Regulamin Forum i Serwisu

Nowy serwis. Przeprowadzka. Módl się do świętego Jacka.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Magnum, piotrcies, matt_, maestro, Dr.Football1, fieldy, Delpiero14

Spike Spiegel
Administrator
Administrator
Posty: 37
Rejestracja: sob 28.02.2004 20:29
Reputacja: 0
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Regulamin Forum i Serwisu

Postautor: Spike Spiegel » pn 03.05.2004 21:41

I. Postanowienia ogólne.

  1. Rejestracja w serwisie swiatpilki.com jest równoznaczna z akceptacją ninejszego regulaminu, a także obowiązkiem zaznajomienia się z nim.

  2. Serwis jest własnością Administratorów i to do nich należy decydujące zdanie. Zarówno Administratorzy, jak i wybrani przez nich oraz ich reprezentujący Moderatorzy nie mają obowiązku tłumaczyć się ze swoich decyzji.

  3. Administratorzy i Moderatorzy serwisu zastrzegają sobie prawo do ukarania użytkownika także w szczególnych przypadkach nieprzewidzianych w niniejszym regulaminie.

II. Treść.

  4. Rejestracja:
   a) każdy użytkownik może posiadać tylko i wyłącznie jedno konto - niedozwolona jest rejestracja jednej osoby pod różnymi nickami (ksywami, pseudonimami, imionami)
   b) nicki wulgarne lub obraźliwe zostaną niezwłocznie usunięte

  5. Korzystanie z forum, wypowiedzi:
   a) zabrania się używania wulgaryzmów
   b) zabrania się pisania postów zawierających treści obraźliwe
   c) zabrania się umieszczania nicków innych użytkowników oraz wszelkiego rodzaju treści dla nich obraźliwych w swoich podpisach i avatarach
   d) zabrania się "nabijania postów", czyli pisania krótkich wypowiedzi, które nic nie wnoszą do tematu
   e) zabrania się pisania tzw. "off-topiców", czyli postów niezwiązanych z tematem, w którym się wypowiadamy
   f) należy dbać o kulturę języka, przede wszystkim stylistykę, ortografię, gramatykę i interpunkcję, w tym przestrzegać poprawnej pisowni nazw drużyn, nazwisk zawodników itd.
   g) zabrania się umieszczania treści pornograficznych
   h) avatary (obrazki pod nickami) i podpisy pod postami nie mogą zawierać treści obraźliwych (w stosunku do klubów, zawodników, innych użytkowników forum itd.)
   i) zabrania się umieszczania reklam - wyjątek stanowi temat "Reklama", który zawiera warunki korzystania z niego; naruszenie tego punktu będzie traktowane jak spam i karane
   j) rejestrując się w serwisie zgadzasz się aby Twoje wypowiedzi były w szczególnych wypadkach moderowane - łącznie z ich edytowaniem i usuwaniem w części lub całości, zamykaniem tworzonych przez Ciebie tematów, przenoszeniem ich itd.
   k) w dziale "Bukmacherka" należy się stosować do niniejszego regulaminu, a także zasad określonych tutaj.

  6. Kary:

   Łamanie regulaminu jest równoznaczne z poniesieniem kary, którą przyznają Administratorzy, Moderatorzy a także Moderatorzy Komentarzy Newsowych.

  Karami są:
   a) ostrzeżenia (zwane dalej WP)
   b) "bany newsowe" - blokowanie możliwości komentowania newsów na stronie głównej, bez blokowania możliwości wypowiedzi na forum (przyznawane po otrzymaniu 5 WP)
   c) "bany globalne" - blokowanie możliwości wypowiedzi zarówno na forum jak i komentowania newsów ze strony głównej (bany czasowe lub dożywotnie):
    - ban czasowy - 10 WP powoduje automatyczne zbanowanie użytkownika na 21 dni
    - ban dożywotni - w szczególnych przypadkach (rażącego naruszenia regulaminu,niestosowania się do napomnień osób upoważnionych, recydywy i in.) możliwe jest zbanowanie użytkownika dożywotnio
    - w szczególnych przypadkach możliwe jest także zbanowanie użytkownika bez wcześniejszego przyznawania WP
   d) "rangi negatywne" - czyli podpis pod nickiem użytkownika, który jest przyznawany przez moderatorów za rażące lekceważenie społeczności forumowej; o rodzaju rangi i czasie jej obowiązywania decydują Administratorzy i Moderatorzy; uwaga! w przypadku braku zauważalnej poprawy u użytkownika, któremu przyznano "rangę negatywną" karą będzie ban

III. Postanowienia końcowe:

  7. Korzystając z serwisu swiatpilki.com zobowiązujesz się do przestrzegania niniejszego regulaminu, a także powszechnie znanych zasad dobrego wychowania, kultury osobistej i zasad współżycia społecznego, które zostały w regulaminie pominięte.
Life is but a dream...

Wróć do „swiatpilki.com”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości