowalny :/
Reputacja: 0

Postautor: Obserwator » wt 25.10.2011 15:13

fieldy pisze:Czy wy zawsze musicie robić sobie żarty ? Domek jest jeden i nich tak zostanie.

Bana dałem ja i tylko ja, nie piwus, nie Mentor, nie Babel, ani nawet nie Agnieszka. (o maestro nawet nie pisze, bo on już zapadł w sen zimowy)
Za co ban ? Za całokształt. Jak się ktoś nie stosuje do uwag moderatorów/adminów, pisze nie na temat w każdym wątku, zakłada tematy dla jaj, czyli robi bałagan, czy też (a może przede wszystkim) jedyne czym się zajmuje to prowokowanie - to niech nie liczy, że będzie traktowany poważnie.
Z góry uprzedzam, że jeśli ban niczego nie nauczył, to będzie kolejna przerwa, dłuższa.

Nie ma już tematu z ostrzeżeniami / banami (choć z banami chyba nigdy nie było) bo to nie ma sensu. Jak ktoś dostaje WP to się o tym dowiaduje albo od moda w danym poście, albo dostaje info na skrzynkę. Banów za dużo nie ma w ogóle w tym czasie, głównie banowane są boty, a one nie potrzebują informacji za do zostały pogonione, bo dobrze wiedzą (jak widać przewyższają tutaj tych prawdziwych, niektórych userów, którzy są zawsze niewinni)

Obserwator pisze:To jest forum publiczne-placimy na nie podatki-i to niemałe!

:lol: :spoko:

Przecież żartuję, wiem, że nie ma tu redakcji większe pieniądze zarobiłoby się jako pomocnik murarza niż tutaj.
Wszystko musi być na poważnie?
Może będziemy dyskutować w stylu Strejalua, o diagonalnych podaniach w sektory boiskach B7-B8 albo o progresji prawej nogi lewego kryptopomocnika Poloneza Mordy?

Musi być trochę zabawy i funu w dyskusjach piłkarskich-inaczej zrobi się całkowite zestrejlauienie, jescze bedziemy analizować na analiztorze i rozrysowowwać sytuacje(co już tu widziałem).

Ale co do bana-to powinno być ostrzeżenia-1, 5, 10. A nie ban od razu.

ps. Piwusa widziałem wczoraj prze zszybę w Mariocie, szedłem sobie po bułki-patrze stoją same hummery a w hotelu Piwus opierdala kawior z Kulczykiem-pasiecie się naszej krzywdzie!.
Pozdrawiam.
Bragiel.

Awatar użytkownika
Dr.Football1
I Don't Need No Doctor
I Don't Need No Doctor
Reputacja: 1278
Kontaktowanie:

Postautor: Dr.Football1 » wt 25.10.2011 16:16

fieldy pisze:Czy wy zawsze musicie robić sobie żarty ? Domek jest jeden i nich tak zostanie.

Panowie ostrzegam. Zaraz wpadnie fieldzicho i rozwali towarzycho.

Awatar użytkownika
Rezus
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 690

Postautor: Rezus » wt 25.10.2011 16:21

A ja o czymś innym chciałem napisać. Fieldy ostatnio napisałeś, że forum w salon 24 się zamienia a dla mnie jest to rzecz normalna z bardzo prostej przyczyny, lata lecą nie tylko forum ale także nam. Człowiek dorosły interesuje się nie tylko jedną rzeczą, piłką, ale interesują go otaczające sprawy - geje/pedały :lol: , polityka czy oglądanie filmów bądź seriali albo ile imprez w tygodniu zalicza Cloner czy też grubość teczki każdego użytkownika u państwowego agenta. Nie samą piłką człowiek żyje, kończę już bo idę pograć w piłkę z kumplami. :lol:
Obrazek
"Wstąp do piekła, stamtąd nie ma powrotu, wstąp do piekła, na zawsze zostań tam"

Awatar użytkownika
bartbuks
Administrator
Administrator
Reputacja: 11
Kontaktowanie:

Postautor: bartbuks » wt 25.10.2011 17:26

Rezus pisze:A ja o czymś innym chciałem napisać. Fieldy ostatnio napisałeś, że forum w salon 24 się zamienia a dla mnie jest to rzecz normalna z bardzo prostej przyczyny, lata lecą nie tylko forum ale także nam. Człowiek dorosły interesuje się nie tylko jedną rzeczą, piłką, ale interesują go otaczające sprawy - geje/pedały , polityka czy oglądanie filmów bądź seriali albo ile imprez w tygodniu zalicza Cloner czy też grubość teczki każdego użytkownika u państwowego agenta. Nie samą piłką człowiek żyje

Proste. Zauważcie, ze niektórzy z Was znają się kilka lat, widzieli się nie raz na żywo, walili wódę, rozpieprzali razem prysznice, pożyczali kasę, dojrzewali i tylko jeden Bóg wie co jeszcze. Gadamy o wszystkim, mamy swoje sympatie, antypatie, więc czasami żartujemy sobie jakbyśmy siedzieli z kumplami przy piwie w pubie. Więc nie ma co sie dziwić, że forum zmierza w takim kierunku. Nowych userów jest mało, bo jak ktoś się pojawi, to zaraz stara gwardia niszczy jego intelektualną miernotę. Wybaczcie, ale wg mnie za jakiś czas będzie to jedna wielka knajpa, a nie forum tematyczne, bo zostanie tylko grupka osób.
Obrazek

Awatar użytkownika
Marco Van Basten
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 25

