Nowa wersja pilka.pl

Nowy serwis. Przeprowadzka. Módl się do świętego Jacka.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, piotrcies, maestro, Cris7, fieldy

Awatar użytkownika
AgaD
I am the Special One
Reputacja: 0

Nowa wersja pilka.pl

Postautor: AgaD » pn 25.08.2008 9:58

Witam,

Jak możecie zauważyć, ruszyliśmy z nową wersją pilka.pl. Przepraszamy za problemy z serwisem w ostatnich dniach. Prace jednak cały czas trwają, stąd te przerwy w działaniu strony.

Nowa odsłona nie jest jeszcze w pełni gotowa. Już otrzymałam pytania odnośnie typera. Typer jest. Zostanie podpięty na stronę najpóźniej za kilka dni. Waszych typów nie utracicie. Cała baza jest przeniesiona.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania, jestem gotowa na nie odpowiedzieć.

Zapraszam do pisania na forum :)

Agnieszka
"Niezależnie od tego, ile w życiu
doświadczyłeś cierpienia,
bólu lub zdrady, dzisiaj jesteś dokładnie tam, gdzie miałeś dotrzeć. Zaufaj mocnej nici, która wiąże ze sobą wszystkie chwile twojego życia"

Awatar użytkownika
baziu
Lider Drużyny
Lider Drużyny

Re: Nowa wersja pilka.pl

Postautor: baziu » pn 25.08.2008 10:02

Wszystko jest Ok.
Tylko nie podoba mi się to nowe forum. IMO Stare było znacznie czytelniejsze.
- W życiu nie zdołasz zerwać z hazardem!
- A założysz się?

Awatar użytkownika
kaczy
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 337

Postautor: kaczy » pn 25.08.2008 12:50

phpbb3 jest złą wersją

TZN wcześniejsza była lepsza

Awatar użytkownika
Loczek
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 2

Postautor: Loczek » pn 25.08.2008 12:59

Padaka, normalnie padaka.
Ja chcę stare forum !!!!

Awatar użytkownika
jam
Podawacz Piłek
Podawacz Piłek

Postautor: jam » pn 25.08.2008 13:04

stary wyglad strony byl duzo bardziej przejrzysty. teraz trzeba sie 'naklikac' zeby cos znalezc. pomysl ze zmiana malo trafiony wg mnie. szkoda. ;/

Awatar użytkownika
baziu
Lider Drużyny
Lider Drużyny

Postautor: baziu » pn 25.08.2008 13:14

Jesteśmy userami. Więc można napisać jakąś 'petycję' o powrót do pracy starego forum.
Stronka może pozostać w nowej wersji/
- W życiu nie zdołasz zerwać z hazardem!
- A założysz się?

Awatar użytkownika
AgaD
I am the Special One

Postautor: AgaD » pn 25.08.2008 13:15

Rozumiem. Przyzwyczajenie robi swoje. Tamten wygląd obowiązywał przez 4 lata... Nadszedł jednak czas na zmiany.

To jeszcze nie jest ostateczna wersja. Brakuje kilku działów, pewnych szczegółów. Systematycznie będzie to uzupełniane.

Jeśli macie jakieś sugestie, co można poprawić w wyglądzie forum, proszę o wskazówki.

bólu lub zdrady, dzisiaj jesteś dokładnie tam, gdzie miałeś dotrzeć. Zaufaj mocnej nici, która wiąże ze sobą wszystkie chwile twojego życia"

Awatar użytkownika
Yukasz
Basket fan hooligan
Lokalizacja: Muzeum Ziemi Podlaskiej, ul. Alternatywy 4, Wiórkowo

Postautor: Yukasz » pn 25.08.2008 13:18

Narzekaliście to wyłączyli stronę :lol: Ale i ja sobie ponarzekam :P Może przez to że ogólnie nie lubię zmian i przyzwyczajam się do starego także nie mam najlepszego zdania o tym co zastałem :P Wszyscy na pewno chcieli dobrze ale imho nie za bardzo to wyszło. Forum jak napisał cloner jest bez paska ostatnich postów a i stare było jakoś bardziej czytelne, teraz wszystko mi się zlewa z tymi kolorami :? Na głównej podobało mi się to że bez zbędnego klikania miałem początki multum postów a teraz w ogóle nie wiem co tam się dzieje - jest kilka postów, jakieś tytuły innych po prawej :?
Obiło mi się o uszy że mają być zmiany wyglądu ale jako że stary ogólnie mi pasował chciałem zmian jedynie graficznych a tu wszystko jest do góry nogami. Chciałem podróży na Majorkę a zafundowaliście mi wycieczkę na Księżyc :maruda: No ale nowego onetu też początkowo nie lubiłem a teraz nie mogę bez niego żyć :lol:

PS1 Da się informacje o użytkowniku przerzucić na prawą stronę?
PS2 Możliwe jest pojawienie się od razu okienka odpowiedzi przy przeglądaniu każdego tematu?
PS3 Zakładka 'Przyjaciele' w profilu :arrow: Twoi przyjaciele: Nie masz przyjaciół :foch: :lol2:

Awatar użytkownika
Loczek
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 2

Postautor: Loczek » pn 25.08.2008 13:20

Nie noszę okularów, ale chyba zacznę, bo znaleźć coś tu graniczy z cudem.
To, że forum funkcjonowało 4 lata i było, co by nie mówić, najchętniej i najczęściej odwiedzanym forum o tematyce piłkarskiej w internecie, nie znaczy, że trzeba wprowadzać zmiany. Forum jest dla użytkowników a nie dla właściciela czy administracji. Takie jest moje zdanie. Nie przyniesie ta zmiana nic dobrego.
Czym się kierowaliście zmieniając wygląd ?
Tu nie chodzi o przyzwyczajenie. Człowiek i do ( ... ) <-- wiadomo o co chodzi, się przyzwyczai.

