Szczegółowe statystyki piłkarskie

Sprawy związane z bukmacherką typowaniem wyników oraz stawkami.

Moderatorzy: bartbuks, maciek_88, Dr.Football1, Aker, Darkman1948, Cris7, piotrcies, fieldy, czeher

Awatar użytkownika
Kubski145
Skład B
Skład B
Reputacja: 6

Postautor: Kubski145 » sob 16.07.2016 21:40

Witam, ostatnio złapałem wenę by typować sobie póki co na sucho mecze. Chciałbym do analizy dołączyć statystyki. Podoba mi się strona whoscored, z małej ilości lig mają szczegółowe statystyki. Interesują mnie przede wszystkim takie statystyki jak średnie posiadanie piłki, średnia celność podań czy procent wygranych pojedynków główkowych. Wiem trochę duże wymagania, ale w dobie dzisiejszego internetu powinna być jakaś strona, która gromadzi szczegółowe statystyki ze sporej ilości lig. Zwykłe strony ze statystykami typu tyle i tyle goli strzelonych i tyle i tyle straconych mnie nie interesują.

Szukałem zagranicznych stron w google po frazach detailed football statistics itp, ale nic konkretnego nie znalazłem ;s

Awatar użytkownika
Dr.Football1
I Don't Need No Doctor
I Don't Need No Doctor
Reputacja: 920
Kontaktowanie:

Postautor: Dr.Football1 » sob 16.07.2016 21:49

Z darmowych najlepsze sa Whoscored i Squawka. Moge jeszcze polecic CIES Football Observatory.

Jezeli chcesz cos konkretnego to musisz zabulic. Ja place jakies 120 euro za mocna okrojona wersje Wyscout (pelna wersja kosztuje chyba z 500 ojro), ale nie zaluje, bo platforma jest zajebista.

Awatar użytkownika
Dzidek_
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 109

Postautor: Dzidek_ » sob 16.07.2016 23:25

Kubski145 pisze:Source of the post Witam, ostatnio złapałem wenę by typować sobie póki co na sucho mecze. Chciałbym do analizy dołączyć statystyki. Podoba mi się strona whoscored, z małej ilości lig mają szczegółowe statystyki. Interesują mnie przede wszystkim takie statystyki jak średnie posiadanie piłki, średnia celność podań czy procent wygranych pojedynków główkowych. Wiem trochę duże wymagania, ale w dobie dzisiejszego internetu powinna być jakaś strona, która gromadzi szczegółowe statystyki ze sporej ilości lig. Zwykłe strony ze statystykami typu tyle i tyle goli strzelonych i tyle i tyle straconych mnie nie interesują.

Szukałem zagranicznych stron w google po frazach detailed football statistics itp, ale nic konkretnego nie znalazłem ;s

Może to pomoże - dawno tam nie zaglądałem i może nie jest to aż tak szczegółowe jak by mogło być:
http://www.betgps.com/betting-data.php

Awatar użytkownika
Kubski145
Skład B
Skład B
Reputacja: 6

Postautor: Kubski145 » śr 20.07.2016 16:04

A Opta jest za darmo czy nie? - Bo nigdzie nie mogę znaleźć informacji.

Awatar użytkownika
Dr.Football1
I Don't Need No Doctor
I Don't Need No Doctor
Reputacja: 920
Kontaktowanie:

Postautor: Dr.Football1 » śr 20.07.2016 17:00

Opta jest chyba tylko dla klubow czy ludzi profesjonalnie zajmujacych sie futbolem.

Kimkat
Podawacz Piłek
Podawacz Piłek
Reputacja: 0
Kontaktowanie:

Postautor: Kimkat » czw 10.11.2016 15:00

Jakie są najlepsze serwisy do obstawiania? Zamierzam zacząć się w to bawić dopiero tylko nie wiem od czego zacząć.

Wróć do „Bukmacherka”