Postautor: Marco Van Basten » wt 25.10.2011 19:51

Nie jest źle. Siedzę na wielu forach historycznych, sportowych, politycznych itd., ale muszę stwierdzić że u nas na "piłce.pl" klimat jest najlepszy. Taka "zgrana paczka" po prostu :D

Awatar użytkownika
Dr.Football1
I Don't Need No Doctor
I Don't Need No Doctor
Kontaktowanie:

Postautor: Dr.Football1 » wt 25.10.2011 19:57

A poza tym to jest NAJWIEKSZE I NAJLEPSZE PILKARSKIE FORUM w Polsce Panowie i Panie. Nie zapominajmy o tym :wink:

Awatar użytkownika
bartbuks
Administrator
Administrator
Reputacja: 11
Kontaktowanie:

Postautor: bartbuks » śr 26.10.2011 0:43

Dr.Football1 pisze:Cholera,w zakladkach ??? Ja mam forum ustawione na strone startowa

U mnie laptop praktyczni włączony jest przez całą dobę, Chromę oczywiście też śmiga na okrągło, a zakładka z forum jest otwarta cały czas, więc fieldy zapewne widzi, że cały czas jestem online :P Dlatego prosiłem o instalację odpowiednich rzeczy, aby mi forum na tapatalku śmigało, ale oczywiście wszyscy mają to w dupie :!: :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Dr.Football1
I Don't Need No Doctor
I Don't Need No Doctor
Kontaktowanie:

Postautor: Dr.Football1 » śr 26.10.2011 2:17

Tak sobie pomyslalem ilu uzytkownikow regularnie udziela sie na naszym forum ? A ze cierpie na bezsennosc postanowilem policzyc. A wiec jedziemy:

DrFootball1
Wilmore
fieldy
sbQ
Salas11
ddemon
Lisek_chz
emdzej
mete
Pawel875
Rezus
Mentor
Babel
petrdcm
Diamen23
bartbuks
Sammyy
Piwus
mzatlanta
Marq
Maciek (interista)
Maciek_88
Ozdobny
(L)oczkerson
MarcinW
Magnum
Boromir
arek_ahig
10
smoua
Fishbone
grzegorzfcb
BarcaQzyn
Daaaamian
Sergek
MVB
janop
Ebi
Akarin
MazurXIII
Puzon93
Cloner
MENDEZ
Arwin
red85
Cris
Kamil323
Matt
Inferno
Duch
Mirek15
maestro
piotrcies
Mgiggs
Emerald
Morrow
Enjoy's
Vianuch
cru
RealFan
Bienias
Shlubb
SobolPL
Roza
lukinis131
NoName1989
j1mmy
Kendo
Hyypia123
Darkman1948
Aker
KajoFC
michal2
John Travolta
Nebula RN
THEMANIEK
franz
Jarzinho
czarny_samael
samurano
brzycho
muszeq
myhalek_acm
Chlopaczek
MaUser_FCI
gilardino11
coco
Kaka_ACM
Il Padrino
venomiq
League
Professor Chaos
stary rupieć
Sikor
Realista
Bellus
Pelart
Etus
jordan20
rkoeman
tylerdurden
pjtr
kyloloko
sigane pepe
Toudinho
Premo
marchelsinio
krzychu212
pasza
moja_stopa
lech98
czeher
BERGKAMP
kaczy
pierroo
brylancik

Razem 116 osob jezeli dobrze licze (jezeli kogos pominalem to moze mnie zjebac). Kazdy grubo ponad 100 postow,kazdy bardziej lub mniej regularnie sie udziela. I to forum niby umiera ? Malo ktore forum w Polsce moze pochwalic sie tak swietnym rezultatem,a juz na pewno zadne pilkarskie.
Ostatnio zmieniony śr 26.10.2011 3:50 przez Dr.Football1, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kluchman
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 753

Postautor: Kluchman » pt 04.11.2011 13:54

Witam!

Zauważyłem fajną praktykę na innym forum. Pilka.pl nie od dziś cierpi ma nadmiar botów i spamu na forum. Jest jednak coś, co może rozwiązać ten problem. Otóż na tego typu forach istnieje opcja konieczności zatwierdzenia przez moderatora/administratora określonej liczby pierwszych postów po rejestracji danej osoby (powiedzmy trzech), po czym, jeśli wszystko jest w porządku, takiej osobie odblokowuje się prawo pisania bez konieczności wcześniejszej akceptacji (posty pojawiają się na forum publicznym normalnie, automatycznie po wysłaniu), a jeśli nie jest w porządku to ban, a inni użytkownicy nie muszą o tym wiedzieć, że ktoś taki w ogóle istniał.

Dałoby się coś takiego włączyć tutaj?

Awatar użytkownika
emdżej
Walczymy!
Reputacja: 0

Postautor: emdżej » pt 04.11.2011 15:03

Widziałem też inne rozwiązanie podobnej kwestii. Mianowice trzeba było mieć określoną liczbę postów (coś ok. 5-10, nie pamiętam dokładnie), żeby można było wklejać zdjęcia lub linki.
Obrazek

Awatar użytkownika
Marco Van Basten
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 25

Postautor: Marco Van Basten » pt 04.11.2011 15:05

Kolega Realfan i emdżej dobrze kombinują. Może wtedy temat dotyczący ŁKS-u Łódź nie stanowiłby fotorelacji z imprez clonera.

cruel
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 109
Kontaktowanie:

Postautor: cruel » pt 04.11.2011 18:06

No albo po prostu sensowna captcha przy rejestracji, chociaz powyzsze pomysly tez nieglupie, szczegolnie ten 2.

Wróć do „swiatpilki.com”