Awatar użytkownika
Szurkowski
Trampkarz
Trampkarz
Kontaktowanie:

Postautor: Szurkowski » pn 25.08.2008 13:23

Według mnie moderatorzy powinni dać wybór użytkownikom serwisu pilka.pl - mianowicie wybór "skórki" stara szata/nowa szata. Mnie osobiście nie podoba się nowy wygląd, chaos i niesmak w jednym, dlatego jestem jednym z tych którzy woleliby cieszyć się serwisem pilka.pl w starej wersji. (Jeśli chodzi o zmiany, możnaby ewentualnie pozmieniać kilka szczegółów, kolor i szata, Z TYM ŻE UKŁAD STRONY POWINIEN ZOSTAĆ TEN SAM, stary dobry wygląd. Pozdrawiam i liczę na poczynania w tej kwestii.
"Take me home, United road.."

Awatar użytkownika
Duch
Entuzjasta Kraftu
Entuzjasta Kraftu
Reputacja: 192
Kontaktowanie:

Postautor: Duch » pn 25.08.2008 13:26

Główna jak dla mnie wygląda całkiem nieźle. Stary klimat został zachowany, ale wygląda już nieco bardziej ... nowocześnie :D

Forum ... jak dla mnie słabo. Stary lay był jakoś bardziej przejrzysty i nie chodzi chyba o kwestię przyzwyczajenia. Po prostu ruszanie czegoś co było dobre i się sprawdzało było IMO błędem. No ale cóź, trza się będzie przyzwyczaić.

Awatar użytkownika
czeher
Nałogowy hazardzista
Nałogowy hazardzista
Reputacja: 1

Postautor: czeher » pn 25.08.2008 13:30

Yukasz pisze:PS3 Zakładka 'Przyjaciele' w profilu :arrow: Twoi przyjaciele: Nie masz przyjaciół :foch: :lol2:

I ty sie dziwisz :lol: :P :o :O

Wg mnie to wsyztsko wyglada bardzo plastikowo, porownalbym poprzednia szate z obecna do wysluzonago niezawodnego mercedea z nowym koreanczykiem czy tam innym cudem typu Kia

Wiadomo, jest sporo do dopracowania i trzeba sie rpzywyczaic....
Popieram to ze musi byc pasek ostatnich wypowiedzi, poza tym ocja selektywnego cytowania jak i ten av moglbyc po prawej stronie..
Najwazniejsze aby po postach userow byla ocja szybkiej odpowiedzi jak w poprzeniej wersji a nie ze trzeba dopiero wchodzic w "odpowiedz" - a jakos nie widze abym sam mogl sobie taka opcje wybvrac

Wiadomo potrzeb zmian ale niekoneicznie w tym co bylo dobre

ps. Stare forum forever !!! Klasyka
Ostatnio zmieniony pn 25.08.2008 13:33 przez czeher, łącznie zmieniany 1 raz.
ObrazekObrazek
"Po prostu lubię to i nie przestanę" - Charles Barkley o bukmacherce :P
:!: LUCA TONI SHOW :!:

Awatar użytkownika
Balon
Skład B
Skład B
Kontaktowanie:

Postautor: Balon » pn 25.08.2008 13:30

Jak dla mnie to "stara" pilka.pl była idealna;] Nowa strona wyglada nowoczesniej ale nie jest to juz ta pilka która była. Forum ciezkie;/
Jedna miłość, Jeden klub, FIORENTINA aż po grób.

FORZA VIOLA

Awatar użytkownika
Michał M
Bawarski Krzyżak

Postautor: Michał M » pn 25.08.2008 13:35

Nie jest tak źle, ale jednak parę rzeczy było dobrych w starym forum, a teraz już nie. Głównie chodzi mi o:

- autor postu - lepiej jakby pojawiał się po lewej stronie (czyli - najpierw kto, a potem co napisał) - inaczej faktycznie jakoś głowa boli, jak się przerzuca wzrok na drugą częśc ekranu (nie jesteśmy Arabami żeby czytać od prawej do lewej :P )
- ostatnie posty na forum - jesli nawet nie z boku, to gdzieś ta opcja powinna być (na dole strony?)

Poza tym - fajna jest informacja o aktywności użytkownika w jego profilu. W sumie moje wyniki mnie nie zdziwiły (Niemcy i Bayern :P ), podobnie mają np. olson i Akarin :D . No a ta zakładka "przyjaciele i wrogowie" rozłożyła mnie na łopatki. "Nie masz przyjaciół" :haha:

Ogólnie zmiany zawsze powinny być na plus, ale zbyt wielkiej rewolucji w dobrze funkcjonującym mechanizmie nie powinno się robić. Tu chyba jednak pojechano za mocno.
Obrazek

Awatar użytkownika
AgaD
I am the Special One

Postautor: AgaD » pn 25.08.2008 13:37

Będą zmiany na forum. Nastąpi to jednak za kilka dni. Ten wygląd nie jest wersją ostateczną.

Wróć do „swiatpilki.com”